W pierwszym meczu przewaga matiego , drugi mecz wyrównany -lepsza skuteczność

W tym meczu miałem małego fuksa po słabym meczu udało mi strzelić bramkę na
1:1 w 80 minucie meczu.

boleks 3 : 0 Adrian1993
Ten mecz był najlepszy od początku uzyskałem przewagę i skutecznie punktowałem
przeciwnika ,chociaż Adrian1993 też miał parę ładnych akcji i mógł strzelić gola.

Pon 12:05, 18 Sie 2008 Zobacz profil autora

.............................................................................Liga "B"

................................................[link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 3-3 memp [link widoczny dla zalogowanych]

Siema, bardzo dobry i szybki meczyk, obfitujący w sporo sytuacji bramkowych... no to jedziemy po kolei... pierwsza brameczka meczu pada dość szybko bo już w 6 minucie spotkania, a szczęśliwym strzelcem okazał się niezawodny Luca Toni, który otrzymał podanie na wysokości pola karnego od Gilardino i silnym strzałem strzela pod poprzeczke... 1-0 dla gospodarzy... następnie swój czas miała reprezentacja Francji i wykorzystała to... Włosi nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia, gdyż od razu po wznowieniu gry, goście przeprowadzają akcję, którą wykańcza Henry... i mamy 1-1... Francja rozpędzona tym wyrównaniem ani myśli o spasowaniu i tak po koronkowej akcji i wspaniałym podaniu Hennry zdobywa swojego drugiego gola w meczu... 1-2... losy meczu odwracają się w ekspresowym tempie... następnie nastaje lekkie zwolnienie, ale tylko jeżeli chodzi o bramki bo akcji zrówno pod jedną jak i drugą bramką nie brakowało, aż nastała 33 minuta spotkania, gdzie Toni dostaje znakomite podanie w polu karnym i strzałem po ziemi zdobywa wyrównanie... 2-2... ale to nie koniec zdobyczy bramkowych w pierwszej odsłonie spotkania... w szeregach lini obronnej zespołu włoskiego następuje nieporozumienie, gdzie Grosso niecelnie podaje do Materazzi`ego, piłkę przejmuje Malouda i mocnym strzałem przy słupku zdobywa kolejnego gola, czym wyprowadza swój zespół na prowadzenie 2-3.... no i dopiero na takim wyniku kończy się pierwsza połowa meczu... bilans strzałów wyniósł 6-5 dla Francji... w drugiej połówce tempo spotkania nie maleje, wręcz przeciwnie zawodnicy jak w tranise biegają jak szaleni.... mimo tego taki wynik utrzymuje się dość długo, bo aż do 67 minuty, gdzie znów Toni dostaje futbolówkę w polu karnym, mija jednego obrońcę i strzela po ziemi.. 3-3... mamy hattrick!!, aczkolwiek nie klasyczny... ale jednak... takim też wynikiem kończy się spotkanie... ilość strzałów na koniec - 14-7 dla ekipy włoskiej... moim zdaniem było bardzo dobre spotkanie... oby takich więcej...

Drugie spotkanie jakby ostrożniejsze z obu stron, ekipy poznały się w pierwszym meczu no i tutaj już nie było mowy o zaskoczeniu... Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż pół godziny, gdzie podanie otrzymuje Inzaghi, mija parę metrów i mocnym strzałem zdobywa gola... 1-0 dla Włochów... tak też kończy się pierwsza część gry, ilość strzałów 10-3 dla gospodarzy, obrona tego zespołu gra wręcz perfekcyjnie... druga połowa podobna do pierwszej, w miare spokojna, aczkolwiek ze sporą ilością strzałów, które głównie były wykonywane z dystansu... w 60 minucie Włosi podwyższają prowadzenie, Toni podaje do Inzaghi`ego, który jest na pograniczu spalonego., pędzi do przodu... bramkarz gości wychodzi z bramki na wysokości pola karnego zostaje minięty i w/w zawodnik zdobywa swojego drugiego gola... 2-0... później mimo paru fajnych akcji Francuzów jak i Włochów wynik nie ulega zmianie... a więc mamy zwycięstwo, po fajnym boju... ilość strzałów na koniec 14-10 dla gospodarzy... dzięki memp za wspaniałe mecze... powodzenia dalej...
Pon 22:14, 18 Sie 2008 Zobacz profil autora

Liga A

rymp@lus13 1-0 rezerwa!

rezerwa! 1-2 rymp@lus13

Takie zwycięstwa to nie zwycięstwa szczęśliwy Co to za podjara wygrać z graczem, który niejest zanany a wszedł akurat za gracza rozstawionego i gra drużyną o wiele gorszą od wszystkich w grupie zagubiony Dzięki i powo dalej Wink
Pon 23:13, 18 Sie 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

rosja 1-3 Sinus
Sinus 1-2 rosja

Dwa rowne mecze, mysle ze powinny byc remisy. Sinus oddal wiecej strzalow ale mysle ze moje byly troche grozniejsze

freszzz 2-2 rymp@lus13

Mimo że przegrywałem 0-2 to odrobiłem dzięki fenomenalnemu Quaresmie. Najpierw zostaje sfaulowany w polu karnym i sędzia dyktuje jedenastke, którą Nani wykorzystuje strzelając w okienko bramki. Później Quaresma wyrównał i miał jeszcze szanse na strzelenie ale jego strzał wyjął bramkarz Anglii. Dzięki i powo dalej Wink

------------------------------------------------------------------------------------------------

rymp@lus13 4-0 beninho

Na początku nie ryzykowałem ataków, lecz rywal nie potrafił poradzić sobie z moją obroną żeby wyjść sam na sam więc wtedy przyatakowałem co dało efekt czterech bramek. Później odetchnąłem i grałem na luzie.

beninho 0-5 rymp@lus13

W drugim meczu narzuciłem swój styl gry i zasłużona wygrana. Dzięki i powo dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Wto 13:47, 19 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 12:20, 19 Sie 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

rymp@lus nasze mecze to byly wyrownanie spotkania gdyby nie to Peru to mialbys 0 pkt

Wyrównane bo ja je odpuściłem bo mnie te wygrane nie cieszyły co napisałem to w opisie. Gdybym miał grać na poważnie to dzięki Portugalczykom mógłbym nastrzelać bramek.
Edit by rymp@lus13

Wto 18:10, 19 Sie 2008 Zobacz profil autora

grupa C

Sinus - kristo2323 0:0 0:1

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Wto 19:30, 19 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 19:17, 19 Sie 2008 Zobacz profil autora
beninho

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 230

Skąd: Chobienice

beninho 1-1 freszzz

powinnem wygrac to spotkanie , lecz to co robili moi zawodnicy prosiło sie o pomste do nieba ;/ przeciwnik też mial swoje akcje , ale wykorzystał tylko 1

beninho [?1-0?] freszzz

wygrywam 1-0 , przeciwnik wybija na aut , piłka do Love pięknym strzałem głową , lobuje bramkarza , i ... przeciwnika nie ma ... nie ma go na serverach , na gg nie odpisuje
Śro 11:26, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora

W Lidze B zero odzewu ze strony Jarka8583 oraz K_B_K

P.S. Wypowiedź rympka jak zawsze żałosna radosny (gdybym chciał to wygrałbym wyżej) ==> totalna kompromitacja... to czemu nie wygrałeś? Aha, bo Ci sie nie chciało... to po co piszesz takie bzdury?radosny
Śro 12:34, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora

GRUPA D:

lincoln 4-1 DR_Man

lincoln 5-0 DR_Man

Mecze z moja przewagą i zasłużone zwycięstwa. Diouf był nie do zatrzymania nawet ze strzałką w dół w drugim meczu. Dzięki za gre

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Śro 14:10, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 14:10, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora

grupa c

mackal-adek4 1:1

Wyrównany mecz.
Dopiero w ostatniej chwili udało mi się wyrównać.

mackal-adek4 0:3

Zupełnie nieudany mecz.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Śro 15:00, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz

rymp@lus13 1-0 bartosz23

Mecz po dobrych sytuacjach wyrównany ale zaważył gol 5min przed końcem, a strzelcem Nuno Gomes.

bartosz23 1-2 rymp@lus13

Rywal psuł znakomite sytuacje, a ja szukałem rozgrywających. Zmiana Boa Morte - Nani, później Deco - Nuno Gomes. W ataku grał Quaresma i Simao. Rozgrywający tak jak wcześniej czyli nic. Dopiero później zmiany pomoc-atak. Piłka po podaniu od Quaresmy do Nuno Gomesa i 1-0. Wyrównanie i psucie setek przez Hiszpanów. W 89minucie meczu błąd obrońcy wykorzystuje Quaresma i 2-1. Ostry fart z mojej strony!!!!!!! Dzięki i powo dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Śro 17:22, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:22, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora