Orange Team's Cup ed.II by rymp@lus13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny

memp 3:2 soniak

Mecz z moją przewagą, ale nic nie wpadało i w dodatku pierwszy strzał rywala to od razu gol. Ja w końcu zacząłem trafiać do bramki i wyszedłem na prowadzenie 2:1. Potem jeszcze 2 słupki :/ i rywal kontra i 2:2. W 80min strzał z dystansu, poprzeczka i od pleców bramkarza piłka się odbija wychodząc na rzut rożny, po którym wychodzę na prowadzenie. Nie oddalem go i raczej zasłużenie wygrałem radosny

memp 3:0 soniak

Szybko strzelone 2 bramki ustawiły mecz, pod koniec 1 połowy dobiłem trzecią. W drugiej połowie mało się działo, soniak 2 fajne akcje zrobił, ale nie wpadło

Rywal postawil dość wysoką poprzeczkę.
W pierwszym meczu prowadził dość długo,ale po przepięknym golu(niebawem na you tube) udało mi się wygrać.
Drugi mecz już raczej należał do mnie,choć rywal też miał swoje 5 minut.

bo nie wiem

Wtedy co z Tobą pisał to miał już zagrac ale odłaczyli mu neta i niemiał przez kilka dni.On jest początkujący więc się nie dziw ze nie wiedział o co chodzi ale już mu większosć wyjaśniłem.
Wto 21:46, 19 Sie 2008 Zobacz profil autora
shearer14

Dołączył: 28 Paź 2007
Posty: 265

Skąd: Połczyn Zdrój

Prz3mas 1-0 shearer14

Cały mecz prowadziłem, lecz moi zawodnicy są słabsi niż Prz3masa i ciężej im trafić w bramkę tak aby piłka wpadła do siatki. Gol w ostatniej minucie.

Prz3mas 0-0 shearer14

Od połowy spotkania "bullet-time" każdy poważny błąd mógł zadecydować o wyniku. Moi zawodnicy 2 razy mają sytuację na pustą bramkę. Raz dominował jeden raz drugi.
Wto 22:00, 19 Sie 2008 Zobacz profil autora

Grupa B

rosja 3-3 rymp@lus13

Przegrywałem 0-2, zrobiło się 2-2. Później rosja strzela na 3-2 a ja jeszcze raz doprowadzam do remisu. Dzięki i powo dalej Wink
Wto 22:52, 19 Sie 2008 Zobacz profil autora

memp 3:1 Sinus
Mecz pod moją kontrolą, pewne 3pkt chociaż, gdyby padł remis nie mógłbym mieć pretensji.

Sinus 3:3 memp
Gra się nie kleiła i do 60min Sinus prowadził 3:0. Zmiana taktyki pomogła i udało się doprowadzić do remisu

Dzięki za mecze i powodzenia radosny
Wto 23:26, 19 Sie 2008 Zobacz profil autora

....................................................................Grupa "A"

................................................[link widoczny dla zalogowanych]Bartosz23 3-4 Lisekx111 [link widoczny dla zalogowanych]

Witam, w pierwszej połowie nie obfitowało w zbyt wiele sytuacji strzeleckich (ilość strzałów do przerwy 3-2 dla ŁKS-u) mimo tego padły aż cztery bramki, a wynik brzmiał 2-2... na początku drugiej części strzelam trzecią bramkę, następnie w 60 minucie mamy lost... po wznowieniu i dograniu 30 minut był remis 1-1... tak więc wygrywam spotkanie 4-3...

Drugie spotkanie już dużo lepsze w wykonaniu obu zespołów, przede wszystki, więcej strzałów... do przerwy 7-6 dla ekipy z Sosnowca... a wynik do przerwy 2-1 dla gości... w drugiej połowie dokładam jeszcze jednego gola i pewnie wygrywam... ilość strzałów na koniec nieznana... przeciwnik nie pozwolił mi zobaczyć... nastąpiło wyjście.... dzięki za mecze, no i mamy awansik:)radosny

Posty: 18

Z przykroscia musze stwierdzic ze oddaje walkowera graczu Gomi poniewaz, przeciolem sobie dlon i nie jestem w stanie grac w turnieju. Dziekuje za wszystkie mecze

Czw 0:02, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

Chciałem poinformować organizatora że prawdopodobnie nie dam rady rozegrac meczy w terminie,straszny nawał mam pracy i oprocz dnia dzisiejszego gdzie mialem wolne i nie udalo mi sie z nikim zagrac pracuje codziennie conajmniej do 21. Prosze wiec o wyrozumialosc i wpisanie WO na moja niekorzysc... Myślałem, że dam rade to rozegrać, nie uda sie raczej...

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Czw 3:13, 21 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 3:12, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora
Liczi

Posty: 20

Raymond napisał:

A mówiłem, żebyś nie odkładał meczów na sam koniec, bo z tego nic dobrego nie wyniknie.

Sinus 3:1 Odpust

Myślę, że obydwa mecze zasłużenie wygrałem. W drugim meczu rywal grał trochę lepiej w obronie niż w pierwszym meczu

dzięki i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Czw 14:18, 21 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 14:16, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

Czas na rozegranie spotkań macie jutro do południa (12:00) a godzine później(13:00) losowanie 2 rundy. Proszę zgłaszać braki kontaktu Wink

Sinus 2:0 Lucky

Lucky miał dużo lucky, że przegrał tak nisko. Chociaż pod sam koniec trochę przycisnął.

dzięki za mecze i powodzenia dalej. I chyba mój pierwszy awans z grupy xD

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Pią 15:42, 22 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 15:17, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

Grupa F

mackal-Gomi 3:2
mackal-Gomi 2:1

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Pią 18:09, 22 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:09, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora