Posty: 570

Skąd: Żory

no i faza II zakończona radosny
zaraz rozlosuje grupy do Fazy III i kto awansowal z 4 miejsca radosny

Przepraszam za opóźnienie ale w nocy mi prąd siadł i nie mogłem zrobić III Fazy i właśnie się biorę za za nią (9:54) radosny

hehe pobawilem się troszkę i już możecie grać do III Fazy radosny pozdR !
Sob 1:37, 24 Lis 2007 Zobacz profil autora

GRUPA A

totomiX 1-3 mauger_ht

totomiX 3-2 mauger_ht

Bylo widac wyzszosc zespolu Legii nad Dyskobolia, legionistom dopisywala rowniez forma. W pierwszym meczu Dyskobolia nie miala zbyt wiele do powiedzenia. W drugim przeciwstawili Legii zaangzowanie i walke co spowodowalo, ze 3 pojechaly do Grodziska WLKP. Dzieki za gre.
Sob 12:50, 24 Lis 2007 Zobacz profil autora

Arturo3H - mauger_ht 3:1

Mecz wyrównany, po moim prowadzeniu 1:0 z wolnego po I połowie mauger defensora przesuwa bardziej do przodu, a w 50min dostaje czerwona kartke za 2 zółte. W krótkim czasi doprowadzam do stanu 3:0 jednak w ostatniej min mauger strzela bramke honorowa

Arturo3H - mauger_ht 2:1

Mecz z moja wyrażna przewagą, podobnie pierwszy obejmuje prowadzenie, mauger jeszcze przed przerwa wyrównuje ale druga połowa nalezała juz do mnie co potwierdziłem strzelajac gola zwycieskiego.

Arturo3H - totomix 6:0

Pogrom tak mozna nazwac ten mecz...

Arturo3H - totomix 1:1

dzieki za mecze
Sob 14:01, 24 Lis 2007 Zobacz profil autora

Arturo3H napisał:

Ofenyswna formacja nastawiona na otwarta gre nie poplaca z graczami, ktorzy graja taka taktyka jak Ty. Widac do doskonale na przykladzie tych dwoch spotkan.

Mecz bardziej wyrównany niz pierwsze spotkanie. Totomix zmienił formacje i od razu zaczał inaczej grac. Sytuacji nie brakowało z obu stron jednak gol dla mnie padł dopiero w 75min meczu. 5min póxniej strzałem z miejsca totomix wyrównuje.

W tym meczu zmienilem taktyke z ofensywnej na bardzo podobna do Twojej i przynioslo to swietny efekt, nie mogles kontraatakowac i swobodnie grac pilka, bo nie bylo juz w moim teamie dziury w srodku pola. Na podstawie przebiegu meczu twierdze, ze mialem przewage w tym meczu, do przerwy oddales jeden strzal, ja okolo pieciu. Z tego co pamietam strzaly na koniec 11-6 dla mnie.

Rowniez dziekuje za mecze i powodzenia w dalszych meczach.

Sob 14:12, 24 Lis 2007 Zobacz profil autora

W pierwszym w strzałach jakies 12:5 dla mnie w drugim miałes wiecej strzalów ale chodzi o to ze z reguły były to strzały w znacznej odległosci od bramki czyt niegroźne. Zmieniłes formacje na podobna do mojej nic nie mówie przciez, były duzo walki w srodku bo ta foramcja na ataki własnie ta czescia boiska jest nastawiona. Róxnica była taka ze chyba dałes strzałeczki obydwum defensywnym do tyłu wink

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Sob 15:01, 24 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz
Sob 14:40, 24 Lis 2007 Zobacz profil autora

Grupa A:

rogas 6-1 Rafal
Rafal 2-2 rogas

W pierwszym meczu całkowita moja dominacja, w drugim zaś troszkę trudniej, do remisu doprowadzam w 88 minucie.
Sob 14:54, 24 Lis 2007 Zobacz profil autora

50ml-Arturo3H 1:1
Arturo3H-50ml 1:2

pierwsza polowa pierwszego meczu zagralem defensywnie i Arturo ostro dominowal,chyba 8:2 w strzalach,w 2 odsłonie spotkania postawilem na normalne ustawienie,Arturo nadal byl lepszy,(bramek nie pamietam jak padaly)(8-16).2 mecz bardziej wyrownany,nadal z przewaga przeciwnika,strzelam pierwszy,15 minut pozniej Arturo wyrownuje,ale w nastepnej akcji znowu obejmuje prowadzenie,3H mogl wyrownac bo mial pare dogodnych sytuacji,chociz mogl tez stracic bo kilka razy groznie skontrowalem(12-10)
Sob 16:18, 24 Lis 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Iras 3:0 gAc

gAc 2:0 Iras

Pamiętam tylko, że w 2 meczu przeważałem, dopóki nie straciłem bramki po kontrze ;/

Iras 2:1 Rogas

Rogas zachował się fair play i nie uznał strzelonej przez sieibe bramki przez błąd gry (piłka spadła na górną siatkę, a sędzia zaliczył gola ;/).

Rogas 0:4 Iras

W rewanżu trochę bardziej lagowało co bardzo denerwowało zdzier
Nie 0:21, 25 Lis 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Rafal6217 2:1 gAc

Rafal6217 3:3 gAc

oba mecze wyrównane, i najsprawiedliwsze by były 2 remisy ale tak sie nei stało szczęśliwy
Nie 13:47, 25 Lis 2007 Zobacz profil autora

GRUPA A

totomiX 3-1 50ml

W pierwszym meczu od 65 minuty przegrywalem 0-1, jednak do konca mczu strzelilem 3 bramki i wygralem 3-1, w strzalach 15-8 dla mnie.

totomiX 4-1 50ml

W strzalach 12-10 dla mnie, jednak moje ataki byly grozniejsze i bardziej skuteczne.

Dzieki i powo.

Nie 15:39, 25 Lis 2007 Zobacz profil autora

powiem tylko jedno na 2:1 wybiegam sam na sam,obronca ciagnie mnie za koszulke,Gajtkowski pada,bez kwita,odechciewa sie grac

gAc 0:1 rogaś

mecz zaciety rogaś prowadzi pozniej lost dogrywamy 30 min i znowu lost i zostało dograć 7 min no i strzelam bramke w 8 minucie bo była akcja rzut rożny i gol ale skoro powiedziałem ze 7 min to 7 radosny pozdro powodzneia dalej:D

Aktualizacja gotowa do meczy mauger-50ml

Ostatnio zmieniony przez Shatko dnia Pon 2:06, 26 Lis 2007, w całości zmieniany 3 razy

50ml 1:1 mauger_ht

Od 30 minuty grałem w 10, a pod koniec meczu jeszcze mogłem go wygrac.
Pon 0:46, 26 Lis 2007 Zobacz profil autora

bez komentarza,wnioskuje po opisach meczy ze mauger dominowales i powiniennes wygrac wszystko szczęśliwy niech bedzie szczęśliwy (16:4 w 2 meczu szczęśliwy )
nastepnym razem pisz obiektywne opisy

Grupa B

Totalny brak kontaktu z tomem21... pisałem do niego wielokrotnie jednak bez odzewu...

potwierdzam

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pon 17:43, 26 Lis 2007, w całości zmieniany 1 raz

Iras 1:0 Rafał6217

Mecz był wczoraj, więc nie pamiętam jak to było, wiem tylko, że lagowało, dlatego dzisiaj zagramy 2-gi.

Iras 0:0 kristo

Kristo jak zwylke 8 na swojej połowie. Nie udało mi się nic strzelić mimo, że miałem przewagę.

kristo 1:2 Iras

W rewanżu zaczęło się tak samo, jednak kristo trafił bramkę. Pod koniec połowy dałem all attack i wyrównałem przed przerwą. Potem poszedłem za ciosem i strzeliłem na 1:2. Później idąc przykładem krista dałem all def i utrzymałem wynik do końca. Trzeba zaznaczyć, że kristo oddał w końcówce ładny strzał z woleja, ale piłka przeleciała tuż obok okienka.
Pon 20:29, 26 Lis 2007 Zobacz profil autora