Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

GRUPA B:

lincoln 7-0 Ballack13131

Bramki: Ze Kalanga x5, Manucho, Edson, Mantorras

Mecz z moja wielka przewagą. Rywal ani raz nie zagroził mojej bramce a ja moglem to wygrać spokojnie w dwa razy wiekszych rozmiarach. Strzały 25-2.
Pią 22:23, 14 Lis 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Remek - Adrian1993 1:3
Strzały: 4-8
Mecz jak dla mnie wyrównany, gra toczyła się w środku pola. Adrian pięknie wykorzystywał sytuacje i dlatego wpadły aż trzy gole. Ja miałem także parę setek, ale cóż to już nie ta skuteczność co kiedyś
Dzięki bardzo
Pią 22:24, 14 Lis 2008 Zobacz profil autora

GRUPA F

Pietri-rymp@lus 2:2

Dobry szybki mecz dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Pią 22:37, 14 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

strzały 13:8

kolega uważa, że powinien być remis a ja myślę, że wygrana zasłużona ze wzgledu na 1 połowę gdzie miałem 5 razy więcej strzałów lool

dzieki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Pią 22:38, 14 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:38, 14 Lis 2008 Zobacz profil autora
falon

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 270

falon 1-1 damian232

W pierwszej połowie zmarnowałem pare dogodnych sytuacji pomimo tego zdobywam gola i pierwsza połowa kończy sie wynikiem 1-0 dla Angolii.
Druga odsłona meczu to znacznie lepsza gra mojego rywala i było cieżko tym bardziej że gracze z Angolii osłabli i bardziej chodzili niż biegali.W nagrode za taką postawe dostali gola w loss time,to w sumie najmniejszy wymiar kary bo mogło być gorzej.

Dzieki za mecz
pavellox1991

Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 105

GRUPA 'A'

pavellox1991 - Sinus 0-8

Wynik mówi sam za siebie. ale powinno być więcej.

Ostatnio zmieniony przez pavellox1991 dnia Pią 23:06, 14 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

lincoln 3-2 LGZuczek

Przez pierwsze 15 minut rywal osiaga przewagę jednak nic z tego nie wynika i wtedy ja dochodzę do głosu. Duża nieporadność w defensywie Zimbabwe i do przerwy mamy 3-0 dla Angoli. Po przerwie odpuściłem trochę, chyba nieświadomie a rywal mocno zaczął napierać i w 60 minucie mamy juz tylko 3-2. Zimbabwe dalej cisnie i ma sytuacje jednak bramki juz nie padają i Angola zapewnia sobie awans radosny Dzięki za grę i powodzenia dalej.

falon 2-1 Banan1707

pierwsza połowa to olbrzymia przewaga mojego rywala w sumie nic nie mogłem zrobić potem trace gola i robi się gorąco,jednak ambitna gra Angolii pozwala im wyrównać jeszcze przed przerwą i jest 1-1.
W drugiej połowie gra sie troche wyrównała ale i tak Banan1707 miał przewage, nie wykorzystał pare dogodnych sytuacji i to sie zemściło w loss time strzelam gola dającego 3pkt.Tym razem szczęście dopisało.

Pią 23:37, 14 Lis 2008 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 399

Skąd: Zamosc

RonaldoVIP 4 - 0 pokrzywekNo cóż wynik chyba mówi sam za siebie. Mecz pod pełną kontrolą ze zdecydowaną moja przewaga. Wszystko mi w tym meczu wychodziło Już na początku spotkania stzrelam bramke co dodaje mi skrzydeł i po chwili jest juz 2-0. Po przerwie dokładam jeszcze dwie bramki i wynik 4-0 i 3pkt. Dzięki pozdrawiam i powo dalej .

Ostatnio zmieniony przez RonaldoVIP dnia Sob 0:10, 15 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:02, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora
tom80kce

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 75

Grupa C

tom80kce 2:2 damian232

Mecz z przewagą damiana232 który do przerwy prowadził 2-0 ale w drugiej połowie po dwóch kontrach udaje mi sie wyrównać na 2-2 ,końcówka meczu to ataki z dwóch stron ale wynik pozostaje bez zmian,

strzały 7-5

dzieki za mecz i powo dalej
Sob 0:38, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora

GRUPA B:

lincoln 4-3 Minio

Bramki: Edson x3, Ze Kalanga - M.Dagano x3

Cóż za mecz! Do przerwy prowadzę 3-0, zabójcza skutecznosc moich piłkarzy. Rywal grał nieźle ale nie chciało nic wpaść. Strzały 5-5. Po przerwie rywal trafia dwa razy bardzo szybko i przypomniał mi się mecz z Zuczkiem. Wtedy jednak na 7 minut przed końcem Minio doprowadza do remisu. Nie załamałem się i już w następnej akcji wychodzę sam na sam, jednak kosa od tyłu przerywa akcję. Nie było innej możliwości jak czerwo. Minio zrobił błąd nie dając nikogo na środek obrony. 4 minuty do końca, krótko rozgrywam wolnego jednak obrońca wybija piłkę w aut. Zagranie z autu na wysokości pola karnego zawodnik mija obrońcę i prostopadle gra w pole karne a tam Edson wykańcza tą akcję i Angola wygrywa po raz trzeci w tej grupie! Dzięki za świetny mecz i powodzenia dalej.
Sob 0:40, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora
pokrzywka

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 284

RonaldoVIP napisał:

pierwszy strzał RonaldoVipa moim zdaniem niecelny ale piłka odbija się od mojego bramkarza i piłka powoli toczy się do bramki potem kilka moich strzałów grożne z dystansu tuż obok bramki i jedna sam na sam obroniona potem przeciwnik strzela drugą bramke znów fartowną bo z główki potem już sobie odpuściłem ten mecz bo wcześniej RonaldoVIP mówił mi że rew też gramy też więc nastawiłem się na rew gdzie było 3:2 dla niego
Sob 1:15, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora
falon

Posty: 270

Falon 4-1 tom80kce

Mecz sie dobrze dla mnie ułożył to co miało wpaśc to wpadło rywal też miał sytuacje z których wykorzystał jedną.Bramki strzelam po indywidualnych błędach obrońców Algerii

Sob 1:24, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk 2-0 rymp@lus13

Wyrównane spotkanie. Zadycydowała czerwona kartka na początku II połowy meczu. Wiedziałem, ze w końcówce rywal opadnie z sil i udało mi sie to wykorzystać. Pozniej sam kosze i dostaje czerwona. Udało sie strzelić 2 gole. Wazne zwyciestwo w walce o awans
Sob 14:22, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Posty: 399

Grupa G
RonaldoVIP 0 - 2 pizmak
Przeciwnik juz w pierwszych minutach meczu strzela bramka i przez cały mecz nie oddaje prowadzenia. Mimo moich ciaglych atakow nie udaje mi sie starzelic bramki. 2 bramka jest dosc kontrowersyjan. wodnik biegnie z piłka, wbiega w pole larne, obok niego biegnie moj zawodnik i nagle przeciwni8k sie przewraca i rzut karny ... eh jak to sie mowi szczescie sprzyja lepszym...powo dalej

Sob 14:53, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk 2-2 Piero

Dobry mecz, dużo sytuacji podbramkowych. Remis sprawiedliwy. Przy 2 bramce moj bramkarz sie nie popisał, wbił sobie piłke do bramki. wink Ciągle musialem gonic wynik radosny

Dzięki za mecz !
Sob 15:03, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 2-2 Piero

Pod koniec uratowałem remis na który niezasłużyłem. Good Bye Wink
Sob 15:31, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Rafał6217 1:0

Bramka na wagę zwycięstwa zdobyta w 85 minucie. Moja lekka przewaga w tym meczu. Zasłużone zwycięstwo.

Sob 15:33, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora