Kicek napisał:
Kicek 6 - 4 Maciej1992

Maciej1992 1 - 2 Kicek

awans: Kicek

Pierwsze połowy w obu meczach należały do mnie. Kolejno 11-2 i 11-3 w strzałach. W drugiej części spotkanie się wyrównywało i przeciwnik nadganiał troche w strzałach. W pierwszym meczu prowadziłem już 6-2 i myślałem,że Maciej odpuści,ale nic z tego. Zagrał skutecznie w ataku i zdobył jeszcze 2 gole. Troche zaskoczyła mnie jego postawa,oczywiscie pozytywnie. Ogólnie gdyby trafił na kogoś innego to mógłby awansować wink Myślałem ,że troche więcej sobie postrzelam i zadnej bramki nie strace zdzier

dzięki za meczyki

Dzięki za mecze jak spotkamy się następnym razem w jakimś turze to będę lepszy szczęśliwy cool

A co drugiego meczu to druga połowa była także wyrównana wink
Czw 11:51, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora
rambo

Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 3

rambo 2 - 2 Gac, pierwszy mecz 4:1

Pierwsza połowa zdecydowanie dla Gac-a, który zdołał strzelic 2 bramki (ładna bramka z woleja pod koniec połowy), no i nie mogłem byc juz tak pewny awansu jak przed meczem ;p Na szczęście wziąłem sie w garsc i drugą połowe to ja wygrałem 2:0. Sporo strzałow zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Ogólnie ciekawy mecz, z adrenaliną Wink
Czw 14:35, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch vs. justyn
1:3
3:3

Przewaga justyna w 2 meczu i zasłużony awans. Piekne uderzenie w samo okno bramki otworzyło wynik 1 spotkania. Udało mi się wyrównać w drugiej połowie, jednak w ostatnich 5 minutach justyn dobił mnie 5 bramkami
W 2 meczu najpierw miałem dużo szczęścia i justyn nie strzelił kilku b. dobrych sytuacji. Potem udało mi się wyjść na prowadzenie. Chwile potem było 1-1. Później udało mi się doprowadzić do wyniku 3-1 dla mnie, jednak w końcówce znów zaskoczyła skótecznośc justyna i mecz zakończył się wynikiem 3-3
Czw 21:22, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora
Rogal

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 120

Można już grać fazę grupową,przypomne iż gramy tymi samymi zespołami co w eliminacjach,termin na rozegranie tej fazy mija w poniedziałek 23 lipca o 23:59.Gramy mecz i rewanż...Grupy macie w pierwszym poście.Powodzenia
Czw 22:15, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora

Dlaczego mnie nie ma w żadnej grupie? musi być jakaś pomyłka w grupach...

Posty: 120

Juz wszystko jest ok,po prostu gdy 1 raz próbowałem robic tabele to jak przykład wpisałem sobie Leszcze i tak zostało,ale juz poprawiłe...Sorki
Czw 22:30, 19 Lip 2007 Zobacz profil autora
Cybuch

Posty: 106

siema!!

Chcialbym was poinformowac ze dzis wyjezdzam do gdanska na wekend i wracam dopiero w niedziele wieczorkiem!!!Wiec sie nie martwcie jak sie nie bede odzywal
wroce i rozegram mecze !!!

narazie
Pią 12:02, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA A

...Koshaolin... (Arka Gdynia) 3 - 0 (Lech Poznań) michu
michu (Lech Poznań) 0 - 1 (Arka Gdynia) ...Koshaolin...

Brak czasu więc opisów nie będzie...

Dzięki za mecze...

Pią 13:03, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA C

Giuly (Wisła Płock) 5-0 rambo (GKS Bełchatów)
rambo (GKS Bełchatów) 3-2 Giuly (Wisła Płock)

Pierwszy mecz z moją przewagą i zasłużone zwycięstwo, chociaż rambo miał kilka bdb okazji, lecz ich nie wykorzystał.

W 2 spotkaniu zdecydowana przewaga rambo i mógł wygrać nawet więcej.
Pią 13:30, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora
maja

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 171

Grupa B

justyn (Górnik Zabrze) 2 - 2 maja (Wisła Kraków)
maja (Wisła Kraków) 2 - 0 justyn (Górnik Zabrze)

W drugim meczu.. Dolha był po prostu nie do pokonania Wink

dzieki i powodzenia dalej Wink
Pią 14:22, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora

maja napisał:
Grupa B

justyna (Górnik Zabrze) 2-2 maja (Wisła Kraków)

Najlepszy bramkarz WE2002 :Coupe??Nie ,VD Saar??Nie ,Cech?? Nie ...Odpowiedź prosta...Dolha wink
Dzięki ,powodzonka życzę.
Pią 14:24, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

Grupa D
machel 4-0 Cybuch

Po czerwonej kartce bramki przestały wpadać zdzier. Drugi mecz jak Chybuch wróci z nad morza szczęśliwy.
Pią 14:31, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa B

justyn (Górnik Zabrze) 0 - 0 Kicek(Legia W-wa)

Kicek(Legia W-wa) 3 - 0 justyn (Górnik Zabrze)

1 mecz:
2. mecz:
15 - 5 dla Legii
Pią 15:49, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA A

Inko 4:2 Mati

Szybko trace bramke , ale pozniej Pomocnik ŁKS-u dostaje czerwona kartke i zaczyna sie moja przewaga ... do przerwy jest 1:1 , a po przerwie Gajtkowski łapie wiatr w zagle i strzela 3 gole ...

Mati 3:3 Inko

Oczywiscie pierwszy trace bramke , ale do przerwy to ja prowadze 2:1 ... W drugiej polowie strzelam bramke na 3:1 ... Mati zmienia ustawienie na 3-5-2 i szybko to przynosi skutek ... W tym meczu karty rozdawał sedzia ... najpierw powinien pokazac Hajcie czerwona kartke , a pozniej w Loss Time przerwał moja akcje pod bramka ŁKS-u .... Dzieki za mecze i powodzenia dalej
Pią 18:16, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora

justyn(Górnik Zabrze) 4:0 Grzehu92(Cracovia Kraków)
Grzehu92(Cracovia Kraków) 0:0 justyn(Górnik Zabrze)

Pojedynek dwóch zasłużonych firm polskiego futbolu. W pierwszym spotkaniu gole już w pierwszych minutach dla Górnika co podcieło skrzydła Cracovii. Pomimo usilnych prób na zdobycie honorowego gola "Pasy" były kompletnie nieskuteczne. Zabrzanie natomiast spokojnie konstrowali ataki i kolejno rozmontowywali obronę drużyny Grzeha92. Mecz zupełnie nieudany dla nich, natomiast ekipa justyna pewna siebie przystąpiła do rewanżu.
W nim o dziwo pierwszą grożną akcję, która powinna zakończyć się golem stworzyli Krakowianie. Znów dał o sobie znać brak snajperskiego instynktu Piotra Banii. Widać było jednak że zmiana taktyki była dla Cracovii zbawienna. Mecz stał się wyrównany i przez całą pierwszą połowę obie drużyny toczyły ciekawą walkę. W przerwie mała awaria i do drugich 45-minut obie drużyny przystąpiły grając na innym stadionie i w innych strojach zdzier . Przyodziana w czarne trykoty Cracovia jakby trochę zderpywmowana zainstniałą sytuacją grała gorzej, a justyn mocno ofenywnie nastawił swoich podopiecznych . Efekty były jednak mizerne bo piłka jak na złośc nie chciała wpaść do siatki. Związku z tym obie ekipy podzieliły się punktami, które bardziej cieszą "Pasy". Górnik jakby uskrzydlony 1 meczem, myślał że tak łatwo będzie w rewanżu jednak mocno się przeliczył i tym samym jego Górnik musi czekać na wyniki innych spotkań i wierzyć że cudem uda się awansować.
Pią 18:47, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora
mati

...Koshaolin.. [Arka] 1:1 mati [LKS]
Mecz wyrównany wiele sytuacji podbramkowych niestety zawodników z Łodzi nie opuszczał pech kilka zmarnowanych sytuacji jeden na jeden i słupek mówią same za siebie, ...

mati [LKS] 2:0 ...Koshaolin.. [Arka]

...w drugim meczu sytuacja uległa zmianie. To graczy Arki prześladował pech strzelili samobójcza bramkę , a w końcówce wynik strzałem z glówki został ustalony na 2:0.

Dzięki za mecze powodzenia dalej radosny
Pią 18:54, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

dzidzi 0-3 machel
machel 1-1 dzidzi

Mogłem wygrać w obu, ale się nie udało. mimo wszystko remis w drugim meczu można uznać za sprawiedliwy. Dzięki, pozdr.
Pią 19:24, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Inko 0:1 ...Koshaolin...

Korupcja !!

Proponuje dziadkom z Miodowej , aby na chwile przerwali myslenie na temat kto zagra w OE , a zajeli sie tym meczem !! Sedzia został kupiony przez działaczy Szparki , mecz musiałem konczyc w 9 , bo dostałem 2 czerwone kartki praktycznie za nic ... szczęśliwy A tak na serio to ten mecz mi nie wyszedł smutny Nie mógł grac Kowalczyk , a Gajtkowski miał Niebieska strzałke smutny

...Koshaolin... 0:3 Inko

No ten mecz juz mi lepiej wyszedł ... ciekawostka jest to ze do przerwy było 1:0 dla mnie a w strzałach 7:1 dla Koshaolin'a szczęśliwy Druga polowa pod moje dyktando szybko strzelona bramka przez Kiełba , a pozniej Sosin kapitalnie uderzył z rzutu wolnego (57 metr) bramkarz sparował pilke na slupek ale ta odbiła sie tak ze Kowalczyk nie miał problemu z umieszczeniem jej do pustej bramki Wink Ogolnie mecze wyrównane ... Dzieki za mecze i powodzenia dalej

Inko 2:2 Michu

Wyrównany mecz ... nie wiem co napisać bo nic ciekawego sie nie wydarzyło ... mecz jak mecz

Michu 1:1 Inko

Eh ... mecz w ktorym to sedzia w pewnym sensie wypaczył wynik dajac mi czerwona kartke ... w koncu strzeliłem bramke z nożyc ( pozniej wrzuce na youtube )

Dzieki za mecze i powodzenia dalej
Pią 19:56, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora
mati

mati 2:1 michu

michu 0:3 mati

Oba mecze w miarę wyrównane, na wynik drugiego meczu duży wpływ miała czerwona kartka dla Lecha i rzut karny na początku meczu radosny
Pią 21:59, 20 Lip 2007 Zobacz profil autora