Sylwester Cup
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Grupa B

Inko 3:0 Maverick744

Mecz bardzo dobrze zaczał sie dla mnie , bowiem w 10 minucie DeMerit (Obronca USA) dostał czerwona kartke za faul od tyłu na wychodzacym sam na sam z bramkarzem USA Titovie Wink Pozniej było juz z górki , do przerwy prowadziłem 2:0 . Po przerwie wiele sie nie działo moja spokojna gra w obronie pozwoliła na to aby Maverick powaznie nie zagroził mojej bramce. Pod koniec meczu dorzuciłem jeszcze jednego gola Wink

Dzieki za mecz i Szczesliwego Nowego Roku radosny

Inko 5:1 Krzysiuk

Dobry szybki mecz , juz po 5 minutach mogłem prowadzić 2:0 ale Titov nie wykorzystał dwóch sytuacji sam na sam ... W 7 minucie Kerzhakov wykorzystał bład obrony Grecji i spokojnym strzalem pokonał Nikopolidisa. Pozniej okres przewagi Krzysiuka , ale zarówno Charisteas jak i Gekas pudłowali z najbliższych odległosci. W drugiej polowie strzelam 3 gole w 5 minut ... W 50 minucie gola strzelił Titov , trzy minuty pozniej na 3:0 podwyzszył Loskow , w 55 minucie Titov po raz czwarty pokonał Nikopolidisa. W 71 minucie Sytchev strzela piątego gola. W 82 minucie nie potrzebnie bawiłem sie we własnym polu karnym i Giannakopoulos strzela honorowego gola. W strzałach 15-3 dla mnie Wink

Inko 2:1 Spox

Wyrownany mecz , jako pierwszy groznie zagroził mojej bramce Spox , ale rezerwowy bramkarz Rosji swietnie obronił 2 strzały z ok. 16 metrow , pozniej okres gry w srodku pola , malo strzalow na bramke.Dopiero w 37 minucie Kerzhakov pokonał bramkarza USA , 5 minut pozniej Loskov wyszedł sam na sam i po raz drugi pokonał bramkarza Amerykanow. Druga polowa to glownie gra w srodku boiska , w 87 minucie Spox strzela honorowego gola.

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Pon 23:39, 31 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz

U.S.A. 2-1 U.S.A.

Wyrwnany mecz - strzelam pierwszy brame i mysle sobie zeby isc za ciosem ale niespodziewanie w 44 minucie rywal wyrwnuje bo go sfaulowalem w moim polu karnym i jest 1-1.Po pierwszej polowie 9-2 w strzalach dla mnie - wkurzylem sie. Dopiero po wielu zmarnowanych okazjach w 87minucie meczu strzelilem na 2-1 i cieszylem sie z zainkasowania 3ech pktow....

Dzieki i szczesliwego..

Ostatnio zmieniony przez spox dnia Pon 23:03, 31 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:02, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

Grupa D

Grzehu92 1-4 rogas

Zagralem ofensywnie, mialem sporo sytuacji, ale rogas wykorzystywak wszystkie luki w defenywie i z tad taki wynik. radosny

Grzehu92 3-2 lukas15

identyko moja taktyka, ale tym razem kontrolowalem w miare mecz. lukas walczyl, ale dopiero pod koniec strzelil kontaktowego gola i zabraklo czasu na wyrownanie.

Pon 23:05, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

Gr C

dzidzi-Tom21 5:3

No fantastyczny mecz.Przegrywałem 1:2 lecz po chwili było 5:2 dla mnie.
Na koniec Tom strzela 3 bramke.
Pon 23:14, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

Grupa D

rogas 3-0 lukas15

Mecz pod moje dyktando. Mogło być więcej, ale nie chciałem mu za dużo strzelać szczęśliwy taki żarcik zdzier
Pon 23:24, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

GRUPA A

...Koshaolin... (USA) 1 : 1 (Grecja) Kicek

Mecz ze wskazaniem na drużynę Grecji. W 85 minucie ratuje remis.

Dzięki za mecz, powodzenia dalej.

Pon 23:35, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

Gr C

dzidzi-Tomek 6:3

Nastepny super meczyk,dużo goli i fajne widowisko.

Dzięki Tomek i Szczesliwego Nowego Roku Wink
Pon 23:36, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

karol_p 2 - 0 dzidzi
Przewaga moja, 2 bramki, dzidzi oddaje niewiele strzałów ale te co oddaje są bardzo groźne, ale nic mu nie wpada.

karol_p 4 - 0 Tomek
Przewaga moja w tym meczu, choć tomek mógł zdobyć co najmniej jedną bramkę radosny.

karol_p 0 - 1 Tom21
Przewaga moja szczęśliwy ale brak szczęścia zdzier, Tom raz groźnie kontruje, później rożny i gol.
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Grupa C
karol_pomarancza 4:0 Tomek

Mecz podobny do tego z tomem21. radosny Dużo akcji dla karola i zasłużone zwycięstwo jego Kolumbi radosny

Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim radosny :alco: balanga

KRzysiuk - Inko 1-5 ZAL radosny

Krzysiuk - Maverick 3-3

Nie pamietam bramek nerwy o awans

Wiem ze bylo 1-0 dla rywala. pozniej 1-1 i 2-1 dla mnie. pozniej 2-2 i 3-2 dla rywala i w 40 minucie gol z glowki daje mi zwycieski remis 3-3. Mecze ladne mysle ze mecz wyrownany kazdy mogł wygrac.

AWANSOWALEM DALEJ z 4 pkt bo Inko gral do konca za co mu dziekuje brawo i ma umnie piwo bo zagral skutecznie.

Dzieki za mecz
Pon 23:37, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

GRUPA A

Kicek 3 - 1 marky_ramone

1 połowa ze wskazaniem na mnie,druga na przeciwnika.
Był okres gry kiedy mogłem strzelić bramke (i strzeliłem 3 zdzier ) i był okres gry kiedy marky mógł strzelić wiecej bramek,ale świetnie bronił Nikopolidis.

W strzałach 11-9. Meczyk szybki i wyrównany ogólem.

Pon 23:49, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

dobre było - dzienks

przemas chyba gdzies jednak na sylwka polazł bo sie nie odzywa wcale do nikogo

szcęsliwego nowego, i końcówki starego

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pon 23:55, 31 Gru 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:52, 31 Gru 2007 Zobacz profil autora

2 Runda

Gr B

dzidzi-Inko 2:1

Inko prowadził 1:0 lecz udało sie strzelic 2 bramki i wygrac mecz.

Dzieki za mecz i powodzenia dalej.
Wto 1:50, 01 Sty 2008 Zobacz profil autora

Mała prośba do organizatora. Wink Jak ktoś z 2 fazy nie dałby rozegrać swoich meczów, a jak na razie tylko jeden jest rozegrany, to z chęcią wszedł bym do tej grupy, bo miałem wyjście nagłe na sylwka, a teraz strasznie mi sie nudzi samemu. szczęśliwy zdzier Więc jak ktoś nie będzie grał, to chętnie wskoczę, i rozegram szybko wszystkie mecze. Wink
Wto 2:11, 01 Sty 2008 Zobacz profil autora

grupa A

marky_ramone 2:1 Krzysiuk

wyrównany, dużo zmarnowanych, moja bramka na farcie w loss

marky_ramone 0:1 karol_pomarańcza

akcja za akcje, dobry wyrównany, w ostatniej akcji powinno paśc wyrówananie, ale nie padło

marky_ramone 2:4 kicek

oj no późno juz jest, bez vigoru zagrałem, kicek znacznie lepszy, powo dalej

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 3:15, 01 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 2:23, 01 Sty 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - Karol_p 0-4

Honorowa sie nalezala radosny

Krzysiuk - Marky 1-2

Remis bylby sprawiedliwszy ale coz life ist brutal. Jak napisal rywal mecz wyrownanych duzo pudel z mojej jak i rywala strony

Krzysiuk - Kicek 3-3

Moja dobra skutecznosc mysle ze mecz dosc wyrownany choc interwencje bramkarzy to wielkie nie porozumienie.

Dzieki wszystkim za mecze. Turniej w moim wykonaniu udany. Mysle ze napsulem krwi rywala radosny

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Wto 3:02, 01 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 2:31, 01 Sty 2008 Zobacz profil autora

Grupa B

Inko 1:0 Grzehu92

Dobry , szybki mecz. Grzehu zdecydował sie na ofensywna taktyke z dwoma obroncami (albo mi sie cos pomyliło i byli to napastnicy) ja swoja standardowa czyli 15 obroncow Wink Pierwsza polowa nalezala zdecydowanie do Grzeha i jego Senegalu , druga bardziej wyrównana. Gola strzeliłem ok. 75 minuty Wink

Dzieki za mecz i Szczesliwego Nowego Roku Wink
Wto 2:36, 01 Sty 2008 Zobacz profil autora

rogas 4-0 dzidzi

Mecz chyba pod moje dyktando, rywal też miał sytuacje do strzelenia bramki, ale prześladował go pech.

rogas 3-0 Inko

Mecz nie należał do łatwych, ale wydaj mi się że poradziłem sobie nawet gładko. W ostatniej minucie trafiam jeszcze w słupek.