Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

gratki Grzehu radosny

co do moich meczy z burzą to hmmm no Sheva zawiódł na całej linii, w pierwszym meczu miał czerwoną strzałkę (no powinien strzelać z każdej pozycji wink )- raz trafił słupek, a innym razem w bardzo dobrej sytuacji uderzył mocno z główki obok bramki

w drugim meczu zaś wiało nudą, burza przeważał w strzałach ale były to strzały z dystansu lub słabe uderzenia wręcz podania do mojego bramkarza, ja zaś z ponowie z trudem przedzierałem się przez obronę Czech, Sheva chyba z 2metrów (może 3) trafił w słupek

nie idzie mi gra Ukrainą, fakt atak ma świetny - Sheva, Rebrov, Vorobiei to bardzo dobrzy zawodnicy, do tego Voronin i Tymoszczuk tylko że ta piątka nigdy razem nie gra, zawsze któryś ma szarą strzałkę smutny a reszta składu to już totalne dno, obrona - prawie nie istnieje (dwóch zawodników po 17 defence, jeden zawodnik z 16 defence a reszta góra 15....) - Łotwa ma lepszą obronę!

ehhh będzie ciężko ale mam jeszcze jakieś szanse na awans, trzeba powalczyć z Martinim wink
Czw 19:55, 05 Lip 2007 Zobacz profil autora

GRUPA A

burza-lukas 1 - 1 MartiniTSW

Mecz bardzo ładny sporo znakomitych sytuacji...szybka gra z obu stron. Naprawdę wiele się działo...można było nawet pokusić się o zwycięstwo lecz zabrakło czegoś..- skuteczności ostatnia minuta meczu a Koller na pusta nie trafia...jaaa i jak tu nie popełnić sepuku. MartniTSW też miał dużo znakomitych sytuacji lecz zawsze było tuż obok.
_____________________________________________________________________________________

MartiniTSW 2 - 1 burza-lukas

W tym meczu przeważał już Martini choć Czesi potrafili czasami także napsuć krwi przeciwnikowi...nie było tak źle można było awansować...no ale trudno..Martini był lepszy w drugim meczu..gratuluje. wink

Raku(UKraina) 1:2 MartiniTSW(Łotwa)

Nie chce mi sie opisywac zdzier Tylko ogolnie napisze ze mialem lekka przewage, a zawodnicy Raka co chwile niecelnie podawali przez co mialem duzo przechwytow.

0-0

Mecz średni... pomarancza miał przewagę, jednak ja także miałem swoje sytuacje. W strzałach do przerwy 4-3 dla przeciwnika... Pod koniec 8-6. Mecz wyrównany, dość sprawiedliwy remis, ale to karol_pomarancza był bliżej zwycięstwa.

0-1
No cóż... W tym meczu mogę mówić o ogromnym szczęściu. Niewykorzystane dwie setki Bułgarii, za to ja miałem jedno dośrodkowanie, a w polu karnym był Ibrahimović, który głową strzelił gola. Wtedy patrzyłem już tylko na czas, a nie na boisko zdzier (joke). W mojej bramce znakomicie spisywał się GK i dzięki niemu mam 3 punkty. Wynik - niesprawiedliwy zdzier
W strzałach: 10-3
Pią 16:03, 06 Lip 2007 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

arek25(polska) 2:1 (chorwacja)gAc

gAc(chorwacja) 0:1 (polska)arek25

Pierwszy mecz pod dyktando chorwatow. W pierwszej polowie oddalem zaledwie 3 strzaly na 7 gaca. Do przerwy 1:1. Gac stwarzal liczebna przewage w ataku lecz w obronie zostawial dosc duzo miejsca dzieki czemu moglem liczyc na szybkie kontrataki. Niepamietam jak padla bramka na 2:1 :/

Drugi mecz juz bardziej wyrownany chociaz i tak w strzalach przewaga chorwatow. Karny dla polakow pierwszej polowie nie dal im bramki. Bramkarz wyczul intencje, sparowal pilke przed siebie. Polacy jeszcze probowali dobijac lecz to takze obronil bramkarz. Duzo sytuacji z jednej jak i z drugiej strony. Gdy juz myslalem ze mecz skonczy sie wynikiem 0:0 chorwaci popelniaja blad i traca pilke na lini pola karnego. Napastnik polski pewnie wykorzystuje prezent od obroncow dajac swojej druzynie 3 punkty.

Dzieki za gre i powodzenia
Pią 20:31, 06 Lip 2007 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

W pierwszym meczu tak jak arek mowi pierwsza połowa to moja dominacja no serio takie sytaucje moze tylko marnwoac chorwacja która nie ma co sie oszukiwac moze bramki strzelac tylko z głwoki bo sa gracze wysoscy ale strzały z nogi to tragedia zeby z pola karnego nie trafiac;/ hehe no coz potraktuje to tylko jako pech i niemoc strzelecka byłem lepszyw tym meczu od arka25 moze to przynac ale on miał wiecej szczecia radosny
gratuluje mu:)

drugi mecz to mecz wyrównany i na poziomie:) arek od samego poczatku cisnął i ten karny poprsotu wyczułem:) ze w srodek bedzie:) ponziej i ja sie odgryzałem no ale w tym meczu jaki i poprzednim bramaka zaczaroaana a bramkrza grał chyba swoje zyciowe mecze:) no i arek strzela mi bramke przypadkowa:) ale bramke:P
ostatnio jakos mi sie to czesto zdarza
dzieki za mecze arek25 i gratki:)

mecze wyrównane z moja przewaga w pierwszym ale miałes wiecej szczescia:)
powodzenia:D
Pią 20:38, 06 Lip 2007 Zobacz profil autora

Przypominam że dzisiaj do północy jest czas na rozegranie wszystkich spotkań. Najgorzej wygląda sytuacja w grupie D, w której tylko karol rozegrał wszytkie spotkania, a Leszczu, Kicek i Goldemar11 mają jeszcze 4 mecze do rozegrania. Iras i arek, również mają jeszcze 2 ostatnie spotkania. Mam nadzieję że obejdzie się bez walkowerów i czarnej listy...
Sob 14:08, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora

Cel minimum osiągnięty, kuriozalne gole

Kicek - Leszczu
1:1

Mecz w sumie niezbyt dobry, masa błędów. Z pewnością mój przeciwnik sam się zaśmiał, kiedy strzelał pierwszego gola w meczu. Wykopnięta piłka z jego połowy na moją, wprost na głowę obrońcy, ten skacze (przez nikogo nieatakowany) i... w nią nie trafia... Nadbiegał napastnik Słowaków i w sytuacji 1 na 1 pokonał mojego GK. Jednak to co stało się kilka minut później będzie pokazywane w każdej telewizji szczęśliwy Svensson (chyba) podbiegł prawym skrzydłem, bramkarz wyszedł, mój skrzydłowy oddaje strzał, zdecydowanie obok bramki, ale przed bramką stoi jeden z obrońców, przyjmuje piłkę i wbiega do własnej bramki. Pomyślałem, że może gra jakąś drużyną z Orange Ekstraklasy, ale okazało się, że gra swoją Słowacją zdzier w 2 połowie nie działo się zbyt wiele poza tym, że Kicek atakował, a ja kontrowałem Wink W strzałach: 9-7

1:1
Ten mecz także nudny, dużo błędów w obronie... Pierwszy strzelam bramkę w ten sposób: Svensson po ziemi do Ibrahimović'a, ten strzela, GK odbija wprost pod nogi/na głowę Larssona, który strzela do pustej bramki. Później skupiłem się na defensywie, jednak to nic nie dało, bo wystarczył róg, żeby moi obrońcy rewelacyjnie się ustawili, a jeden z zupełnie niekrytych napastników strzalił gola na wagę 1 punktu. Kicek miał sporo sytuacji w tym meczu, ale obijał szkielet bramki, a momentami wyglądało to tak, jakby chciał wejść z piłką do bramki.

Dzięki, pozdrawiam.

PS. moim celem minimum w tych spotkaniach były 2 punkty. Udało się i żeby wyjść z grupy trzeba wygrać oba spotkania z goldemarem11.
Sob 15:16, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora

totomiX, arek25, Iras, MartiniTSW, Leszczu ->
Proszę stosować się do zaleceń organizatorów i opiekuna działu wykrzyknik

Kicek napisał:
Od tej pory daję ostrzeżenia dla tych graczy, którzy olewają polecenia/prośby organizatora i nawet nie chce im się wpisać przy wyniku grupy w jakiej grają wykrzyknik

Przeoczyliście to?!... mur Wymagam od Was szacunku dla organizatorów, a to jest dla mnie jego brak, bo nie szanujecie ich pracy i czasu oj nie ładnie
Sob 16:20, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora

Grupa D
Leszczu - goldemar11
1-0
1-2
Kazdy strzal zza pola karnego to strzal celny... w drugim meczu gralm w 10.;/ musialem ruszyc do ataku, jednak po wyrownaniu przeciwnik odpowiedzial golem...

Czarny napisał:

Czas na rozegranie wszystkich spotkań mija wraz z dniem 7 Lipca(Sobota) o godzinie 23:59!!!

Iras (Słowacja) 2:2 (Polska) arek25

Byłem strasznie rozkojarzony w tym meczu... Już na samym początku zacząłem się kiwać bramkarzem i straciłem bramkę...zdzier Z minuty na minutę grałem coraz lepiej, zdołałem wyrównać, jednak arek strzelił na 1:2. Pod koniec strzeliłem bramkę na 2:2.

arek25 (Polska) 0:1 (Słowacja) Iras

W rewanżu również nie zagrałem zbyt dobrze, ale tym razem wystarczyło to do zwycięstwa. W 1 połowie mogłem strzelić więcej bramek, ale się nie udało, gdyż świetnie bronił Kuszczak. W drugiej to arek przycisnął, ale niczego nie strzelił.
Sob 19:38, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora

Można już grać 1/4 WEOL Euro. Na rozegranie 1/4 finału macie 2 dni, czyli do 9 Lipca(poniedziałek) do godziny 23:59. Wszytkie pary macie w 1 poście!!!
Sob 21:04, 07 Lip 2007 Zobacz profil autora

(Włochy) 6 - 1 (Szwecja) Leszczu

Leszczu (Szwecja) 1 - 6 (Włochy) ...Koshaolin...

Dzięki za mecze...
Nie 13:38, 08 Lip 2007 Zobacz profil autora

Mogę jedynie dodać, że od wyniku 0-2 w 1szym meczu zupełnie przestałem wierzyć w sukces. Nie mogłem się odwrócić z obrońcą na plecach, a każdy strzał przeciwnika był celny i zazwyczaj wybijany przez bramkarza i dobijany kilkukrotnie. Włosi byli szybsi, po prostu lepsi. Jeszcze kiedy grałem normalnie miałem przewagę (w pierwszej połowie 1 meczu: 4-1 w strzałach dla mnie). Później grałem all offense, ale i tak bez wiary w końcowy sukces. Byłem bezradny :/

Gratuluję, powodzenia w półfinale i mam nadzieję w finale Wink
Nie 13:54, 08 Lip 2007 Zobacz profil autora

totomiX VS. karol_pomarancza
Mecz 1.
totomiX 0-1 karol_p

Podczas pierwszego meczu to reprezentacja Bulgarii miala przewage, czesciej oddawali grozne strzaly i czesciej utrzymywali sie przy pilce. Bulgarzy gola zdobyli po rzucie roznym, wrzutka na dlugi slupek, Bulgar uderza w bramkarza, jednak Nikopolidis nie radzi sobie ze strzalem i pilka wpada do siatki. Strzaly na bramke na koniec meczu: 4-10 na korzysc Bulgarii.

Mecz 2.
karol_p 0-1 totomiX

Grecja miala swiadomosc, ze musi zwyciezyc w tym meczu by zachowac jeszcze szanse na awans. Od poczatku meczu Grecy zaczeli grozne atakowac, jednak w pierwszej polowie nie strzelili gola, strzaly do przerwy: 1-4 dla Grekow. W drugiej polowie Grecy zaatakowali jeszcze mocniej, to stworzylo szanse do groznych kontr. Przy stanie 0-0 Bulgarzy wyprowadzili grozna kontre, gdy pilka zmierzala do pustej bramki parade zycia wykonal bramkarz Chalkis ratujac Grecje od utraty bramki. Pozniej gola na 0-1 dla Grekow strzelil Charisteas i takim wynikiem zakonczylo sie to spotkanie. Strzaly 9-10 dla Grekow.

Mecz 3.
totomiX 2-2 karol_p(90 minut)

Drugi mecz rozpoczal sie od strzelenia gola przez Grekow. Taki wynik utrzymywal sie dosyc dlugo, w 65 minucie wyrownal jednen z Bulgarow. Na ta bramke natychamiast odpowiadaja Grecy i znowu wychodza na prowadzenie 2-1. W 87 minucie gola wyrownujacego strzela Berbatov, ktory w ten sposob zapewnil obu druzynom dogrywke. Mecz ten obfitowal dodatkowo w liczne, dogodne sytuacje......DOGRYWKA......Dogrywka toczona byla w wielkich emocjach, obie druzyny nie chcialy, zeby o awansie zadecydowal slepy los w rzutach karnych, dlatego ochoczo atakowaly. W 5 minucie dogrywki po ladnym podaniu od Charisteasa gola na 3-2 strzela Amanatidis, mimo usilnych atakow Bulgarow taki wynik utrzymal sie do konca spotkania.

totomiX 3-2 karol_p(90 minut + dogrywka)

Dzieki za emocjonujace mecze. AWANS: totomiX
Nie 23:49, 08 Lip 2007 Zobacz profil autora