Skąd: Opole

1/2
Bushmen (Barcelona) 2-0 Wasiak (Bayern)
Bushmen (Barcelona) 5-0 Wasiak (Bayern)

1 mecz dość wyrównany, fantazja Messiego i Henrego przesadziła o wyniku, obaj strzelili kosmiczne bramki ;]
2 mecz, Barca jak zwykle wielki fuks, przeciwnik gra w osłabieniu od 25 minuty. Eto z czerwona strzałka szaleje na boisku, strzela jedna bramkę z szczupaka, a drugą z około 30 metrów w okienko Oo

Iras 3:3 Eloziomkonin

Oba mecze w ostrych lagach, w obu miałem przewagę przynajmniej 2 bramkową i w końcówce traciłem... Dzięki

Iras 2:2 rogas

Iras 3:0 rogas

Bardzo zacięte mecze jak to derby Mediolanu Wink
W pierwszych 2 rogas miał nieznaczną przewagę w strzałach. W 1 Milan szybko objął prowadzenie, w drugim Inter. W 3 meczu rogas przeważał. Uderzył z główki w słupek, a mój obrońca wybił piłkę z linii. W 80 min Inter strzelił na 1:0, Milan zmienia ustawienie na ofensywne, jednak od razu traci drugą bramkę i wiadomo już kto awansuje do finału. W końcówce rywala dobija Suazo i mecz kończy się wynikiem 3:0

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Nie 0:31, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:23, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

Termin na rozegranie finalu i meczu o 3 miejsce mija 12 Lutego o 23.59

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 14:35, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 14:34, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora

Iras (Inter) 2:1 (Barcelona) Bushmen

Udaje mi się objąć 2 bramkową przewagę, Bushmen próbuje wyrównać, ma kilka dobrych sytuacji, ale mu się nie udaje. Pod koniec meczu zmienia formacje na bardziej ofensywną, aby odrobić straty i udaje mu się strzelić bramkę w 85 minucie meczu. Ogólnie mecz z moją przewagą.

Bushmen (Barcelona) 1:1 (Inter) Iras

W rewanżu Barcelona od razu zaatakowała. Ronaldinho wykorzystując zamieszanie w obronie mocnym strzałem sprzed pola karnego trafia na 1:0. Inter był w tym meczu bezradny mimo, że niemal wszyscy zawodnicy mieli super formę. Kilka strzałów, może 1 groźna akcja, to wszystko. Ronaldinho mógł podwyższyć na 2:0. Uderzył z ok. 30 m, ale piłka trafiła w słupek, a potem w bramkarza i z linii wykopał ją obrońca. Barcelona chciała wykorzystać swoją przewagę dlatego ciągle atakowała. Jednak w 88 minucie swój 1 strzał na bramkę oddał niewidoczny przez cały mecz Ibrahimovic i umieścił piłke koło słupka! Inter szczęśliwie wygrywa, a trener Iras może się cieszyć z kolejnego pucharu Wink
Nie 18:23, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

Mecz o 3 miejsce

wasiak (Bayern M.) 3 : 3 Rogas (AC Milan)

Pierwsze 15 minut i mielismy 3:1 dla Bayernu. Pozniej AC Milan wykazal sie wiekszym doswiadczeniem i powoli bramka po bramce odrobil straty. Duzo strzalow i sytuacji z obu stron. Ciekawy mecz.

wasiak (Bayern M.) 4 : 2 Rogas (AC Milan)

W tym meczu tez padla duza ilosc bramek. Do polowy prowadzilem 3:1. Pozniej dodalem bramke na 4:1 i spokojnie chcialem dotrwac do konca meczu. W koncowce Kaka wywalczyk rzut karny ktory zmniejsza wielkosc porazki. W 90 min mialem rzut karny lecz swietna obrona wykazal sie Dida

Wto 15:59, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora