Faza Pucharowa WEOL Clan League

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / I sezon Zobacz poprzedni temat

Post Faza Pucharowa WEOL Clan League
Witam w Fazie Pucharowej WEOL Clan League.Pierwszy sezon i faza grupowa była wielkim koszmarem walkowerów,olewatorstwa i bałaganu.
Mam nadzieje że faza pucharowa będzie jednak spokojna i pełna emocji.
Powodzenia Wink

Termin na rozegranie Finału WEOL Clan League mija 9 Lutego o godz 23.59!

Uwaga:
W przypadku 3 remisów lub remisu, wygranej, porażki (kolejność dowolna) pomiędzy klanami w danej rundzie
zostanie zorganizowany dodatkowy mecz w którym kapitanowie zmierzą się w meczu o awans (w przypadku remisu mecz zostanie powtórzony aż do wyłonienia zwycięzcy).

Faze Pucharową gramy na patchu 1.0!

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Sob 15:51, 28 Cze 2008, w całości zmieniany 13 razy
Pią 0:00, 18 Sty 2008 Zobacz profil autora

Always On The Peak VS. Orły Beenhakkera

totomiX 2-4 damian

Mecz ulozyl sie dla mnie bardzo zle, bedacy w fenomenalnej formie Adebayor przeprowadza pierwsza akcje, strzal z dystansu i bramka. Togo przeprowadza nastepna akcje i mamy 0-2. Pozniej udało mi sie odpowiedziec bramka po strzale Vittka, jednak Adebayor nie proznował i szybko strzelil na 1-3. Ja jednak nie skladalem broni i jeszcze przed koncem pierwszej polowy strzelilem bramke kontaktowa, do przerwy 2-3. W drugiej polowie mimo moich usilnych staran nie potrafilem doprowadzic do remisu. Za to wspominany juz Adebayor podwyzszył na 2-4 i takim wynikiem skonczył sie ten mecz. Dzieki za mecz.

Co do mojej gry to dziwinie sie gralo, murawa jakas wyblakla, a siatki prawie niewidoczne. Najgorsze, jednak bylo to, ze mecz był bardzo spowolniony, nie był to taki bezczelny lag czy stop klatki a wlasnie gra nie chodziła plynnie.

No nic, zawidolem i teraz pozostaje mi czekac na mecze kolegów z teamu radosny Koshaolin jest w formie, a Kicek jak sie sprezy to powininen dac rade wiec jestem dobrej mysli.

Sob 15:28, 19 Sty 2008 Zobacz profil autora

michu(Ekwador) 2-1 ..Koshaolin...(Kolumbia)

Mecz z moją lekką przewagą, w końcówce meczu ..Koshaolin... zagrał bardzo ofensywnie jednak nie wystarczyło to na bardzo dobrze dysponowaną tego dnia drużynę Ekwadorczyków.
Nie 11:44, 20 Sty 2008 Zobacz profil autora

karol_pomarańcza(Chiny) 1-1 Giuly(Szwajcaria)

Wyrównany mecz, dużo akcji z obu stron. Mimo to większe szanse na zwycięstwo miał karol_p jednak udało mi się wyrównać w ostatniej akcji meczu.
Nie 22:43, 20 Sty 2008 Zobacz profil autora

karol_p 1-1 Giuly
strzały 7-7
Mecz wyrównany, ja ze standardowym off ustawieniem, Giuly nieco bardziej def. Mocniej zaczyna Giuly bo od groźnego strzału. Później były akcje na przemienne, w 1 częsci gdzieś po 2-2 w groźnych strzałach. W drugiej dopiero padają gole, najpierw mój ok 30 minuty drugiej połowy po wrzutce i hedzie. Dobił już loss time i akcja Giulego, początkowo zażegnałem nibezpieczeństwo ale nie skutecznie bo po chwili padła bramka. Srodek i koniec.

Dzięki za mecz, pozdrawiam.
Nie 22:45, 20 Sty 2008 Zobacz profil autora

2-16 w strzałach, cisnę cały czas, strzelam na 0:1 i chwilę później mój obrońca zamiast wybić piłkę głową to próbuje to zrobić jajami co mu oczywiście nie wyszło (nie wiem nawet czy Ronaldinho tak potrafi, ale to Gaucho, więc pewnie tak zdzier). Potem dalej atakuje, atakuje, 2x pod rząd mam sety tym samym zawodnikiem, ale gk Mali broni jakby był naćpany (przy mojej 1 bramce też obronił, ale przy dobitce był bez szans). Dalej nawalam na bramkę Mali, trafiam w poprzeczkę i dopiero w 80 minucie po zamieszaniu w polu karnym do bramki trafia Adebayor (kluczowy zawodnik Togo, jak zwykle z najgorszą formą...) i cieszę się ze zwycięstwa zdzier

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Nie 23:40, 20 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 23:39, 20 Sty 2008 Zobacz profil autora

Potęzne Kaczory - Reggae boyz

Arturo3H - machel 1:1

Mecz wyrównany, pierwszy objełem prowadzenie, jednak po 5min po dosrodkowaniu i strzale w okno było juz 1:1. W drugiej połowie początek dla mnie, zaś końcówka dla machela który w swoim stylu wrzucał skad sie dało... zagubiony wink

Leszczu 1-1 kemocik
Przewaga kemocika, który chyba niepotrzebnie strzelał z dystansu... Gol dla niego właśnie po rozegraniu, dla mnie w drugiej połowie kontra i Guerrero... W strzałach 3:13, dzięki za mecz.

kaimada 1-1 Kjack
kaimada napisał:
Zanim zaczęliśmy mecz Kjack 40 minut uruchamiał grę szczęśliwy. Najpierw musiał włączyć windowsa. Następnie znaleźć linka do patcha ( dałem mu z forum ). Później uruchomić proxy, ściągnąć 7-zipa, skonfigurować patcha. Jakby tego było mało nie mógł wbić na cyber xd. Ale przejdźmy do meczu. Był bardzo wyrównany w 1. połowie zastosowałem pressing i w 45. minucie Keita kiwnał 2 zawodników i strzelił obok bramkarza. W 60. minucie Ryan Giggs wykorzystał dogodną okazję i strzałem z 10m. wyrównał. Mieliśmy po kilka okazji ja zapamiętałem jedną gdzie Diallo byłby sam na sam ale se potruchtał i zamiast przyjmować musiałem odgrywać z 1. i Bagayoko miał zbyt ostry kąt do zdobycia bramki. Thx.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Śro 22:47, 23 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 20:37, 22 Sty 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 2-1 marv

Śro 23:12, 23 Sty 2008 Zobacz profil autora

soniak 2:1 cobeer

Mecz grany na raty. Myslalem ze bedzie ciężej ale przeciwnik nie byl dzis zbyt wymagający. Wynik moglby byc wyższy ale i tak jest dobrze szczęśliwy

ps Dzidzi tylko teraz nie spieprz misji ;p
Śro 23:55, 23 Sty 2008 Zobacz profil autora

Spokojnie Soniak i Marv Wink

Majestatyczne Jeżozwierze w Półfinale!

Mecz dodatkowy:

dzidzi 2:0 michal697

Mecz bardzo nerwowy z obu stron na początku.Mało akcji dużo walki w środku pola.
Było widac po grze że stawka meczu wywołuje presje Wink
Pierwsza połowa bezbramkowa.
W drugiej połowie michał dostaje czerwona kartke,więc przystąpiłem do większego ataku Wink
Pierwsza bramka wpadła po główce z bliskiej odległosci,następnie dtuga strzelona strellerem już z dalszej odległosci.
Do końca trzymałem wynik Wink

Dzięki za mecz i powodzenia w 2 sezonie.

Soniak i Marv jedziemy tak az do zwycięstwa wykrzyknik

Czw 19:25, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

Druga bramka padła z bliższej odległości radosny Przecież po rożny koło mojego bramkarza główkowałeś i była bramka szczęśliwy

No tak faktycznie Wink
Edit by dzidzi

Czw 19:28, 24 Sty 2008 Zobacz profil autora

Marv 3 - 0 Giuly

Przeciwnik w tym dniu nie był jakoś za specjalnie wymagający. Do gry ruszył przy stanie 2:0 gra sie wyrownala i pod koniec meczu dolozylem jeszcze 3 bramke i pewnie donioslem wynik do konca Wink Dzieki!
Nie 17:02, 27 Sty 2008 Zobacz profil autora

Iras 1:1 soniak

W meczu oczywiście jak zwykle Adebayor ma najgorszą formę... ;/ W 1 akcji meczu mój napastnik nie trafia w 100% sytuacji... Przejmuje inicjatywę, ale to soniak trafia po kontrze na 0:1. W drugiej połowie trafia z główki w słupek. Ja wyrównuje w 89 minucie po ładnym podaniu przez całe pole karne do niekrytego zawodnika i strzale na długi słupek. W strzałach 8-4. Żadnych lagów nie było bo graliśmy o odpowiedniej porze czyli po 00:00.
Pon 1:26, 28 Sty 2008 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

kemocik 2 - 2 michu

Słaby mecz w moim wykonaniu...
Skopałem sporo sytuacji, w tym wolej z metra naprzeciw bramkarza poleciał w słupek... ;d
Moja chytra nowa taktyka się nie sprawdziła ;D
Pon 21:37, 28 Sty 2008 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Damian 2-1 Kjack
Bardzo wyrównany mecz. Od samego początku Kjack rzucił sie do ataku, w 15 minucie pokonał mojego bramkarza. Do przerwy wynik nie uległ zmianie... Po zmianie stron, dobrą formę zaprezentował Adebayor pokonując najpierw w 65 minucie bramkarza i w 92, wykazując sie zimna krwią w dobitce.

Z braku czasu bardzo lakonicznie.
Śro 18:22, 30 Sty 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 2:0 Snaka

Pierwsza połowa w miarę wyrównana, jedną sytuację udało mi się wykorzystać, wynik po 1 połowie 1:0. W przerwie znak o sobie dał mój zasilacz co zaowocowało restartem kompa radosny Po powrocie do gry
starałem się kontrolować sytuacje, i całkiem dobrze mi to wychodziło. Dziwiła trochę defensywna taktyka Snaka, który do awansu potrzebował wygranej. Jedna z moich akcji przyniosła skutek i ustaliła wynik meczu na 2:0.

Dzięki za meczyk
FINAŁ radosny
Czw 11:36, 31 Sty 2008 Zobacz profil autora

Potężne Kaczory - Majestatyczne Jeżozwierze

Arturo3H - dzidzi 5:0

Mecz który musiałem wygrać aby przedłużyć szanse na finał i tak tez sie stało. Po 20min prowadziłem 3:0. Po stracie ostatniej z tych bramek dzidzi zmieniał formacje na 3 obrońców jednak krótko po tym dostał głupio czerwoną kartke. W drugiej połowie dopełniłem formalności pakując 2 bramki...

Decydujący mecz rozegramy wkrótce...

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Pią 3:00, 01 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 2:58, 01 Lut 2008 Zobacz profil autora