Lewa strona - HOME
Prawa strona - AWAY

np. _______HOME____________AWAY
Majestatyczne Jeżozwierze - BullsPllayers

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Sob 15:58, 28 Cze 2008, w całości zmieniany 28 razy
Wto 19:00, 25 Wrz 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Termin na rozegranie 1 kolejki mija 30 września o godzinie 20:00.

Przypominam także , że wyniki podaje KAPITAN.

Podaje mecz: Lukasus (Japonia) 3-0 (Mali) Kaimada

opis: No to powiem krótko i na temat ten mecz był wyrobiście zagrany przez mojego zastępce drużyny pokazał się z dobrej strony. Mimo lagów i przycięc mecz był emocjonujący. Oglądałem go w całości. Dziex lukasus. Teamodovers !!! Rullez

PS: Kaimada dziękuję za dobrą walkę z moim zawodnikiem z teamu i powodzenia dalej.

Pozdrawia Giggsy (Kapitan = Teamdovers)

Podaje 2 mecz: Giggsy (Izrael) 2-3 (Peru) Leszczu

opis: No ten mecz był już ciekawszym widowiskiem mimo to, że lagowało trochę ale lagowało, mecz stał na wysokim poziomie mój przeciwnik juz na początku meczu objął prowadzenie i musiałem odrabiać i odrobiłem na 1-1 potem znów kolejna bramka przeciwnika i było już 2-1 dla przeciwnika a potem to już było 3-1 po pięknej akcji Leszczu. Natomiast mnie jeszcze było stać na 3 akcje z których wpadła jedna bramka i zrobił się stan 3-2 dla przeciwnika i tak już zostało do końca meczu. Dziekuję sobie za dobry mecz oraz przeciwnikowi Leszczu który był o wiele lepszy ode mnie. Pozdrawiam Teamdovers !!! Rullez

Podaje 3 mecz: Korpi (Ekwador) 0-3 (Gwinea) Pmcsp

opis: Jak widać nie powiodło się naszemu zawodnikowi z naszego teamu no trudno nie wiem jak przebiegał mecz jak się losy potoczyły ale widać po wyniku że przeciwnik PMCSP był za mocnym rywalem dla naszego zawodnika Korpiego. No nic trudno musimy się pogodzić z porażką w tej rundzie. Teamdovers Rullez !!!

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Sob 15:53, 29 Wrz 2007, w całości zmieniany 2 razy
Śro 18:25, 26 Wrz 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

50ml 4:0 lukasus15

"calkowita dominacja,w strzalach 19:3,Pizarro ustrzelil hat-tricka,pierwsza bramke strzelam po bledzie obrony finskiej na poczatku meczu,przez caly mecz brakowalo szczescia zeby gala wpadla,jednak w 74 minucie,finski obronca fauluje Pizarro w polu karnym,dostaje 2 zolta kartke i jest po meczu,w/w wykorzystuje karniaka,doklada pozniej kolejna,w koncowce Farfan doklada i swoja brame,strzalem sprzed pola karnego.
thx za mecz,powodzenia "

andzi 1:3 pawjel

PawelMarian 1:1 mALo

Ostatnio zmieniony przez PawelMarian dnia Śro 19:55, 26 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz

mALo 1:1 PawelMarian

Konfrontacja klanów zakończyła się remisem.
Śro 19:59, 26 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Przemas

Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 2635

Arturo3H 0-2 Rafal6217

Mecz raczej pod dyktando arturo, niechce kłamać i dlatego przyznaje że miałem fuksa, bodajrze 2 słupki i poprzeczke ustrzelił, a ja oddałem raptem z 5 strzałów i strzeliłem 2 gole, dobra skuteczność, słaba gra, to mój komentarz do tego meczu, dzieki i powodzenia z innymi

eman 5-0 Prz3m4s

Do 35 minuty gralismy normalnie, było 0-0 i dosyć równy mecz, później mnie zlagowało, od razu jak zaczelismy eman strzelił mi gola, potem 3 kolejne dosyć szybko i w ostaniej minucie piątą smutny

EloZiomKonin 0-1 JaneKCK

jak narazie chyba jesteśmy czarnym koniem zdzier żebym tylko ja nie zawalił sprawy zdzier

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 22:26, 27 Wrz 2007, w całości zmieniany 2 razy

Dzidzi - Biz Markie 0:1

Mój mecz krótko: moja gra w tym czasie to zenada.....

Soniak - Pajujo 0:2

W strzalach 17-8 dla mnie.Mecz grany przy lagach Ogolnie mecz byl zdominowany przez moja druzyne. Pierwszy gol pada dla pajujo wykonal strzal z woleja bramkarz odbil pilke ale dobitki juz nie obronil. Pozniej szybka odpowiedz mojej druzyny. Rzut rozny strzal glowka i...slupek! Pilka toczy sie tuz obok linii bramkowej bedzie gol?...jednak nie pilkarz nie zdazyl dobiec na dobitke. Systacja sam na sam z bramkarzem pajujo no i co z tego jak bramkarz broni. Przewaga mojej druzyny ciagle strzaly ale wszystkie albo odbijane albo lapane przez bramkarza. Ataki pajujo konczyly sie przed polem karnym. Przyszla wkoncu 60 minuta meczu kontra pajujo sytuacja sam na sam i goool. Pajujo prowadzi juz 2:0. I znowu ciagle atakuje jednak moje strzaly a to odbijaja sie od obroncow albo bramkarz fenomenalnie broni. Ostateczny wynik meczu pajujo 2:0 soniak

Marv - Luki123 3:2

Choc mialem przewage w strzalach (10-4 na moja korzysc) to gra była bardzo równa lecz skutecznosc w pierwszej polowie zawazyla. Najpierw szybko strzelilem 2 bramki potem na poczatku drugiej polowie dolozylem 3. Rozluznilem sie i gralem bez skupienia. Glupi blad w obronie i mamy 3:1 patrze 30 min to mysle, ze juz nic sie stac nie moze potem kolejny fatalny blad w obronie i 3:2. Po tym golu pelne skupienie i jeszcze staralem sie strzelic bramke na 4:2, ale wynik nie zmienił sie juz do konca meczu. Dzieki Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Sob 10:17, 29 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz

mati 4-0 PoOkies

Nie wiem, jak Stary i PoOkieS, ale ja zagrałem mecz powyżej mojej przeciętnej. Szybko było 1-0 dla Damiana. Po niespełna 10 minutach żółta, a zaraz czerwona kartka. Mówię sobie, że to już po meczu. Pod koniec pierwszej połowy wyrównuję 1-1 piękną bramką z główki. Po zakończeniu połowy bardzo zadowolony wynikiem 1-1 ustawiłem ustawienie defensywne, aby utrzymać wynik. W drugiej połowie Damian atakował, zresztą, jak przez cały mecz, ale to ja strzelam bramkę na 2-1. Nie wierzyłem własnym oczom. Myślałem, że rywal szybko wyrówna i strzeli jeszcze z 2 bramki. Ale to ja strzelam na 3-1 w 83 minucie i w sumie poczułem, że mogę to naprawdę wygrać. I wygrałem. Uratowałem honor mojej ekipy. Pozdro i powodzenia dalej radosny

karol_pomarancza 1-2 kemocik

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Nie 0:10, 30 Wrz 2007, w całości zmieniany 3 razy

arek25 1:2 Grzehu92

Mecz inaugurujący rozgrywki "WEOL Clan League". Zawodnik Nankatsu Klan-Grzehu92, zmierzył się z faworyzowanym graczem Spox Team-arkiem25. I już od początku to zawodnik klanu założonego przez spox'a starał się dyktować warunki. Grożne 2 akcje w ciągu 4 minut ale bramki nie było. Ja natomiast czekałem na kontry, i to przyniosło efekt, znakomicie zachował się Guerrero który minął jednego z obrońców a potem bez problemów umieścił piłkę w siatce. Druga połowa, i arek szybko się spiął zdobywając wyrównującą bramkę. Niedługo potem 2 stuprocentowe okazje arka jednak w każdej z nich górą był mój golkiper. Pod koniec meczu kiedy wydawało się że bęzie remis znów świetne wejście z boku w pole karne mojego napastnika który z zimną krwią wykorzystał sytuację. Do końca meczu wynik się nie zmienił i Nankatsu jak narazie górą w pojedynku ze Spox Team.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Sob 21:39, 29 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz

karol_pomarancza 1 - 2 kemocik

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Sob 21:53, 29 Wrz 2007, w całości zmieniany 2 razy
Czw 1:37, 27 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Raku 1:1 Cebula
W strzałach 12:3 dla mnie no i kompletny brak skuteczności a może pech? To, że nie strzeliłem tylu bramek ile powinienem zemściło się w końcówce zagubiony

pmcsp napisał:
Jednostronny mecz na lekkich lagach, strzały 17:4 dla mnie, Korpi nie stworzył ani razu zagrożenia pod moją bramką.

Leszczu 3-2 Giggsy
Pojedynek kapitanów na korzyść Czerwonej Armii Wink Miałem nieco szczęścia, gdyż Giggsy zaliczył 2 słupki, a raz mój obrońca wybił piłkę z linii, jednak liczą się gole, a zdobyli je moi wszyscy trzej napastnicy Wink Mecz wyrównany, jednak niestety w lagach.

kaimada 0-3 Lukasus
Po tym meczu kaimada powiedział tylko, że najchętniej zmieniłby dostawcę neta rywalowi zdzier Swoją drogą niepotrzebnie Giggsy był obserwatorem, a myślę, że to wydatnie obniżyło jakość gry obu panów.

Pudel88 4-1 Mackal

PS. Przepraszam klan za wpadke, obiecuje że więcej nie odpale zjebanego dema PESa.
PS. Poprawcie te nicki... nie jestem Szyma tylko szyma.

vs

Szlagier kolejki. Dwa klany, które z całą pewnością są kandydatami do PlayOff'u..

lukasso nie daje rady...
Mecz z przewagą Czarnego. Cały czas wychodził na jednobramkowe prowadzenie a lukasso remisował bramkami po głupich błędach z niczego. Słaba forma Ekwadoru, nie zagrało 6 podstawowych zawodników. Stan 3:3 utrzymywał się do 44minuty drugiej połowy kiedy to R.Gomes pokonuje bramkarza po rykoszecie.
Czarny 4:3 lukasso

Pewne zwycięstwo.
1-17min ostrożne badanie się obu zespołów bez klarownych sytuacji strzeleckich
18min setka dla Peru ale przestrzelona
20min strzał głową Pizarro w róg bramki i niesamowita interwencja bramkarza Gwinei K.Camary!
25min niewykorzystane sytuacje się mszczą: 1-0 dla Gwinei po kombinacyjnej akcji w środku pola
30min strzał z dobitką zespołu Peru obronione przez K.Camare
35min kolejne bombardowanie bramki K.Camary, po raz kolejny nieskuteczne
60min 2-0 dla Gwinei. Po dograniu crossowym przez Is.Bangoury, Youla dopełnia formalność i strzela z pierwszej piłki pod poprzeczke
61-74min zażarta walka w środku pola
75min spojenie po strzale Pizarro, ratuje zespół Gwinei od straty pierwszego w tym meczu gola
85min karny dla Gwinei za faul w polu karnym na Youly'm
85min mocny strzał Feindouno z karnego w prawe okienko dobija Peru na 3-0
90min koniec meczu

Podsumowanie:
Wyrównany mecz. Peruwiańczykom zabrakło skuteczności oraz trochę szczęścia w wykończeniu akcji. Gwinea zaś to co miała to strzeliła a w bramce cuda wyczyniał K.Camara.
Bohater meczu: K.Camara (Bramkarz Gwinei) - jego interwencje były pewne, skuteczne oraz kapitalne (jak ta z 20min). Zawodnicy Peru czuli się jakby w bramce Gwinei stał duży autokar.
tom21 3:
0 s-m-o-l-u-ch

Walka o honor pijanych mistrzów..
Mecz rozpoczął się od badania rywala, szybko strzelona przeze mnie bramka, zmotywowała Martiniego do agresywniejszej gry i przed końcem pierwszej połowy strzela dwa gole.. Druga odsłona miała nowe oblicze, atakowałem co raz śmielej, a rywal musiał faulować, w konsekwencji jeden Gwinejczyk opuszcza boisko (2 żółte). Mali przystąpiło do ataku, pressingiem wywalcza pozycje sam na sam z 12 metrów, mój błąd, zamiast oddać strzał, podanie do tyłu... W chwile później kopia sytuacji i tym razem bezlitośnie wykorzystuje szansę.. Niebawem, mając na uwadze klasę swojego rywala, robie manewr którego nigdy nie stosowałem, cofam jednego pomocnika do tyłu i zadowalam się remisem...
Podsumowując, mecz mógłby zakończyć się różnym wynikiem, jednak wydaje mi się, że to ja byłem bliższy zdobycia kompletu punktów Wink.

Nie 13:37, 30 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / I sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)