Marv 0:3 ..Koshaolin...
Soniak 0:1 Kicek
dzidzi 1:0 totomiX

Angels of Death-Pauzowanie

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Sob 15:59, 28 Cze 2008, w całości zmieniany 29 razy
Pon 11:30, 01 Paź 2007 Zobacz profil autora

inko 1:1 JaneKCK

szyma 6:1 Prz3m4s
pudel88 1:2 Rafal6217

Mecz wyrównany, sytuacji nie było wiele więc i wynik raczej dużyszczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Sob 10:17, 06 Paź 2007, w całości zmieniany 3 razy

pmcsp 5-0 Stary

Co do mojego meczu z kaimadą, to normalnie śmiech na sali. W strzałach 16-5 dla mnie, ale to nie jest najważniejsze. Co nie strzeliłem, to piłka szybowała nad poprzeczką. Dziwna gra. Powoli zaczyna mnie to denerwować zagubiony zły A co do meczu to przeważałem. Jeden słupek i poprzeczka z wolnego w moim wykonaniu, reszta monotonna. Kolejne głupio stracone punkty. To już naprawdę mnie nie bawi. Pozdro i powodzenia dalej i myślę, że moja ekipa uratuje nam d**e zły

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Czw 14:43, 04 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy
Wto 16:51, 02 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

kaimada 0-0 wez1
kaimada z*ebał... oczywiście się tłumaczył później...
kaimada napisał:
ten no 0-0 chcialbym zagrac keidys klanowke bez lagow

Tutaj zagrałem oszczędnie, długo utrzymywałem się przy piłce, cierpliwie czekając na gole... PoOkieS w pierwszej połowie wyszedł ze swojej połowy niewiele razy, a ja spokojnie rozgrywałem piłkę. Na przerwę zeszliśmy przy wyniku 2:0. W drugiej już odpuściłem, ale i tak udało się strzelić jeszcze 3 bramki zdzier Guerrero x2, Farfan x2, Solano. Niestety nie mógł zagrać Pizarro, a może byłoby wyżej? radosny W strzałach 11-4 dla mnie Wink
pmcsp napisał:
Jednostronny mecz co widać po wyniku. Stary jednak kilka razy dobrze przymierzył i szczerze mówiąc to zasłużył na chociaż jedno trafienie.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Śro 22:47, 03 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:46, 02 Paź 2007 Zobacz profil autora

----GRUPA A----
Nadolski - 50ml

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Śro 20:58, 03 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:16, 02 Paź 2007 Zobacz profil autora
Giggsy

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 205

Post Giggsy (Teamdoversklan - Kapitan)
Podaje 1 mecz: Giggsy (Izrael) 2-2 (Mali) Mati

opis meczu: No mecz był bardzo ciekawy lecz były lagi że zbytnio nie dało się jakieś ataki skonstruować, ale to piewrszy Mati wykorzystał moje błędy i zdobył dwie bramki. Więc musiałem się wziaść do pracy i odrobić straty. W końcu mi się udało tego dokonać i strzeliłem 2 bramki i wyrównałem stan meczu na 2-2. I mecz zakończył się takim wynikiem.

Pozdrawiam Matiego za dobrą grę dziex. TEAMDOVERS RULLEZ !!!!

Podaje 2 mecz: Lukasus (Japonia) 2-4 (Ekwador) Michu

Podaje 3 mecz: Korpi (Ekwador) - (Togo) Damian

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Nie 13:54, 07 Paź 2007, w całości zmieniany 3 razy
Śro 6:46, 03 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grupa A

Tunezyjskie szerszenie
vs TeamRKR

Mecz bardzo wyrównany. Decydująca o losach meczu bramka pada w 88 minucie po rzucie rożnym.

Mecz zdominowany przez Piotrka89, który zasłużenie wygrał. Mnie w tej konfrontacji było stać tylko na jedną bramkę.

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Sob 21:59, 06 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy

Soniak 0-1 Kicek

Mecz na lagach ,których nienawidze. Zero przyjemności z gry jak dla mnie. Mimo,że wygrałem to wynik jest dla mnie słaby.....za słaby...

dzidzi - totomiX
Czw 14:54, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora

machel 4 - 1 s-m-o-l-u-c-h

minio99 0 - 3 lukasso

karol_pomarańcza 2 - 1 MartiniTSW
Mecz na wysokim poziomie, z wieloma akcjami, w strzałach 12-8 dla mnie. W pierwszej połowie ustrzelam słupek i poprzeczkę, a martini ustrzela bramkę, płaskim strzałem z pola 16, strzelcem Jola, W 1 części miałem znaczną przewagę. W drugiej Martini miał przewagę i parę bdb sytuacji, bądź mój gk bądź moi obrońcy stali na drodze piłki do bramki radosny. Kluczowy moment to fenomenalny wolny Shao z 48 metra, idealnie wymierzony, piłka jeszcze po rączkach gk wpada do bramki, brama będzie niebawem szczęśliwy. Drugi gol dla mnie wpada po ładnej rozpykówie defu Gwinei i dobrym strzałem Haidonga za 16 metra, piłka ponownie po rękach gk wpada do bramki radosny. Mecz kończy się takim wynikiem, dzięki za mecz pozdrawaim szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Czw 22:44, 04 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy

cobeer 2 - 0 lukas15

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Sob 22:20, 06 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:45, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora

Marv - ..Koshaolin... 0:3

Wypunktował mnie w lagach...

Soniak - Kicek 0:1

Lagi ,lagi tyle...

dzidzi - totomix 1:0

Wyrównany mecz ,zadecydowała jeden strzał z narożnika pola karnego -strzelił Tenorio.Takto w strzałach 8-7 dla mnie.

Ekipa Majestatycznych dziękuje drużynie przeciwnej rozegrania meczy i życzy powodzenia.
Czw 21:36, 04 Paź 2007 Zobacz profil autora

BullsPllayers - WTF ( what the fu?k)

Biz Markie 1-3 marky_ramone

wynik mógł być znacznie wyższy, no ale ważne że wreszcie się odblokowałem w tym turnieju, wszystkie 3 bramki strzelam już w pierwszych 6 minutach, potem spokojnie kontroluję gre

Pajujo 0-1 gac

Mecz w tragicznych warunkach lagi niesamiowite miałem juz kilkakrotnie myśli taki zeby hu........ wychodze nie ma sensu ale jakos ta myśl przeszła mecz głownie z moja przewaga kilka setek nie wykorzystanych lagi uniemozliwyiały skuteczne przeporwadzanie akcji.. dopiero w 90 minucie Kanute przechodzi zwodem obrońce i strzela lekko po Ziemi i daje mi zwycięstwo

Wasiak 3-4 sheva7

Wreszcie upragniony komplet punktów, WTF wraca do gry

dzięki za mecze BullsPlayers i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Nie 22:47, 07 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz

Dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez Ciacho dnia Nie 22:03, 07 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:54, 05 Paź 2007 Zobacz profil autora

Grupa B

Wyrównany mecz do pierwszego gola , później posypały się kolejne przy dużym szczęściu z mojej strony. Strzały Gallusa o dziwo dobrze bronił bramkarz wybijając na zewnątrz a nie do środka bramki.

Tym razem się nie udało , ale porażka jednym golem z tak dobrym graczem jest wkalkulowana w tych rozgrywkach.

Nasz As z rękawa wypalił w tym meczu tylko raz z dwururki co pozwoliło nam osiągnąć remis z tak trudnym przeciwnikiem. zabij

Pierwszy komplet wink

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Wto 22:15, 09 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy

kemocik 2-1 Czarny

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Nie 19:41, 07 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Sob 17:38, 06 Paź 2007 Zobacz profil autora