Nankatsu-pauzowanie
DRAGONS KLAN-pauzowanie

W razie pomyłek pisac na moje gg!

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Sob 15:57, 28 Cze 2008, w całości zmieniany 16 razy

karol_pomarańcza 4 - 0 spox
Mecz z moją przewagą, bardzo duża przewaga w 1 części gdzie zdobywam dwie bramki na 9 strzałów a spox oddaje tylko 4. Druga bardziej wyrównana ale spox nie miał jakichś 100% sytuacji jak dobrze pamiętam, sporo jego strzałów blokuje, w dodatku dostaje on czerwo ok. 75 minuty meczu, a ja po tym dorzucam dwa trafienia. W strzałach 14-9.
Warto dodać że były lagi dość spore, ogólnie mecze ze spoxem nie należą do najprzyjemniejszych właśnie z tego powodu zdzier.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Pią 18:25, 19 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy

Czarny 6:0 cebula
Totalna przewaga. W strzałach 24:2. Mimo wysokiego wyniku słaba skuteczność...

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Sob 23:16, 20 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy

pawjel 0 - 2 Leszczu

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Wto 18:15, 16 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy

Korpi 1:6 Prz3m4s

opis chyba nie potrzebny, wystarczy popatrzeć na wynik Wink mogło być dużo więcej, ale jak zwykle duża nieskuteczność z mojej strony i brak farta smutny forma powoli wraca... szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 7:51, 22 Paź 2007, w całości zmieniany 3 razy

Jak padły bramki:
20. minuta 0:1. Z głębi pola dalekie podanie do Kanoute. Ten bierze 2 obrońców na plecy i wysuwa Bagayoko. Ten nie kryty silnym strzałem z 15 m pokonuje bramkarza Maroka.
30. minuta 1:1. Jedna z niewielu groźnych akcji Maroka, Po rozegraniu piłki przed polem karnym pada strzał piłka odbija się od Djimmiego Traore i ląduje pod nogi niepilnowanego na 6m Hadjiego który pewnie trafia do siatki.
60. min. 1:2. Szybka akcja Mali. S. Keita podaje Sissoko, ten urywa się obrońcy ciągnie skrzydłem wrzuca na 8. metr do Kanoute a ten pięknym strzałem głową trafia do siatki.
75. min. 1:3. Kanoute dostaje piłkę na 20 metrze od M. Diarry, podaje do Bagayoko a ten stojąc na 16 m pięknym uderzeniem tuż przy słupku ustala wynik spotkania.
Bohater meczu. Kanoute, który oprócz strzelenia gola i 2 asyst wielokrotnie pomagał w rozegraniu piłki na połowie Maroka.
Przedłużenie serii. Był to 4 mecz Malijczyków z rzędu bez porażki.
Liczba meczu - 0. Tyle kartek pokazał sędzia w tym spotkaniu.

opis by kaimada na wzorze "Piłki Nożnej" radosny

lukas15 0-2 pmcsp
pmcsp napisał:
strzały 13:1 dla mnie. Strzelałem tylko ze stałych fragmentów radosny. Ale akcji miałem co nie miara.

pawjel 0-2 Leszczu
Zacząłem od mocnego uderzenia, Pizarro zupełnie zgubił obrońców, strzela, jednak bramkarz broni , ale tam na dobitkę czyhał Guerrero. Od 2. minuty 1:0 dla Peru! Nieco zwolniłem tempo, rywal starał się rozgrywać na środku pola, jednak moja linia pomocy sprawowała się co najmniej bardzo dobrze. Do przerwy nie było dobrych okazji na strzelenie gola, a statystyki 3:6 w strzałach dość dobrze opisują przebieg gry. W drugiej połowie wyraźnie się cofnąłem, jednak rywal nie potrafił tego wykorzystać... Skupiłem się na szybkich kontrach i właśnie po odbiorze Farfana w 81. minucie, ten sam zawodnik pokonał Malijskiego bramkarza strzałem z około 20 metrów. Końcowa statystyka strzałów to 4:10.

Dzięki za grę TeamRKR.
Pozdrawiamy szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Wto 18:19, 16 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy

Tomek 1-3 michu

Ostatnio zmieniony przez michu dnia Sob 23:14, 20 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz

Cobeer 2:0 Damian232
Już po 30 minutach prowadzenie dzieki golom Pizzaro. Później w doliczanym czasie pierwszej polowy Tunezja damiana nie strzela karnego. W drugiej połowie mimo ofensywnego ustawienia Tunezji gole nie padają.

Piotrek89 1:1 mackal
Mecz zaczął się fatalnie dla mnie gdyż już w 8minucie dostałem czerwoną kartkę jednak to nie podłamało moich graczy i udało dowieść się do końca jako tako korzystny wynik...

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Pią 21:00, 19 Paź 2007, w całości zmieniany 2 razy

komplet...

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 18:34, 17 Paź 2007, w całości zmieniany 3 razy
Pon 23:02, 15 Paź 2007 Zobacz profil autora
50ml

Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 977

Skąd: White

mecz normalnie masakra,Arturo oddal 7 strzalow i 5 wpadnlo,wynik napewno nie adekwatny do gry zagubiony

50ml napisał:

Ja bym sie kłucił... wynik ewidentnie adekwatny do gry cool Istniałes tylko przez 30min kiedy to strzeliłes 2 bramki po wrzutkach... zreszta cała twoja gra opierała sie na taktyce kopnij/wciepnij na "afere" zagubiony

kristo2323 1-1 marky_ramone

Znowu los mnie skojarzył z kristo, podobnie jak w DM bramkę ratującą punkt zdobywam w samej końcówce, kristo gra ośmioma z tyłu i wybijając piłkę do pzrodu lub szukając dośrodkowania stara sie zagrozić mojej bramce, po jednej z wrzutek pada bramka, od tego momentu inicjatywa po mojej stronie, jeszcze po drodze czerwo dla rywala.

Grzehu92 2-9 sheva7

Krzysiuk 2-4 gac

mecz dość ciekawy bramkę pierwszy strzela po indywidualnej ackcji napsatnika krzysiuk podłamało mnie to lecz postanowiłem se ze nie zawiode moich kompanów wiec wziołem sie do roboty co przyniosło efekt w postaci bramki strzelonej z zapola karnego przez kanoute. koniec pierwszej połowy zaczynamy druga dość czesto atakowałem i wszystko marnowałem takie sytuacje nie wiem jak mozna marnowac:| po którejś akcji piłka wychodzi na rzut rożny wrzutka i piekna bramka z głowki 2:1 gra toczy sie dalej ataki z obydwu stron ale bez skutku to 30 min drugiej połowy kiedy po mojej akcji krzysiuk wykopuje piłke i moj obrońca nie dosiega jej ciota!! i mamy sam na sam i 2:2 piekny przykład kuriozalnych zachowań obrońców...
Podłamała mnie ta bramka ale walczyłem do konca atakowałem zawziecie co przynosło mi bramke na15 min przed koncem kanoute z dystansu pakuje piłke do siatki z 3 obrońcami na plecach co by było mało pod koniec meczu kanoute ładuje 4 brmake:)
wynik meczu
4:2
dzieki powodzenia dalej
Maky sheva do dzieła

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Śro 23:55, 17 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz

szyma 1-2 Wez1

Szczerze mówiąc , to mecz był monotonny. Dopiero pod koniec zaczęło się jednostronne spotkanie, kiedy szyma rzucił wszystko na jedną szalę, aby wygrać to spotkanie. 1 punkt cieszy. Bramki może wrzucę później, chociaż nie ma na co patrzeć. Dzięki za meczyk i powodzenia dalej radosny

pudel88 2-2 Stary

inko 4-0 PoOkieS

Podział punktów szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Sob 13:17, 20 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:52, 17 Paź 2007 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

DRAGONS KLAN vs. BullsPllayers

Biz Markie (Szkocja) 1:1 Raku (Łotwa)

Nieee tego już za wiele, koniec z tą grą. To jest mój ostatni turniej. Ja już nie mam siły wkurzony
Nie będę wspominał o słupku czy super interwencjach bramkarza Szkocji po prostu mam już dość tego pecha i całej gry.

Dzieks za mecz, powodzenia dalej.

Pajujo 1:1 VinEX

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Pią 15:05, 19 Paź 2007, w całości zmieniany 3 razy
Czw 21:29, 18 Paź 2007 Zobacz profil autora
snake

Dołączył: 30 Maj 2006
Posty: 834

Skąd: miasteczko Łodzia

Soniak 1-4 snake
Po dziwnych perypetiach z moim gg mecz został rozegrany.

Korpi 1-6 Prz3m4s

No tak to bywa mecze nie udane przez naszą ekipe co widać po wynikach, więc cały team Teamdovers dziękuje za mecze i pozdrawia przeciwników.