__________.__________.___Inko vs. pawjel
_____________________.___Iras vs. mati
___________________.___justyn vs. lukasso
_________.___karol_pomarancza vs. Kicek

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pon 1:43, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 7 razy
Nie 22:12, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
justyn

Posty: 2185

Skąd: Jastrzębie-Zdrój/London

kolejka 15

justyn 2:4 lukasso

Mecz... hmnn lukasso twierdzi ,że był lepszy więc pewnie tak jest (patrz na wynik ) Wink
Na mecz zaważyły same czerwone strzałki drużyny Gwinei moje żydki radosny zdzier formy mieli c*jowe ;/
a co za tym idzie w kilku sytuacjach zachowywali się jak pipki zdzier ale też brakowało mi szcześcia.
Jak to powiedział kiedyś lukasso: ,,Jak Feindouno ma czerwona strzałka-to można grac Wink '' i tym zakończmy ten opis.

Dzięki i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Wto 10:24, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

Giuly 1-2 sheva7

Wyrównany mecz, w którym najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis. sheva dosyć szybko strzela gola na 1-0, a mi udaje się wyrównać w 2 połowie, po błędzie obrońcy. Później w jednej akcji bramkarz Irlandii obronił chyba 3 strzały z 5 metrów i to było wszystko na co mnie było stać w 2 połowie. Pod koniec meczu po błędzie mojej obrony sheva zdobywa gola na wagę zwycięstwa.

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Wto 12:18, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 12:17, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
justyn

Posty: 2185

13 kolejka

justyn vs pawjel 0:3

Nie chce mi się nic pisac!Zostawiam ten mecz bez komentarza.
Moi na pusta bramke nie potrafili nic strzelic a pawejel strzela....z ...ah szkoda gadac
Nie pamiętam kiedy taki mecz ostatnio grałem mecz pod kontrolą ale nic nie moze wpasc.
Chyba nie dokończe tej zajeba*ej ligi bo już mi się po mału odechciewa grac -za dużo ostatnio gram więc daltego odnotywuje spadek formy.

Kicek0-8justyn

Mecz jak mecz. Juz 3 minuta i trace bramke. Jak straciłem drugą - takie byle co. Obrońca podaje komuś,odbija sie od czyichs nóg z 2x większa siła wraca prosto pod nogi żyda w polu karnym. Potem już jakoś poleciało. Ogólnie coraz lepiej gra mi sie Kongo. Oby tak dalej.

dzięki

Kto następny? cool

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Wto 15:05, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Inko 2:1 Lukasso

Wyrownany mecz.Szybko zaczelem atakować na bramke rywala co poskutkowało golem w 7 minucie, a strzelcem był E.Mendez.Chwile pozniej bo juz w 15 minucie wrzutka w pole karne, do pilki podbiega zawodnik Gwinei i lekkim strzałem obok słupka umieszcza pilke w siatce.Pozniej gra sie wyrownałam, choć to ja miałem 2x wiecej strzałow niz Lukasso ( 8:4 ). Druga polowa podobna jak koncowka pierwszej, duzo niecelnych strzałow i mało składnych akcji.Dopiero w 87 minucie Ekwadorczycy maja rzut rozny. Mendez wrzuca pilke na pierwszy słupek,tam juz na nia czeka obronca Gwinei ktory zamiast wybic ja za pole karne nie trafia w nią na wskutek czego Perlaza wbiega z pilka do bramki szczęśliwy W strzałach 13:8 dla mnie Wink Dzieki za mecz i powodzenia dalej Wink

btw @ nie taki diabeł straszny jak go maluja szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Wto 17:28, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

snake 1-2 Giuly

Mecz z Przewagą Giulego, ja miałem okazje ale zawsze w ostatniej chwili obrońca dokładał nogę i blokował strzał. Gola zdobywam dopiero po przejściu na bardziej ofensywną taktykę.

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Wto 20:41, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:12, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
lukasso

Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 1374

KOLEJKA 14

lukasso 3-2 karol_p

Mecz,formacja i szok. Feindouno szara strzalka do dolu,zaczynam dusic alt ale sie nie udaje, ok trudno gramy bez niego, w ataku Youla Mansare.U przeciwnika wszyscy zdrowi, tylko paru łebków zdolowanych.
Powrot do starej taktyki 442b za dobra rada karola po meczu 1/2 w WINTER CUP
no i zaczelo sie Wink
Mansare nabiega cala swoja masa w pole karne robil zwod "hocus-pocus' i dostaje kose w plecy od obroncy ktory aspirowal do gry w Cracovii.
RZUT KARNY
sam poszkodowany zamenia 11 na bramke i mamy prowadzenie, od razu lzej na sercu
kilka akcji pozniej wrzutka w pole karne na 5m i Mansare ponownie! ;p
szybka korekta formacji w druzynie Finskiej i gramy dalej.Oddalem inicjatywe Karolowi jednak jemu nic nie wychodzilo,(Murzynskie dziwki noc wczesniej wyssały z nich wszystkie soki ;p)
do przerwy 3-2 w strzalach dla mnie
Po zmianie stron kontrolne akcje jednych i drugich
moglem jeszcze wyzej prowadzic lecz nic nie wpadalo,wszyscy myslami byli przy feindouno ktory zjadl za duzo sterydow i trafil na izbe
ok 60min Youla pieknie kiwa, robi elastico, 360 around world i no look pass i pakuje futbolowke do siatki;p

mati 2:1 Inko

Mecz rozpoczął się bardzo sennie z małą ilością sytuacji podbramkowych. Pierwsi na prowadzenie wyszli pod koniec pierwszej połowy gracze z Ekwadoru. Bramka padła po dośrodkowaniu i strzale z główki. W pierwszej połowie był to pierwszy i ostatni gol. W przerwie zmieniłem taktykę na bardziej ofensywną ale to i tak nie przyniosło skutku w postaci upragnionej bramki. W 70 min zmieniłem ustawienia na ultra ofensywne. Na efekt nie było trzeba długo czekać. Po kilku minutach gry strzelam bramkę wyrównującą, a w samej końcówce wychodzę na prowadzenie radosny

Iras 2:4 Kicek

Szybko strzelam 2 bramki i wydaje się, że już jest po meczu. Kicek w każdym odpuszczał, ale wiadomo ja takiego szczęscia nie mam. Kicek równie szybko doprowadza do remisu. Jeszcze przed przerwą Farhan nie trafia do pustej, ja w tym momencie walnąłem kilka razy w pada i.... koniec ;P Już się dobrze grać nie dało i raczej już nie będzie bo szkoda mi kasy na nowego pada szczęśliwy Kicek trafia kolejne 2 bramki i wygrywa. Obrona Iraku gorsza niż Celticu... Aha po stracie bramki na 2:3 pad jeszcze kilka razy oberwał, a przy 2:4 to już lepiej nie mówić... Irak Power !!! xD

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Czw 0:22, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:20, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
karol_pomarancza

Posty: 1173

Skąd: okolice krk

kolejka 15

karol_p 3-2 Kicek

Mecz już nie pamiętam jak się zaczyna, zapamiętało mi się to, że Kicka goście obejmują prowadzenie jakoś w 20 minucie meczu, po wrzucie i hedzie ładnym, w niecałą chwile później mogło być więcej ale strzelił Kicka snajper w GK mojego. Ja też atakowałem, żeby nie było, miałem okazje ale moi nie mogli nic wbić do czasu, ok. 40 min. strzelam na 1-1 po rozpykówie i szocie z 10 metra lub okolic. Kicek miał w tej części sam na sam ale jakimś cudem udało mi się piłkę wyłuskać wślizgiem. W strzałach 5-2 dla mnie. W drugiej było już 2-1 dla mnie, wrzutka, szot z heda, pozrzeka i dobitka z golem. Chwile później zmarnowałem super okazje a raczej Johan Johanson bo strzelił tak nie celnie, że ho ho. Kicek wyrównuję ok 30 min. drugiej części, szotem za 16. No i myślałem, że już nic nie zdziałam, tym bardziej po czerwieni dla mnie pod koniec meczu, ale szczęści uśmiechnęło się do mnie, a raczej Kicek wcielił się w role Św.Mikołaja i z prezentował mi bramkę szczęśliwy, niefortunnie wbiegł swoim DF do własnej bramki. W strzałach 12-5 dla mnie. Koniec.
Dzięki i powo.
Czw 2:09, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1173

kolejka 13

karol_p 2-1 Mati

Mecz z podejściami dwoma, najpierw na servie gdzie była dość dziwna sytuacja, Mati miał lagi, ja nie, gra chodziła mi płynnie, zmiana na p2p i gra śmiga ok jak i dla mnie, jak i dla Matiego, choć na servie przynajmniej dla mnie było lepiej zdzier.

Mecz zaczęło się od moich ataków, bodajże dwie dyńki miałem ale nie celne. Mati w późniejszym czasie odpowiedział tym samym, z tym że jego dyńka trafia w poprzeczkę. Ja tuż przed końcem 1 części miałem jeszcze jedną dyńkę ale niecelną, a sytuacja była ok. W strzałach 5-2 dla mnie.
W drugiej części zaczyna się strzelanie. Najpierw strzelam po błędzie matiego, który stracił piłkę w ok. 11 metra własnego pola karnego i mój pomagier bez kłopotu to wykorzystał. 10-15 minut po tym zdobywam gola na 2-0, Jari przyjmuje i bez namysłu strzela po długim. Matiego zmusiło to do zmiany strategi na bardziej off, ja trochę zmodyfikowałem swoje, na takie które pozwoli mi się skutecznie bronić i wyprowadzać kontry. Bramka honorowa dla Norwegów wpadła ok 35 minuty, po rożnym i hedzie. Finowie mogli strzelić na 3-1 po kontrze ale zabrakło zimnej krwi, MAti również mógł strzelić gola, na wagę remisu ale po którymś rożnym jego napadalec strzelił wprost w GK mego. W strzałach nie wiem ile, ale na oko zdaję mi się ze po równo było zdzier.

_______________________strzały: 12-6

To był dziwny mecz. Pierwsza połowa pod moje dyktando. W strzałach po 45 minutach było 6-1 dla mnie, a udało mi sie strzelic tylko jedna bramke po dobitce jednego z moich strzałow. Słaba postawa Czarnego troche mnie uspila, druga polowe rywal zaczyna od mocnego uderzenia, około 50 minuty ladne podanie górą wykancza koreanski napastnik, moj zdaniem bramkarz zawalil ta bramke, z reszta Czarny doda ta bramke. Pozniej mecz wyrownany, jednak to Czarny strzelal bramki, obie padły po szybkich akcjach i strzałach z dystansu. Ja nie moglem nic trafic do siatki, w 75 minucie zmieniam ustawinie na all off, a Czarny na all def. Piec minut przed koncem strzelam bramke na 2-3, jednak Czarny dobrze grał na utrzymanie wyniku i mecz skonczył sie jego wygrana.

Damian 1-2 Totomix
Dość wyrównany mecz, Szkocja za wzorem Celticu podarowała dwie głupie bramki przecwinikowi, bierna postawa Caldwella przyczyniła sie do tego... smutny Do przerwy Japonia atakowała, szkocje było stać tylko na jeden strzał, który dał bramkę radosny W 2 połowie sytuacja niewiele się zmieniła, Japonia przewazała, Szkocja próbowała wyrównać, jednak Kenny Miller był dzisiaj bardzo nie skuteczny.. Dzięki za dobry mecz.
Czw 16:55, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
Inko

Posty: 1656

Kolejka 15

Inko 2:3 Pawjel

Smiech na sali ... przegrałem tylko dlatego ze czarnuchy naoglądały sie meczu Celtic - Barcelona i widocznie spodobała im sie gra w obronie Celticu wiec postanowili grac tak samo... 3 gole stracone przez to że te czarne łajzy zamiast bronic bramki to stoja i patrza sie jak Jamajczycy z łatwoscia strzelaja gole... Pawjel oddał 3 strzały na bramke (celne) i wpadły 3 gole z czego 2 byly strzelone w sytuacji kiedy to dwoch graczy jamajki stało samych przed bramkarzem... Pawjel nie zasłuzył na wygrana ale coz zrobić... nie liczy sie gra ale wynik... Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Czw 20:42, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 19:57, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
Czarny

Posty: 5410

Skąd: Lubin

Kolejka 13

Czarny 4:1 sheva7

Udany mecz w moim wykonaniu, a co za tym idzie dla rywala fatalny Wink Około 15 minuty objąłem prowadzenie strzałem Jae Jina zza pola karnego. Następnie Ji Sung podwyższył z rzutu wolnego z odległości 30 metrów na 2:0. sheva7 mało pokazał w tym meczu, był tłamszony i tylko kontrował. Miałem kilka niewykorzystanych sytuacji, np. wolej Jae Jina z 10 metrów. sheva7 też miał kilka, bo szybki Healy dawał radę, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W drugiej połowie Ji Sung podwyższa na 3:0 po pięknym wzięciu obrońcy na plecy, obrocie i strzałem przy słupeczku. W końcówce Ki Hyeon ładnie wali na 4:0 z bańki z 3 metrów, piękne dośrodkowanie. Potem zacząłem grać trochę niefrasobliwie mając już pewne zwycięstwo i zmiennik Healy'ego - McCann strzela honorową bramkę w sytuacji sam na sam po katastrofalnym błędzie obrony. Dzięki!
Czw 23:12, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 75

kolejka 14

pawjel 0:1 Iras

Nudny mecz.Przez cały mecz praktycznie nic sie nie działo az do 75 min gdy jeden z jamajczyków dostał czerwona kartke.No i przez to mój przeciwnik w niedługim czasie strzeliłe jedyną bramke z głowki na wagą trzech punktów.

Pozdro
Czw 23:24, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
Iras

Posty: 1224

Kolejka 15:

Iras 2:1 Mati

Mecz zaczął się spokojnie. Obie drużyny grały zachowawczo, jednak Norwegia częściej była przy piłce. Ambitny trener Iraku kazał swoim zawodnikom zagrać bardziej ofensywnie, jednak nie było żadnych rezultatów. Norwegia bardziej przycisnęła. Strzał Carew'a z główki ładnie sparował bramkarz Iraku. Piłka poleciała w górę, odbiła się od poprzeczki i wyleciała za boisko. Niestety w kolejnej akcji padła pierwsza bramka. Sabri nie miał szans przy mierzonym strzale norweskiego napastnika. Irak postawił wszystko na jedną kartę. W drugiej połowie Manajid, zawodnik, który zaliczył debiut w ataku przyjął piłkę w polu karnym i leciutko kopnał w stronę bramki. Strzał zaskoczył bramkarza Norwegii i piłka wtoczyła się koło słupka do siatki. Irakijczycy uznali, że remis będzie dobrym rezultatem i postanowili bronić wyniku. Norwedzy bardziej zaatakowali, ale nie znaleźli miejsca do oddania strzału. Irak natomiast wyprowadził bardzo skuteczną kontrę po której padła bramka na 2:1! Strzelcem ponownie Manajid, tym razem uderzył silniej i drugi raz pokonał bramkarza Norwegów. Była to 82 minuta meczu. Norwedzy rzucili się do ataku. W ostatniej akcji padł strzał na bramkę Iraku, jednak piłka minęła słupek. Irak wygrywa i wciąż walczy w lidze radosny

Arturo3H 2-2 snake

Podobnie jak przeciwnik zagrałem 2def co juz w tej chwili jest standardem... padły 4 bramki. Snake w pierwszych 10min zdobywa bramke w dziecinny sposób biorac mnie na plecy zagubiony Gola na 0:2 trace po KOLEJNYM popisie swojego GK. Snake oddał strzał z 25m (jak nie dalej) bez przyspieszenia. Piłka leciała pół godziny a mimo tego GK zdołał wsadzic ja sobie w okno... Gola na 1:2 strzelam w 75min i zaraz po tym przestawniam sie na 4-3-3 co skutkuje golem wyrównującym w 85min. Szczerze załuje troche ze nie dokończyłem meczu tą formacja bo widac było przez te 10min ze snake sobie nie radził z 3 napastnikami. Zmieniłem jednak na poczatkowa i dotrwałem do konca meczu...

Damian 1-2 Snake
Dobry mecz w wykonaniu Snake, do przerwy jego taktyka z dwomą def. pomocnikami całkowicie uniemozliwła mi rozegranie w środku pola. Snake strzelił do połowy 2 ładne bramki... Po zmianie stron, Maloneya zastapił Boyd i atak szkocji trochę zyskał... Jednak Snake grał idealnie w obronie i pozwolił mi strzelić kontaktową dopiero w 90 minucie. Dzięki.
Sob 15:39, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)