Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

25 kolejka.

justyn 3:5 sheva7

Cios za cios :p sheva wykonał ich więcej i był bardziej skuteczny radosny

Moja forma to teraz tragedia smutny niestety nie mam czasu w ogóle grac w we radosny i pewnie tym to jest spowodowane ;/ heh trudno sa w życiu ważniejsze rzeczy niż liga Weol i nasza gierka zdzier

Toto Gratuluje wygrania ligi -Zasłużyłeś utrzymałeś najrówniejszą formę przez cały sezon radosny

Mecz w 1 połowie wyrównany.
W drugiej Justyn fauluje prawym obrońca na środku boiska i ten dostaje 2 żółtą kartkę, zmiana z mojej strony na ustawienie ofensywne i atakuje do końca niemal akcja za akcję, jednak wynik pozostaje remisowy.

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Nie 13:49, 30 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 13:49, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 23 - zaległy mecz:

Iras 1:0 snake

Mecz ogólnie z moją przewagą. Pod koniec 1 połowy strzeliłem na 1:0, a w drugiej mogłem podwyższyć wynik, ale napastnicy jak zwykle pudłowali... Snake też miał swoje okazje i mógł wyrównać, ale nie dał rady zdzier
Nie 20:03, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora

27 kolejka

Inko 0:3 Kicek

Od poczatku meczu było widać komu bardziej zalezy na zwyciestwie. Kicek częsciej atakował i juz w 8 minucie wyszedł na prowadzenie. Pozniej okres nudnej gry. W 44 minucie mialem 2x 100% szanse na strzelenie gola, ale nie udalo sie trafic do bramki.Druga polowa zaczela sie od strzelenia gola przez Kicka. Chwile pozniej dalem all off i udalo mi sie stracic tylko 1 gola. W 83 minucie mialo miejsce dziwne zdarzenie... [link widoczny dla zalogowanych] Jak widac na screenie z gry wyszedł Kicek, ktory napisał ze był lost... ale ja zadnej informacji o loscie nie mialem tylko pojawilo sie Dropped Kicek... Po chwilowej rozmowie na GG dogralismy 10 minut, ale wynik meczu nie uległ zmianie.
Nie 20:04, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora