__________________.___pawjel - Inko
_______________________mati - Iras
_________________.___lukasso - justyn
___________________.___Kicek - karol_pomarancza

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 15:51, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 2:19, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 30

Kicek1 - 1karol_pomarancza

Troche zawaliłem meczyk, bo byłem raczej stroną dominującą. Nie przekładało się to jednak na sytuacje strzeleckie, bo przed polem karnym moje ataki były rozbijane. Finowie raczej skupili się na kontrach. Po pierwszej połowie 0-0 i raczej nudno. W drugiej po jednej z kontr napastnik fiński ładnym strzałem od słupka pokonuje mojego GK. Była to 70 minuta. Próbowałem szybko odrobić,ale mi to nie wychodziło. W 80 minucie po źle rozegranym rzucie rożnym przeprowadzam wzorową kontre którą kończy golem LuaLua. W ostatniej akcji meczu miałem 100000% sytuacje,ale mój zawodnik strzela w bramkarza. Mogły być 3 punkty,jest jeden. Nie jest źle.. radosny
W strzałach 9-5.

dzięki za meczyk i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pon 14:24, 31 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 14:23, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 75

kolejka 28

pawjel 1:2 justyn

Wyrównany mecz.Jako pierwszy bramke strzelił justyn.Jednak jeszcze przed przed przerwa zdołało mi sie doprowadzic do remisu.Po pierwszej połowie było 9:3 w strzaqłach na korzyść przeciwnika.W drugiej połowie kazdy miał okazje do strzelenia jednak udało sie strzelić tylko jedną dla justyna

Pzdr
Pon 15:19, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 29

justyn 1:0 Kicek

Mecz wyrównany lecz więcej szans na zdobycie bramki miał Kicek który od 28 minuty meczu grał z przewagą jednego zawodnika ,czerwoną kartkę otrzymał Ben Haim -faul od tyłu (Kicek za takie samo zagranie w drugiej części spotkania dostał tylko żółtą kartke.
Dzielnie się broniłem i wyprowadzałem groźne kontry lecz nic nie padło ani dla mnie ani dla Kicka.

Dzięki i powodzenia w ostatnich meczach WEOL ligi Wink

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Pon 15:24, 31 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:22, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora
pawjel

Posty: 75

kolejka 30

pawjel 2:1 Inko

Wpierwszej połowie to ja przeważałem(w strzałach 10:3 dla mnie) jadnak jako pierwszy bramke strzelił Inko.W niedługim czasie udało mi sie doprowadzić do remisu.Na kolejną bramke trzeba było juz troche poczekac gdyz wpadła ona dopiero w 70 min po dorzutce z prawej strony i strzale z głowki

Damian 1-2 Sheva7
Bardzo słaby mecz w moim wykonaniu, moi piłkarze bez formy. W napadzie z 1 składu wystąpił tylko Maloney, reszta

ofensywnych graczy bez formy... ;/ To przełozyło sie na moją gre. Sheva szybko wyszedł na prowadzenie. Do przerwy wynik

2-0. Po zmianie stron, Szkocja grała trochę lepiej, Maloney pod koniec spotkania zdobył kontakowego gola.
Śro 14:27, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora
sheva7

Posty: 96

Kolejka 30
sheva7 0:1 Giuly

Mecz mogl sie potoczyc zupelnie inaczej poniewaz obydwie druzyny mialy sytuacje do zdobycia bramki. Irlandczycy nie grzeszyli skutecznoscią a Togo wykorzystalo jedną sytuacje pod koniec meczu i zgarlo calą pule.. Dzieki za meczyk:)
Czw 12:42, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 29:

Iras 2:0 pawjel

Szybko strzeliłem bramkę i atakowałem dalej, jednak akcje pawjela stawały się coraz groźniejsze. Po jeden z nich uderzył z główki tuz obok słupka. Wtedy zdecydowałem cofnąć się do obrony i grać z kontry. W drugiej połowie podwyższyłem prowadzenie strzelając bramkę z kontry. Pawjel nie zdołał mi już zagrozić.

ekwador lepszy i tyle

Ostatnio zmieniony przez lukasso dnia Czw 22:37, 03 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 22:06, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora

kolejka 29

karol_p 2-1 lukasso

Mecz wyrównany, strzelam pierwszy bramkę zaraz z początku, było to ok. 5-6 minuta meczu. Lukasso wyrównuje jeszcze przed przerwą. Po przerwie gra gł. toczyła się w środku, okazje do zdobycia gola były po jednej i po drugiej stronie. Lukasso zmarnował 2 setki, ja ustrzeliłem słupek oraz trafiłem bramkę tuż przed końcem meczu to jest koło 83 minuty. Ładny strzał w okno do słupka. Mecz kończy sie takim wynikiem, w strzałach 8-7 dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Czw 23:17, 03 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 23:14, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora

__________ ------------___KOLEJKA 28

totomiX 4-1 damian
________ ------------ ____-___strzały: 7-6

Zaczałem asekuracyjnie w ustawieniu 4-3-3b, damian wybrał formacje 4-4-2a. Mecz od poczatku był bardzo zaciety, pilka głownie znajdowała sie w srodkowej czesci boiska. W strzalach do przerwy 3-2 dla mnie, a jeden z tych strzałow trafił do siatki rywala, strzelcem był Matsui. Około 60 minuty wprowadzam 3 graczy z lawki rezerowowych, damian wykorzystuje ta przerwe to tego by dac wszystkim swoim graczom strzalki do przodu. Efektem tego była szybko strzelona bramka wyrownujaca. Do konca meczu zostało około 17 minut, na tablicy wyników 1-1. Ostatni kwadrans to istny popis Takahary! Fenomenalny napastnik w ciagu 15 minut zdołał strzelic hattrick, tym sposobem dał Japonii bardzo ważne 3 punkty!

snake 1-2 Damian

Mecz z moją przewagą, oddaje więcej strzałów i mam więcej szans na zdobycie gola, jednak zawodzi skuteczność.

Ostatnio zmieniony przez snake dnia Nie 11:56, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 6:36, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

kolejka 30

lukasso 3-3 justyn

Świetny mecz, sporo akcji podbramkowych, Izrael objal prowadzenie po rzucie roznym gdy jeden z zydow wpakowal pilke do siatki po ladnym szczupaku, chwile pozniej jest juz 2-0, 18min i juz gram w oslabieniu.
przed przerwa bramka kontaktowa obroncy gwinei.
Druga polowa to wyrowana gra, dluzej przy pilce utrzymywali sie pilkarze gwinei , izrael skupil sie na kontratakach
ok 60min rzut wolny, z 37m i mansare posyla futbolowke w samo okienko
w 75min kontrowersyjny karny dla izraela ktory zostaje zamieniony na bramke
90min Youla sprytnie kiwa defensora biegnie z impetem na bramke strzela w krotki rog no i gol Wink

Sob 10:22, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

29 kolejka

Inko 4:3 Mati

Ostatni mój mecz w tym sezonie Elity i chyba jeden z najbardziej emocjonujacych jakie grałem w tej lidze. Mecz dla mnie zaczal sie fatalnie. Po 15 minutach po dwóch bramkarz Riise przegrywałem 2:0. Na szczescie pod koniec pierwszej polowy Mendez ładnie wyłożył pilke do Delgado który lekkim strzałem przywrócił nadzieje zawodnikom i kibicom Ekwadoru. W 43 minucie Mednez doskonale wrzucił pilke z rzutu roznego wprost na głowe Perlazy ktory strzałem pod poprzeczke doprowadził do remisu.Druga polowa zaczela sie dla mnie kapitalnie. Juz w 47 minucie Mendez wykorzystał bład obroncy Norwegii i wyprowadził Ekwador na prowadzenie.Po straconym golu Mati zmienia formacje na 4-3-3A i przejmuje inicjatywe na boisku. Ale dopiero w 78 minucie wpada wyrównujacy gol... Riise wrzuca pilke w pole karne, a moj bramkarz wpada z nia do bramki... zal.org.pl itp itd... Po tym golu odechciało mi sie juz grac, na szczescie Mati popełnił bład w obroncie i Delgado strzałem zza pola karnego pokonał golkipera Norwegii <jupi> Dzieki za mecz
Sob 15:40, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora
mati

Kolejka 28

mati 2:0 karol_p

Wynik meczu nie odzwierciedla przebiegu spotkania, Karol miał przewagę szczególnie w pierwszej połowie. Mimo to to ja miałem więcej szczęścia i po pierwszej połowie wygrywałem 1:0. Druga część spotkania to już bardziej wyrównana gra, po jednej z akcji udaje mi się strzelić bramkę na 2:0, co chyba zupełnie zniechęciło przeciwnika do gry. W końcówce drużyna Karola dostaje 2 czerwone kartki i kończy w dziewiątkę. Bardzo cenne 3 pkt które bardzo przybliżają Norwegię do utrzymania w pierwszej lidze radosny

Dzięki za mecz radosny
Sob 22:23, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora
sheva7

Posty: 96

Kolejka 28
sheva7 1:3 Czarny

Zasluzone zwyciestwo Korei. Szybko strzelone dwie bramki ustawily mecz. Po przerwie od powiedz Irlandii..i to wszystko na co bylo ich stac w dzisiejszym meczu. Korea strzela na 3:1 i stwarza nastepne sytuacje.. Zespol Irlandii musi teraz czekac na korzystny wynik meczu Japonii z Tunezją..
dzieki za mecz:)
Nie 12:26, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
mati

Kolejka 30

mati 1:3 Iras

Mecz w miarę wyrównany, po pierwszej połowie Norwegia prowadzi 1:0. Druga połowa należała do Irasa szybko udaje mu się doprowadzić do wyrównania, później strzela drugą bramkę. Daje wszystkich na atak ale i to nie pomaga a Iras w końcówce strzela trzecią bramkę.

Dzięki za mecz:)
Nie 12:44, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 29

Giuly 3-1 snake

strzały 10-15

Dziwny mecz ;p. Pierwszy raz w lidze posadziłem Adebayora na ławce, bo miał szarą formę i zaczęło się źle. Na początku meczu Snake strzela gola na 1-0. Dość szybko udaję mi się wyrównać, po dość fartownej akcji w polu karnym. Później snake ma masę sytuacji (2 lub 3 razy pusta bramka + kilka sam na sam), lecz nie zdobywa więcej goli. Po jednej z niewielu moich kontr Kader strzela w obrońcę, piłka zatrzymuje się na murawie i napastnik Togo umieszcza ją w siatce. Pod koniec meczu wprowadziłem Adebayora, żeby wygrywał główki i niespodziewanie ładnym lobem udało mu się ustalić wynik meczu na 3-1.
Nie 13:24, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

KOREA NA PODIUM !!! PIĘKNY FINISH !
Trener Czarny dumny ze swoich podopiecznych radosny

29 kolejka

Czarny 3:0 totomiX

Derby Azji! Cudowne spotkanie! - stwierdził po meczu trener reprezentacji Korei z odwiecznymi wrogami - Japonią Wink Mecz rozpoczął się bardzo nerwowo już w formacji, na moje szczęście nie grał Takahara, który pogrążył mnie swoją grą głową w pierwszym spotkaniu. U mnie w miarę dobrze, wypadło kilku dobrych, ale miałem ich kim zastąpić. Mecz się rozpoczął... Widać było duże zdenerwowanie. Dla Korei był to mecz o podium, o brąz! Musiałem wygrać... Dla Japonii było to spotkanie na wagę mistrzostwa, wystarczał im remis... totomiX ustawił się dość nietypowo dla siebie - dość defensywnie. Widać było, że zależy mu na remisie. Niestety to nie był dobry wybór, a świetny Ji Sung pokrzyżował plany w 20 minucie meczu pięknie wyprzedzając obrońce i strzelając obok bezradnego bramkarza radosny totomiX od razu dokonał zmian w formacji na bardziej ofensywne ustawienie. Nie pomogło, bo Chung Soo jeszcze w pierwszej połowie podwyższył na 2:0. Drugą połowę zacząłem spokojnie, przestawiłem tylko strzałki pomocników na bardziej defensywne i wyczekiwałem na gwizdek. Mało akcji pod obiema bramkami, około 75 minuty meczu totomiX ustawia się ultra-ofensywnie, jednak to nic nie dało, bo już w 80 minucie piękne Juan Hwan dostał piękne podanie na wolne pole, dośrodkował, a Chung Soo zapisał się drugi raz na listę strzelców, po strzale szczupakiem. Mecz się zakończył, Czarny szczęśliwy Wink

EDIT:

Bramki z meczu:
1:0 - [link widoczny dla zalogowanych] 20'
2:0 - kamerzysta zmieniał akurat kasetę zdzier
3:0 - [link widoczny dla zalogowanych] 80'

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Nie 22:58, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 22:06, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

TYLKO KONGO, JAKO JEDYNE WYGRAŁO Z IRAKIEM W LIDZE DWUKROTNIE!!!!

Kolejka 28

Kicek2 - 0Iras

W strzałach 8-8.

Dla obu ekip mecz bardzo ważny. Irak aspirował na mistrza, a Kongo walczyło o 6 pozycje w lidze. Jak sie można było spodziewać mecz zamienił się w boiskowe szachy. Nikt nie chciał ryzykować i wyszło tak,że pierwsza połowa to jedna wielka nuda. W strzałach 1-5 na korzyść Iraku, ale raczej nic z tego nie wynikało. Tylko tyle,że strzały były blokowane,a dwa niecelne.
Druga połowa zaczęła się fantastycznie dla reprezentantów Kongo. W 53 minucie daleki przerzut po przekątnej boiska do Nondy. Ten opanował piłke i w biega z lewego narożnika w pole karne. Mija obrońce i pewnym strzałem przy samym słupku wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.
Skupiłem się od razu na tym by nie stracić szybko bramki, jednak zawsze gdy tak myśle to ją trace szczęśliwy Tak było prawie i tym razem. Iracki snajper kiwa mojego obrońce w narożniku pola karnego. Wbiega do środka między dwóch obrońców, z których jeden (automatycznie) fauluje. Na szczęście przez kretyńskie zachowanie CPU nie dostałem czerwonej kartki. Jest rzut karny. Do piłki podchodzi Iracki egzekutor szczęśliwy i.......GK wyciąga piłke z samego okienka!!!!!! Cóż za parada...Cesar, VdS czy Casillas by mu tego pozazdrościli. Euforia jednak nie trwała długo bo w następnej akcji po ładnym rozegraniu Iracki napastnik ustrzelił słupek , a piłka przeturlała się po linii. W 73 minucie zadałem kolejny cios. Tchite rozpedza się przy linii, wrzuca mocna bitą piłke na głowe wbiegającego ze skrzydła Nondy i mamy 2-0!!!! Iras daje all off, a ja na 5-3-2 i skupiłem się na wykopywaniu piłki, bądź precyzyjnym jej rozgrywaniu.W 80 minucie zmieniłem znowu na 4-3-3a i w ostatnich minutach miałem 100% sytuacje, ale LuaLua ustrzelił poprzeczke przy dobitce na pustą bramkę. W 93 minucie koniec meczu. THE END.