Kolejki 32-35 [31.03.08 - 06.04.08]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

kolejka 34
KrecikGKS 0:3 EZK
Mecz ogólnie nudny jak flaki z olejem.Wychodzimy raczej obaj w def.ustawieniem - 4-4-2 B. Mój kolega z klanu strzela mi bramkę w końcówce pierwszej odsłony meczu zza pola karnego(każda bramka taka sama).Niestety kontuzjowani byli moi 2 środkowi obrońcy,którzy trzymali grę w obronie,kolega Senderosa z Arsenalu Djouru mnie zawiódł.Druga bramka zaraz na rozpoczęcie połówki drugiej a strzelcem gracz LFC - Y.Benayoun.Wcześniej sam na sam nie wykorzystuje i całkiem innym mecz mógłby być gdyby było 1-1 ale to tylko gdybanie... Następnie po bramce EZK próbuje odpowiedzieć znów M.Streller ale 2 razy minimalnie obok słupka.Trzecia bramka już raczej nic nie znacząca i tak nic nie grałem.Strzały 6-8 na korzyść graczy z pod żydowskiej gwiazdy.Pozdro.
Nie 9:12, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 32

mackal1:1

W strzałach 7:6 dla Mnie.
Doskonale wiedziałem iż rywal ostatnio dostał wiatr w żagle i ogrywa niemal każdego kto mu stanie na drodze.
1 połowa należała do Adam.zip,gdzie strzelił gola..
2 połowa była kompletnie inna.
Mocno walczyłem o bramkę i udało sie.
Później były 2 sytuacje gdzie mogły paść gole dla mnie.
W ostatniej akcji rywal nie wykorzystuje sytuacji strzelając obok lewego słupka.
Nadal nie mogę przyzwyczaić się do gry Dualshockiem 2 black,może dlatego ,ze jest ciut za mały dla moich dłoni.Ale z meczu na mecz powinno być lepiej.
Nie 14:00, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
mauger_ht

Dołączył: 19 Mar 2006
Posty: 243

mauger_ht 2:4 mackal

Jejejejej kolejna porażka szczęśliwy miote szczęśliwy zapewniłem sobie spadek radosny

Mecz wyrównany jeśli chodzi o pierwszą połowę. Najpierw bramkę zdobywa mackal po strzale z 20 metrów, piłka odbija się od poprzeczki, ale już dobitka poskutkowała. Nie minęły 2 minuty i już był remis, a pod koniec połowy strzeliłem bramkę na 2:1. Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra mojego przeciwnika co udowodnił strzeleniem 3 bramek i pewnym zwycięstwem.
Nie 16:43, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 33

Rafal6217 1-1 wasiak

Wielki fart z mojej strony, nie grałem niemal z tydzień i nie czułem gry. w strzałach 2-11 chyba , od 60min grałem w 10, gol dla wasiaka i w 85 dla mnie, gdzie juz niemal pogodziłem się z porażką, ten remis to jest moje zwycięstwo, dzieki i powo

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Nie 20:32, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:32, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
fobber

Posty: 221

Skąd: NKS Start Namysłów

kolejka 33

fObber 1 - 3 ArekŁKS

dobre rozpoczecie meczu jednak pozniej bylem ciagle atakowany....w pelni zasluzone zwyciestwo rywala ;]

kolejka 35

fObber 3 - 0 s-m-o-l-u-c-h

wygrywam 1-0 i dostaje czerwo Keita....poczatkowo myslalem ze nie utrzymam wynik lecz odziwo "oslabienia" gralo mi sie lepiej i strzelam dwie dosyc ladne bramki...;] mniej strzalow oddalem lecz w pilce liczy sie skutecznosc szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez fobber dnia Nie 21:01, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

Kakaesiak 1-2 fobber

Szybko zdobywam gola na 1-0 bo błędzie przeciwnika. W drugiej połowie zaczynam grać beznadziejnie co wykorzystuje mój oponent. Strzela na 1-1, a następnie bo kapitalnym strzale na 1-2. Mam później świetną, 100% okazję, ale ją marnuje....

Ostatnio zmieniony przez Kakaesiak dnia Nie 22:20, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 22:18, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

Odrabiany walkower.
Kolejka 30

machel 3-0 Rafal6217

Dobry mecz Gwinejczyków, trzy niebrzydkie bramki i pewne zwycięstwo w meczu z dużo wyżej notowanym rywalem.

Kolejka 32
machel 3-1 mauger_ht

Kolejny niezły mecz piłkarzy Gwinei, 2:1 aż do ostaniej minuty i ostateczne dobicie rywala.

Kolejka 34
machel 2-3 michal697

Tutaj zaczęło się bardzo dobrze, od razu bramka, później 2:0 dla Gwinei, jednak z czasem wynik się odmienił i skończyło się jak się skończyło, strata 3 punktów, kolejnych 3 punktów, tak cennych w walce o wysoką pozycję.
Nie 23:56, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 33

MartiniTSW(Tunezja) 4:0 mackal(Ekwador)

Mecz rozegrany juz kilka dni temu ale wyniku zapomnialem dodac. Nie pametam rowniez jaki byl przebieg tego mecz, wiem tye ze wygralem lool

Ostatnio zmieniony przez MartiniTSW dnia Pon 13:51, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 13:50, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)