Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

Posty: 114

Skąd: Z daaaaaaaaaleka

kolejka 23

kaberlem(Maroko) - Krzysiuk(Polska) 2:2

W pierwszej połowie atakuje przeciwnik strzela pierwszy bramkę ja wyrównuje. 2 połowa to całkowicie pod moje dyktando na ok. 10 min przed koncem wychodze na prowadzenie, ale 2 min. przed koncem przeciwnik wyrownuje.
Nie 20:20, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora
Krzysiuk

Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1564

Krzysiuk - Nadolski 2-4 ( 11-17 )

Nie wyszedł mi mecz. 10 minut wcześniej z podroży co nie wpłynęło dobrze na moją gre. W 30 minucie dostaje juz 0-3 i pozamiatane. Dałem sie jak nowicjusz oops. Na początku 2 polowy strzelam na 1-3, myślę ze może sie ułoży przecież mecz sie jeszcze nie skończył ale rywal mnie dobija 4 bramką. W 90 strzelam na 2-4.

Bany 3:1 gbsck

Mecz zaczął się dobrze dla mnie. Zdobywam bramke już w 6 minucie. Później dokładam jeszcze dwa gole i pierwsza połowa skończyła się wynikiem 3:0. Na początku drugiej połowy miałem kilka świetnych lecz niewykorzystanych okazji, po czym inicjatywe przejał rywal. Zdobył jednak tylko jedną bramkę. POzdrawiam.
Nie 21:44, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora
mALo

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 569

KOLEJKA 21

mALo 2 : 2 Bany

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, mój przeciwnik jak i ja oddaliśmy po pięć strzałów celnych na bramkę. Do szatni schodziłem ze stratą jednego gola. Bramki dla Banego padły dość szybko, do 20 minuty było już 2-0 dla mojego rywala. Bardzo mnie to zirytowało bo bramki z mojej perspektywy padły z niczego. Przed zakończenie pierwszej odsłony udało mi się zmniejszyć straty po dobrze wykonanym stałym fragmencie gry. Druga połowa należała do mnie, rywal skupił się na kontrach. Udało mi się doprowadzić do remisu, przejąć inicjatywę w tym spotkaniu. Szkocji nieźle grali w drugiej połowie, lecz nie zdołali zmienić już wyniku meczu. Dzięki za grę.

Nie 22:09, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora
michu

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 348

michu 1-3 Shatko

Fatalny mecz w moim wykonaniu, Shatko po pierwszej polowie powinien grac w dziewiątkę jednak sedzia tego dnia byl dla niego bardzo łaskawy wink, dopiero w drugiej połowie sie wyżył i wywalił mi bramkarza zszokowany, po tej sytuacji grało mi się lepiej lool ale na odrabianie strat bylo juz za puźno. Jednak obiektywnie patrzac zasłużone zwycięstwo Shatko, chyba musze trochę więcej pograć aby takie wpadki w lidze już sie nie zdarzały. wink

Ostatnio zmieniony przez michu dnia Nie 23:54, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

3:3
wyrownany mecz. caly czas prowadzilem ale nie udalo mi sie dowiezc zwyciestwea. chcoiaz w ostatneij minucie miaelm 2 setki ale boruc to boruc dzieki za gre
Pon 18:34, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)