Off-topic dotyczący Regular League
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / I Sezon Zobacz poprzedni temat

karol - jak będziesz wpisywał WO, to mój mecz z kaimadą jest już rozegrany, graliśmy we wtorek wieczorem (1-0 dla mnie), ale kaimada w ciągu tych 4 dni nie znalazł jeszcze 2 minut na wpisanie meczu...

III.3. Obowiązki gospodarza:
- obowiązek umówienia się z przeciwnikiem na termin rozegrania meczu (GG, PW, e-mail)
- podanie rezultatu wraz z opisem w odpowiednim temacie na forum możliwie jak najszybciej po rozegraniu spotkania

Taka jest różnica. kaimada to, że masz "w nosie" tę ligę nie oznacza utrudniania rywalizacji innym. Jeśli nie chcesz grać dalej to wycofaj się z LIGI. Po co te cyrki? Jak dla mnie to powinieneś zostać ukarany za nieprzestrzeganie REGULAMINU. Konkretnie tego punktu co podałem powyżej.

kaimada 1-0 Cobeer

Nudny mecz mało strzałów. Do przerwy 2-1 dla Cobeera. Jego Koreańczycy byli jednak nieskuteczni. W dobrej formie był Fredie Kanoute. Potwierdził to w 70 minucie gdy kiwnął 3 obrońców przeciwnika i wpakował piłkę do siatki. Park Ji Sung jeszcze długo będzie żałował że nie trafił wolnego z ok 20-25m.

Kolejka 43

kaimada 0-1 Prz3m4s

Mecz był dawno mało pamiętam. Wiem że był nudny i anemiczny zdzier. Obie drużyny grały dobrze w obronie i była tylko jedna dobra okazja. W 75. minucie David Suazo urwał się spod opieki Coulibalyego i ku rozpaczy miejscowych kibiców strzelił obok brezradnego Sidibe. Załamka i harakiri po prostu.

Dlatego nie dodałeś po meczu, bo wstydziłeś się opisu, a teraz, że niby nie pamiętasz. szczęśliwyszczęśliwy Do przerwy powinno być 3-0 dla mnie, w ogóle nie istniałeś, okazyjnie wychodziłeś zza połowy, w drugiej gra się trochę wyrównała, ale powinienem wygrać dużo wyżej. W strzałach 13-4 dla mnie. szczęśliwy zdzier Jako dowód mam chyba ten mecz nagrany. zdzier

PS. Niezły żarcik z tym "była jedna dobra okazja". szczęśliwyszczęśliwy Zmarnowałem ze dwie 100%, a raz po strzale głową ledwo wybiłeś z linii. szczęśliwy

Sorry, ale musiałem coś dodać od siebie bo opis to jakiś z innego meczu. szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 21:05, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:03, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora