29 Kolejka:
Krystiaan 3-0 vitoss

31 Kolejka:
szyma 3-0 PiotrekLoverman (wyjaśnione - szansa poprawy)

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 19:51, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 6 razy
Nie 20:43, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

poprawiony walkower z 29 kolejki

Krystiaan 3:0 vitoss

Mecz nie mający już znaczenia, ale nie zamierzam odpuszczać tak do konca. Widoczne lagi utrudniały nieco akcje Jamajki mimo że napastnicy czerwone strzałki mieli. Ja w słabych formach, ale od początku atakuje. W pierwszej połowie strzelam 3 bramki. Druga połowa nuudna jednym słowem, nic się nie działo, chyba straciliśmy już chęć do kontynuowania meczu. Ja z przewagą 3 goli nie musiałem już niczego udowadniać.

Strzały: 18-3

Przeważałem od początku do końca no i w końcu moi zawodnicy byli w miare skuteczni, rywal bramkę strzelił po błędzie mojego obrońcy.

__
Czw 15:18, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Skąd: Tychy

Krystiaan 1:4 Kamil

No z lajta nudny mecz, patrze na formacje w canadzie napastnicy czerwone, ale i tak mam juz to gdzieś xD Zaczynamy, Gwinea nie była w stanie sie równać Kanadzie a zwłaszcza napastnikom z czerwonymi, długie podanie - sam na sam - Balde z tyłu i czerwo, karny obroniony, nie było balde a nie cofnalem nikogo i stracilem 2 bramki, potem postanowile msobie spokojnie porozgrywac pilke a co innego moglem, kamil pobiegl gdzies indziej widocznie tym razem nie wyczul intensji i Youla dopełnij formalnosci. W pierwszej straciłem jeszcze 2 bramki. W drugiej ja grałem z lajta olewke z resztą Kamil też bo miał już przewage, dlatego nie padły żadne bramki, chciałem sobie podryblować, ale nici z tego jeśli zawodnicy mnie nie atakują tylko czekają na bóg wie co.

Dzięki i powo

Krystiaan 2:3 Biela03

Czyżby bracia mieli szczęscie w tej formacji, znowu napastnicy czerwone a to dało im prawie 100% skutecznosc gdybym dwa razy nie zablokowal strzału to pewnie na te 6 strzałów było by 5 bramek. Zaczynam dobrze 15 minut kontroluje gre, długie podanie sam na sam i gol, no i oczywiscie juz chcialem olewac, ale wolalem spróbować wyrównać i po chwili było 1:1. Po kilku minutach strzał głową no wiadomo tych wieżowców nie da sie zatrzymać, więc dobitka tego strzalu i gol. W pierwszej Biela ma 3 strzały i 2 bramki przy jednej dobitka czyli tak jakby 100%. W drugiej zaczynam atakowac ale jak zwykle pech i pech tu poprzeczka tu napastnicy sie przewracaja, przy jednej przewrotce nareszcie faul, krótko rozegrany wolny i gol. Jednak dosłownie 4 minuty potem strzał zza 16 metrów i gol ocb?. No i juz zaczyan sie odpuszczanie kilka rożnych i 2 zablokowane strzały po których były cornery.

ocb? Dajcie mi taka skuteczność ocb?

Ostatnio zmieniony przez Krystiaan dnia Nie 12:26, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 19:56, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Rogal

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 120

Rogal 2 - 5 Krystiaan

Był to mój ostatni mecz w tym sezonie Ligi.Mecz z przewagą Krystiana gdyz stworzył sobie wiecej bramkowcyh sytuacji i je wykorzystał.Dodam że mecz konczyłem w 9,bo dostałem 2 czerwone kartki...

W strzałach 10:10

Nie 13:06, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Strzały: 5-9

Mecz z przewagą rywala, ja ograniczałem się do kontr obie drużyny miały kilka okazji do zdobycia bramki jednak żadnej ta sztuka się nie udała. W ostatnich minutach spotkania Japonię uratował słupek. Ten remis zapewnił mi już upragniony awans do 3 ligi Wink

Pisałem do PiotrkaLovermana pare dni temu i do dziś żadnej odpowiedzi nie dostałem.

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Nie 16:58, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:08, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

vitoss 1 - 2 szyma