$liwa 3-1 rosja
Raku 0-0 Pietri
bladzio 3-0 WO kolar
DrNo11 1-2 Wez1

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 22:39, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 19 razy
Nie 18:51, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
petr

Posty: 35

Skąd: E-g

petr 2:1 wez1

Lagi, lagi i jeszcze raz lagi !!! 1 polowa kopanina, serie niecelnych podan, 1 strzal Ewkadoru,4 Szkocji.
2 polowa trochu szybsza gra, 2 bramki praktycznie po sobie. 40 min 2 polowy lost. Dogrywamy 5 min i szczesliwa bramka dla Ewkadoru.Thx powodzenia dalej.;]

V kolejka

Ostatnio zmieniony przez petr dnia Wto 17:34, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Wez1 2-3 arek25

No cóż. W strzałach 10-9 dla mnie. Gra ogólnie wyrównana. To ja pierwszy strzelam bramkę po błędzie przeciwnika. Wyrównanie i wyjście na prowadzenie arka25. Jakoś wyrównałem jeszcze w pierwszej połowie. W drugiej dalej była wyrównana gra. Akacja za akcją, ale to rywal strzela bramkę. No mówi się trudno, ale jednak trzeba też spojrzeć na to, że Mali gra jednak lepiej od Szkocji, i jest to odczuwalne, szczególnie w walce w powietrzu smutny Dzięki za meczyk i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Wto 11:07, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 20:08, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 47

3. kolejka
bladzio : rosja 1:0

Mecz pod dyktando Szwajcarów w strzałach 11:1. Już w 10 min Jamajkę ratują dwa słupki. W dalszej części pierwszej połowy Szwajcarzy nie stworzyli dogodnej sytuacji. W ostatniej minucie wypad Reeage boys'ów i mninimalny strzał obok słupka. Gola strzelił Frei w 48 min po dokładnym wyłożeniu Barnetty. Następnie jeszcze dwie dogodne okazje ale wynik nie uległ zmianie.

Ostatnio zmieniony przez bladzio dnia Wto 10:55, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 22:54, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Kolejka 4

rosja 0-1 Mintaj

Mecz dosyc wyrownany, jednak to Mintaj byl skuteczniejszy i strzelil mi bramke ( a raczej ja strzelilem samoboja) po rzucie roznym. Pozniej mialem jeszcze kilka okazji do wyrownania np. slupek w 89 minucie. Mintaj rowniez groznie atakowal jedank wynik utrzymal sie do konca spotkania.

Gratuluje i powodzenia Wink

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Wto 0:48, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:45, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Panowie stosujcie Flagi by PM z Tego Tematu Wink, ewentualnie inne. Starajcie się też pisać dłuższe opisy (bladzio).
Umówmy się, że dzisiaj przymknę jeszcze na to oko, ale już jutro chcę widzieć posty z Flagami. (Starsze posty, też wyedytujcie o flagi)
Wto 10:09, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

III Kolejka

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

Jeśli mam ocenić swoją grę od 1 do 10 to daje 9-. Norwegia to dobry zespół. Rośli obrońcy i napastnicy, a moja Szkocja to trochę chucherka radosny Wynik wiadomo cieszy. A najbardziej cieszą mnie dwa fakty. Hat-trick Kenego Millera i jedna z jego bramek zdobyta głową. To chyba pierwsza zdobyta bramka głową i to jeszcze z Norwegią (Kenego krył właśnie Riise). A jeśli chodzi o minusy to to, że dosyć często pochopnie traciłem piłkę i przy wpuszczonym golu źle pokryłem Carewa, ale to jest przecież istny czołg pola karnego!!! Dzięki za meczyk i powodzenia dalej.

_____________________________________________________

II Kolejka

Wez1 1-0 kolar

Mecze rozgrywaliśmy na raty, bo ciągle kogoś wywalało. Stzeliłem jedyną bramkę w meczu, która dała mi 3 pkt. i to cieszy. A co do meczu, to był chyba wyrównany. Oboje tworzyliśmy dużo akcji podbramkowych. Dzięki za meczyk i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Pon 13:28, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 7 razy
Wto 15:27, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

kolar0-3 pietri

Mecz nudny, toczony w wolnym tempie. Mało składnych i szybkich akcji, dużo walki i nie celnych podań. Mecz wyrównany, tak wysoka porażka nie do końca sprawiedliwa. Po bramce na 1:0 nie trafiłem na pustą bramkę z 3m...
Statystyki:

Ostatnio zmieniony przez kolar dnia Wto 17:51, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:49, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora

PIETRI 3-0 Wez1

Mecz pod moje dyktando... strzelam szybko bramke później tylko podwyższam na 2-0,3-0.. wynik mógł być większy ale nie skuteczność mnie dobija ..
Dzięki pozdro

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Wto 17:59, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:58, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

$liwa 3:1 rosja

Mecz pod moje dyktando.
W 1 polowie 8:3 w strzalach 1:0 do przerwy,duzo nie wykozystanych sytuacji, 1 slupek Pedersena z rzutu wolnego, 2 slupek Riise strzal z dystatnsu.
2 polowa glupi blad moich obroncow i Jamajczycy strzelaja bramke na remis 1:1. bylo okolo 65min i myslalem ze bede mogl sie pozegnac z 3pkt ale Carew nawet w najslabszej formie dal rade i strzela na 2:1 po tym golu jamajczycy rozluznili sie za bardzo, akcje pod bramka Jamajki kilka dogodnych z ktorych znow pada gol na 3:1. do konca kontrolowalem sytuacje. dzieki i pozdrawiam
Wto 18:32, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

kolar2-6 Arek25
Szybki mecz dużo akcji i bramek. Mali prowadziło już 3:0 gdy się trochę obudziłem zdobyłem bramkę, ale szybka odpowiedź Arka i znowu 3 bramki przewagi, zdołałem strzelić jeszcze 1 gol Mali odpowiedziało 2 bramkami...
Niestety różnica klas między drużyną Mali a drużyną Kanadą jest dość dużą...
Wto 18:34, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

$liwa 2:0 Mintaj

Mecz z moja przewaga, pierwsza bramka padla po akcji Iversena lewa flanka dosrodkowanie i strzal glowa Carew i jest 1:0 mialem kilka akcji ktorych znowu nie wykozystalem zagubiony 1:0 do przerwy 9:1 w strzalach dla Norwegii.
Druga polowa Japonczycy wzieli sie troche w garsc i czesciej goscili pod bramka Norwegow ale mur stworzony z Hagena i Bergdolmo rozwiazywal akcje przeciwnika w ostatnim momecie. Nie powiem ile bylo w strzalach( lost) ale stsatystyki sie mniejwiecej wyrownaly. Gdy dogrywalismy ostatnie 20min Mintaj przyja bardziej ofensywna taktyke i przez cale 20min goscil na mojej polowie chociaz nie potrafil wykozystatc wypracowanych sytuacji. Mecz oceniam na dobry z mojej strony jak i ze strony Mintaja. Dzieki i powodzenia dalej!!

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Wto 21:45, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:45, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Posty: 47

5. kolejka
bladzio 2:0 kolar

Mecz wyrównany w strzałach 9:9 . Jednak przez większą część spotkania optyczna przewaga Szwajcarów. Dużo zamieszania na boisku robił De Guzman ale nic z tego konkretnego nie wynikało.
Pierwsza bramka strzelona przez rosłego obrońcę Senderosa w 38min. Druga padła po wymianie podań Freia i Sttlerela ten drugi ustalił wynik. Dobrą robotę wykonali dwaj defensywni pomocnicy Szwajcarów rozbijając w końcówce ataki Kanadyjczyków.

...
Śro 0:25, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

W związku ze zbanowaniem kolara jego wyniki zostają anulowane, a na jego miejsce wchodzi DrNo11. Przejmuje on drużynę swojego poprzednika - Kanadę

Proszę o umożliwienie sprawnego rozegrania tych meczy.
Śro 15:13, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

V kolejka

arek256:0Remek

W pierwszej polowie zawodnicy Mali szybko otworzyli wynik spotkania. W 11 minucie bylo juz 2:0. Gospodarze konsekwentnie dokladali bramki (6 min, 11 min, 29min, 44 min). Do przerwy bylo wiec 4:0. W strzalach 8:3 na moja korzysc. Po zmianie stron przecwnik zmienia taktyke. W drugiej polowie zarysowuje sie jeszcze wieksza przewaga Mali. Izrael nie poddawal sie i groznie kontratakowal. Kolejne bramki dla gospodarzy w 59min a w 87 Kanoute ustala wynik na 6:0. Strzaly o ile pamietam to 16 do 6.

dzieki za gre i do nastepnego
Śro 15:31, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Jednak Czekamy na odrobienie kary przez kolar'a.

Izrael - Japonia 2:0
Przewaga w meczu po stronie Izraela. Dwa gole w małym odstępie czasowym ustawiły mecz. Dzięki i pozdro
Śro 17:54, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

Remek 0-3 PIETRI

Wygrałem zasłużenie w strzałach 18-3 dla mnie...Co oznacza ,że cały mecz atakowałem..Co udokumentowałem 3 bramkami...Dzięki za mecz i powo dalej
Śro 18:14, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

II kolejka
arek254:0bladzio

Mecz szybko ustawiony przez gospodarzy. W 4, 8 i 12 min meczu bramkarz szwajcarow musial wyjmowac pilke z siatki. Jednak przeciwnik gra jakby nadal bylo 0:0. Jednak organizuje pokaz nieskutecznosci(strzelaj tak zeby nie trafic). Wynik moglby byc calkiem inny. Po przerwie w 50 min klasycznego hattrick'a zdobywa kanoute. Wynik do konca juz bez zmian.

bladzio 0:3 Sliwa

Dzisiejszy dzień rozgrywek nie zalicze do udanych najpierw 0:4 z Mali teraz 0:3 z Norwegią ewidentnie pokazują moje miejsce w szyku może na usprawiedliwienie dam fakt, że mecze rozgrywałem zaraz po siłowni i koncentracja już nie ta lool Mecz z Norwegią konkretna kompromitacja w strzałach 2:14.
Do przerwy jeszcze moja obrona zipała a worek z bramkami rozwiązał Rise strzałem z wolengo z grubo 30 m piłka zachował się tak jak po strzale Krzynówka na Estadio da luz. Kolejne bramki już nawet nie pamiętam jak padły, ale to tylko była kwestia czasu gdyż zawsze moją bolączką jest to, że po straconej jako pierwszy bramce legne jak młoda łania cóż taki mam problem. Tak więc została mi ostra walka o utrzymanie i teraz ewidentnie widać, że poziom ligi jest nie wyrównany liga podzieliła się na tych śilnych i tych słabych do których niestety zaliczam się ja.
Śro 22:31, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / II Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)