29 Kolejka:
rosja 0-3 DrNo11 (wyjaśnione - szansa poprawy)

31 Kolejka:
Raku 2-5 rosja

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 21:27, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 9 razy
Nie 20:37, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

35 kolejka

arek25 2:0 raku

Nie bardzo pamietam jak padaly bramki. Fatalna skutecznosc raku zadecydowala w tym meczu. Mialem wiecej szczescia. W strzalach 13-7 na moja korzysc

rosja5-2Raku

Mecz wyrownany wbrew pozorom nie mialem przewagi. W 40 minucie prowadzilem juz 5-0 Wink Raku dolozy bramki w koncowkach pierwszej i drugiej polowy. w sztalach 11-9 dla rywala.
Dzieki i powodzenia dalej Wink

34 Kolejka

rosja0-2Wez1

Niestety po dobrym w moim wykonaniu meczu z Rakiem tutaj nie mailem nic do gadania. wez mogl strzelic jeszcze kilka bramek ja zas nie mialem zbyt wielu okazji ku temu. W strzalach 8-2 dla Weza.
Dzieki i gratuluje Wink

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Pon 17:33, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:12, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 47

34.kolejka
bladzio 1:2 raku

Każdy wynik mógł paść a padł najgorszy dla mnie lool prowadziłem 1;0 w koncowce wyszedl na prowadzenie w 86 min stlerrer z metra z główki w słupek szkoda. Pozdro

36.kolejka
bladzio 2:1 remek

Ostatni mecz w sezonie. Wygrana 2;1 chociaż remek przeważał wyszedłem na prowadzenie stlerre potem jakiś łowca bramek z telavivu wyrównał. Dostałem czerwono kartke zmniełem taktyke. Frei rozegrał do stlerrera a ten strzelił z zamkniętmi oczami i gol. Dzieki do zobaczenia w przyszłym sezonie pozdro

Ostatnio zmieniony przez bladzio dnia Pon 22:35, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 17:44, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

36. Kolejka

Mecz rozpoczął się od mocnego akcentu Raka, gdyż już w pierwszej ładnej akcji zakończonej strzałem głową strzela bramkę. No mówię "super" bo zawsze z Rakiem mi nie szło, no to się spiąłem i zaraz strzeliłem bramkę wyrównującą. 3 akcje później strzelam na 2-1 i to wystarcza mi do tego, aby wygrać ten mecz. Do końca meczu mieliśmy parę akcji, ale gra toczyła się bardziej w środku boiska. Dzięki powo na ostanie meczyki radosny
Pon 18:06, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

33 kolejka

arek25 2:0 rosja

Mecz bez historii, nie ma co opisywac...

2 połowa 11:14

Mecz zaczołem dobrze strzelając szybko dwie bramki i przeważałem przez większą część 1 połowy, Pietri zmienia taktykę na 3:4:3. Druga połowa to zamiana i przewaga Pietriego strzela bramkę na na 2:1 po zamieszaniu w polu karnym, druga bramka wpadła w dośc kuriozalny sposób znowu zamieszanie pod bramką Norwegów strzał bramkarz sparowuje piłkę na słupek, którabestrosko staje przed linią bramkową, dobiega do niej obrońca i pieknie wbiega z piłeczką w bramke (samobój szczęśliwy ) miałem szansę wygrać, chociaż równie dobrze mogłem przegrać..... radosny pozdro

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Pon 19:23, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:22, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

35. Kolejka

No co tu dużo mówić. W pierwszej połowie na prowadzenie wyszedł bladzio, ale na tym zakończył już swoje strzelanie. Pod koniec tej samej połowy strzeliłem brame na 1-1 po sporym zamieszaniu w polu karnym. Na początku 2 połowy rywal popełnia błąd w obronie i 2-1. Na 3-1 strzeliłem po sprytnie rozegranym rzucie rożnym zakończonym ładnym strzałem z głowy radosny No i został mi jeszcze tylko ostatni meczyk w lidze. Na samą myśl robi mi się słabo lool
$liwa

Posty: 147

$liwa 1 : 5 arek25

Przewaga arka, ja sporadycznie dochodze do sytuacji strzałowych, wszystkie strzały praktycznie wpadały dop siatki lub w swiatło bramki leciały, na dodatek bramkarz Mali byl w wysmienitej formie i bronil wszystko oprocz ostatniego strzału w meczu radosny dzieki

2-4

No cóż zaczeło się bardzo źle, $liwa objał prowadzenie juz w 4 min. Potem trochę uspokoiłem grę, w końcu zdobyłem przewagę i wyszłem na 2:1. W II połowie przysnałem i zrobiło sie 3:2 dla $liwki zdzierzdzier Rzuciłem się do ataków, z kontry w końcówce straciłem 4 gola. Ogólnie zasłużone zwycięstwo $liwy. Wink Liczyłem na wygraną, bo moim celem była pierwsza 5 teraz wiem że moge liczyc na co najwyżej 6 miejsce Wink

dzieki i powo Wink

------------------------------------------------------------------------

33 KOLEJKA

DrNo11 - bladzio

3-1

Mecz bez historii. Spokojnie tak naprawdę mogło być dużo wyżej. Mecz spoko, szybkie tempo, choc denerwowały pojawiające się lagi. Ale spoko. Nie narzekam bo rywal grałw takich samych warunkach.
Kompletnie zaskoczyło mnie zachowanie bladzia podczas meczu w II połowie. Jak mi to wyjaśnił po meczu spowodowane było wkurzeniem niewykorzystaną sytuacja sam na sam przy 0:0 i końcówka sezonu. Faulował od tyłu ile wlezie, uniemozliwiał mi każda akcję, wychodził bramkarzem poza pole karne po prostu cyrk i jaja. Rozumiem rozluźnienie, każdy chce juz końca ligi ale było to nieprofesjonalne ;]

Mimo wszystko dziei za mecz i powo do nastepnego sezonu Wink

Ostatnio zmieniony przez DrNo11 dnia Pon 21:33, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:27, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Remek 5-3 Wez1

Piękny mecz z mojej strony. Szczerze nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Od początku dominuję. Już w 7 minucie Benayoun wykorzystuje podanie i jest 1-0. Następnie bohaterem zostaje Balili, który w przeciągu 4 minut 2 razy pokonał golkipera Szkocji. Słaba postawa obrońców i wyjątkowe piłki "za kołnierz" sprawiły, iż wyżej wymieniony napastnik dokłada dwa trafienia. Niestety rozłączyło nas w 22 minucie 2 połowy, więc nie mam screenów pomeczowych smutny
Dzięki bardzo szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pon 21:54, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:50, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka nr 34
Arek25 1-1 Pietri

w strzałach 12-5 dla Mali.Strzelam w 22 minucie bramke po podaniu Krzynówka a strzale Lewandowskiego.Ale nie długo bo już 10 minut później Mali wyrównuje.Następnie groźne akcje z jednej i drugiej strony warto podkreślić ,że napastnik Mali nie trafił z 2 metrów na pustą bramkę zdzier.Dzięki.

--------------------------------------------
Kolejka 35
Pietri 3:1 rosja

Mecz pod moje dyktando..Chociarz przegrywałem ale po zmianie formacji strzelam 3 brameczki i zdobywam 3pkt.I AWANSUJE DO 3 LIGI!!!radosny yeah..

__

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Czw 18:54, 10 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 17:20, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Remek

Posty: 648

Mecz wyrównany. Każdy miał po kilka "setek". Niestety skuteczność raziła tego wieczoru... W 40 minucie po ładnym skręcie w moim polu karnym zawodnik Ekwadoru strzela bramkę na wagę 3 pkt. POZOSTAJE W LIDZE

Sob 21:23, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

DrNo11 1-5 Pietri

Mecz od pcozątku do końca to moja przewaga...Choć już było 1-1 szczęśliwy ale mocno sie skupiłem i zwyciężyłem zasłużenie.Ostatni mój mecz w IV lidze teraz czeka na mnie III szczęśliwy
Nie 21:20, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / II Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)