Kolejka 33-36 [12.01.09 - 18.01.09] Dywizja II [R4]

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / II Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejka 33-36 [12.01.09 - 18.01.09] Dywizja II [R4]
___________

Witam w Dywizji II. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

RonaldoVIP 0 - 3 rafal47

No coż. Przeciwnik dosc szybko strzela 3 bramki i pierwsza polowa nalezy do niego. W drugiej połowie to ja ciagle atakuje a przeciwnik ogranicza sie do kontr i fauli. i mimo 100% sytuacji nie udaje mi sie strzalic gola...eh Algieria to chyba najgorszy zespol jaki moze byc...jak strzelaja to wszystko a jak nie sa w formie to nic...juz nie jeden przeciwnik ktory ze mna gral widzial co ten zespol wyczynia :/ powo i dzieki

rafal47 0 - 1 Czarninio kolejka nr.33

Ogolnie mecz chyba już o nic taki sparing mozna go nazwac...

Z mojego punktu widze powinnienem wygrac ten mecz lub chociaż zremisować gdyż wydaje mi sie że byłem lepszy lecz grałem w 10 od jakiejs 20-30minuty i wtedy szybko gracz strzela bramkę moge sie mylić z moje punktu widzenia Czarninio może mieć inne zdanie niż ja i to szanuje :]. Ogolnie mecz w srodku pola obie obrony dobrze sie spisywały bramkarze również ogolnie mecz stojący na poziomie 4 ligi szczęśliwy.

Dzieki za lige i życze powodzenia dalej :-)

Ostatnio zmieniony przez rafal0407 dnia Wto 12:49, 13 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 18:32, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora
rafal0407

Posty: 52

rafal47 0 - 3 Panczo kolejka nr34

Mecz z tych dla mnie być ale nie być w wyższej lidze wyszło na to że nie być a Panczo postawił jeden wielki krok w drodze do awansu.
Wracając do meczu to mecz ogolnie toczył sie z przewagą Panczo co skutkje bramke w 1 połowie na 0:1 i trzymanie jej do pierwszej połowy.Druga połowa to już popis Panczo jemu chyba wszystko wychodziło kazde podanie kazdy drybling no i prawie kazdy strzał a z mojej strony kazde podanie do Panczo kazdy drybling konczył sie odbiorem piłki kazdy strzał([piłka dla publiczności) no i w tej połowie Panczo strzela kolejno bramki na 0:2 i pod koniec meczy czyli jakas 75-85 na 0:3. Wygrał lepszy co tu duzo pisać

Wystarczy mi pogratulowac i życzyc powodzenia dalej :]

Wto 12:48, 13 Sty 2009 Zobacz profil autora
rafal0407

Posty: 52

rafal47 1 - 1 Lincoln kolejka 35

Mecz ogolnie o nic mi ten mecz nie dawał Lincolnowi tym bardziej jedynie wieksze zwyciestwo nad wszystkimi w liczbie pkt.
Mecz toczony przewaznie w srodku pola obie obrony dobrze sie spisywały lecz delikatna przewaga lincolna w pierwszych minutach i wtedy tez strzela bramke lecz Jamaicka nie poddała sie i dosc szybko wyrównuje bo w przeciagu jakiś 10 minut. Pierwsz połowa konczy sie po 1:1 a w strzałach 1:2 lub 2:1 nie pamietam dokładnie... Druga połowa to chaotyczne ataki jednej jak i drugiej drużyny na bramki przeciwnika jednie dwie akcje sa godne opisania tej drugiej połowa pierwszą miała Jamaica po błedzie obrońcy gdzie przed polem karnym traci piłke i napastnik Jamaici wychodzi sam na sam lecz bamkrza dobrze skraca kont i wyjmuje piłke natomiast drugą sytłacje miała Bośnia gdzie po ładnym prostopadłym podaniu z połowy boiska do Bośniackiego napastnik gdzie ten wychodzi sam na sam lecz bramkarz Jamaici stawia wszystko na jedna karte i wychodzi z bramki gdzie dosłownie na lini pola karnego zatrzymuje go wslizgiem...

Ogólnie jaka stawka meczu taki mecz :]

Zostaje mi pogratulować zwyciestwa w lidze a ja sie żegnam w tym sezonie i do zobaczenia w następnym :]

Ostatnio zmieniony przez rafal0407 dnia Śro 18:29, 14 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:29, 14 Sty 2009 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Kolejka 36

Damian232 0-1 danito

Mecz od początku należał do danito potwierdzil to szybkim golem.Potem kontrolował spotkanie i ciągle zaciekle atakował.Ja próbowałem grać z kontry ale danito grał świetnie w obronie.Zasł€żone zwycięstwo rywala.

panczo czarinio 2:3

wole sie juz nie wnerwiac jak widze moja obrone bo to sensu nie ma, takie bledy ze nawet w b-klasie nie popelniaja;)
mecz zaciety, czarinio strzela bramke na 1:0 pozniej ja wyrownuje a po chwili znowu 2:1. rywal w 1 polowie oddal 3 strzaly z czego dwa celne(brawo obrona) w drugiej polowie dokladamy po 1 bramce i mecz sie konczy.
no to sie teraz zrobilo ciekawie w sprawie awansu:)

Czw 14:57, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Kolejka 35

Damian232 0-3 sito1313

DO kiolejnego meczu podchodze z luzikiem bo i tak już nic niezmienie co do miejsca.Początek trace szybko 2 bramki.Sito kontroluje dalej gre.W drugiej połowie dorzuca jeszcze gola.ALe moi zawodnicy byli rażąco nieskuteczni bo moglem strzelic conajmiej 2 bramki.Ale niezmienia to faktu ze przeciwnik zasluzenie wygral.

strzały: 7:5

Mecz o byc albo nie byc dla nas obydwu, przegrywający tracil definitywnie szanse na awans z
Mecz zaczyna sie od mojej 100% akcji niestety fatalnie zmarnowanej, zas okolo 20 min to czarinio marnuje znakomitą sytuacje trafijac w poprzeczke, w pierwszej polowie obydwaj oddajem jeszcze po jednym groźnym strzale
Na poczatku drugiej połowy to rywal stara się przejąc inicjatywe, udaje mu sie wypracowac świetną okazje ale jego uderzenie z 7 m! znakomicie broni mój bramkarz. Później gra znowu sięwyrównuje i toczy się głównie w środkowej strefie boiska, do końca meczu oddajemy jeszcze po 1-2 grożnych trzałach
Mecz ogólnie wyrównany i remis wydaje się byc wynikiem sprawiedliwym chociaż nie zadowolił żadnego z nas

dzieki za gre

Ostatnio zmieniony przez sito1313 dnia Czw 21:07, 15 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:06, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
danito

Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 68

KOLEJKA 34
danito 1:2 lincoln

Mecz z liderem. Kazdy pkt zdobyty bylby dużą pomocą w awansie. W pierwszej połowie mecz wyrównany akcja za akcje. Druga połowa rozpoczyna się dla mnie fantastycznie i można powiedzieć że awans był na wyciągnięcie ręki. Przez cały czas atakowaliśmy. Nasi obrońcy zagrali bardzo dobrze, ale niestety mój pierwszy bład w obronie nastąpił w 88 min i lincoln wykorzystał to i strzelił bramkę. Przeciwnik poszedł za ciosem i zdołał zdobyć bramkę na wagę 3 pkt. Mecz bardzo wyrównany. Szkoda tylko tych bramek ale mam nadzieję że z lincolnem spotkam się w 3 lidze.

dzieki za mecz

Pią 1:07, 16 Sty 2009 Zobacz profil autora
panczo

Posty: 118

kolejka 33
panczo-danito 0:2

mecz o awans, pierwsza akcja i od razu gol, pozniej akcja za akcje ale cos moim sie gra nie ukladala, co strzelalem to pilka po autach latala, w drugiej polowie podobnie rywal strzela na 2:0, ja nie jestem w stanie odpowiedziec. Szkoda meczu bo zabraklo szczescia. Tym samym danito zrobil wielki krok do awansu radosny
dz za mecz

Pią 13:15, 16 Sty 2009 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Kolejka 34

Damian232 3-4 RonaldoVip

Do meczu przystępuje na pełnym luzie.Pierwsza połowa zacięta przeciwnik zdobył bramke ok 40 minuty a ja przed rzerwą wyszedłem jeszcze na 2-1.przciewnik nieodpuszczał bramka za bramke do wyniku 3-3.Loss time karny dla przeciwnika i mamy 3-4.Sezon ten to dla mnie kompletna porażka...

Edit by Krzysiuk

Sob 17:03, 17 Sty 2009 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Posty: 399

Kolejka 33

RonaldoVIP 0-2 sito1313

Ostatni mecz tego sezonu mogę uznać za udany. Jestem zadowolony ze swojej gry w tym meczu tylko tak jak powoedzial przeciwnik zabrakło szczęscia bo sytuacje były. Juz w pierwszych minutach przeciwnik dochodzi do grożnej sytuacji i strzał na moje szczescie konczy sie na słupku. Chwile pozniej moj zawodnik odgryza sie strzałem w poprzeczke. W 11 minucie meczu sito strzela pierwsza bramke. W 22 minucie jest juz 2-0 lecz moi zawodnicy nie odpuszczaja. Takim wynikiem konczy sie pierwsza połowa. W strzałach 5-8 dla sita. W drugiej połowie nadal akcja za akcja lecz nie udało sie zadnej ze stron strzelic bramki. Mecz wyrownany za wskazaniem na sito:D mysle ze zasłużył na zwyciestwo w tym meczu. Dzięki za gre. Powodzenia w nastepnym sezonie .

Nie 13:51, 18 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 36:

lincoln 2-1 panczo

Bramki: Bajramovic, Salihovic - ?

Swoisty mecz o nic, wygladalo to na początku jakby każdy pierwszy raz trzymał pada w ręce. I Wtedy to pada bramka na 1-0 po krótkim rozegraniu wolnego Bajramovic zza pola karnego od słupka pakuje piłkę do siatki. Poźniej panczo osiąga przewagę jednak do przerwy wynik nie ulega zmianie. Po przerwie po prostopadłym podaniu "ala Reksul" z boku pola karnego Salihovic przepycha obrońce i podwyższa wynik. Rywal odpowiada golem w 80 minucie meczu, swoja droga ograł mnie jak przedszkolaka i książkowo umieścił futbolówke w bramcę. Dzięki Wszystkim za grę w lidze, danito gratuluje awansu a reszcie życze powodzenia w następnym sezonie. ALLELUJA!

Wto 14:28, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora

Dzięki. Rozgrywki w tej dywizji zakończone !

Wto 17:38, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
danito

Posty: 68

WIELKIE DZIEKI WSZYSTKIM ZA MECZE!!!! GRATULACJE DLA LINCOLNA!!!! A DLA MNIE JEST TO WIELKIE ZASKOCZENIE, PONIWAZ NIKT MNIE NIE NOMINOWAŁ NA TO ŻE ZNAJDĘ SIĘ W 3 LIDZE!!!! JESZCZE RAZ WSZYSTKIM WIELKA DZIĘKÓWA!!!!!!!!!!! POZDRO!!!
Wto 22:36, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / II Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)