Kolejki 1-5 [16.11.08 - 22.11.08] Dywizja II [R1]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / II Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 1-5 [16.11.08 - 22.11.08] Dywizja II [R1]
___________

Witam w Dywizji I. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

_______ Mutd 5-2 RonaldoVIP

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 19:22, 21 Lis 2008, w całości zmieniany 14 razy
Pon 21:19, 03 Lis 2008 Zobacz profil autora
danito

Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 68

KOLEJKA 3

danito 0:0 sito1313

Pierwszy mecz do ligi za nami. Troche tremy bylo z mojej strony bo to pierwszy mecz takiej rangi w moim wykonaniu. no i chyba trema mnie zjadla bo nic mi nie wychodzilo. sito mial wiele okazji do zdobycia goli ale w dniu dzisiejszym jego zawodnicy razili skutecznoscia. W mecz mial chyba 2 sam na sam ale moj bramkarz za kazdym razem zachowal zimna krew. w 85 min gracz Montenegro otrzymuje czerwona kartke (druga zolta) ale nie udaje mi sie strzelic bramke. ogolnie mecz pod dyktando sito1313 ale ciesze sie z pierwszego pkt mam nadzieje ze cos ugram w tej lidze.
dzieki za mecz i powo dalej

edit by Krzysiuk
Wynik zostanie dodany do tabeli gdy pojawi sie numer kolejki.

Wynik dodany.

Ostatnio zmieniony przez danito dnia Nie 19:16, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy

strzały 2-15

Drugi ligowy mecz Algierczyków pod wodzą trenera RonaldVIP nie udał się. Po raz pierwszy w historii Algieria dostała się do LIGI i jak każdy oczekiwał nie będzie to faworyt ligi. Mimo dobrego początku w wykonaniu obydwu zespołów zawodnicy Algierii jako pierwsi traca bramke jeszcze w pierwszej połowie po błędach obrony. Po chwili pada druga bramka ktora podcina skrzydała zawodnikom trenera RonaldoVIP. Małe roszady w składzie i minimalna zmiana taktyki przynosi rezultat w postaci 1 bramki, lecz na nic wiecej nie było stac Algierczyków. Zawodnicy Białorusi grali bezbłednie, konsekwentnie i trener moze sie tylko cieszyc ze wynik nie był wyższy...
Po meczu trener powiedział:
RonaldoVIP:
To dopiero początek ligi, trafiliśmy tu z marszu bez wiekszych przygotowań, bez formy. Gdy przyjdzie forma będą zwyciestwa i pkt. Mecze były do wygrania lecz moi zawodnicy nic szczegolnego nie pokazli. Weżmiemy się do pracy i kto wie moze powalczymy o wysokie mijsce.

Ostatnio zmieniony przez RonaldoVIP dnia Nie 19:00, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:47, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

Kolejka 2

miler 1-1 Danito

Mecz wyrównany, no może z lekką przewagą Danito. Wynikało to z mojego nie przygotowania do gry w lidze, bardzo mało grałem Węgrami, czasem tylko w Ranku. Już na początku dało to efekt, bo nie wiedzialem jak Węgrów ustawić. Wybrałem ostatecznie 4-4-2A lekko zmodyfikowane, rywal 4-3-3A tez zmienione. Przez pierwsze 20 minut nie oddalem nawet strzalu, rywal mial 5 rzutow roznych. W koncu wyprowadzam kontre, ale ostatnie podanie zawiodlo. Proba strzalu tylko po to, by rywal nie mogl skontrowac. To by bylo na tyle moich akcji w tej czesci gry. Rywal oddal chyba 8 strzalow, ja 2. Drugą połowę zaczynam od strzału w słupek w 100% okazji, szkoda że nie trafiłem, no ale co powiedzieć. Znów rywal przejął inicjatywę, kilka groźnych strzałów, moje kontry. W końcu po jednej z akcji wychodzę sam na sam i płaskim strzałem pokonuję bramkarza. 2 minuty później rywal odpowiada golem i to na tyle emocji w tym spotkaniu. dzieki i powo w nastepnych kolejkach.

Wynik dodany do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Nie 15:17, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 15:17, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Posty: 399

Kolejka 4
RonaldoVIP 1 - 3 lincoln
Mecz z przewaga rywala. Nie pozwalal mi na zbyt wiele... Postawił na defensywe i opłaciło mu sie to. Ale trudno strzelic bramke jesli przeciwnik gra 6 obroncami... Poczatek meczu wyrównany lecz pozniej posypały sie bramki. Mnie było stac tylko na 1 bramke strzelona w koncówce meczu. Strzały 13-4 dla rywala. Miejmy nadzieje ze w poznijszym etapie ligi bedzie lepiej . pozdrawiam i powo dalej

Nie 20:16, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 4

lincoln 3-1 RonaldoVIP

Debiutancki mecz w lidze dla mnie tak więc towarzyszyła mi trema. Rywal już rywalizację rozpoczął także napewno mniej zestresowany podszedł do meczu. Do tego doszedł fakt, że nie znałem stylu gry tego zawodnika, liczyłem się z tym, że słabych zawodników tutaj nie ma więc zacząłem w pełni skoncentrowany. Już od początku bardzo dużo sytuacji stwarzam jednak nie potrafie ich wykorzystać. Trema opadła dopiero w 30 minucie po bramce na 1-0, która zdobył Pjanic. Tak kończy się pierwsza połowa. Po przerwie znów napieram, jednak nieskuteczność moich napastników jest porażająca. W końcu worek z bramkami się rozwiązuje w 75 minucie mamy 3-0 po trafieniach Majetica i Vladavica. Honorowe trafienie pada w śmiesznych okolicznościach w loss time. Rywal trafia w słupek w piłkę wbiega mój bramkarz i mimo że 3 razy cisne kwadrat ten piłki nie wybija tylko wbiega w napastnika, który pakuje piłkę do siatki. Być może spowodowane było to tym, że w końcówce dopadły nas drobne lagi. Liczą się jednak 3 punkty i udany debiut w lidze. Ponoć jak zaczynasz tak kończysz Wink Oby szczęśliwy Dzięki za grę i powodzenia w kolejnych meczach.

Nie 20:29, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Kolejka 1

Damian232 1-3 miler

Inauguracja fatalna.Już na początku meczu w 2 minucie trafiam w słupek a dobitke broni bramkarz.Miler odpowiada bramką z kontry.15 minuta mam wolnego bramkarz wybrania miler kontra i bramka.Szarpie ale nic nietrafia do siatki.W 2 połowie zaczynam od ataków wszystkie sa nieskuteczne.Miler odgryzał się kilkoma groźnymi atakami.Wkońcu Wanchope strzelił z głowy bramke kontaktową.Ale chwile potem miler strzelił 3 bramke.Atakował do końca ale niestety wynik nieuległ zmianie.W strzałach 14-8.Szkoda bo mecz mógł się zakończyć innym wynikiem.

Nie 20:42, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

miler 4-1 czarinio

Muszę przyznać, że ten mecz wyglądał co najmniej dziwnie. Pierwsze minuty to jedna moja akcja, którą mogłem zamienić na bramkę, lecz nie udało się. W odpowiedzi kontratak Chińczyków, wybiegają 3 na 2, czarinio oddaje strzał, bramkarz odbija przed siebie a drugi napastnik zespołu Chin nie trafia do pustej bramki z 16m. Ufff!...W odpowiedzi strzelam Szabicsem w sytuacji sam na sam, wcześniej mijając bramkarza. To była bramka na 2-0, teraz przypomniałem sobie, że wcześniej Szabics też strzelił bramkę radosny podobna akcja, sam na sam i strzał płaski do bramki. W przerwie czarinio wywalilo z serwera, musieliśmy kończyć na raty, dlatego nie mam screena z iloscia strzalow, moge tylko powiedziec, ze lekka przewaga w tej statystyce lezala po stronie rywala. 2 połowę zaczynam od śmiesznej akcji, tj. strzal z okolicy 16m zablokowany przez obronce, do odbitej pilki dobiega moj napastnik, ja od razu trzymam kwadrat zeby uderzyl z pierwszej, ten nie trafia w pilkę, za to jest faul. Z poczatku myslalem ze dla rywala, po chwili zajarzylem ze dostalem wlasnie od sedziego na gwiazdke karnego szczęśliwy wykorzystalem go jak przystalo. Rywal lapie kontakt po wrzutce i strzale z 5m. Ja juz pod koniec meczu ustalam wynik na 4-1 po rzucie roznym, trzeba przyznac piekna glowka. dzieki i powo w nastepnych kolejkach

komentarz do meczu z Damianem232
Po tym meczu musze juz to napisac, otoz nieskromnie przyznaje, ze jestem mistrzem w wykonywaniu rzutow wolnych. Skutecznosc prawie 100%, co moze potwierdzic żwiras, jak i Damian232 po tym meczu szczęśliwy

Nie 20:44, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
czarinio

Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 35

Kolejka 5

czarinio(China) - Danito (Belarus) 2:5 (1:4)

Kolejny juz drugi mecz, w ktorym głupio oddaje bramki. Oczywiscie nie pomniejszajac zaslug danito w precyzji i dojsciu do bramki. Strzelajac bramke kontaktowa (2:1) sadzilem, ze uda mi sie chociaz zremisowac... no ale coz teraz liczy sie kolejny mecz. Gratulacje

Ostatnio zmieniony przez czarinio dnia Nie 21:20, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:02, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
sito1313

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 115

Skąd: Wyszków

KOLEJKA 2

sito1313 (Czarnogora) - lincoln (BiH) 1:2 (1:1)

Boskovic 9' Salihovic 32'
Maletic 75'

strzaly: 10-9

Mecz z jednym z faworytow wiec zaczolem mocno skoncentrowany co przynosi skutek juz na pocztku meczu - Boskovic fantastycznym strzalem z dystansu wyprowadza Czrnogorcow na prowadzenie Poczatek meczu zdecydowanie nalezy do mnie az do 32 min kiedy lincoln wyrownuje stan meczu. Wyrownuje sie rowniez gra Na poczatku drugie polowy marnuje dwie swietne sytuacje (szlak mni trafi z tymi Czarnogorcami i ich wykanczami akcji...) za to lincoln przeprowadza fantastyczna kontre i strzela na 2:1 Ogolnie mecz zaciety i wyrownany, remis bylby sprawiedliwy no ale coz taka jest pilka...

dzieki i powo dalej

Nie 21:14, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 5

lincoln 3-0 Damian232

Bramki: Maletic x2, Ibricic

Podszedłem do tego spotkania mocno zmotywowany dwiema wygranymi. Nie wiem jak reszta rywali ale ja tego zawodnika traktowałem jako jednego z najmocniejszych w tej lidze, może dlatego że nie leży mi jego styl gry. Założyłem sobie przed meczem, że nie mogę pozwolić Damianowi na dośrodkowania bo to jego najmocniejsza broń. Udało się to w 80% bo i tak stworzył sobie dwie bardzo dobre sytuacje po centrach. Na początku rywal grał bardzo nerwowo i do 15 minuty nie wychodził z własnej połówki i stracił bramkę. Kiedy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się jednobramkowym prowadzeniem w loss time zdobywam bramkę na 2-0 po kontrze. Po przerwie mam dwie dobre sytuacje z tego jedną po błędzie rywala i to własnie ja wykorzystałem. Strzały jak widać 7-7 (I połowa: 5-2, II 2-5). Dzięki Damian i powodzenia dalej.

A teraz troszke moich spostrzeżeń z początku rywalizacji ligowej. Bardzo ważne zwycięstwo teraz odniosłem, mam nadzieje że najgroźniejsi rywale czyli miler i panczo pogubia gdzies punkty żeby stworzyć mi margines błędu zdzier Nie wolno lekceważyć sito1313 o czym przekonałem się w naszym bezpośrednim meczu. Nie wiem co gra ten Mutd, którego tak wychwalacie ale trzeba będzie z nim zagrać na maksa i przede wszystkim p2p bo słyszałem, ze fatalne warunki są z nim.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Nie 21:52, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:50, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
RonaldoVIP

Posty: 399

Kolejka 2

RonaldoVIP 4 - 1 czarinio

Po popełnionych błędach w poprzednich trzech spotkaniach podszedłem do tego meczu pełny koncetracji. Spotykam się z tym przeciwnikiem pierwszy raz wiec nie wiedzialaem jaki styl gry preferuje czarinio. Mimo koncentracji już od początku meczu przeciwnik atakuje moja bramke a ja nie moge nic zrobic... najpierw ratuje mnie słupek a póżniej poprzeczka. Miałem wiele szczescia. Do przerwy 0-0. Byłem zdeterminowany i wiedzialem ze musze wygrac to spotkanie. I tak sie stało. Pierwsza bramke strzelampo pieknie przeprowadzonej akcji gdzie przeciwnik nie wiele mial do powiedzenia. To dodało mi skrzydeł. Po kilku minutach dosrodkowanie w pole karne i jest juz 2-0. Stres mija i mogę spokojnie grac dalej. Bramka numer 3 przyszla mi juz o wiele łątwiej. Gra z klepki i sam na sam. Miłąem wiele takich okazji. w 65 minucie meczu wychodze sam na sam lecz przeciwnik zaklada mi kose w polu karnym czego skutkiem jest rzut karny i czerwona kartka. Niestety Algierczycy nie potrafili wykorzystac tej sytuacji. Po tym rzucie karnym przeciwnik zebrał sie w sobie na jedna akcje, strzela z naroznika pola karnego i bramka lecz to wszystko na co bylo go stac...losst time i ustalam wynik na 4-1. Mecz bardzo emocjonujacy.
Po 3 porażkach wkońcu 3 pkt i historyczne pierwsze zwyciestwo w Lidze z nie bagatelnym wynikiem. Po kilku spotkaniach towarzyskich chyba odzyskałem forme. Bedzie dobrze szczęśliwy Pozdrawiam i dzieki

Wynik został dodany do tabeli

Nie 22:12, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 1

lincoln 3-0 czarinio

Znałem już wcześniej tego rywala i mam nadzieję, że go nie obrażę pisząc, że byłem pewny iż nie jest w stanie mi zagrozić. Tak też było, kompletnie na luzie już w 4 minucie po bardzo ładnej akcji obejmuje prowadzenie. Chwilę poźniej po ładnym podaniu za obrońców i płaskim strzale obok wychodzącego bramkarza prowadze 2-0. Totalny chillout i to przełożyło się na totalną nieskuteczność. Rywal w drugiej połowie nieśmiale konstruował akcję i raz zagroził mojej bramce. Wtedy stwierdziłem, że trzeba zagrać trochę lepiej i za chwilę padła bramka na 3-0. Tak to spotkanie się zakończyło i znów zwycięstwo. Również ważne bo nie tylko z faworytami trzeba wygrywać. Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Nie 22:18, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
rafal0407

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 52

Kolejka 3

rafal47 1 - 3 miler

No cóż moze przemawia przeze mnie gorycz porazki ale nawet jak to stwierdził sam przeciwnik troche mu sie przyfarciło :] no ale tak to juz jest %.
Wracając do meczu to od poczatku była moja przewaga juz z jednej z pierwszych sytłacji trafiam w słupek co mobiluzje mnie to lepszej gry natomisat mojego przeciwnika to dalszej gry od pola karnego :] niestety nie udaje mu sie to przez jakies pierwsze 30minut co powoduje ze wkoncu strzelam swoja pierwsza bramke w lidze lecz miler stara sie oddac swoj pierwszy strzał w jakies 40 minucie co skutkuje bramka na 1:1 ( cóż za pech lecz jego szczecie 1strzał=1bramka ). Do drugiej połowy podchodze z lekkim luzem gdyz w pierwszej połowie moja przewaga była ogromna co mnie niestety gubi... Do jakiejs 60-70minuty meczyk wyrównany wtedy dokonujemy pierwszych zmian ( moje niestety nie trafione natomiast przeciwnika w 200%) co przyczynia sie do jego lepszych kontr z ktorych jak widac po wyniku wychodzi zwyciesko bramka na 2:1około 75 co jest spowodowane moimi bardzie chaotycznymi atakami na jego bramke co skutkuje szybką bramka milera na 3:1 potem jeszcze przy tym stanie miler juz pewny zapewne swego zwyciestwa fauluje mnie na czerwoną kartke i konczy mecz w 10 lecz ZWYCISKO :].

Przepraszam jezeli relacja jest z błedami albo zle złozonymi zdaniami ale dzis niedziela i trzeba było zakoczyn tyd. delikatnym piciem. Pozdrawiam

Damian232 2-1 panczo

Mecz zaczyna się dla mnie dosyć nerwowo znowu.Chaotyczne 10 minut.Potem akcja skrzydłem główka Gomeza wyłapana jednak przez bramkarza.Około 30 minuty panczo zdobywa gola po zamieszaniu w polu karnym.Przeciwnikodciął moja gre skrzydłami.Jednak w loss time 1 połowy Gomez zdecydował sie na uderzenie ze skrzydła bramkarz wypluł piłke, ale pierwszy dobieł do niej obronca, jednak on też popełnia błąd gra pod nogi Wanchopa i mamy 1-1.W 2 połowie panczo mnie przycisnął do muru grałem głównie z kontr.wkońcu jedną z nich wykorzystałem.Gomez uciekł na skrzydle uderzył na bramke bramkarz obronił ale do piłki doszedł Centeno i zdobył bramke.

Po nieudanym początku bardzo potrzebowałem tego zwycięstwa.Odbudowało to moje morale.

panczo-RonaldoVIP 1:0

Kolejny popis kiepskiej skutecznosci moich zawodnikow, praktycznie kopia mojego pierwszego meczu do ligi w ktorym rowniez bylem druzyna przewazajaca ale niska skutecznosc nie pozwolila mi sie cieszyc z 3 pkt. Po pierwszej polowie powinienem smialo prowadzic 3 albo 4 - 0. Jednakze pilka albo mijala slupek o milimetry albo bramkarz rywala bronil jak w transie. Moje ataki wkoncu przyniosly skutek w okolo 30 min kiedy po wrzutce z prawego skrzydla napadzior pakuje po strzale z glowki pilke do bramki i robi sie 1:0. Jak sie pozniej okazalo byla to jedyna bramka w tym meczu. strzaly do przerwy 10-1 na moja korzysc.
Druga polowa to juz bardziej wyrownana gra, RonaldoVip zmienia ustawienie na bardziej ofensywne.
Ja jednak dalej atakuje i dalej daje piekny popis niskiej skutecznosci, a rywal coraz grozniej napieral i tak o maly wlos w koncowce strzelilby na 1:1 ale obronca razem z bramkarze zdolali wybic pilke na rog, a po chwili sedzia skonczyl mecz dajac Canadzie pierwsze 3 pkt w lidze.
strzaly kncowe 17-5
radosny

Ostatnio zmieniony przez panczo dnia Pon 14:15, 17 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 14:13, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
miler

Posty: 982

rafal0407 napisał:
Kolejka 3

Od siebie dodam tylko tyle, że rzeczywiście oddałem jeden strzał w pierwszej połowie i to zawodnikiem ze strzałką w dół szczęśliwy co do tej zmiany to zmieniłem środkowego pomocnika Gera na Kabata i ten drugi od razu po wejściu zaliczył dwie asysty szczęśliwy dobry mecz, dzieki rowniez wink
Pon 16:10, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
czarinio

Posty: 35

KOLEJKA 3
CZARINIO 3 : 1 DAMIAN232 (2:0)
UFFF...można by rzec...w końcu zwycięstwo i conajmniej zasłużone zwycięstwo. Świadczy o tym chociażby statystyka strzałów (13-6). Pierwsza bramka wpada po zamieszaniu w polu karnym następne zaś to popis gry głową moich zawodników i skuteczność rzutów rożnych. Przeciwnik odpowiada jedną bramką przy stanie 3:0 oraz lepszą gra w drugiej połówce no ale odrobioć trzy bramki było naprawde ciężko. Pozdro i powodzenia dalej

Pon 17:24, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
rafal0407

Posty: 52

Kolejka nr5

rafal47 0 - 0 sito1313

Ten mecz mozna nazwac słodkim rewanzem gdyz spotkalismy sie tez w kwalifikacjach do ligi nie pamietam juz czy był remis czy wygrałem zdzier.

A wiec wracają do meczu to poczatek zdecydowanie dla Sita kontra za kontrą i tak przez długi czas i juz na samym poczatku stwierdziłem ze jego poziom poszedł strasznie do przodu lecz z minuty na minute coraz rowniejszy meczyk był i tak mniej wiecej w srodku to ja zaczołem delikatnie przewazac wtedy myslałem sobie ze teraz albo nigdy no i niestety nie wyszło zblizając sie do ostatnich 20-25minut Sito znow wrzucił wyzszy bieg i to znowu on mnie cisnoł i cisnoł co spowodowało piekny prostopadłe podanie mniej wiecej z połowy i Sita napastnik pedził jak szalony dogonic go nie było jak lecz pewnie Sito poczuł sie zbyt pewnie i zamiast spokojnie podbiec do bramki i uderz to ten za pola karnego no twierdze nie wytrzymał napiecia szczęśliwy koncówka meczu jak i poczatku nalezał do Sita cały czas obrona i co jakis czas kontra.... Można napisac że poczatek i koniec dla Sita a srodek meczu dla mnie w strzałach 7 do 7 wiec meczyk wyrownany... Wydaje mi sie ze wynik sprawiedliwy :]

Jezeli coś zle napisałem prosze o sprostowanie przez Sita :]

Pozdrawiam i powodzenia dalej

Pon 17:30, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
sito1313

Posty: 115

Kolejka nr5

Co do rewanzu to wtedy wygralem Ja - 2:1 szczęśliwy ; Co do meczu to rzeczywiscie bardzo wyrownanyi remis jest sprawiedliwy ; Co do tej sytuacji to rzeczywiscie niewytrzymalem - jak sie bardzo chce to nie zawszze wychodzi
Podsumowujac dotychczasowe mecze: w obronie gram dokoladnie to co chce ale atak pozostawia wiele do zyczenia, zwlaszcza wykanczanie akcji - chyba za mocno sie napinam... No i jeszcze troche farta by sie przydalo bo narazie to pechowo trace punkty a nie szcze sliwie zdobywam... Ogolnie nie jest zle, 5 miejsce ktore zakladalem przed rozgrywkami mysle ze jest w mioim zasiegu

Ostatnio zmieniony przez sito1313 dnia Pon 17:55, 17 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 17:39, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / II Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)