Kolejki 10-14 [23.11.08 - 30.11.08] Dywizja II [R2]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / II Dywizja Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 52

rafal47 3 - 1 sito1313 kolejka nr 14

no wkoncu udało mi sie wygrac z sitem :]

Patrząc na początku na taktyke sita złapałem sie za głowe i pomyslałem sobie jak ja sie przecisne przez ten mur w obronie 6 graczy blisko siebie no i moje spostrzeżenie już na samym początku dało sie we znaki nie miałem w pierwszej połowie sposobu na to by przejść tą obrone i dlatego do sito wykorzystał gdzie przez większą część 1połowy był w przeważaniu piłki i również w większości na mojej połowie co było skutkiem bramki w 19 minucie rozklepanie mojej obrony i zasłużona bramka na 0:1 po tej bramce i mojej grze stwierdziłęm ze jak bedzie remis to bede sie cieszył :]... Tak wiec w 1połowie nic ciekawego sie nie działo tylko tyle ze sito klepał i klepał no jedyne co mozna napisac to moj strzał już w 45minucie w słupek z jakis 20-25 metrów. Drugą połowe rozpoczołem z nastawieniem bardziej ofensywnym czyli wszystko co pod bramka wyjazd jak najszybciej zdzier Lecz w 60 minucie moje biegi zaczeły działac i rozpoczeło sie moje 20minut meczu :] 62minuta 1:0 już zobaczyłem światełko w tunelu jak i również słabsza gre sita i lepsza moją niespełna 13minut pozniej King podwyzsza i co idzie za tym wyprowadza moj zespół na prowadzenie gdzie nastepnie potrzebował tylko 7 minut zeby dobic zespół sita i jest 3:1 i już poczułem sie spokojnie :]. Końówka meczu nalezała znów do sita jego klepka i klepka lecz nic nie dała.

Warto jeszcze napisać na korzyść sita również przemawiały strzały 5:10 no ale niestety w tym sporcie licza się bramki a nie strzały zdzier

Osobiście uważam ten mecz za bardzo ciężki i nie chce mi sie wierzyć ze sito jest tak daleko w tabeli z taką grą ;/

rafal0407 napisał:

Bardzo trafny opis - w 100% się zgadzam. Sam nie moge uwierzyc że jestem tak daleko ale od początku ligi zdecydowanie brakuje mi szcześcia, juz kilka razy zremisowalem albo przegralem wygrane mecze, nie wiem co się dzieje zwłaszcza że w ranku i turach idzie całkiem,całkiem. Chyba nie moge się jakoś przyzwyczaic do tej Czarnogóry, no coż, pozostaje walka o utrzymanie niestety...
Czw 0:02, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
danito

Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 68

KOLEJKA 12

danito 0:1 sito1313

W naszym pierwszym meczu padł wynik 0:0. Tak wiec każdy chciał wygrać. O meczu wiele nie mogę powiedzieć bo graliśmy go wczoraj a z braku czasu nie zdarzyłem zrobić wczoraj opis. Ale jak w pierwszym meczu przewagę miał sito i w 33 min po strzale za pola karnego bramkę zdobył Burzanovic. W drugiej połowie próbowałem atakować ale niestety obrona Czarnogóry na wiele nie pozwoliła. Gratuluję zwycięstwa i czekam na rewanż.

Dzięki za mecz i powo dalej!

Edit by Krzysiuk

Czw 23:32, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 14:

lincoln 1-1 Damian232

Dobry i ciekawy mecz, wiedziałem że łatwo nie będzie gdyż pisałem po naszym pierwszym meczu że tego zawodnika traktuje jako czołowego w tej lidze. Nie wiem sam co on robi na takim miejscu gdyż byłem pewny, że powalczy o awans. W 8 minucie po ładnym odegraniu Pjanic zdobywa bramkę strzałem z pierwszej piłki z linii pola karnego. Rywal zaczyna od środka i zaraz pada wyrównanie po strzale Wanchopa z daleka i moim zdaniem błędzie bramkarza. Poźniej próbuje atakować ale moi napastnicy nie byli w stanie trafić w bramkę. Druga połowa to przewaga rywala i mogłem w sumie mecz przegrać. Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Nie 19:58, 07 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:41, 07 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / II Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)