Kolejki 10-12 [17.11.08 - 23.11.08]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » ELITE League 1 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 10-12 [17.11.08 - 23.11.08]

Termin na rozegranie kolejek od 10 do 12 mija 23 listopada o godzinie 23:59. Pamiętajcie również o [link widoczny dla zalogowanych]

Adam.zip [link widoczny dla zalogowanych]

Kolejki od 1 do 3 (od 26.10.2008 r. do 02.11.2008 r.)

Kicek - Giuly

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Nie 21:13, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:11, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora

___________________Kolejka 12

totomiX 4-0 Adam.zip
___________________strzały: 12-2

Spodziewałem się cięższego meczu, jednak już do przerwy prowadziłem 2-0 po bramkach Kosheleva i Shatskikhego. Do przerwy Szwajcarzy nie oddali zadnego strzału. Druga połowa to poprawienie skuteczności przez Shatskikhego i kolejne dwie bramki dołożone przez niego. Tym sposobem ten nieoceniony napastnik strzelił już któregoś w tym sezonie hattricka.

Bohater meczu, autor hattricka: Maksim Shatskikh

Edit by Aros:
Wynik dodany do tabeli.

Nie 21:14, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 11

MartiniTSW(Polska) 2:1 Piotrek89(Tunezja)

Mecz z tym graczem był bardzo ciezki i wyrownany. Pamietam jak jeszcze w 2 lidze gralem Tunezja i wiem co ten team potrafi. Od poczatku akcje z jednej jak i drugiej strony. Pierwszego gola zdobywaja Polacy po ladnym precyzyjnym strzale Brożka. Nastepnie po jakims czasie wyrównuje Piotrek89 i jest remis. W koncowce nerwowka ktora lepiej wykorzystuja gracze z orłem na piersi.

Pon 21:23, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

Kolejka 11

EloZiomKonin (Saudi Arabia) - Lukasso (Bahrajn) 2:1 (1:1)

Lukasso od samego poczatku kontrolowal gre stwarzal akcje, ja tylko sie bronilem. Udalo mi sie przetrzymac poczatek bez straty gola chociaz bylo ciezko, potem z minuty na minute gra sie wyrównywala, po fantastycznej akcji w polu karnym wychodzę na prowadzenie lecz nie na długo bo Lukasso przed koncem pierwszej polowy wyrównuje. W drugiej ja zaczynam przeważać, stwarzam groźne akcje, z tego 2 stuprocentowe ale nie udaje mi sie strzelić ale do czasu... poraz drugi w tym spotkaniu wychodze na prowadzenie po strzale z dobitki bramkarz nie ma szans i jest 2:1, Lukasso przycisnął w końcówce i mogł wyrówanać ale w życiowej formie znajdował się mój bramkarz który nie dał sobie strzelić już żadnej bramki. dzięki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Pon 21:38, 17 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Trabelsi

Pierwsza połowa to dominacja Elozioma, który kontruował dużo akcji, wymieniał mnóstwo podań, grał dużo skrzydłami, ale miał tylko jedną dogodną sytuację po moim błędzie, której nie wykorzystał. W II odsłonie spotkania, ja zagrałem dużo lepiej, starałem się długo utrzymywać przy piłce, dryblować. Moja lepsza gra zaowocowała bramką. W Przeciągu 10min strzelam zaliczam kolejne trafienie. Rywal wtedy wyraźnie opuścił z tonu. W jednej z akcji, po oddaniu kilku strzałów na arabską bramkę, w wyniku zamieszania pod bramką Trabelsi strzela do pustej bramki. Na 3min przed końcem meczu rywalowi udaję się zdobyć honorową bramkę, ładnym strzałem z linii pola karnego.

Kolejka 12

Piotrek89 3-1 mati

Dos santos
Jemaa
Dos Santos

W tym meczu moi napastnicy byli w bardzo dobrych dyspozycjach, to był ich dzień więc musiałem to wykorzystać. Strzelam pierwszą bramkę po błędzie przeciwnika. Przeciwnik przejął inicjatywę na boisku, coraz groźniej atakował, aż w końcu zdobył gola na 1-1. Ja jednak dalej grałem swoją piłkę, zacząłem bardziej grać z kontry. Zaowocowało to zdobyciem gola numer 2, za sprawą Jemmy. Trzecią bramkę zdobywam ponownie z kontry. W loss time mogłem strzelić kolejną bramkę, ale jak dotąd świetnie spisujący się Jemaa, nie popisał się przy próbie lobowania bramkarza.

Pon 21:55, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 12

Czarny 5 - 2 EloZiomKonin

Dobry mecz w wykonaniu Qataru, wysoka skuteczność. Arabowie prawie nie zagrozili bramce Qatarczyków. Tyle ile mieli sytuacji tyle wykorzystali, a i tak nie były to typowe sety. EloZiom z Konina niby wyżej ode mnie w tabeli, ale nic nie pokazał tym meczem. Spodziewałem się po nim dużo więcej, być może nie pasuje mu drużyna, ale patrząc na pozostałe wyniki nie jest chyba tak źle. Kolejne zwycięstwo cieszy. Przez cały czas spokojnie kontrolowałem przebieg tego spotkania - 1:0 2:0 2:1 (tu tylko było lekkie zagrożenie, ale 3:1 4:1 4:2 i 5:2! Dzięki!

Pon 23:13, 17 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 10

lukasso*Bahrajn* 3-3 MartiniTSW*Polska*

Mecz bardzo wyrownany, tradycyjnie juz trace bramke na poczatku meczu i musze gonic wynik, udaje mi sie wyrownac po strzale glowa a potem wychodze na prowadzenie po pieknym crossowym 30m podaniu pilkarz przyjmuje efektownie pilke po czym uderza z woleja pod poprzeczke.Po tej bramce powinienem strzelic jeszcze 2.3 bramki jednak nie udaje sie i polacy wyrownuja

Wto 6:54, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 12

michal697 0:5 ...Koshaolin...

Rywal strzela w pierwszej akcji bramkę. Po upływie 5min meczowych ja dostaje czerwo. potem rywal rozgrywa piłkę, a ja skupiam się na grze w defensywie. Następnie jeszcze raz dostaje czerwo. Rywal strzela 4 gole.
A i jeszcze w trakcie meczu bratanek wyłącza mi 2 razy monitor. Wiedziałem, że gra teraz będzie bez sensu ale niestety dałem się skusić.

dzięki za mecz.

Wto 18:26, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 11

Giuly 1-1 totomix
smutny Niby wyrównany mecz i w ogóle zasłużony remis ale jestem zły trochę bo jak nie będę wygrywał takich stykowych spotkań to nie wyjdę z czerwonych pól w tabeli radosny Co do meczu to akcja za akcje, wiele sytuacji. W 79 minucie po kilku strzałach w bramkarza piłka w końcu wtacza się do bramki i strzelam gola. Niestety w 89 minucie napastnik przeciwnika urywa się moim obrońcom, próbuje go perfidnie kosić jeszcze na 30 metrze ale oczywiście przenikam mu tylko przez nogi i po wcześniejszych pudłach z kilku metrów przeciwnik zdobywa gola zza pola karnego pod poprzeczkę. Lekki niedosyt bo by się 3 pkt przydały zdzier

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Wto 21:41, 18 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:41, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora
mati

Kolejka 11

mati 1:0 KrecikGKS

Mecz rozpoczął się od ataków Krecika ale jakoś udało mi się wyjść z nich bez straty gola. Po jakimś czasie mecz się wyrównał . W drugiej połowie znowu niewielka przewaga Krecika ale to mi w końcówce udaje się strzelił bramkę na wagę 3 pkt. Z przebiegu meczu Krecikowi należał sie przynajmniej 1 pkt ale tak to że aby wygrac trzeba zdobywać bramki.

Dzięki za mecz radosny

Śro 17:23, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 11

...Koshaolin... 1-4 marky_ramone

Bywają takie mecze w których nie jest dane wygrać i to był właśnie idealny przykład. W 10 minucie spotkania kapitalnie uderzam lecz nie ma bramki ponieważ bramkarz popisał się kapitalną interwencją. Chwilę później znowu mam pecha i zamiast piłka powędrować do siatki trafia w słupek. Następnie jakoś w 30 minucie po dobrze rozegranym wolnym udaje mi się zdobyć bramkę. Zbyt długo się nie cieszyłem ponieważ rywal wyrównuje bo jakimś fatalnym błędzie moich grajków. Do połowy strzały: 5-4 na moją korzyść. Na początku drugiej połowy rywal zdobywa bramkę na 2-1, po czym ja zupełnie odpuszczam i nic mi nie wychodzi. Każdy celny strzał rywala = bramka więc zbyt dużo nie mogłem zrobić. Zakończyło się na 4-1. Strzały na koniec meczu: 9-6 na korzyść rywala. Niestety w tym spotkaniu było ewidentnie widać różnicę klas obu zespołów.

Dzięki za grę. Powodzenia dalej.

Czw 13:03, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 12
KrecikGKS 1:5 MartiniTSW
Wynik mówi sam za siebie.Ale mam dziwne odczucia do tego meczu.Myślę,że aż tak słaby to nie byłem w pierwszej połówce przegrywam 2-0 a sam mam z 3 dogodne sytuacje.Krzynówek jest cyborgiem szkoda,że tak nie prezentuje się w meczach takich jak wczoraj ..cóż przereklamowany ten zawodnik w grze.Sam strzela mi z 3 bramki.Po przerwie pierwsza akcja i znów strata bramki właśnie wspomniany Krzynio strzałem właściwie z miejsca( bez kroka) strzela nie do obrony.Honorówkę zdobywa King strzałem z woleja.Dwie bramki pod koniec po tej pierwszej odechciewa mi się grać.Różnica klas między Reege Boys a Biało-Czerwonymi.Słabo w obronie.Strzały 7-13.Dzięki

Czw 17:42, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 10

Czarny 2:1 mati

Wyrównane spotkanie z lekką przewagą Qataru, który lepiej rozgrywał piłkę w środku pola. Najpierw Qatar objął prowadzenie za sprawą ofensywnego, lewego pomocnika Jassema. Trener Kanady natychmiast zareagował zmieniając ustawienie swojej drużyny. To szybko zaowocowało wyrównaniem jeszcze przed przerwą. Druga połowa to walka o środek pola. W końcówce meczu, około 85min piłkę do siatki po składnej akcji, wypuszczeniu napastnika, a następnie wycofaniu do ofensywnego pomocnika - wpakował Qatarczyk i tłum na trybunach oszalał! radosny

Czw 17:53, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

___________________Kolejka 10

totomiX 3-0 ...Koshaolin...
_________________-__strzały: ?-?

Wielkie derby Koszalina dla Uzbekistanu!
Korea wyszła to spotkanie w ustawieniu 4-4-2b, natomiast ja zdecydowałem się na 4-4-2a.
Na samym poczatku uzbecka obrona popełnia dwa głupie błedy, ale Koreanczycy nie potrafili tego wykorzystać. Później po okresie wyrownanej gry, około 15 minuty dobrą dwójkową akcje przeprowadzaja napastnicy z Uzbekistanu, całość wykańcza Soliev i jest 1-0! Koshaolin rzucił się do odrabiania strat, jednak chwilę później nadział się na kontrę, która również wykończył Soliev. Koreanczycy jeszcze przed przerwa dokonali niemożliwego nie trafiając do pustej bramki. Strzały w przerwie 4-4.
Na druga polowe zmieniłem ustawienie na 4-3-3b i nastawiłem się na gre z kontry. Kosh tez dokonał zmian w formacji i wziął sie za odrabianie strat. Uzyskał przewage, jednak strzały jego zawodników były bardzo anemiczne i mało precyzyjne. Ja odpowiedzialem dwiema dobrymi akcjami, jednak zarówno Soliev jak i Bigmoev minimalnie pudłowali. Dzieła zniszczenia zespołu koreanskiego dokonał nie kto inny jak sam kapitan zespołu, czyli Maxim Shatskikh. 65 minuta, rzut wolny na wysokosci 23 metra, dokładny strzał i mamy prowadzenie 3-0! Szał na trybunach! Kosh nie zdołał się już dzwignąć, a jedyne co ciekawe w koncowej częsci meczu to ładny strzał przewrotką Solieva, który jednak zatrzymał się na poprzeczce.
Strzałów nie znam, bo kosh za szybko wyszedł.

Dzięki za grę i poćwicz jeszcze Wink

Najlepszy gracz meczu, autor dwóch bramek: Anvarjon Soliev

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Czw 17:55, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:38, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 10

marky_ramone 0-0 Giuly

Mecz zdecydowanie na remis i takim też rezultatem się kończy, bardzo dobre warunki do gry, mecz szybki i niezwykle zacięty. Trudno było przeprowadzić akcję która mogłaby się zakończyć bramką, w całym meczu mieliśmy takich po 2 na głowę, z czego żadna z nich nie była stuprocentowa. Napastnicy obu drużyn mieli niebieskie strzałki co tylko utrudniało sprawę. Początek meczu należał do mnie, byłem częściej przy piłce i kontrolowałem mecz, nie potrafiłem jednak podejść na tyle blisko bramki by oddać skuteczny strzał, z czasem wszystko się wyrównało i Giluy zaczynał grać coraz lepiej, momentami był groźniejszy. Obaj zagraliśmy jednak na tyle czujnie i bezbłędnie w obronie że końcowy rezultat to 0:0 po mimo wszystko dość dobrym i ciekawym meczu pełnym walki.

dzienks

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pią 0:43, 21 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Kicek(Ekwador) 3 - 2 Giuly(Słowacja)

Pojedynek na dnie - 14 i 15 miejsce toczyło walkę o tzn. 6 punktów.
Można powiedzieć,że spotkał się taki nasz polski Górnik Zabrze z ŁKSem.
No cóż...jaki karmnik, taka karma jak to mówią. Ranga spotkania była jaka była, to i
widowisko było jakie było. Trenejro Ekwadoru po zajrzeniu przed meczem do szatni zawodników,
złożył od razu ręce w geście rozpaczy. Jakiś wirus zaatakował i 3/4 piłkarzy nie nadawało się do gry.
Mendez zagrał ze złamaną nogą, jeden Tenorio coś miał z oczami, Delgado zapomniał spodenek...Ojejejej...tragedia. Nawet Borja i Benitez się do podstawowej 11-stki załapali, mimo konfliktu z zarządem. No nie było komu grać.
Ale przejdźmy do meczu. Pierwszą groźną sytuacją stworzył Delgado, piękna akcja, sam wykołował kilku graczy, ale,że miał problemy z oczami to nie zauważył bramkarza i po zabawie. Potem wychodzę na dwubramkowe prowadzenie. Słowacy coś tam próbowali, ale to takie bicie głową o ścianę. Jednak pod koniec 1 połowy, zmiennik Hurtado, dał prezent napastnikowi rywali oddając mu piłkę przed PK. Zrobiło się 2-1. Druga połowa trochę gorsza. Padło wyrównanie. Kibice już rzucali nożami, ale na szczęście nic się nikomu nie stało (no tylko sędzia nie żyje, ale to mniejsza z tym). W 88 minucie Kaviedes i Delgado zapewniają 3 punkty i wszyscy są happy.W strzałach 8-10.
Plan minimum to 9 punktów na tą rundę. 1/3 już wykonana. Czekamy na resztę.

dzięki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pią 1:55, 21 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 1:53, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 11

______________Rafal62170-2Czarny

Już przed meczem wiedziałem jak się skończy. A w meczu totalna nieporadność, od 18-25min tracę 2 gole, przez podanie z 35m i wyprzedzenie moich obrońców przez rywala, miałem chyba z 1 okazje w meczu, Czarny miał ich więcej i wygrał, no ale czemu się dziwić jak dochodziłem do 35m to piłka wędrowała pod nogi rywala i kontraaaaaaatak, mogło być lepiej, jest jak jest, pozostają jeszcze 2 mecze, a ja cel założyłem sobie jasny przed sezonem[utrzymać się] i tego się trzymam. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Sob 19:19, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 12:50, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 10
KrecikGKS 6:2 Rafal6217
Nie ma co dużo opisywać.Jamajka rozegrała pierwszy taki mecz(z łatwością wygrany i z tyloma bramkami),aż sam nie mogłem uwierzyć.Czy to słabość graczy z Conga czy świetna forma moich graczy pytanie Właściwie co strzał to bramka , bramkarz gości to jeden wielki mufik wybijał wszystko do bramki.Trzy bramki nie zawodnego Kinga.Do przerwy 3-1.Po przerwie również 3-1.Jeszcze dla mnie bramkę dorzuca Garden,Lisbie i Euell.Rafał strzela jedną bramkę po składnej akcji a drugą po moim błędzie.Dzięki i sorrki,że musiałem Cię denerwować po chorobie Wink

Brakuje numeru kolejki. Proszę o tym nie zapominać!

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Sob 20:44, 22 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:49, 21 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 12

marky_ramone 2-0 sheva7

Początek spotkania należał do mnie, atakowałem i nie pozwalałem rywalowi na jakiekolwiek strzały, zmarnowałem dwie bardzo dobre sytuacje, jednak bramka wisiała w powietrzu. Około 25 min. Faiduno zchodzi do środka i lekkim ale plasowanym strzałem pokonuje bramkarza gości. Chwilę potem mój głupi faul od tyłu i jestem zmuszony grać w osłabieniu, nie zmieniam jednak taktyki i gram tylko 3 obrońcami, co dziwne w takim ustawieniu zdobywam drugiego gola. Decyduję sie w tym momencie na tzrymanie wyniku i zdejmuję jednego gracza ofensywnego na rzecz dodatkowego obrońcy. Od tego momentu na bosiku zaczyna panować sheva, który jest często przy piłce i duzo rozgrywa, jednak nie udaje mu się podejśc na tyle blisko by zaskoczyć mojego bramkarza, najlepszą okazję marnuje w samej końcówce gdy wychodzi 3 na 1, jednak jego strzał z bliskiej odległości doskonale broni mój golkeaper. W strzałach na koniec 9:5 dla mnie.