Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

2:4

powiem krótko [ciach] lagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

g**** nie mecz;\

gram gram gram gram gram , i g**** lagi lagi lagi lagi.

mecz wygral skuteczniejszy zawodnik, lepiej sobie radzacy w tych warunkach,bo mnie kur** wzięła podczas tego meczu w strzałach 13-8 dla mnie dla rywala strzelał tylko benayoun.
Mecz rozpoczął się ok od 5 minuty jakieś kosmiczne lagi trwające przez cały mecz...
przegrywalem 1;0/2;0/3;0/4;0/4;1/4;2.
przy odrobinie szczescia moglem jeszcze wyrownac.ale sutecznosci braklo i piekne warunki pozwoliły mi na to.

Devils serwer ROX.

Rozumiem Twoje niezadowolenie, zdenerwowanie ale na przyszłość pohamuj trochę bo wiesz czym to grozi. Jeżeli były kłopoty z połączeniem należało mecz przerwać - spróbować na innym servie bądź p2p a nie grać doprowadzając się do szału. Jeżeli by nie było poprawy po kolejnych próbach nie widziałbym przeszkód zagrania tego meczu w innym terminie.
edit by karol_p

Nie 15:59, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

20 Kolejka

Reksul - kaiamada 2:3

Nie chce mi sie pisac ,przegralem przez fatalna skutecznosc celnosci podan moich zawodnikow ,srednio ,co trzecie,-czwarte podanie było do rywala,wiec jak mialem grac? Jeszcze rywal strzela mi jedengo cwanaickiego farfocla (widzac,ze i tak nic nie wskura strzela tak by bramkarz odbil pilke na bok ,a tam jest juz 2 z napstnikow i dobitka na pustaka;/a na 3:2 pilka leic wprost w bramkarza ,ale ten rzuca sie w miejscu i puszcza. Szok. I tak odechcialo mi sie grac;/ z 0:2 na 2:2 i juz myslalem ze za chwile pojde za ciosema,ale ta bramka wytracila mnie z rownowagi;/ A FU** IT;/

THX

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Nie 22:11, 21 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:10, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

__________

__________

__________Krzysiuk 4-2 machel

Po I połowie w strzałach 11-3 dla mnie i wynik 2-0. Najniższy wymiar kary do przerwy. Na początku II połowy podwyższam na 3-0. W 70 minucie rywal strzela kontaktowego. Zassiało to zdenerwowanie. Cisnie rywal nie miłosiernie ale w 80 minucie strzelam na 1-4. W końcówce rywal odpowiada jeszcze jednym trafieniom

__________

____________

__________Krzysiuk 2-2 mackal

Mecz wyrównany. Prowadziłem w meczu 1-0 i 2-1 ale rywal gra Mali, więc moze strzelić gola z wrzutki i z dośrdokowania. Po I połowie w strzałach 2-9 dla rywala. Ale jakoś te strzały nie był grożne więc nie bałem sie o wynik. W drugiej połowie akcja za akcje. Ale odziwo oddaliśmy tylko 3 strzały. Po końcowym gwizdku w strzałąch 4-10 dla rywala. Remis korzystny choć, każdy z nas mógł wygrać. Każdy punkt przybliża mnie do pozostania w Pro Lidze.

__________

__________Krzysiuk 3-2 nadolski

Mecz raczej dla mnie. Po pierwszej połowie 1-1 w strzałach 5-3. Wychodze na prowadzenie 1-0. W 20 minucie. W 35 minucie mam karnego, moje rozwazania gdzie strzelić nie udały sie i Nadol broni. Po chwili rywal wychodzi z kontrą i mamy 1-1. ocb?. W przerwie wyskakuje OOS. Więc stawiam gre jeszcze raz. W tej połowie już pod moje dyktanto. Wychodze na 3-1 i kontoluje przebieg gry. Ale w 38 minucie rywal strzela kontaktowego gola. W strzałach 9-2 co daje nam sume 14-5 dla mnie radosny . Na szczesice 3 pkt zostaja w Uzbekistanie szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 19:24, 22 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:15, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora
Kakaesiak

Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 183

Skąd: Granica KĘTRZYN

Kakaesiak 2-3 Soniak

Szkoda gadać, gram bezbłędnie do połowy prowadze 2-0. Nie zanosi się na zmianę do 60 minuty. Przeciwnik zmienia taktykę, strzela jedną ładną bramkę, pozostałe z nich po prezentach od bramkarza, gdy ten paruje piłke prosto pod nogi napastników Koreańskich. Nie mam sił no masakra po prostu, nie wiem ile razy jeszcze przegram w ten sposób. Szkoda moich nerwów :[
Nie 22:38, 21 Gru 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 20

__________Cobeer 1:2 karol_pomarancza

Było blisko. Karol nawet określił to jako "Krok od sensacji". Pierwsza połowa to przewaga Karola, więcej atakował i robił to z głową. Jednak do 45 minuty było 0:0 dopiero ten cholerny doliczony czas... Liczyłem, że baran w czarnym trykocie gwizdnie. Niestety nie gwizdnął. I poszła sobie akcja Karola. Później z tego był aut. Następnie wrzutka i gol....Załamka. Jednak do szatni 0:1. Druga część dobrze się zaczęła. O dziwo udaje mi się szybko wyrównać. Po całkiem fajnej akcji. Niestety. Karol karci mnie po raz drugi bardzo szybko. Znowu wrzutka i baniak. 1:2. Jednak moi zawodnicy dobrze sobie poczynają. Po za akcją bramkową Łotwa już bardzo groźnych akcji nie ma. Szkocja przeciwnie. Niestety nic nie wchodziło...Na 10 min przed końcem Flecher wylatuje za drugą żółtą. Co tylko podkręca resztę Szkotów. Do końca już nie oddali pola Łotyszom i mieli kilka "setek". Niestety kolejne pudła i wynik pozostaje bez zmian. Gratulacje dla Karola i życzę mu awansu.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Wto 0:22, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:16, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

Post Re: Kolejki 20-23 Pro League (15.12-21.12)
machel 3-0 pudel88

Mecz w którym wyraźną przewagę miała drużyna Maroka, zawodnicy Arabii sprawiali wrażenie ospałych i niespecjalnie było u nich widać wolę zwycięstwa. Przeciwnicy skrzętnie to wykorzystali zdobywając trzy gole zdobywając tym samym bardzo ważne w ligowej walce trzy punkty.
Nie 14:48, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora

Zaległy mecz z 21 kolejki:

__________Cobeer 1-2 Kakaesiak

Niestety kolejna porażka. Choć tym razem zasłużona. Już w 4 min był karny dla Szwajcarów. Jednak Gordon broni!! Uff. Później kilka akcji kakaesiaka i postanawiam przejść na moje 3-4-3. To poprawia moją grę. Na tyle, że w 37 minucie prowadzę 1:0! W drugiej połowie rywal robi korekty i już moi nie mają tyle okazji. Szwajcaria strzela dwa gole choć mogła więcej. Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Nie 22:56, 28 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:55, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)