Kolejki 28-31 Pro League (29.12-04.01)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

____________

__________Krzysiuk 4-1 Cobeer

Mecz zaczął sie dla mnie tragicznie. Juz w pierwszej akcji rywal zdobywa gola, wychodząc sam na sam z bramkarzem i turlającą sie piłkę, bramkarz przepuszcza pod ręką. Później juz sie uspokoiłem i zacząłem grać swoja piłkę. W 8 minucie doprowadzam do remisu. Błąd obrony i bramkarza w pełni wykorzystany. Wypuszczam zawodnika, rywal nie wie czy wychodzić bramkarzem, moj zawodnik dobiega pierwszy, wrzuca na głowę napastnika ten przełamuje ręce i mamy po 1-1. W kolejnych akcjach jakoś szczęście sprzyjało i umieściłem 3 razy piłkę w siatce. Rywal też miał pare okazji ale niestety Szkocja była bardzo nie skuteczna dzięki za mecz !

Łyk statystyk:

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

MEcz nagrany przez Cobeera ---> [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 0:16, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 0:15, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

kaimada 1-3mackal

Mecz grany bardzo dawno temu na serwerze, który dziś nawet nie działa. Był on bardzo wyrównanym spotkaniem dwóch równorzędnych graczy. Niestety Kanoute nawet z szarą nie był do powstrzymania przez wolnych i apatycznych obrońców Demokratycznej Republiki Konga. Szkoda mi Mbajo i Mengi, którzy mieli szarą strzałkę, ale Nonda strzelił ładną bramkę.

kaimada 1-1
I po co pisać opis...? 1. akcja LuaLua uderza w spojenie piłka dochodzi do obrońcy Słowacji ten ją kopie na pałe ona leci leci leci do Sestaka ten ją przyjmuje wychodzi sam na sam i gol oO. Chwilę później 1-1, a jeszcze później słupki, poprzeczki i wielkie nic. Jedno wielki nic. Oczywiście fatalna forma to już nawet pisać nie muszę.
Nie 13:33, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 28

andzi 1:1 Krzysiuk

Mecz wyrównany. Jako pierwszy na prowadzenie wyszedł Krzysiuk. Dośrodkował on piłkę w pole karne, mój obrońca wybił piłkę pod nogi pomocnika z Uzbekistanu, a ten kropnął najsilniej jak potrafił i dał prowadzenie przeciwnikowi. Ja niedługo później odpowiedziałem strzałem w słupek. Wyrównałem dopiero w drugiej połowie, po tym jak minąłem bramkarza na pełnej szybkośći. To chyba tyle się wydarzyło w tym meczu. W strzałach 7:7. Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Nie 14:03, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:02, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 30

__________karol_pomarancza 1 - 1 mALo

Mecz grany z dwa-trzy dni temu. Działo się nawet w nim sporo - było w miarę dużo sytuacji podbramkowych jak i dla mnie jak i dla mojego rywala, ale tylko po jednej udało nam się wykorzystać. Bramkę dla mnie jak dobrze pamięta wpakował Karlsons ale jak dokładnie się to stało nie pamiętam. Było to w drugiej części meczu. Rywal pod koniec spotkania odpowiedział bramką - kontra, strzał piłka odbija się od słupka i dobitka do pustej. W strzałach 11-11 i myślę, remis sprawiedliwy.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Nie 14:41, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:41, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

__________Cobeer 3-0 pudel88

Do tego spotkania szykowałem się już kilka dni. Było dla mnie bardzo ważne. Wygrana przedłużała moje szanse na pozostanie w lidze. Plan udało się zrealizować. Choć mogło być różnie. Już na początku Arabowie mieli świetną okazję. Na moje szczęście pudel88 przekombinował. Dalsza gra to już coraz śmielsze ataki z mojej strony. Dwa gole S.Caldwella po rzutach rożnych i prowadziłem 2:0. Rywal zaatakował jeszcze raz, więc postanowiłem bronić wyniku. Udało się nawet podwyższyć. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Nie 15:47, 04 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz

2:1

16' 1:0 Salmeen
38' 2:0 Baba
83' 2:1 Chamakh

Przystąpiłem do meczu pierwszy raz z defensywnym ustawieniem ponieważ ta drużyna nie ma możliwości do grania ofensywnej piłki dlatego postanowiłem spróbować 4-5-1 a rywal zagrał ofensywnie 4-3-3 i to dało efekt.Pierwsza bramka po ładnej składnej akcji mojego zespołu i piłka wpada do siatki.Na 2:0 po rzucie rożnym i głowie Baby mamy wynik dobry i gramy spokojnie do końca. W 2 połowie mało stwarzałem sytuacji ,rywal prowadził grę i jedynie udało mu się strzelić honorowego gola... statystyka strzałów 8-4 dla gospodarzy tego spotkania. Dzięki i powodzenia dalej
Nie 16:13, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

kolejka 31

nadolski 1-2 reksul

W meczu z liderem prawie byłem pewnien ,że go przegram i sie nie myliłem.Pierwsza połowa wyrównana pare ciekawych akcji bramka dla reksula na 0-1. W drugiej połowie to ja dominowałem mecz , zagrałem inaczej taktycznie ( w I połowie duzo spalonych ;P ) i opłacało mi się to strzelając bramke wyrównująca. W ostatniej akcji meczu reksul zrobił akcje , piękny bład obrony i dupa 1-2 . rozpoczynam i koniec ;P W strzałach 8-5 dla mojej druzyny

Karlsons, Prohorenki i Karlsons

Próbowałem zagrać jak wcześniej z machelem 4-5-1 ustawieniem...lecz to był błąd bo nie stworzyłem sobie praktycznie żadnej dobrej okazji do strzelenia bramki.Karol pierwszą bramkę po wrzutce z lewej strony i strzale głową pokonał mojego golkipera. Później to już kontrolował gre i wygrał zasłużenie. Nie byłem w stanie sobie z nim dziś poradzić dzięki i powodzenia dalej!

Mecz : [link widoczny dla zalogowanych]
Nie 22:15, 04 Sty 2009 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

Kolejka 28

machel 2-2 karol_pomarancza

Ciekawy mecz, dużo walki, bramki padające w najróżniejszy sposób. Najładniejszy w czemu gol karola zdobyty po dobrze przemyślanej i ładnie wykonanej akcji z przerzuceniem piłki przez całą szerokość boiska. Ja w odpowiedzi strzeliłem nienajgorszą bramkę z rzutu wolnego z około 30stu metrów. Dzięki.
Pon 0:52, 05 Sty 2009 Zobacz profil autora

KOLEJKA 30 -ZALEGŁA

Reksul 2 - 1 ArekŁKS

Jeden z lepszych ,szybszych meczy ...mysle ze nadawałby sie by go nagrac i na jeden meczy kolejek czy czegos takiego......a ile dzialo ,to juz inna baśń....Mógłby byc dokladnie odwrotny wynik tego spotkania. Mnóstwo akcji z jednej i z drugiej strony!!! Słupki (Arka z dobitki po swietnym ,plaskim silnym uderzeniu),poprzeczki (moja ,po świetnym prostym podaniu do wychodzacego srodkowego pomocnika) plus multum groźnych strzelckich sytuacji...Mysle ze zachowalem dużo zimnej krwi zwlaszcza przy bramce na 2:1. Ale na 1:1 rywala ,kapitalna szybka pila z boku i napsatnik ''jakby'' wpadl z piłka do bramki. Co by nie powiedziec po tym spokaniu docenilem mego GK i to poważnie...Wiec podsumowywujac duzo akcji z mej strony i jeszcze wiecej ze strony przeciwnika. Nie mialbym nic do powiedzenia ,gdybym to również ja zszedl z boiska pokonany....

THX

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Wto 0:50, 06 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 0:49, 06 Sty 2009 Zobacz profil autora

__________Krzysiuk 3-1 pudel88

Udało sie wygrać zaległy mecz. Wiedziałem ze rywal jest wymagający i potrafi urwać punkty każdemu. Na początku meczu nic nie zapowiadało porażki. Par moich ataków ale bramkarz bronił wysmienicie. Wiedziałem jednak, że konsekwentna gra i cierpliwość sie opłaci. Nie myliłem sie w 40 minucie strzelam na 1-0. W strzałach 3-5 dla mnie. W drugiej połowie w 54 minucie rywal wyprowadza kontre. Jak sie wnerwiłem odrazu gol. Wziąłem sie do roboty. Moj najlepszy strzelec uzupełnia hat-tricka i wygrywamy spotkanie 3-1. Jakiś cień szans na awans jeszcze został. radosny

Sob 22:40, 10 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)