Kolejki 32-35 Pro League (5.01-11.01)

Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

__________soniak 1-0 ArekŁKS

Kolejna wygrana przybliża nas do pozostania w drugiej lidze. Pierwsza połowa to praktycznie cały czas walka w środku pola. W strzałach 2:1 dla mnie. W drugiej części spotkania już było o wiele ciekawiej. Przejąłem inicjatywe i cały czas atakowałem przeciwnika. Gola strzeliłem co prawda po farcie ale liczy tak samo jak stzrelony w ładniejszy sposób. Przeciwnik w tej połowie nie oddał żadnego strzału. Ostatecznie w strzałach 9:1.

To był najlepszy tydzień w tym sezonie. 10 punktów w czterech meczach Wink

Dzieki za mecz Wink
Pią 22:12, 09 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 35

andzi 4:2 pudel88

Mecz z moją przewagą. Fatalnie zaczynam, bo już w 6 minucie tracę bramkę. Strata piłki przed polem karnym i pudel88 od razu decyduję się na strzał. W 18 minucie tracę kolejną bramkę w podobny sposób jak pierwszą. Później starałem się atakować i powinien coś ukłuć. Ta sztuka udała się dopiero pod koniec pierwszej część meczu strzałem z dystansu. W drugiej połowie dalej przeważałem, ogólnie moja obrona grała przyzwoicie. Udało się zdobyć strzałem z dystansu bramkę na 2:2, i niedługo później było 3:2. Rywal kończył mecz w 9. W strzałach 18:6 na moją korzyść.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Sob 0:07, 10 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pią 23:58, 09 Sty 2009 Zobacz profil autora

kaimada 0:0 nadolski
Co ja mam napisać o tym meczu? Nadolski spuścił się i mnie do 3. ligi? Pogrążeni przez żydów? Mecz był żenująco słaby, praktycznie żadnych interesujących akcji. Od miesiąca nie miałem sytuacji, żeby Nonda i Lualua byli w formie razem w jednym meczu.... Tragiczna sytuacja, ale... w przyszłym roku znowu awansuje. I to jest wszystko na ten temat.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Nie 13:08, 11 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Nie 13:06, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

Post Re: Kolejki 32-35 Pro League (5.01-11.01)
machel 2-2 Cobeer

Zacięty mecz, dużo walki w środku pola, długie rozgrywanie piłki przez drużynę Maroka i szybkie ataki Szkotów co zaowocowało aż czterema bramkami zdobytymi prze zawodników obu zespołów. Pod koniec meczu po raz któryś z kolei można było zauważyć niedoskonałość gry przez p2p gdzie po ostatni rzucie rożnym OOS, strzelam gola, a u Cobeera wybiegam spokojnie na aut radosny. Mecz wyrównany, wynik sprawiedliwy, dziękuje, pozdrawiam.

Kakaesiak 4-0 Krzysiuk

Od samego początku ruszyłem z ofensywą i przejąłem inicjatywę. Zmarnowałem kilka naprawdę dobrych okazji. Krzysiuk odgryzał się raz, po raz i miał okazję do objęcia prowadzenia. Wreszcie trochę mi się poszczęściło i sędzia podyktował rzut karny. Frei wykorzystał go bez problemów. W niedalekim odstępie czasu powiększyłem na 2-0. Uzbekowie postanowili postawić wszystko na jedną kartę i przeszli do bardzo ofensywnego ustawienia. Niezbyt to pomogło, gdyż moja obrona w żaden sposób nie dawała się zaskoczyć. Ja za to bardzo groźnie atakowałem i tylko cudem nie trafiłem do siatki. W drugiej połowie mój przeciwnik nieco odpuścił, a ja grałem spokojnie, bez nerwów. Zdobyłem jeszcze dwie bramki i ze spokojem doczekałem końcowego gwizdka.

Ostatnio zmieniony przez Kakaesiak dnia Nie 18:32, 11 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:30, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

machel 2-3 soniak

Kolejny bardzo wyrównany mecz, jednak tym razem nie udało się wygrać, obie drużyny stworzyły sporo bramkowych sytuacji, jednak zwycięsko z tego pojedynku mogła wyjśc tylko jedna ekipa, a jest nią kierowana przez soniaka Korea. Dzięki za mecz, pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez machel dnia Nie 19:22, 11 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:21, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 35
50ml2:1(6:10)machel
juz w 4' wykonuje rzut rozny,obronca wybija pilke,Kawiedes uderza zza pola karnego,pilka na nieszczescie machela trafia pod nogi Espinozy a ten z 2 metrow daje mi prowadznie,do 20 minuty mecz wyrownany,jednak do konca pierwszej czesci przewaga machela,praktycznie nie schodzil z mojej polowki,w 24' Haghii dostal pilke przed polem karnym,podbiegl troche i mocnym strzalem doprowadzil do remisu,do przerwy w strzalach 3:6,2 polowa bardziej wyrownana,obaj mielismy okazje ale brakowalo szczescia luz bramkarze dobrze sie spisywali,5 minut przed koncem machel gral pod moim polem karnym,przechwycilem,troche poczekalem i dokladnie zagralem prostopadla pilke do wybiegajacego Delgado,ten przebiegl z 40 metrow,obronca staral sie zdazyc ale byl bez szans,wbieglem w pole karne i strzalem po ziemi objelem upragnione prowadzenie,machel mial jeszcze akcje ale dotrzymalem wynik do konca,
udany rewanz za pechowa porazke w pierwszej rundzie,
thx,powo

Pon 0:30, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora

Reksul 3 : 3 andzi

Wyrównany meczyq. Duzo sytuacji dla jednej i drugiej strony....Biorac pod uwage ,ze mam juz awans gralem na ''za duzym'' luzie...Jeszcze wylapalem reda w 25 minucie,co troche mnie zbulwresalo;/;/ Ale taktyqi nie zminilem na ''tyly'',a wrecz przeciwnie ,dałem typa do ofensywy grajac tylko 4 obroncami....Fajne ,szybkie spotkanie...