Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Dziś wieczorkiem kolejki 36-38 powinny byc na cacy Wink
Pon 15:52, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora

ArekŁKS napisał:
Kolejka 37

ArekŁKS 3-2 Przemas

Strzaly 11-10. Dobre wyrównane spotkanie i sporo ladnych akcji.Szybko strzelam bramki i po 8min prowadze juz 2-0 ,Przemas sie nie poddaje i pod koniec 1 polowy strzela bramke kontaktowa. Zaraz po wznowieniu robi sie 2-2 ,po tej bramce spotkanie troche sie uspokaja jakby z naszych zawodnikow zeszlo powietrze. Dopiero pod koniec przeprowadzam dwie grozne akcje ,jednak w pierwszej dosc smiesznej moj zawodnik przewracajac sie trafia w slupek,a do bezpanskiej pilki dopada obronca i wybija w aut. Co sie uciecze to nie odwlecze i po wyrzuceniu ręką dosrokowuje,a w polu karnym moj napastnik popisuje sie ladnym strzelem z woleja.
Dzieki.

Co sie odwlecze, to sie nie uciecze. Wink

Warto też dodać, że bramkę na 3-2 tracę w ostatniej akcji, w loss time.
Wto 13:46, 13 Sty 2009 Zobacz profil autora

machel napisał:
kolejka 37

machel 7-2 kaimada szczęśliwyszczęśliwyszczęśliwy

Kaimada myślał, że będzie lekko łatwo i przyjemnie po tym jak zdobył 2 pierwsze gole, ale nie było zdzier. Z ciekawszych rzeczy to gol zdobyty przez mojego bramkarza z rzutu karnego całkiem ładny zresztą w samo okno zdzier, poza tym kilka ładnych akcji tegoż golkipera, ogólnie dałbym mu 9,5 szczęśliwyszczęśliwy. Kaimada ze 2 razy trafił w słupek, poprzeczkę, ale nie były to jakieś przełomowe momenty, więc tak tylko wspominam. Ogólnie mecz mi się podobał szczęśliwyszczęśliwyszczęśliwy. Pozdro i poćwicz szczęśliwy szczęśliwyszczęśliwy.

Pozdro poćwicz. W 10' prowadzę 2-0. W 15' mam słupek (nie przełomowy moment). Za chwilę tracę gola, którego wrzuca sobie do siatki mój gk. W 30' znowu trafiam w słupek. W 50' pierwszej połowy po raz 2. bramkarz wrzuca sobie piłkę do siatki szczęśliwy. Chwilę po rozpoczęciu 2. połowy trafiam w poprzeczkę. Niedlugo później samobój bramkarza mam dość i zaczynam się bawić stawiając Nonde na bramcę. Ogólnie mecz w 2. połowie to była gra w dziada tudzież kiwanie się bramkarza przeciwnika z LuaLuą. Raz udało się odebrać piłkę, ale nie będe strzelał przy takim czymś. Ważne, że Nonda ustalił wynik meczu strzelając 7 bramkę dla przeciwnika.
Pon 8:07, 19 Sty 2009 Zobacz profil autora

To już koniec rozgrywek w Pro League, dzięki wszystkim za odzew i nagrywanie meczy w końcowych tygodniach ligi. Wielkie dzięki dla godlo który to ogarnął i zmajstrował znakomite skróty, ja to tylko ubarwiłem muzą i złożyłem w całość. No też dzięki dla dzidziego i pomarańczy za wzorowo uaktualnianą tabele co bardzo ułatwiało robienie mi programu po każdym tygodniu. Mam nadzieje że wyszło to w miarę jakoś przyzwoicie.

Aaa zapomniał bym, dziękuje wszystkim do których napisałem z prośbą o kilka zdań, za kilka chwil prawie zawsze miałem gotową sensowną zwięzłą wypowiedź.

Zapraszam na ostatnie wydanie "Szybkiej Piłki" jest całkiem inne niż te poprzednie.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Wto 12:32, 20 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 12:24, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora

dziekuje graczom,organizatorom i wszystkim tym dzieki ktorym ta liga byla tak atrakcyjna,oby tak dalej radosny
Wto 19:14, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)