Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

__________________Kolejka 5

__________________dzidzi vs $liwa 3:3

Tym razem reprezentacja Burkina Faso przyjechała na stadion w Poznaniu. Przed mecze odegrano hymn Polski w szczególny sposób ponieważ dzień meczu konsolidował z swiętem narodowym Polaków.Obie jedenastki po raz pierwszy w historii się spotkały. Polacy z jedną zmianą w ataku, zamiast kontuzjowanego Smolarka pupil miejscowej publiczności R.Lewandowski. Bardzo bojowi gracze z Afryki zaczeli sambę gdy Polacy byli w sennym letargu.
    Pierw jednak przed sambą , biało-czerwoni pokazali parę akcji lecz nieskutecznosc raziła. Gdy kibice szykowali się na przerwę, kupic kiełbaski,piwo itd ....... jedna ...druga bramka Burkinowców. Aż Dariusz Szpakowski oszalał.....
    Po przerwie nastąpiła zmiana taktyki na ofensywną.
    I już ofensywa skarciła reprezentację Polski ... 0:3. Boże ,przecież to niemożliwe! - słyszano na trybunach zdania kibiców.
    Mijała 65 minuta,kibice ucichli. Rzut rożny Polaków, Lewandowski wyskakuje do główki i pokonuje bramkarza Afrykańców. Publicznośc wstała z miejsc krzycząc :
    Polska - Biało-Czerwoni.
    W 70 minucie mamy 2:3!!! Strzelcem P.Brożek, po ładnym podaniu Rogera.
    Czyżby cud w Poznaniu? Tak! Gdy już wszyscy krzyczeli : Gola ,Gola strzelcie Afrykańcom gola , świetne podanie Kuby Błaszczykowskiego do wychodzącego Lewandowskiego i jest mamy 3:3. Niemożliwe?
    Afrykańcy załamani ,bez pomysłu na grę. Nadchodzi loss time ,Roger 30 metrów -strzał iiiii....... bramkarz Burkina Faso wyjmuje piłke z okienka swojej bramki. Bożeeeee! - krzyknął Szpaku.
    Kapitalny mecz i znakomita końcówka Polaków daje że Polska zostaje niepokonana w pierwszych 5 spotkaniach Ligi Regular!

Dzięki za emocjonujący mecz ,powodzenia dalej Wink

Edit by Przemas:
Wynik dodany do tabeli.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 19:41, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 23:57, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
bladzio

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 47

4.kolejka

bladzio 1:8 DominiX

Żenada jedno jest pewne czerwona latarnia od początku do samego końca. lool Takie życie przez "korupcje" to i prawie znicz pruszków awansował. Ja awansowałem chociaż 7 miejsce w 4 lidze. Ale walczę do końca. Co do meczu to cały czas akcja muzułmanów. Moje nygusy słabe tak samo jak ten co nimi steruje zaskoczony . Nic gola honorowego strzeliłem bodajże przy 0:5. Ot takie pocieszenie pozdro. Już widzę cieszące się twarzyczki moich następnych rywali, ale ja będę walczył na pewno tanio skóry nie sprzedam. Przecież nie jestem z miasta Łodzi bez obrazy ;d

Ostatnio zmieniony przez bladzio dnia Czw 10:21, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 16:42, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 3

vitoss - Raku 3:1

Strzały: 11-10

Japonczycy po brutalnej porazce z Katarem postawili wszystko na atak. Kurs w Stsie na Słowaków wynosił aż 1,54 natomiast na Japonie aż 4,35. Godzina 20:45 rozpoczyna sie spotkanie Ligi Regular. W 4 minucie meczu jakis maly japonczyk strzelil gola na 1:0 po rzucie roznym. Chwile pozniej było już 1:1. Gra sie uspokoiła i nic sie nie działo ciekawego. Każdy chcial przejac srodek pola i prowadzic gre lecz sie nie udalo zadnej ekipie. Pod koniec 1 polowy gol na 2-1 autorstwa S.Nakamury sprowadzil obie ekipy do szatni. Co sie dzialo w szatni to tylko jeden Mucha wie. Słowacy grali jak z nut ;p No prawie jak z nut. Nie potrafili strzelic bramki wyrównującej i tym samym przegrali mecz. W 90 minucie meczu po 3 dobitkach pilka bodajze po strzale Takahary wpadla do bramki. Koniec meczu i idziemy swietowac. Pierwszy mecz mój z Rakiem został zakonczony moim zwyciestem i kitance maja juz 6 pkt w tabeli i maszeruja po fotel zdzier Dzieki za meczyk

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Śro 16:47, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 16:46, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Kolejka 3

Remek 1:3 bladzio

Średni mecz obu zespołów. Gra na początku spokojna, rozważna. Aż do 35 minuty, kiedy zmieniamy ustawienia i to przyniosło owoc w postaci bramki dla bladzia. I tak zakończyła się pierwsza połowa, na początku drugiej wyrównałem i myślałem, że już uzyskam kontrolę nad meczem, jednak najpierw muszę się nauczyć kontrolować własnych piłkarzy. Drugą bramkę, która całkowicie mnie załamała padła po kontrze przeprowadzonej przez zawodników Gwinei. Pod koniec spotkania jeszcze bardziej się zmartwiłem, gdyż futbolówkę do własnej siatki skierował któryś z moich obrońców smutny
Dzięki bardzo

Kolejka 1

Remek 1:1 19Ruch20

Nie wiem, może to nie mój dzień, może nie powinienem rozgrywać dziś tych meczy. No, cóż trudno się mówi... A więc tak, przystępujemy do spotkania, ja trochę załamany po tym blamażu z bladziem, nie wiem jak rywal-czego się spodziewał po tym meczu. Nadchodzi 5 minuta spotkania, wyjaśniona przeze mnie sytuacja w polu karnym mój zawodnik bardzo dziwnie się zachował podając z pięty do napastnika Szkocji i właśnie w tak głupi sposób tracę pierwszą bramkę. Już przyznam szczerze, że wisiał mi ten mecz, jak się przegrywa przez takie gole to normalnie odechciewa się grać. No nic, lecimy dalej, oba teamy tworzą akcja za akcją, jednak to nie przynosi rezultatu. I tak nadchodzi 90 minuta spektaklu. Z zerową nadzieją na sukces wypuszczam swojego napastnika, który najpierw strzela w słupek ale chwilę potem dobija i mamy 1:1.

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Śro 17:56, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:28, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora

5 kolejka

Minio- bladzio 0-3

Pierwsza akcja i Jointa odpuszcza goscia 0-1... Pograne takimi gościami ;/ Pozatym lagi byly ani podania nie szło wymienic gola na trzy straciłem po tym jak chcialem sobie klepe robic... Poza tym nie wiem kto miał dogonić jakiegoś Gwinejczyka w tej drużynie... Strzały pewnie na przewage dużo rywala. Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Śro 18:45, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

3:1

Mecz grany w średnich warunkach na dwa razy stąd też brak jakichkolwiek statystyk. Objąłem szybko prowadzenie i wydawało mi się, że panuje nad sytuacją kiedy to rywal pakuje mi na 1-1. Udało się jednak strzelić na 2-1 następnie podwyższam 3-1. Rywal nie wytrzymał nerwowo - kosa od tyłu czerwona i było praktycznie po meczu.

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Śro 22:13, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

strzały 12-7

Rywal ustawia 4-4-2b..., chciałem ustawić 3-4-3a, ale się zawahałem i wybrałem 4-4-2a. To był mój największy błąd w tym meczu, bo tylko w tym ustawieniu traciłem bramki. Pierwszą bramkę trafia przeciwnik, tylko nie pamiętam jak. Wyrównałem po wrzutce z prawej strony. A niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy Jaziri obszedł sobie obrońcę i trafił do siatki. Rywal zmienił na 4-3-3a i po wyrzucie z autu i dwóch podaniach wyrównuje. Do końca meczu obie strony miały ze dwie sytuacje, ale nic nie wpadło. Warto dodać, że ataki przeciwnika były wyprowadzane głównie z kontr.

Dzięki......

Śro 23:47, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora

kolejka 4

s-m-o-l-u-ch 2-0 leon84
Gdyby ta gra naliczała procentowe posiadanie piłki to podejrzewam, że w tym meczu miał bym ten wskaźnik na poziomie 70%. Dużo grałem piłką, mało z tej gry wynikało. Rywal też nie za bardzo umiał zagrozić mojej bramce gdy już znajdował się przy piłce. Do przerwy udaje mi się strzelić bramkę po wrzutce. W drugiej połowie działa się troche więcej zarówno pod bramką Korei jak i Toga, dorzucam jeszcze jedną bramkę jakoś na początku drugiej połowy i bardzo spokonie dojerzdzam z tym wynikiem do końca.

Strzały: 10-8

Ręce mi opadły. Początek był dobry dla szymy, gdyż to on pierwszy strzela ładną bramkę z główki. To tylko mnie zmotywowało i szybko zrobiło się 2-1 dla mnie. Szyma zdołał wyrównać. Mecz był bardzo wyrównany i zacięty. W 89 minucie szyma strzela zwycięską bramkę. Na 5 meczów w tej kolejce w 3 tracę bramkę praktycznie w 90 minucie meczu. Gdybym zachował zimną krew w każdym z tych spotkań miałbym 7pkt., a tak wyszły tylko 2. Łącznie w 5 meczach uzyskałem 5pkt. Jest to słaby dorobek, bo dobrze wiem w jakich okolicznościach straciłem drugie tyle punktów. Muszę teraz czekać na następne pięć kolejek i zacząć regularnie grywać w WEOL'ka. Dzięki i do zobaczenia w drugiej rundzie cool

Czw 22:49, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA NR 2

Pietri-leon84 6:0

Do meczu podszedłem bardzo ostrożnie Rozpoczałem spotkanie i ciągle rozgrywałem ataki pozycyjne.Już w 2 minucie byłym bliski bramki lecz dobrze spisał sie bramakrz gośći wybraniajac sam na sam.Ale co sie wywlecze to nie uciecze i 3 minuty pozniej w 5 minucie zznowu w sytuacji sam na sam po błędzie obrony strzelam bramke na 1-0.Nastepnie goście załamani ciągle sie bronią ja tworząc kolejne ataki pozycyjne do przerwy dożucam jeszcze 2 bramki i mamy 3-0.Druga połowa już wygladała całkiem inaczej rywal próbował przedostawac sie pod moje pole karne ale nic z tego wiec tylko strzalami z dystansu probowal zdobyć bramke ale mojego bramkarza takie strzały nie zaskoczą.Więc rywal grał bardziej ofensywnie co dla moich napastników było lepsze ponieważ mogli oni sfobodnie stwarząc kontry i jedna z takich zaprezentowali w 60 minucie rozgrywali miedzy soba pilki az wybiegł sam na sam i mamy 4-0.Rywal już odpuścił mecz ja w przeciagu 5 minut dobijam go kolejnymi 2 bramkami i mamy już 6-0.Nastepnie już sie nic nie zmieniło dzieki.

Pią 17:12, 14 Lis 2008 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

Kolejka1

Leon84 2-3 Marv

Pierwsza polowa zdecydowanie pod dyktando leona84!!juz na poczatku meczu Marv fałluje w polu karnym ,pewnie wykonana jedenastlka!!W pierwszych 45 minutach oddaje 9 natomiast Marv 2 strzaly!!2 polowa juz w pierwszej min ucie dala podwyzszenie wyniku na 2-0 dla leona84!!Jednak Marv zdolal wyrownac na 2-2 a ostatecznie wygrac cale spotkanie po pieknych golach!!Ostateczny bilans strzalów 10-10!!pozdrawiam

Pią 17:42, 14 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

5 Kolejka

Ayatollah 2 : 1 Marv

Pierwsze zwycięstwo mojej drużyny, lecz przyznam że nie zasłużone. Sprawiedliwy wynik to remis ze wskazaniem na Marva. 1 bramka padła już w 10 minucie, co pokazało, że mecz będzie cieżki. Musiałem bronić się i grać uważniej co zaowocowało strzelonymi bramkami. Mój zawodnik pod koniec 1. połowy wykonał rajd niczym Ronaldo, minął 3 obrońców i wykończył ładnym strzałem. Drugą bramkę strzeliłem po błędzie Marva. Marv oddał 11 strzałów, a ja 5.

Strzały: 7:6

Spotkanie między reprezentacją Słowacjii w piłce nożnej a reprezentacją Tunezjii w piłce nożnej było raczej nudne. Przeciwnik mnie wypunktował. Najpierw strzelił ładnie z 18 metrów potem rozminował moją obronę. Ja po raz kolejny słabo. Niby strzałów więcej, ale nie chciało wpadać. Trudno trzeba szukać punktów w kolejnych spotkaniach. (Jeszcze 10 słów co ja mam wymyślić... zagubiony). Hmm warunki do gry były bardzo dobre (graliśmy przez p2p). Oglądał ktoś wczoraj mecz Legia vs. Śląsk? Ja grałem jak Śląsk a DR_man jak Legia wink

Dzieks, powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Sob 21:26, 15 Lis 2008, w całości zmieniany 4 razy
Sob 21:21, 15 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka nr 1

vitoss - szyma 1:1

strzały 7-9

Mecz Japoni z Bahrajnem rozpoczał sie spokojnie. Kazdy z nas nie chciał ryzykować stracenia szybkiej bramki. Objałem prowadzenie mimo przewagi Szymy. Takahara wykonczyl ladna akcje. W Drugiej polowie mecz sie wyrownał i Szyma doprowadził do wyrowania po ładnym strzale za pola karnego. Kazdy z nas mogl strzelic jescze po jednej bramce. MEcz zakonczony wedlug mnie sprawiedliwym remisem.

Nie 16:00, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

Kolejka 1

$liwa 0 : 0 Raku

Beznadziejne warunki do gry, nie wiem z kogo to winy, po drugie straszna lipa z serwerami wszystkie przepełnione i może dlatego, ale najważniejsze, że mecz rozegrany.
Mecz z przewagą Raku, od 1 min ataki pod moją bramką, ale za każdym razem bramkarz spisywał się wyśmienicie. Druga połowa to polepszenie warunków ale nie na dlugo pod koniec znowu zaczeło zamulać. Gra troche się wyrównała ale nie do końca Raku częściej atakował, ale tak samo jak w pierwszej połowie bramkarz bronił wyśmienicie. Ogólnie zero przyjemności z gry w takich warunkach....

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Nie 22:45, 16 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:44, 16 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)