Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Zobacz poprzedni temat

Skąd: Połczyn Zdrój

Kolejka 42

shearer14 4:0 leon84

strzały 10:5

Mecz zaczyna się od bramki. Od razu po rozpoczęciu zdobywam gola na 1-0 po strzale w górną część bramki obok słupka. Przez pierwszą połowę Leon84 potrafi zagrozić mojej bramce mimo, że do przerwy było 2-0. Druga połowa całkowicie dla mnie. Większą część gry przebywałem na połowie przeciwnika co udokumentowałem następnymi dwoma bramkami. Druga połowa Leona84 nie była najlepsza. Po pierwszej coś się rozsypało w jego szeregach i jego drużyna nie mogła złapać rytmu.

dzidzi - Pietri 1:5

Bla,Bla,Bla ja strzelam pierwszy później 2 x Pietri i jest 1:2 do pierwszej.
W drugiej jak dostaje trzecią bramkę odechciało mi sie grac i przy praktycznie puszczonym padzie strzela dwie bramki.
Już mi nie zależy na żadnym miejscu bo liczył sie dla mnie tylko awans.

szyma(Bahrain) 1-0 (Maroko)wasiak

Bardzo wyrównane spotkanie choć myślę, że wygrałem zasłużenie, miałem więcej dogodnych sytuacji choć mogło zakończyć się różnie. Strzelcem jedynej bramki był H.Ahmed, który mógł zaliczyć jeszcze drugie trafienie jednak piłka trafiła w słupek.

Aros 3-1 Marv

Dzisiejszy mecz Jamajka wygrała zasłużenie, ale na to, że zasłużyła większą liczbą sytuacji strzeleckich zapracował mocno przeciwnik. Czasem tak bywa, że jedna chwila przekreśla szanse w pojedynku. Tak było i tym razem.

Zaczynamy lekko jakby nerwowo, przez pierwsze dziesięć minut bałagan na boisku mnie przeraża. W 11 minucie Marv świetnie oszukuje moich obrońców i bardzo groźnie strzela. Całe szczęście dla mnie, że minimalnie chybia. W 14 minucie ponownie Marv staje przed szansą rozpieczętowania wyniku, akcja sam na sam, ale bramkarz broni! 19 minuta, strzelam z narożnika pola karnego, ale Marv idealnie blokuje strzał, który niechybnie zmierzałby do bramki.
Wynik otwieram w 23 minucie, po kontrze. Na wysokości pola karnego rozgrywam do narożnika boiska, tam King skręca obrońcę, podaje do Gardnera na 11 metr i bramkarz jest bezradny. 1-0!
Zapadam w sen. 27 minuta Marv znowu sam na sam. Tym razem oszukuje bramkarza, ale strzela w słupek! Tak rąbnął, że się obudziłem, tyle, że w następnej akcji, minutę później Rimkus strzałem z narożnika pola karnego doprowadza do remisu.
Losy tego spotkania rozstrzygnęły się w 35 minucie. Atakowałem i widząc, że Zirnis leci za mną z nogami zatrzymałem się i obróciłem. Trafił idealnie, w sam raz na tyle, by sędzia wyciągnął czerwony kartonik! Marv zmuszony był dokonać korekt, co spowodowało, że przejąłem inicjatywę.
W 44 minutcie nie trafiam do bramki będąc sam na sam z bramkarzem, metr od linii końcowej boiska. 56 minuta. Karny w sumie z niczego, King na 2-1 pod poprzeczkę w prawy róg bramki. W 66 minucie mam kopię sytuacji, w której Marv strzelił bramkę, ale mój strzał przelatuje metr od lewego słupka. 75 minuta, koronkowo rozegrana akcja, Langley, Whitmore, 3-1! W 79 minucie ponownie nie dałem rady w sytuacji sam na sam, w 90 minucie w ogromnym zamieszaniu Marv znowu wychodzi bez szwanku z sytuacji, która powinna była zakończyć się golem.

Czw 17:07, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ayatollah

Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 65

KOLEJKA 40

Ayatollah 3 : 0 vitoss

Mecz tak jak wynik był pod moje dyktando lecz też vitoss pomógł mi w tym zdzier. Otóż pierwsza połowa zakończyła się wynikem 2 do 0, ale w drugiej jego drużyna zagrała brutalniej co spowodowało, że dostał 3 czerwone kartki zdzier. To pozwoliło mi kontrolować mecz. Zdecydowanie to najbrutalniejszy mecz i myślę że vitoss może się pożegnać z nagrodą FAIR PLAY zdzier.

Musiek07 1:1 shearer14

Wyrównany mecz... but,,, mialem strrasznie duzo nie wykorzystanych sytułacij... w sumie nie wiem co ie z tymi zydami ostatnio dzieje... masakra... strzelam w sumike na farcie strzelam gola ... ale 200% sytulacij nie wykorzystałem.... przeciwnik tez mial kilka okazij ale tez nie byl do konca skuteczny zdzier... moim zdaniem powinienem wygrac 3:2 ,,, przeciwnik byll innego zdania zdzierP

dzieki..

KOLEJKA 42

Musiek07 2:2 vitoss

znowu masakra ze strony zydów !!!!! strzeklam szybko 2 bramki a pozniej dupa ... grea sie nie kleijła ... nic nie wychodziło... poprostui istne szalenstwo... vitoss kontrowal i strzela 2 bramki...

dzieki... zaduzo sie nie dzialo wiec nie moge nic wiecej opisac ... ;/

Ostatnio zmieniony przez Musiek07 dnia Pią 23:14, 16 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pią 23:11, 16 Sty 2009 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 42

Raku 1:1 Ayatollah

Pierwsza połowa już tradycyjnie dla przeciwnika. W strzałach 1:4. Uzbecy strzelają jedną bramkę ale mogło być ich więcej. W drugiej połowie łapię rytm gry. Około siedemdziesiątej minuty wyrównuje stan meczu po rzucie rożnym. Końcówka to już nerwówka. Próby Słowaków i Uzbeków przechylenia stanu meczu na swoją korzyść. W loss time wychodzę sam na sam, tylko że nieszczęsnym Hamsikiem, który strzela tuż obok bramki, źle to rozegrałem. Na koniec w strzałach 7:4.

Dzieks, powo dalej.

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Sob 11:44, 17 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 11:43, 17 Sty 2009 Zobacz profil autora
szyma

Posty: 2703

Skąd: Koło

kolejka 41

szyma 1-2 shearer14

Szybko strzelam na 1-0 później czerwona kartka dla rywala, miałem kilka dobrych okazji jednak platfusy z bahrainu nie potrafia trafic nawet w swiatlo bramki, pozniej dwie kontry rywala i po meczu.

leon84 0-2 Raku

Pierwsza połowa nudna w strzałach zaledwie 3-2!!!Natomiast w 2 polowie Raku strzela 2 bramki i wygrywa spotkanie !!Leon zagraził tylko paroma kiepskimin strzałami!!pozdrawiam

Marv 1 - 3 Pietri

Początek meczu wyrównany, a nawet z moja lekka przewaga. Oddaje pare groznych strzalow z ktorych przynajmniej 1 powinien zakonczyc sie bramka, ale jak to zwykle bywa nic nie wpada. Pietri kontruje jest 1:0. Chwile pozniej 2:0 i w sumie jest po meczu odechciewa sie grac i przewage Pietriego rosnie jest 3:0 na koniec jeszcze ja dorzucam swoj 1 grosz i jest 3:1..

Marv 1-2 19Ruch20

Nie mam pytan do tej gry. Mecz z moja przewaga, powinienem go wygrac gladko, ale ze Lotwa to jedna z najgorszych druzyn w patchu. To nie bylo bata zeby cos ugrac...Strzelilem bramke pod koniec pierwszej polowy jest remis, a na poczatku drugiej przegrywam. Pech pech i jeszcze raz pech...

Nie 12:06, 18 Sty 2009 Zobacz profil autora
leon84

Posty: 54

Kolejka 43

leon84 4-5 Musiek07

Mecz bardzo zaciety!Pierwsza polowa to ataki gosci,jednak pierwsza bramke strzela leon84!!Po kilku minutach Musiek07 wyrownuje!Wychodze jeszcze raz na prowadzenie ,jednak Musiek bierze sie do roboty i strzela kolejne 3 bramki!Ostatecznie mecz konczy sie wynikiem 5-4 dla gosci!!W strzalach także wygrywa Musie07 14-9!!Pozdrwiam

Pon 20:30, 19 Sty 2009 Zobacz profil autora
dzidzi

Posty: 2750

Skąd: P-ce

Kolejka 39

dzidzi - Marv 0:0

Mecz super, świetne interwencje bramkarzy,ładne akcje ahhh żeby każdy taki mecz grac. Miodzio Wink
W pierwszych minutach od razu zaatakowali Łotysze, parę akcji składnych i Boruc musiał się wyciągac.
Następnie ja troszkę doszedłem do słowa i Marv musiał sie bronic.
Strzały bardzo soczyste z obu stron i bramkarze mieli co robic.
Kibice nie obejrzeli goli ale obejrzeli świetne widowisko zdzier
Niedługo nagrany mecz od Marva. Trzeba to zobaczyc zdzier

Dzięki!

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 22:57, 19 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:56, 19 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGULAR League 3 / II Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)