Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 1 Zobacz poprzedni temat

_______

__________

Witam. Wink
    Już dziś przedstawiam wam pierwszą kolejkę I Ligi II Sezonu WEOL Clan League.
    Mam nadzieję że w tej edycji obejdzie sie bez zgrzytów,kar i wykluczeń i będziemy ostro rywalizowac w sportowej atmosferze.
    Więc proszę o terminowośc i jak najszybsze granie meczy ,aby nie zostawic tego na koniec.

Krótkie informacje!

Termin na rozegranie 1 Kolejki WEOL Clan League mija w niedziele 27 kwietnia o godz 23.59!

Wyniki w poście po rozegraniu wszystkich meczów przez dany klan podaje kapitan!

Za umyślne napisanie pojedyńczego wyniku delikwent dostanie ostrzeżenie!

3 Ostrzeżenia=wykluczenie z WEOL Clan League.

__________

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 18:23, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy

Nie umniejsza twojego talentu"

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Wto 15:58, 22 Kwi 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 23:11, 21 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Damian232 1:4 Aros

s-m-o-l-u-ch 1:2 andzi

"Mecz dość wyrównany. Każda z drużyn miała swoje szansę. Ekwador 2 razy trafia w słupek. W strzałach 8:8 szczęśliwy "

Minio 0:5 Justyn

karol_pomarancza 3:0 Wisełka

Dzięki za mecze radosny

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Śro 14:55, 23 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:54, 22 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Bushmen - Soniak 2:1(0:1)

9:7 w strzałach dla soniaka.Pierwsza połowa 0:1 w drugiej niestety traci dwie bramki.

mati - Rogas 0:1 (0:0)

Rogas dominował w spotkaniu ,w 1 połowie 3:1 w strzałach dla rogasa.
Rogas strzela bramke Freiem w 65 minucie bramke.
W końcówce miał wyborną sytuacje którą przestrzelił.
Przeciwnik niczym nie zaskoczył.Dzięki za mecz.

kemocik - dzidzi 2:4(1:2)

W strzałach 10:9.Bardzo wyrównany mecz ,cały czas strzelałem na jednobramkowe prowadzenie ale do remisu 2:2 ,pózniej juz tylko ja strzelałem.
Dzięki za mecz Wink

michu -Marv 2:1

Słaby mecz w wykonaniu Marva.
Była szansa lecz jak mówi Marv nie idze mu za bardzo w rozgrywkach klanowych.

__________Majestatyczne Jeżozwierze dziękują rywalom za gre!

6 Pkt chłopaki nie jest żle. Wink
Majestatic.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 22:32, 23 Kwi 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 16:51, 22 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Proszę o opisy spotkań od następnej kolejki!
Jeśli zobacze ze to sie odbywa często będzie kara dla klanu!

Śro 10:52, 23 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Tunezyjskie Szerszenie - Niedzwiedzie Polarne

michal697 0:0 KrecikGKS

Dobra gra w obronie ale za to fatalna w ataku i mimo przewagi przeciwnika nic nie wpada.Dzięki

1:3 EloZiomKonin

W pierwszej połowie Piotrek przeważał, ale pod koniec po wrzutce w pole karne Rasiak zdobywa gola i jest 1:0. Druga połowa to raczej moja przewaga, ale ogólnie mecz wyrównany.

1:2 Prz3m4s

W strzałach 8-7 dla mnie, ale sytuację na boisku raczej kontrolował szyma. Raczej nie zasłużyłem na wygraną.

0:5 wasiak

Pierwsza połowa wyrownana, akcja za akcje, wynik 1:0 dla Tunezji. W drugiej polowie czerwona kartka dla pilkarza z Peru i posypaly sie bramki. Hattricka ustrzelil Jaziri.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 20:46, 25 Kwi 2008, w całości zmieniany 11 razy
Śro 17:30, 23 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Potężne Kaczory - Nankatsu

W strzałach duża przewaga Kamila, jednak większość jego uderzeń była zza pola karnego i Zuberbuehler spokojnie je wyłapywał. Pod koniec drugiej połowy tracę gola na 0-1, lecz po jednej z niewielu moich ofensywnych akcji udaje mi się wyrównać i wynik już się nie zmienia

Biela oddaje strzał w 15min piłka trafia w obrońce odbija sie pada prosto pod nogi napastnika na 5m - 0:1. Mecz z moją znaczną przewagą jednak cięzko był zrobić jakąś solidną akcje ze wzglądu na defensywne ustawienie przeciwnika. Wyrównałem w 60min, wielkie szczęściu bieli i 2 słupki...

Przewaga Irasa i kolejny pechowy remis...

Pierwsza polowa to objecie prowadzenia przez krzysiuka po pierwszej kontrze. Pozniej gospodarze zaczynaja stwarzac coraz grozniejsze sytuacje pod bramka przeciwnika. Bardzo dobre 45 bramkarza Polakow. Mimo to zawodnicy Mali 2 razy okazuja sie lepsi od bramkarza. Koniec pierwszej polowy to 2:1 dla gospodarzy ktorzy takrze przewazali w strzalach 8-3. Druga polowa to jeszcze lepsza gra bramkarza Polski. Mali oddaje jeszcze wiecej strzalow na bramke przeciwnika. Jednak Krzysiuk co chwile wyprowadza grozne kontry. Po jednej z nich doprowadza do wyrownania. Jak sie okazalo to nie byla ostatnia bramka wieczoru. Ostatnie slowo nalezalo do zawodnikow Mali. Udaje im sie zdobyc bramke dajaca im prowadzenie, ktorego nie oddaja juz do konca. W strzalach 21-4 na korzysc Mali.

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Nie 18:37, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 19:29, 23 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Relacja ze spotkania miedzy Irasem a adkiem4:

adek4 napisał:
Na początku zaczynamy spokojnie w obronie i nikt nie chce stracić bramki. Około 25 minucie uderzam w słupek, a 10 minut później Iras nożycami trafia tez w słupek. Pierwsza połowa wyrównana. Na początku drugiej części meczu pierwszy raz nie zdążyłem pokryć za polem karnym zawodnika Irasa co kończy sie bramką dla Irasa. Pozniej troche przycisłem ale nie potrafiłem nic strzelić. W końcu udaje mi sie strzelić gola a nawet dwa i wychodzę na prowadzenie. Iras trafia mi bramkę na remis w 89minucie. Po meczu Iras napisał że gdyby mu sie r1 nie psuło to bym mu bramki nie strzelił. Gratulacje samopoczucia Iras szczęśliwy

Relacja ze spotkania miedzy Giuly a KAMIL_B_KNAJFELD:

KAMIL_B_KNAJFELD napisał:
W meczu to ja kontroluje gre zaczynam od częstych ataków co skutkuje w końcu bramką w drugiej połowie.Pózniej się lekko cofłem i oczywiście trace bramke.Po straconej bramce zaczynam grać jeszcze bardziej "Do przodu"co skutkuje świetnymi akcjami ale nie potrafiłem nic wykorzystać.Mecz był prowadzony pod moje dyktando.W strzałach 11:3 na moją korzyść. Dzięki

Relacja ze spotkania między Arturo3H a Biela03:

Biela03 napisał:
Mecz w sumie wyrównany strzelam bramkę i staram się spokojnie opanować gre w obronie. Do połowy wynik pozostaje bez zmiany w drugiej połowie jakimś cudem mój obrońca nie blokuje strzału Arturo i mamy po 1. Dalej grałem spokojnie i nie dałem sobie wbić bramki. Strzały 9-7 na moją korzyść więc skąd ci przyszło do głowy defensywna taktyka hmhm bez komentarza...

Relacja ze spotkania między arek25 a Krzysiuk:

Krzysiuk napisał:
Szkoda tej porazki. Rywal kontrolował przebieg meczu. W 3 minucie strzelam na 1-0. W 24 rywal strzela na 1-1. W 35 minucie rywal ma słupek po chwili ja mam slupek. W 40 minucie rywal strzela na 2-1. W I połowie 8-3 w strzalach dla rywala. W 30 minucie strzelam gola na 2-2. Jednak to nie koniec strzleania i w 30 minucie na tablicy widnieje 3-2. Daje all off ale nie przynosi skutku. Dzieki

Edit by dzidzi

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 18:07, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 5 razy
Śro 19:49, 23 Kwi 2008 Zobacz profil autora
mati

Jak takie opisy meczów macie dawać to darujcie sobie, "rogas dominował w spotkaniu" zszokowany Gdyby nie jeden gol po moim błędzie to pewnie gola by nie zdobył. Jedną dogodną sytuacje miał w samej końcówce, i to dlatego że dałem wszystkich na atak. Przy odrobinie szczęścia mogłem wygrać.

Jasne, 3 strzały na mecz z czego dwa z 30 metra.. radosny
edit by rogas

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Czw 15:16, 24 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 15:16, 24 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 1 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)