Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 1 Zobacz poprzedni temat

_______

__________

Witam. Wink
    Przedstawiam wam dziewiątą ostatnią kolejkę w fazie grupowej I Ligi II Sezonu WEOL Clan League.
    Mam nadzieję że w tej edycji obejdzie sie bez zgrzytów,kar i wykluczeń i będziemy ostro rywalizować w sportowej atmosferze.
    Więc proszę o terminowość i jak najszybsze granie meczy, aby nie zostawić tego na koniec.

Krótkie informacje!

Termin na rozegranie 9 Kolejki WEOL Clan League mija w niedziele 22 Czerwca o godz 23.59!

Wyniki w poście po rozegraniu wszystkich meczów przez dany klan podaje kapitan!

Za umyślne napisanie pojedynczego wyniku delikwent dostanie ostrzeżenie!

Proszę dawać opisy, wystarczą krótkie Wink

3 Ostrzeżenia=wykluczenie z WEOL Clan League.

Niedźwiedzie Polarne - Potężne Kaczory

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 18:57, 19 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 21:04, 17 Cze 2008 Zobacz profil autora

Reggae Boyz - Tunezyjskie Szerszenie

karol_pomarancza - szyma 2-1
mecz wyrówany, w strzałach 10-9 dla mnie, szyam 1 gola trafia, ja remisuje, pozniej dokonuje zmiany marzenie, poneiwaz dopiero co wprowadzony gracz trafil gola na wage wygranej

Minio - Cobeer (Cobeer nie odpowiada.)

s-m-o-l-u-ch - michal697 0-2
Pierwsze minuty meczu zostałem ładnie ograny przez rywala i 0-1. Walczyłem walczyłem, z 2 razy nawet dobre strzały na bramke oddałem, ale nic nie woadło. W 60 minucie meczu lost. Po wznowieniu wolny z ok 20 metrów dla rywala i 0-2. Ja znów ambitnie i nieskutecznie. Raz cudnie bronił gk michała raz był slupek albo poprzeczka dokładnie nie wiem. O wyniku zadecydowała skuteczność

Damian232 - Piotrek89 2-4

ogolnie przewaga piotrka duzo sytuacji niewykorzystanych

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pon 13:42, 23 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 18:44, 20 Cze 2008 Zobacz profil autora

Always on the peak - Orły Beenahakkera

...Koshaolin... 5 - 2 michu

"W 25 minucie oddaje pierwszy strzał i mamy 1-0 dla Polski. Następnie nie mija 5 minut i mamy już 2-0. W bodajże 37 minucie rywal dośrodkowuje i mój zawodnik pakuje piłkę do siatki. Jeszcze przed przerwą udało mi się podwyższyć na 3-1, a chwilę później na 4-1. Strzały na koniec połowy 5-2 na moją korzyść. W 60 po rzucie karnym podwyższam na 5-1. Rywal po dobrej akcji w 65 minucie trafia w słupek. Michu w 82 minucie zmniejsza rozmiary porażki do 5-2. Strzały na koniec meczu 11:7 na korzyść Polski. Dzięki za grę." - Koshaolin

Kicek 1 - 0 kemocik

Bardzo wyrównany mecz. Sytuacji jak na lekarstwo. Mi się udaje jedną wykorzystać w pierwszej połowie. Później wydawało mi się,że mam przewage w środku pola, ale w 85 min. Koreańczyk wychodzi sam na sam, a ja fauluje w polu karnym zagubiony Na szczęście wybroniłem i do końca meczu nie oddałem prowadzenia. Dzięki

Inko 1 - 1 mati

kostek - bushmen

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Wto 0:33, 24 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 16:16, 22 Cze 2008 Zobacz profil autora

andzi 2-0 Krzysiuk

Aros 0-0 adek4

Wisełka 1-5 KAMIL_B_KNAJFELD

Justyn 3-3 Biela03

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 11:06, 23 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 23:53, 22 Cze 2008 Zobacz profil autora

The Chosen Ones vs Nankatsu

"Z tego co pamiętam to mecz był wyrównany i miałem więcej szczęścia. Dzięki. "

"Po prostu rywal był lepszy."

Sorry, że tak późno, ale nie miałem internetu.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pon 9:44, 23 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 9:43, 23 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 1 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)