Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 2 Zobacz poprzedni temat

_______

__________

Witam. Wink
    Już dziś przedstawiam wam pierwszą kolejkę II Ligi II Sezonu WEOL Clan League.
    Mam nadzieję że w tej edycji obejdzie sie bez zgrzytów,kar i wykluczeń i będziemy ostro rywalizowac w sportowej atmosferze.
    Więc proszę o terminowośc i jak najszybsze granie meczy ,aby nie zostawic tego na koniec.

Krótkie informacje!

Termin na rozegranie 1 Kolejki WEOL Clan League mija w niedziele 27 kwietnia o godz 23.59!

Wyniki w poście po rozegraniu wszystkich meczów przez dany klan podaje kapitan!
    Za umyślne napisanie pojedyńczego wyniku delikwent dostanie ostrzeżenie!
    3 Ostrzeżenia=wykluczenie z WEOL Clan League.

__________

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Nie 16:38, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 5 razy

menell1987 1-0 Ohirbyk

Ładny emocjonujący meczyk. THX lukasus. Kanute mimo szarej strzałki strzela 2 gole i zalicza asyste przy bramie Diallo szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez pes.4 dnia Wto 18:43, 22 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 10:46, 22 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Bad Boys Clan - 2KC Płoty

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Pią 18:20, 25 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:55, 22 Kwi 2008 Zobacz profil autora

WtF (What the Fu?k) - ELITE

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Czw 14:07, 24 Kwi 2008, w całości zmieniany 8 razy

Tomaszek 0 - 3 Owca

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Nie 10:39, 27 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 21:43, 22 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Owca

Dołączył: 24 Sty 2008

Skąd: KrK

FC ĘĄ - CZARNE OWCE
1 połowa w miare wyrównana mam kilka sytuacji, wszystkie jakimś cudem obronił bramkarz, trace bramke po odbiegnieciu Tenorio moim obroncom, potem strzela Youla przy słupku i nareszczie bramkarz tego nie broni,2 połowa cały czas atakuje ja. wczesniej słupek, a w ostatiej akcji poprzeczka i parada bramkarza, no nic zwykly pech i tyle
Mecz ogólnie wyrównany 1 bramkja tak naprawdę z nikąd, dośrodkowanie i główka kanute, potem w okolo 75 minucie tomaszek miał przestój a ja to wykorzystałem wink
Thx za meczyk

Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Sob 13:34, 26 Kwi 2008, w całości zmieniany 5 razy
Śro 9:26, 23 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Proszę o opisy spotkań od następnej kolejki!
Jeśli zobacze ze to sie odbywa często będzie kara dla klanu!

Śro 10:51, 23 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Szybkonogie Leniwce - Klan Lubiczów
Shatko - Samolot 0:1
Biszkopt - Remek 2:2
promil - Wojder 1:0
Adrian1993 - Bielu 1:1 - Powinienem wygrać. Japończycy pudłowali masę sytuacji 1 na 1. Rywal znikąd zdobywa gola przed przerwą na 1:0. Wyrównuje w 70 minucie. Do końca atakuje jednak nic to nie przynosi.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Śro 21:36, 23 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 12:13, 23 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

SZYBKONOGIE LENIWCE - KLAN LUBICZóW
Wyrównany mecz. Moi zawodnicy nie mogli się przełamać i to się na nich zemściło w postaci dwóch straconych goli. Już miałem wkurzony przegrać, ale o to napastnik Balili przywraca wiarę w 78min (!). Potem na 2-2 i po meczu. Poniżej screeny

promil - wojder 1:0
Adrian1993 - Bielu 1:1
Śro 21:32, 23 Kwi 2008 Zobacz profil autora

WtF (What the Fu?k) VS. ELITE

Ciezke warunki do gry (lagi). Japonia wychodzi na prowadzenie juz w 3 minucie spotkania. Do przerwy było juz 0-2. W drugiej połowie Mali strzela bramke kontaktowa, jednak udaje mi sie szybko podwyzszyc i dowiesc zwyciestwo do konca tego meczu.

3-0 w 30 minucie prowadzilem i 3-3 k**** mac !
k****
ide sie przewietrzyc

Mecz Peru z Mali był bardzo wyrównany. Na początku incjatywę objęli gracze z Ameryki Południowej, kilka groźnych strzałów Pizarro i spółki minęło bramkę Malijczyków bądź trafiło na dobrze dysponowanego bramkarza Orłów z Czarnego Lądu. Później swoje szanse mieli również Malijczycy, lecz im również nie udawało się zmienić rezultatu.
Ważnym momentem spotkania była czerwona kartka dla defensora drużyny z Afryki. W pełni zasłużona, gdyż sfaulował on wychodzącego na czystą pozycję rywala.
W dziesięcioosobowym składzie reprezentancji Mali nie odstawali od przeciwników i mieli kilka dobrych sytuacji do strzelenia gola. Jednak to Peru objęło prowadzenie po dośrodkowaniu i strzale z kilku metrów.
Środkowoafrykańskie Orły nie załamały się obrotem sytuacji i dążyli do strzelenia wyrównującego gola, co udało im się kilka minut później.
Do końca spotkania obie drużyny walczyły o zwycięskiego gola, jednak wynik nie uległ zmianie.

Prowadze w meczu 0-2 w 39min czerwien dla gwinei
2 polowa przewaga szwajcarow i wyownuja
ok 20min drugiej polowy feindouno ustala wynik meczu na 2-3.

kaberlem - 19Ruch20 1:1
Jednym słowem żal. Mój najsłabszy mecz niewiem od kąd. A i tak miałem szanse wygrac...
dzieki za mecz

Reksul - pudel88 2:2
mecz zacząłem nerwowo i niepotrzebnie próbowałem grać coś innego niż umiem....tracąc z d**** 2 bramki!! zwłaszcza druga to było przegięcie...od końcówki 1 połowy zacząłem grać swoje i wiedziałem ,że to przyniesie efekt....Niestety moi zawodnicy(zwłaszcza Chamakh!!!!) niemiłosiernie pudłowali! Bramkę na 2:2 strzelam tak śmieszną ,że chyba rywal spadł z krzesła!szczęśliwy

Ogólnie gdybym nie próbował kombinować(h** wie po co?) to spokojnie mecz bym wygrał ,a takto:

coż dzięki i powodzenia dalej:D

Adzinho - nadolski 2:3

mackal - memp 1:1

Ostatnio zmieniony przez kaberlem dnia Sob 17:31, 26 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 15:22, 24 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Czarne Wdowy vs Czarni Baghdadu

mackal 1:1 memp
Mecz wyrównany bardzo, w strzałach 8:8. Bramkę zdobywam około 67 minuty, mocny strzał po krótkim Millera. W 80 minucie McFadden obejrzał czerwoną kartkę za bezmyślny faul w środku boiska i musiałem kończyć w 10. Na 4 minuty do końca miałem okazję na 2:0, bo Ekwadorczycy się otworzyli i pozostawili 3 niepilnowanych Szkotów. Niestety akcja 3 na 1 się nie powiodła, bo bramkarz obronił sam na sam oraz dobitke... później akcja Ekwadoru i w 89min tracę bramkę na 1:1... wynik zasłużony, ale niedosyt pozostaje radosny ===> opis by memp

reksul 2:2 pudel88
Mecz miał dwa oblicza. Od początku zdecydowaną przewagę miała drużyna Mali. Z całej przewagi wyniknęły dwie, szybko strzelone bramki. Ogólnie to cała pierwsza połowa na korzyść moich Malijczyków zdzier Natomiast druga połowa to już zupełnie inne oblicze spotkania. Do głosu coraz częściej zaczęło dochodzić Maroko, podczas gdy Mali jakby już odpuściło. Pomimo wyraźnej przewagi w drugiej połowie Maroko strzela bramki po karnym oraz w strasznie kuriozalnej sytuacji (bramkarzowi Mali nie chciało się chyba bronić już). Tak czy inaczej liczy się to co wpadło do siatki. Po przebiegu całego meczu można stwierdzić, że remis jest wynikiem sprawiedliwym. ===> opis by pudel88

kaberlem 1:1 19Ruch20
W strzałach 7:6 dla 19Ruch20. Mecz wyrównany każdy miał okazje aby wygrać. Pierwszy objąłem prowadzenie. Kaberlem wyrównał po błędzie mojej obrony. ===> opis by 19Ruch20

adzinho 2:3 nadolski
w pierwszej połowie przewaga mojego rywala szczęśliwy w strzałach 7-3 a wynik 2-2 szczęśliwy w drugiej połowie mniej sytuacji, wiecej gry w srodku boiska. ostatnia akcja meczu piękne podanie po ziemi do mojego napastnika on wbiega w pole karne strzela i goool 3-2 dla nadolskiego. adzinho rozpoczyna od środka i koniec meczu zdzier ===> opis by nadolski

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Sob 15:15, 26 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 18:09, 24 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)