50 ml- Leszczu 1-1
kajorek17- Stary 4-1
sheva7- Pietri 0-0 WO

TERMIN!!! do 15.06.2008

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Wto 18:48, 24 Cze 2008, w całości zmieniany 6 razy
Nie 19:53, 08 Cze 2008 Zobacz profil autora

10. kolejka

Czarni Baghdadu vs Szybkonogie Leniwce

19Ruch20 3:5 Shatko
w strzałach 11:8, nie szło wygrać, bo Shatko miał niesamowitą skuteczność (po pierwszej połowie oddał 5 strzałów i strzelił 4 bramki)

memp 2:3 Biszkopt
Do 80min prowadze 2:0, a przegrywam 3:2... bez komentarza ==> opis by memp

rymp@lus13 0:2 promil
Wszystko zaczyna się od niedokładnych podań. Pierwsza bramka, znane, jak zwykle obrońca przecina lot piłki i pakuje ją sam do bramki. Jeszcze przed 30min. musi zejść Kanoute z boiska i wtedy wiedziałem że już lipa. Ciągle niedokładne podania stąd też brak okazji na strzelenie bramki. Pod koniec coś tam chciałem ale złe podanie obrońcy i skończyło się marzenie bo promil podwyższył na 2 do 0. Mówi się trudno i przepraszam klan ale dawno niegrałem Mali i mi teraz nimi nic nieidzie jak na złość :/ Może zmienie team po następnej kolejce jak będą tak dalej mi podawać beznadziejnie. Dzięki i powo dla całego klanu wink ==> opis by rympek

nadolski 1:2 Adrian1993

11. kolejka

Czarni Baghdadu vs FC ĘĄ

nadolski 0:0 godlo

19Ruch20 3:0 kaimada

memp 2:0 $liwa
Mecz wyrównany. W 2 minucie po strzale McFaddena wychodzę na prowadzenie, 10min potem Caldwell ogląda czerwoną kartkę i gram w 10. Dwa groźne strzały głową oddał Carew, ale do przerwy dowiozłem jednobramkowe prowadzenie. Przewagę miał $liwa, ale ja wyprowadzałem groźne kontry i po jednej z nich zdobyłem bramkę. Z lewej strony uderzał Miller, bramkarz norweski wybił piłkę do boku, a tam piłkę do pustej bramki ponownie skierowal McFadden. W strzałach 9:8 dla mnie radosny ==> opis by memp

rymp@lus13 3:5 Tomaszek
Na początku przyatakował Tomaszek i wpadła głupia bramka po rykoszecie na 1-0. Następne 3bramki zdobył po wrzutkach gdzie 3moich obrońców poszło tam gdzie piłka i była aby formalność w tych bramkach. 5strzelił po długim wykopie. Ja po przerwie zacząłem grać i doszło do 3bramek aby. Gdyby nie ta pierwsza tragiczna połowa (0-5) to może bym wygrał. Dzięki i powo dla całego clanu wink ==> opis by rympek

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Nie 23:28, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 9 razy
Pon 17:38, 09 Cze 2008 Zobacz profil autora

WTF (What the Fu?k ) - teamdovers

50ml 3-0 Ohirbyk

łatwe zwycięstwo

kajorek17 2-1 Lukasus

Luskasus strzela pierwsza bramke,nastepnie szwajcarzy stawiaja na atak..Stwarzaja wiele wybornych akcjii do wyrownania, dopiero w 40 min frei strzela bramke..w 70 min Yakin ustala wynik spotkania na 2-1..

marky_ramone 2-2 MartiniTSW

Wyrównany, otwarty mecz, miałem łatwiej bo rywal dostał czerwo w 25 minucie, gola pozbawiającego mnie wygranej trace w ostatniej akcji meczu.

sheva7-Giggsy

WTF (What the Fu?k) - 2kc

marky_r 0-1 wez1

pzregrana przez strzałki szare i niebieski 6 graczy z podstawowego składu, 4 stówki były ale nie miał kto tego trafić

50 ml 1-1 Leszczu

dobry,ciekawy mecz,w poczatkowej fazie meczu mialem przewage ale strzaly ladowaly na bramkarzu lub minimalnie poza bramka,jednak to Leszczu w pierwszej swojej akcji obejmuje prowadzenie bo bledzie Senderosa i pewnym,lekkim strzalem pokonuje mojego bramkarza,chwile pozniej Frei trafia w slupek,10 min. przed koncem Senderos strzalem glowa doprowadza do remisu,2 polowa to zmarnowane okazje z obu stron,Leczszu mial 2 slupki,ja jeden i 3 sam na sam,lecz nic nie chcialo wpasc,

kajorek17 4-1 Stary

Ciekawe spotkanie.Bardzo wiele technicznych akcji zawodników Szwjacarskich.Streller popisal sie hat-trickiem,a 4 bramke dorzucil Frei.Kolejny mecz w którym inkasuje 3 pkt..

sheva7- Pietri

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Sob 21:24, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 4 razy

Opis meczu: 50ml 3-0 Ohirbyk
Mecz pomiędzy obydwoma ekipami zapowiadał się imponująco, jednak ten mecz zamienił się w jednostronny mecz dla 50mil, którego ekipa wykorzystał 3 szanse i wygrała, aż 3-0. Ekipa Ohirbyka musiała uznać wyższość ekipy 50mila

Obie ekipy po meczu pogratulowały sobie. Jedni schodzili w dobrych chumorach, natomiast drudzy w bardzo mizernych.

Powodzenia dla waszej ekipy, a także dla ciebie 50mil

Kajorek17 2 - 1 Lukasus

Opis meczu: Kajorek17 2-1 Lukasus
Wkrótce !!!

Marky_Ramone 2 - 2 MartiniTSW

Opis meczu: Marky_Ramone 2-2 MartiniTSW
Co to dużo mówić mecz wielkich Potęg, za których uważane są ekipy Marky_Ramona jak i MartiniegoTSW. Mecz zacięty, z wieloma ciekawymi akcjami. Jak widać po wyniku mecz zakończył się remisem.

Dziękuję tobie Marky_Ramone za dobrą grę. Natomiast tobie MartiniTSW za konsekwętną grę do samego końca. Brawo. Powodzenia także dla waszej ekipy w kolejnych Kolejkach WEOL CLANÓW

Wkrótce !!!

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Pon 12:42, 16 Cze 2008, w całości zmieniany 5 razy

grzelbi- kaberlem 1:3

Ostatnio zmieniony przez kaberlem dnia Nie 19:22, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 6 razy
Śro 15:44, 11 Cze 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 10

lukas15 1-1 Stary

"Bardzo wyrównany mecz. W strzałach 7-7" lukas15

pawjel 2-5 Pietri

vitoss 2-2 Leszczu

"mecz zaczyna sie fatalnie...Leszczu do przerwy prowadzi 1-0 a w stzalach 7-0. W drugiej polowie sie lekko otrzaslem ale dopiero po stracie drugiej bramki. Chwile pozniej zmieniam taktyke i po chwili przegrywaw juz tylko 2-1. W ostatniej akcji Bussaboun Ali zdobywa bramke z woleja po dosrodkowaniu Mohy. Mecz konczy sie 2-2 a w strzalach 10-5 dla Leszcza" vitoss

mALo 1-4 Wez1

KOLEJKA 11

lukas15 0-3 dejw

''Na początku rywal mnie przycisnął przetrzymałem to w 1 szej polowe 3 gole zdobyłem w drugiej czekałem na kontre nie trafiłem karnego i tyle ciekawego.'' dejw

pawjel- XPRIMOX

vitoss 0-1 zak21

"Słaby mecz w moim wykonaniu, vitoss miał dwie świetne sytuacje, jednak jego zawodnicy fatalnie pudłowali, moja bramka mocno szczęśliwa z niełatwej pozycji i obrońcami na plecach, na dokładkę wpada od słupka, chyba nie zasłużyłem na te 3 punkty.'' zak21

mALo 0-3 lincoln

Zasłużone zwycięstwo Koreańczyków prowadzonych przez mojego rywala. Mecz był rozgrywany w trzech podejściach, gdyż warunki nie były zbyt korzystne. Mała liczba dostępnych serwerów, które są znacznie obciążane sprawiły, że nasz grę co jakiś czas przerywały jakieś przycinki. Rywal wykorzystał sytuacje, które miał i wygrał jak najbardziej zasłużenie. Ciężko powiedzieć jak wyglądał statystyka strzałów, ale myślę, że była zdominowana przez zawodników z Azji. Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Wto 16:21, 17 Cze 2008, w całości zmieniany 8 razy
Śro 20:34, 11 Cze 2008 Zobacz profil autora

10 kolejka

Bad Boys Clan - Elite

dejw 1-2 lukasso
mecz rozgrywany na fatalnych warunkach co przesadzilo o wyniku ktory badz co badz byl loteria w takim wypadku bramki z niczego, spotkanie moze i wyrownane ale lepszy napewno nie wygral dzieki.
opis by dejw

XPRIMOX 2-4 totomiX
Pierwsze 10 min ,2 akcje totomixa japonia po ktorych mogla pasc bramka,nastepne 10min to moja 2 akcje po ktorych powinna pasc bramka,w dalszej cześci sie wyrownalo totomix strzela na 1:0 3 obroncow stalo przy nim i zadnego nie udalo mi sie wlaczyc smutny Szybkie wyrownanie smolarkiem.POd koniec 1 połowy strzelam na 2:1 ,ale szybko pada wyrownanie.W drugiej połowie zrobiło sie 3:2 i goniac wynik trace w 89min brame na 4:2.
opis by xPRIMOx

zak21 2-2 Bakel
Chyba mój najgorszy mecz w tej edycji ligi klanow. Kompletna żenada.
opis by zak21

lincoln 3-2 eman
Co za mecz!!! Na początku zupełnie nie mogłem się przystosować do bardzo oryginalnej taktyki emana i szybko trace bramkę po pięknej akcji rywala. Poźniej bardzo wyrównanie na boisku ale w drugiej połowie eman podwyższa prowadzenie. Byłem pewny że to już koniec kiedy w 84 minucie strzelam na 2-1. Nadzieje odżyły i chwilę później w 87 minucie mamy remis. Marzyłem tylko żeby dowieźć ten szczęśliwy remis i wtedy w loss time przeprowadzam świetną akcję Parkiem, po jego strzale bramkarz odbija piłkę jednak tam już czychał mój napastnik i dobił ją do pustej bramki. Niemożliwe stało się faktem i w niezwykłych okolicznościach wygrywam to spotkanie! W 6 minut z 0-2 na 3-2... coś pięknego. Dzięki za mecz i powodzenia w kolejnych.

11 kolejka

WEOLska Husaria - Bad Boys Clan

na poczatku rywal mnie przycisnal przetrzymalem to w 1 szej polowe 3 gole zdobylem w drugiej czekalem na kontre nie trafilem karnego i tyle ciekawego.

pawjel 1-1 XPRIMOX
pełna moja kompromitacja wynik 1:1 ,objelem prowadzenie po strzale murawskiego.Potem pada bramka wyrownujaca.Niestety moi zawodnicy chodz mieli te same skille co przeciwnika od 60min przestali biegac ,sil im zabraklo ,a przeciwnik biegał i biegał...

słaby mecz w moim wykonaniu, vitoss miał dwie swietne sytuacje, jednak jego zawodnicy fatalnie pudlowali, moja bramka mocno szczesliwa z nielatwej pozycji i obroncami na plecach, na dokladke wpada od slupka, chyba nie zasluzylem na te 3 punkty.

Mecz rozgrywany z przeprawami, co chwile cos nam przerywało. W końcu jednak na trzy raty mecz rozegrany i pewnie go zwyciężam. Bardzo pewna wygrana i kolejne punkty. Warto dodać że mecz toczył się mimo problemów w miłej i przyjaznej atmosferze. Życzyłbym sobie aby każdy zawodnik prezentował taki poziom kultury i potrafił się tak fair zachowywać jak mALo. Dziękuje i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Pon 14:02, 16 Cze 2008, w całości zmieniany 10 razy

godlo 3-1 Samolot

Mecz wyrównany,zarówno ja jak i mój przeciwnik mieliśmy dobre okazje ,kótrych niewykorzystalismy.Szczescie uśmiechneło sie do mnie i to ja zwyciężyłem,mogłobyć inaczej dzieki powodzenia dalej (Opis by godlo)

$liwa 3-3 Wojder

Mecz wyrównany chociaż wojder w pierwszej połowie atakował częściej, po 1 połowie schodziliśmy z wynikiem remisowym. druga poolowa to już bardziej wyrównane spotkanie wojder strzela 2 bramki i jest już 1-3 myślalem że przegram ale całe szczeście Risse dał rade i doprowadziłem do wyrównania. Pod koniec miałem jeszcze szanse na wygranie meczu ale Carew 2 razy nie trafił z bańki. Opis by $liwa

11. Kolejka

Mecz dosc wyrównany z niewielką przewagą nadolskiego.Mogło skończyc sie różnie ponieważ obaj nie wykończyliśmy dogodnych sytuacji.Dobry i 1 pkt dzieki powodzenia dalej (opis by godlo)

rympalus 3:5 Tomaszek

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Pon 8:12, 16 Cze 2008, w całości zmieniany 8 razy

Owca - Remek 1-1
Dość zabawny mecz... Ja atakuję, przeważam. Owca dochodzi do 16 metra przed moją bramką i zdobywa gola. Po 1 połowie 7-1 w strzałach dla mnie szczęśliwy W 2 części ratuję remis, choć do końca wierzyłem w zwycięstwo, niestety...
Dzięki bardzo
Grzechu92 - Wojder
Krystiaan - Samolot
gonzo09 - Bielu

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pon 10:35, 16 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy

X-ViD 1-2 gonzo09
Dała znać o sobie moja fatalna forma. Mimo że to ja częściej rozgrywam groźne akcje to przegrywałem 2-0. Gdy Tenorio w 70 minucie strzelił na 2-1 nadzieje wróciły. Ale Delgado nie wykorzystał dwóch dobrych sytuacji i pozostało mi tylko wściekanie się na samego siebie. Dzięki za mecz

Musiek07 0-2 Grzechu92

nowaxis 2-1 Owca
"Mecz zacząłem ofensywnie co przyniosło efekty strzał za strzałem lecz nic nie wpadało i jak na złośc bramka musiala wpasc dla przeciwnika po pierwszej połowie posiadalem 6 strzałów na bramke a przeciwnik tylko 2 ale to on prowadził w najważniejszej statystyce 1:0.Nie rezygnowałem i nadal prowadziłem groźne ataki na bramke przeciwnika chociaz 2 połowa była bardziej wyrownana niz 1 częsc spotkania po wielu probach wkoncu sie udalo ze stalego fragmenu gry rzutu wolnego bez zastanowienia Dos Santos uderzył piłke nad murkiem a ta wpadła idealnie.Potem juz bylo coraz gorzej moj faul z tylu na czerwoną kartke no i niestety gram w 10 ale tuz po tym faulu strzelam bramke w 85min na 2:1 i zmieniam taktyke na defensywną i cały czas się bronie udało mi sie dowiesc 3pkt do konca"by nowaxis

grzelbi 3-0 Krystiaan
"Krystiaan caly czas leci w kulki ze mna i mowi ze bedzie a go nie ma... w.o !"by grzelbi

------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 KOLEJKA

Czarne wdowy vs Włatcy Móch

Reksul 1-2 X-VID
Grałem ten mecz z sercem na ramieniu (nie wiem czemu) i nawet gdy Kaviedes strzelił po błędzie obrony nie przestałem się bać o wynik. Gdy w drugiej połowie Kaviedes znowu wykorzystuje niezdecydowanie obrony jakoś robi mi się lżej ale po paru minutach rywal strzela na 2-1. Na szczęście udaje mi się dowieść ten wynik do końca i wygrać

Mackal 5-2 Musiek07
"Mecz dobry, ale Koreańczykom nic nie wychodziło, gra się kąpletnie nie kleiła co spowodowało że rywal spokojnie wygrał ten mecz"by Musiek07

Andzinho 1-1 nowaxis
"Mecz z Andzinho byl bardzo zaciety szybko strzelił bramke na 1:0.Nie rezygnowałem po stracie bramki i zacząłem przeprowadzac groźniejsze ataki co zaowocowało bramką w 85min wynik w pełni odzwierciedla gre obydwu zespolow na boisku.dzieki WŁATCY MÓCH FOREVER!!:d"by nowaxis

kaberlem 3-1 grzelbi
"Debiut sie nie udał. Nie wykorzystane sytuacje się zemściły i punkty idą do klanu kaberlema. X sorry"by grzelbi

Ostatnio zmieniony przez X-ViD dnia Sob 20:37, 21 Cze 2008, w całości zmieniany 7 razy

promil 1-2 Piero
Pierwsza moja bramka jak i mojego rywala to bledy bramkarzy sami sobie strzelaja bramke, nie ma to jak african goalkeepers hehe, nastepnie strzelam zwycieska bramke - rywal mi zbytnio nie utrudnil w tym meczu zycia. Na plus jego moge powiedziec ze mial ogromna ilosc przechwytow ktorych jednak nie potrafil dobrze wykorzystac. Strzały 12-3 dla Piero

shatko2-2machel

Ostatnio zmieniony przez pes.4 dnia Pon 13:01, 16 Cze 2008, w całości zmieniany 6 razy
Sob 9:54, 14 Cze 2008 Zobacz profil autora

10 kolejka

memp- Biszkopt 2:3
mecz bardzo szczęsliwy dla mnie 2:0 dal mempa do 80 potem w akcji tercet napastników peruwianskich i mamy 2:3 ;P

nadolski- Adrian1993 1:2

rymp@lus- promil 0:2
Od początku narzuciłem tempo rywalowi, który zaczął się gubić. Raz po razie testowałem bramkarza rywala, jednak muszę przyznać że tylko dzięki jego postawie wynik i tak skromny. Statystya strzałów 16-4 zszokowany dla mnie ; p. gdyby nie GK wpadłyby jeszcze
całkiem ładne brameczki (w tym strzał z główki z okolicy 21 m xD). dzięki

11 kolejka

pierwszy mecz po graniu w pes6 ;P

Adrian1993 - rosja 2:1

Niezły mecz w moim wykonaniu, strzelam dwie bramki w pierwsze 10 minut. Później atakuje, lecz nie mogę się strzelić. Na 7 minut przed końcem rosja strzela gola kontaktowego, lecz do końca nic sie nie działo. Sprawiedliwy wynik.

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Nie 20:26, 15 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 18:40, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora

bad boys clan vs. elite

Wyrównany mecz, ale zwyciężył lepszy.

Bardzo fajny mecz, otwarta gra i duzo ofensywnej gry.

Nie udało nam się zgadać przez cały tydzień i mecz byłem zmuszony rozgrywać u mojej kobiety, na klawiaturze, z którą winningową styczność miałem może ze 2 lata temu. Wink Dlatego też wywalczony w takich warunkach remis traktuję jak wygraną.

"do 85 min 0;2 dla mnie i 3-2 koncowy..."

elite vs. teamdovers

eman ?-? Lukasus

totomiX 1-5 MartiniTSW
Zagrałem 'wysokie kije' ;p dominacja Martiniego i zasłuzona wygrana.

Bakel 5-0 Ohirbyk
Mecz właściwie bez historii. Trzeci z rzędu hattrick Kanoute. Rywale specjalnie mu w tym nie przeszkadzali. Wynik mógł być wyższy gdyby nie kilka kapitalnych interwencji Boruca.

Przewaga lukasso i zasłuzone 3 punkty.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 13:49, 16 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy

sheva7 - Pietri

Ostatnio zmieniony przez Wez1 dnia Nie 12:15, 22 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz

Owca 1-2 nowaxis
Przegrany nie zasłużenie mecz, mimo, że rywal miał więcej strzałów, grożnych akcji brakowało, a ja grałem skrzydłami, których dośrodkowania w tym meczu mnie zawiodły. Końcówka nieco nerwowa i anty fair w wykonaniu rywala, ale już o tym zapomniałem i skupiam się na następnym meczu
Grzechu92 2-0 Musiek07
Mecz z przewagą rywala, udało mi się wykorzystać wszystkie dogodne sytuacje, skuteczna gra z mojej strony i korzystny wynik.

11 kolejka

Owca 1-1 Remek
Starałem się grać skrzydłami, przez co oddałem mało strzałów na bramkę, szkoda, że nie dowiozłem 1-0 do końca, a była ku temu okazja
Grzechu92-Wojder
Krysitaan- Samolot
gonzo09-Bielu

Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Czw 14:34, 19 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 11:40, 19 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)