Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 2 Zobacz poprzedni temat

Post 5 kolejka II Ligi [S2-L2]
_________

_________

Przedstawiam wam Piątą kolejkę II Ligi II Sezonu WEOL Clan League.
Mam nadzieję że w tej edycji obejdzie sie bez zgrzytów,kar i wykluczeń i będziemy ostro rywalizować w sportowej atmosferze.
Więc proszę o terminowość i jak najszybsze granie meczy ,aby nie zostawić tego na koniec.
Przypominam to tylko jeden mecz!
Pozdrawiam i miłego zdobywania punktów,KAPITANOWIE pamiętajcie o OPISACH MECZY!

Termin na rozegranie 5 kolejki mija 25.05.2008 o godzinie 23:59

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pon 23:29, 26 Maj 2008, w całości zmieniany 15 razy
Sob 19:43, 17 Maj 2008 Zobacz profil autora

zak21 2-2 godlo
Mecz wyrownany z delikatnymi lagami, przycinalo srednio co pare meczowych minut. W koncowce pierwszej polowy udało mi się stworzyć kilka sytuacji bramkowym i tuż przed przerwą objąłem prowadzenie. W drugiej połowie Godło wykorzystuje mój błąd, jakim była zmiana kontroli z jednego obrońcy na drugiego, dzieki czemu jeden z nich zamiast zabrać piłkę napastnikowi... pobiegł w drugą stronę. Sam na sam wykorzystane 1:1. Kilkanaście minut poźniej kapitalne dośrodkowanie po ziemi kończy się drugim golem dla rywala. 15 minut przed końcem lagi przerwały grę. Zmiana serwera, taktyka kamikaze z mojej strony i bardzo szczęśliwa wyrównująca bramka w końcówce. 2:2 po naprawdę niezłym meczu.
opis by zak21

lincoln 1-2 $liwa
Szkoda słów, mecz wyrównany do momentu mojej bramki na 1-0 w drugiej połowie. Pozniej przeciwnik atakuje i wyrównuje. Mam jeszcze akcje by zdobyc zwycięska bramke i przychodzi loss time i bramka po rzucie rożnym gdzie piłka odbija sie po strzale od mojego obroncy stojacego na słupku. Jak tu się nie zdenerwować :/ Dzięki

Bany- Tomaszek

XPRIMOX 2-2 DrNo11
Niestety pech to pech.Ogrromna przewaga moja w meczu,pierwsza połowa moje ciągle ataki,jednak bez goli.W drugiej 2 krotnie obejmuje prowadzenie.Przy wyniku 2:1 dla mnie,strzelam w sliupek i od bramkarza piłka wyszła na róg.W loss time miałem akcje sam na sam niestety bramkarz ekwadorski miał sporo szczęścia znowu.Drno wykorzystał raz kontre i raz strzelił gola zza pola po ziemi,niestety moj Boruc sie nie popisał.Szkoda ,szczegolnie akcji sam na sam w loss time,znowu bez zwyciestwa eh:/
opis by xPRIMOx

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Nie 23:27, 25 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 14:58, 19 Maj 2008 Zobacz profil autora

19Ruch20 4 - 2 pawjel

"Przegrałem bo mam ręke teraz w gipsie:)" pawjel

memp 0 - 1 lukas15

"Mecz wyrównany każdy mógł wygrać ten mecz lecz lepszą skutecznością wykazało sie Mali.W strzałach 9-10 dla przeciwnika" lukas15

dr_idea 3 - 0 mALo

Rywal wygrał zasłużenie, wykorzystał wszystkie okazje bramkowe. W strzałach nie było jakiejś wielkiej różnicy. Moje akcje kończyły się przeważnie na niecelnych strzałach.

nadolski 3 - 2 vitoss

"do lostu moja przewaga , po loscie strzelam na 3-0 . pełna mobilizacja mojego rywala i wbija mi dwie bramki... potem dwie sam na sam niewykorzystane przez mojego napastnika , jeszcze jedna akcje dołozył vitoss ale nie udało mu sie jej wykonczyc" nadolski

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Nie 21:19, 25 Maj 2008, w całości zmieniany 7 razy
Wto 11:55, 20 Maj 2008 Zobacz profil autora

19Ruch20 4:2 pawjel
Mecz z moją przewage 1 bramke stzrelam w pierwszej minucie.Do 20minuty bylo juz 3-0 pozniej jakos sie rozluznilem i stracilem szybko 2 bramki przed pierwsza polowa i na poczatku 2 pozniej znowu przejolem inicjatywe.Mialem 2 slupki mecz powinien skonczyc sie wiekszym wynikiem szkoda bo boglem wygrac z 4-0 a przez glupie bledy obroncow stracilem 2 bramki ale wazne jest zwyciuestwo ==> opis by 19Ruch20

memp 0:1 lukas15
Mecz po prostu... brak mi słów... w 7 minucie przypadkowy gol (na dwie dobitki), który decyduje o niesprawiedliwym zwycięstwie Malijczyków... no ale taki jest WEOL, za to go kochamy :]

dr_idea 3:0 mALo

nadolski 3:2 vitoss
do lostu moja przewaga , po loscie strzelam na 3-0 . pełna mobilizacja mojego rywala i wbija mi dwie bramki... potem dwie sam na sam niewykorzystane przez mojego napastnika , jeszcze jedna akcje dołozył vitoss ale nie udało mu sie jej wykonczyc ===> opis by nadolski

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Nie 21:05, 25 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 21:52, 20 Maj 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone 2-4 Reksul

mecz dośc wyrównany, z tym że rywal trafiał wszystko, a mój bramkarz sie nie popisał, czerwone strzałki z przodu zadecydowały

sheva07 2-2 Andzinho

Rafal6217- mackal

50ml 0-0 kaberlem

nudny mecz za sparawa defensywnego stylu gry kaberlema,mialem wiecej okazji strzeleckich,szczegolnie w ostatniej akcji gdy wyszedlem sam na sam H.Yakinem,juz napelnial sie pasek strzalu gdy peruwianski obronca pociagnal mojego snajpera za koszulke a ten poslal gale daleko od slupka,
thx

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Pon 15:22, 26 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy

Musiek07 1-2 pes.4

Ogólnie mecz wyrównany... trace brame w ostatniej minucie meczu bo mi sie zachciało faulować w polu karnym... zdzier ale i tak 3pkty są...

Ostatnio zmieniony przez pes.4 dnia Nie 18:23, 25 Maj 2008, w całości zmieniany 4 razy
Czw 11:56, 22 Maj 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Klan Lubiczów - ELITE
Wojder - lukasso1-0
Posiadanie piłki na korzyść lukasso. Mnóstwo podań w środku pola, Wojder nastawiony na grę z kontry. Jedna nawet się udaje i stąd wynik. Ważne 3 pkt szczęśliwy
Remek - eman 2-2
Dość ciekawy mecz. Byłem bliski porażki, lecz nie ma to jak zdobyć gola w "loss time". Ratuję choć pkt, który bardzo mnie cieszy szczęśliwy
Bielu - Bakel
Samolot - totomiX1-6
Mecz po stronie totomiXa. W strzałach 15 do 10 na jego korzyść. Szkoda, że skromne prowadzenie Samolota 1-0 zostaje tak boleśnie zdetronizowane. Cóż... WEOL szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Nie 22:03, 25 Maj 2008, w całości zmieniany 5 razy

Opis meczu: MartiniTSW 3 - 1 Shatko
Mecz jak widać był zacięty, ale wynik odzwierciedla nam, że przeważającą drużyną była ekipa prowadzona przez MartiniegoTSW. Jego ekipa wykorzystała szanse strzelając aż 3 bramki, dzięki tym bramką jego ekipa zwyciężyła w tym meczu. Natomiast drużyna prowadzona przez Shatko wykorzystała jedną okazję i musiała się zadowolić honorowym trafieniem.

Po zakończeniu meczu kibice obydwu ekip pogratulowali swoim drużynom za dobrą grę.

Dziękuję tobie MartiniTSW za wspaniałą grę w tym meczu, i tak samo tobie Shatko za dobrą walkę z moim graczem z teamu. I życzę waszemu teamowi jak najlepszych wyników w Lidze WEOL CLANÓW.

Giggsy 0 - 3 promil

Opis meczu: Giggsy 0 - 3 promil
Jak widać po wyniku mecz był jednostronną batalią obydwu drużyn, całą grę prowadziła ekipa prowadzona przez Promila. Jego zawodnicy raz zarazem wykorzystywali swoje dogodne sytuacje.
I tego trzeba pogratulować ekipa Promila. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla zawodników Promila.

Dziękuję Promil za mecz i powodzenia w dalszych meczach WEOL CLANÓW.

Lukasus 0 - 1 Adrian1993

Opis meczu: Lukasus 0 - 1 Adrian1993
Mecz Lukasusa z Adrianem1993 był bardzo ciekawy jak widać po wyniku, ponieważ o zwycięstwie zaważyła jedna bramka, którą stracili zawodnicy prowadzeni przez Lukasusa. Więc mecz był godny uwagi i zobaczenia.

Dziękuję tobie Lukasus za zażartą walkę w meczu ze swoim przeciwnikiem. Natomiast tobie Adrian1993 życzę powodzenia w kolejnych meczach WEOL CLANÓW.

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Sob 22:14, 24 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

kaberlem - 50ml 0:0

W 1 polowie ja przewazalem, w 2 wszystko sie wyrownalo. Remis to sprawiedliwy wynik

Reksul - marky_ramone 4:2

Andzinho - sheva07 2:2

mackal - Rafal6217 ?: ?

Ostatnio zmieniony przez kaberlem dnia Pon 15:32, 26 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 11:56, 24 Maj 2008 Zobacz profil autora
Owca

Dołączył: 24 Sty 2008

Skąd: KrK

Grzehu92 1-0 Pietri
Wreszcie zagrałem mecz na miarę swoich oczekiwań. Ładne, składne akcje w moim wykonaniu, spokój w obronie i przy okazji dopisywało szczęście. Bramkę zdobyłem po strzele zza pola karnego, z dużą pomocą bramkarza Pietri'ego, który interweniował bardzo nie fortunnie.
Owca - DominiX
Rywal nie odpowiada od tygodnia nawet gdy jest dostępny...., a 3 dni temu mnie zablokował gdy do niego pisałem:/......
gonzo09 0-3 Wez1
Krystiaan 5-4 fobber
Ogólnie miałem przewage, co widać po strzałach 12:6 dla mnie. Skutecznosc piłkarzy Norwegii bardzo dobra. Lagi przeszkadzaly nam w grze na środku pola. Praktycznie kazdy gol to strzal na dlugi slupek, przy takich bramkarzach nie ma co liczyc na obrone.

Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Pon 8:27, 26 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 17:27, 24 Maj 2008 Zobacz profil autora
X-ViD

Posty: 143

Skąd: OGC

X-VID 2-2 machel
Zmiana teamu z Korei na Ekwador przyniosła rezultat. Mecz układał się na początku nie po mojej myśli lecz rywal nie potrafił strzelic bramki co mi się udało po rzucie rożnym. Po 5 minutach wyrównianie po składnej akcji rywala. Strzeliłem później na 2-1 ale wiedziałem że pewnie coś puszcze i faktycznie po strzale zza pola karnego piłka uderza w mojego obrońce a stojący na bramce Lanza jest słabszy od będącego niestety bez formy Mory i puszcza szmaciankę. W ostatniej groźnej akcji meczu doskonałego podania od wprowadzonego w miejsce Tenorio Beniteza nie wykorzystuje trafiając w słupek Kaviedes i mecz kończy się remisem
Mecz od początku zacięty. Pierwszą bramkę strzela drużyna Szwajcarii po kilku wcześniejszych nieudanych akcjach jak np. strzał w słupek. Przed przerwą z kontrataku zdobywa bramkę Rosja i w rezultacie mamy wynik 1:1. W pierwszej połowie nic już się nie zmieniło i mimo, że shearer14 minimalnie przeważał to miał mniej strzałów niż jego przeciwnik. W drugiej połowie przewagę zaczął przejmować Rosja, lecz nie wykorzystał szans jakie miał podczas przewagi. Shearer14 zaczął ostre natarcie. Szwajcarzy ruszyli do boju lecz nie mogli skruszyć twardej obrony Norwegów. Moment przełomu nastąpił w końcówce meczu. Była 40min II połowy. Na prawym skrzydle do piłki dopadł Cabanas. Dobiegł do szestnastki i strzałem w prawe "okno" bramkarza zgasił szanse Norwegów na wygraną
Mecz dość wyrównany, każdy mógł wygrać bo przy takim wyniku przypadkowa akcja, i jest wszystko inaczej lecz nikogo na jakiś przebłysk by zwyciężyć nie było stać i mecz zakończył się chyba sprawiedliwym podziałem pkt.
Wynik może i nie odzwierciedla przebiegu tego meczu ale to właśnie wynik jest najważniejszy a Musiek07 niestety przegrał z pes'em

Ostatnio zmieniony przez X-ViD dnia Nie 16:28, 25 Maj 2008, w całości zmieniany 6 razy
Nie 11:33, 25 Maj 2008 Zobacz profil autora

Ohirbyk - Biszkopt 1:4

wynik mówi sam za siebie Wink

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Wto 18:28, 27 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:45, 25 Maj 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

zak21- godlo

mecz wyrównany, bramki padały zaraz po sobie, dużo walki, wiecej sytuacji mial xprimox

Nie 21:53, 25 Maj 2008 Zobacz profil autora

Przewaga lukasso, pechowa porażka.

Remek 2-2 eman
Remek wyrownuje w ostatniej akcji. Szkoda 3 punktów.

Bielu ?-? Bakel

Miałem przewage i zasłuzenie wygrałem. Samolot prowadził 1-0, do 45 minuty 1-8 w strzałach dla mnie. Na koniec 10-15 w strzałach

Owca- dominiX

Tutaj to już w ogóle nie będę się wypowiadał. DominiX zawiodłem się na tobie...

gonzo09 0-3 Wez1 ("W"ez1, a nie "w"ez1. Tak na przyszłość, bo jestem pedantyczny...)

Rywal miał pecha, bo ostatnio poprawiłem skuteczność i nie popełniam błędów w obronie. Dzięki.