_________

_________

_________

ELO!
Zostało 8 najlepszych klanów! Rozpoczynacie walkę o promocję do wyższej ligi. Także nie ma co pisać więcej, a grać! Poniżej przedstawiam wam pary fazy pucharowej.:

Krótkie informacje!

1.Termin na rozegranie Fazy Pucharowej mija 6 Lipca o godz 23.59!

2.W przypadku 4 remisów lub innych dowolnych wyników remisowych(kolejność dowolna) pomiędzy klanami w danej rundzie zostanie zorganizowany dodatkowy mecz w którym kapitanowie zmierzą się w meczu o awans (istnieje ewentualności remisu więc należy ustalić dogrywkę i karne przed meczem).

3.Wyniki w poście po rozegraniu wszystkich meczów przez dany klan podaje kapitan!

4.Za umyślne napisanie pojedynczego wyniku delikwent dostanie ostrzeżenie!

5.Proszę dawać opisy, wystarczą krótkie

6.3 Ostrzeżenia=wykluczenie z WEOL Clan League.

7. Dwie najlepsze drużyny awansują bezpośrednio do 1 ligi. Dwie przegrane w półfinale zagrają między sobą o 3 miejsce i możliwość gry w barażu o 1 ligę, z drużyną najlepszą ale pokrzywdzoną przez los czyli 7 drużyna 1 ligi

Czas na rozegranie mija 13.07.2008 o gdzinie 23:59

Proszę o rozegranie dodatkowego meczu pomiędzy kapitanami klanów: WtF i Włatcy Móch.
Przypominam, że zwycięscy dołączą do klanu Szybkonogich Leniwcy i awansują do 1 ligi. Dwa przegrane będą grały baraż o prawo gry w barażu z zespolem z 1 ligi. O rozegranie dodatkowego meczu proszę w jak najszybszym terminie!

Mecz o baraż!

Masters Squad vs Włatcy Móch
Tomek- X-VID 3-0 WO
rosja- grzelbi 2-2
machel- Musiek07 3-1
pes.4- nowaxis 2-0

Bardzo proszę o jak najszybsze zagranie! Termin mija 20.07 jednak zmobilizujcie się i zagrajcie szybciej radosny

WtF(what the fu?k)

Awansowali do 1 Ligi w 3 sezonie klanów!
Gratulacje!

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pon 15:30, 28 Lip 2008, w całości zmieniany 15 razy
Nie 17:59, 29 Cze 2008 Zobacz profil autora

50ml 1-0 mackal

kazdy mial swoje,obaj ustrzelilismy po poprzeczce,napastnicy obu druzyn byli bardzo nieskuteczni,moich napadziorow musial wyreczyc defensywny pomocnik,thx

marky_ramone 1-3 Andzinho

lagg i bramy po błędach bo zawodnicy nie reagowali na moje wciskanie klawiszy, bleeeeh

sheva7 3-1 kaberlem

kajorek17- Reksul

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Sob 12:43, 05 Lip 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 0:31, 02 Lip 2008 Zobacz profil autora
pes.4

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 376

pes.4 3-0 rymp@lus13
mecz w którym przeważałem... dogrywaliśmy go bo był oos i w ostatnich (dogrywanych) 25min strzeliłem 2 bramy

totomiX 3-2 X-VID
"dobry zaciety mecz... Toto strzela bramke na 3;2 w 88 minucie.."
lukasso 2-4 grzelbi
"POLAND RESPECT 1 polowa nalezala do przeciwnika lecz 2 widzimy wynik."
eman 0-3 Musiek07 W/O
"brak kontaktu z emanem"
Damian 3-0 nowaxis W/O
"..."

totomiX 1-2 X-VID
(mecz o wszystko)
"No ciekawy mecz.. trace bramke juz na poczatku spotkania lecz po 3 min. wyrównuje
. w 2 polowie strzelam dosyc ładna bramke w okienko radosny i zrobiło sie z 0:1 2:1 dla mnie radosny jestem szczesliwy ze udało mi sie wygrac z takim graczem jak toto hehe radosny powo dalej !"by X-VID

Ostatnio zmieniony przez Musiek07 dnia Śro 13:02, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 12 razy
Sob 14:47, 05 Lip 2008 Zobacz profil autora

lincoln- Biszkopt 5:0
No co tu powiedzieć ;d nic...

dejw- Shatko 0:3

byłem w calym meczu lepszy, do przerwy bylo 2;0, oddalem 5 strzalow rywal 1, w 2 polowie bylo wyrównanie, ale to ja strzelilem 1 bramke, rywal mogl strzelic z 2 a ja z 3,mecz sie zakończył zaskuzonym zwycięstwem mym

zak21- Adrian1993 1:3
Mecz uklada się dla mnie świetnie. Do przerwy prowadze 2:0. Na początku pewny już zwycięstwa tracę gola. Chwilę później żak ma akcję jednak świetnie broni McGregor. Niedługo po tym trafiam na 3:1. Do końca obrona wyniku, kilka razy zagrywam pod nogi rywala, jednak taki wynik utrzymuje sie do 90 minuty. Na stadionie z głośników leci "We are the Champions''

XPRIMOX- promil

200 post szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Nie 22:24, 06 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:22, 06 Lip 2008 Zobacz profil autora

Zeciety i wyrownany mecz. Decydujaca bramke strzelil Nakamura po strzel głowa w 88 minucie.

Nie dostalem opisu od lukasso.

eman - Musiek07
Nie wiem co sie dzieje z emanem ;/

Damian 2-0 nowaxis
Zasłuzona wygrana.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 12:30, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 23:51, 06 Lip 2008 Zobacz profil autora

lincoln 5:0 Biszkopt
Zdecydowane i zasłużone zwycięstwo....

dejw 0:3 Shatko
Brak formy dejwa znalazł odzwierciedlenie w tym meczu.

zak21 1:3 Adrian1993
Był to dzień w którym wszystko przegrywałem... zaczeło sie od tego meczu.

Pon 2:46, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Kapitanowie Klanów ELITE i Włatcy Móch do środy proszę rozegrać decydujący mecz o awansie do dalszej fazy
Pon 18:04, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone napisał:

Reksul - Kajorek 1:0

Zagralismy dzisiaj. Pisalismy o tym w wyjasnieniach ,nikt sie do tego nawet nie odniósł ,a mimo to jakies obustronne WO;/ Co za łaska;/
Pon 19:05, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora
kaberlem

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 114

Skąd: Z daaaaaaaaaleka

Wto 12:21, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Termin na rozegranie Fazy Pucharowej mija 6 Lipca o godz 23.59!

do tego też sie nie każdy odniósł
Wto 13:32, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1-2 X-ViD

Zaczalem spokojnie, szybko strzelilem bramke, jednak rywal równie szybko odpowiedział. Pozniej mialem przewage, czesciej byłem przy pilce, jednak pilka wyraznie nie siedziala na nodze moim zawodnikom, wiekszosc moich strzałow trafiała w obronców, mijała bramke, albo ledwo co dolatywała do bramkarza. w 75 minucie jeden z moich obronców wbiega w zawodnika rywala, a tamten bez namyslu strzela w okienko mojej bramki. Na koniec siadlem jeszcze na rywala, jednak brakowalo szczescia. Strzały na koniec 13-6 dla mnie.

marky_ramone 2-2 Grzelbi
"2:0 dla grzelbiego po czym jeb*a burza .. i zrobilo sie pozniej 2:2 ^^ wszystko w rekach nowaxisa teraz szczęśliwy ..."
sheva7 1-1 Musiek07
"1wsza akcja 2 min. i juz przegrywam... lecz w 18min. doprowadzam do wyrównania.. Mecz wyrównany ze wskazaniem na mnie ... pierdol*** Korea ... moze ktos wkoncu zatwierdzic mi zmiane teamu... !! bo ku*wic** dostane... skosno okie nieskuteczne cwe** .. w strzalach 11-6 dla mnie"
kajorek17 0-1 nowaxis
"wyrównany mecz.. zwyciestwo nowaxisa.. Brawo!"

Ostatnio zmieniony przez Musiek07 dnia Pon 12:30, 14 Lip 2008, w całości zmieniany 9 razy
Śro 17:51, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

w strzałach 11:6, przegrywalem 2:1 do przerwy,w 2 polowce strzelilem 2 bramki i wygralem,mecz wyrownany ze wskazaniem na mnie

miałem pzrewage, rywal non stop tylko rajd bokiem i zejscie zwodem do środka, 2 razy mu sie udało bo lag spowolnił grę i mój obrońca zaspał, tak to ciągle moje ataki i nie wiem dlaczego nie wygralem ogólnie

kajorek17- nowaxis

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Nie 21:08, 13 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

do przerwy 0;0
9 minut 2 polowy to 3 moje bramki

promil - Tomek

Ostatnio zmieniony przez pes.4 dnia Nie 22:49, 13 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 22:03, 13 Lip 2008 Zobacz profil autora

Brak skuteczności, nic nie wychodzi Biszkoptowi ostatnio ale miejmy nadzieję że już niedługo się to zmieni.

Cenne i zasłużone zwycięstwo i oby tak dalej.

Kapitalny mecz w moim wykonaniu zdzier

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Pon 11:39, 14 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 11:37, 14 Lip 2008 Zobacz profil autora

WTF - Władcy Móch

mecz o awans:

marky_ramone 3:1 Musiek07

Mecz pod moje dyktando, choć pierwszy tracę bramkę, bo kanoute wszedł w obrońce jak w ducha, potem moje ataki i jeszcze czerwona kartka dla mnie, ale w 10 mi sie nawet lepiej grało, wyrównuję koło 70 min, potem dokładam jeszcze dwa trafienia i mamy pierwszą ligę

dzienks za mecz
Pon 12:54, 14 Lip 2008 Zobacz profil autora

Gratuluję awansu klanom:
Szybkonogie Leniwce oraz WtF(what the fu?k)

pes.4 2-0 nowaxis
Koreańczycy byli szybsi szczególnie Chun Soo ktory dwa razy wyprzedzał obrońców i ładował bramy

Pią 16:27, 18 Lip 2008 Zobacz profil autora
pes.4

Posty: 376

Tomek 2:1 Damian232
Pierwsza połowa raczej jednostronna, Damian232 nie oddał ani jednego strzału na moją bramkę. W drugiej połowie przeciwnik się obudził i zaczął agresywniej atakować. W loss time piłka mija minimalnie bramkę przez co ReggaeBoyz tracą szansę na remis.

rosja 2-1 s-m-o-l-u-ch
Mily i fartowny aspekt na koniec rozgrywek Wink

machel 3-2 Minio
bardzo cenne zwycięstwo...

pes.4 3-1 karol_p
Zacząłem od bramki samobójczej... wkurzyłem się ostro i jeszcze przed przerwą strzelam dwa gole. Trzecia brama w drugiej połowie i cenne zwycięstwo bo nie zagrałem najlepszego meczu. W strzałach 11-7 na moją korzyść.

Witamy klan
W pierwszej lidze... to szczególnie dobrze bo to nasz debiut w klanach i od razu beniaminek awansował szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez pes.4 dnia Śro 14:27, 23 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 13:11, 21 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / II Sezon-Liga 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)