Kolejki 28-32 [05.01.09 - 11.01.09] Dywizja III [R4]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 28-32 [05.01.09 - 11.01.09] Dywizja III [R4]
______

Witam w Dywizji III. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

___________Grzehu92___ 0 - 3 __ BartOoOsh

______________Aligi PL___ 0 - 3 __ rezerwa!

________BartOoOsh___ X - X __ judzik

_____._____coyote85___ X - X __ rezerwa!

____-_-_____rezerwa!___ X - X __ BartOoOsh

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Nie 23:06, 11 Sty 2009, w całości zmieniany 3 razy

strzały 14-6
Pierwsze 30 minut to moja przewaga i kilka dobrych okazji, jednak w tych akcjach strzały na bramkę były albo kompletnymi kikasami napastników albo strzałami w słupek czy też tuż obok, w boczną siatkę. Po tym okresie gra się wyrównała, rywal miał sporo z gry, jednak to ja strzelałem bramki. Pierwsza to szybka kombinacja tuż przed przerwą, a druga wpadła około 65 minuty po błędzie bramkarza i strzale do niemal pustej bramki.

______.______Ben_Ass___ 1 - 1 __ coyote85

Ostatnia faza = ciężka walka o miejsca w tabeli radosny.
Mecz rozpoczął się dość zachowawczo. Dobra postawa obronna z obu stron i mało okazji strzeleckich. Dwa strzały z mojej strony, trzy uderzenia piłkarzy Jamajskich, jednak nie przyniosły one bramek. Druga połowa to już odważne ataki Łotyszy, bramka na 1:0, potem okazja ze środka 'one on one' z bramkarzem i obok słupka. Jeszcze kilka strzałów, lecz nie dało sie zaskoczyć golkipera gości. Z tego co pamiętam to rywal nie zagroził poważnie mojej bramce w tej odsłonie... aż do 88 minuty. Łotwa jest pechowa ostatnio i nie gra do końca. Jamajka - wrzutka - bania - gol - 2 pkt w plecy radosny

strzały 8-10
Podszedłem do tego spotkania luźno, może to się troszeczkę zemściło, jednak trzeba przyznać że rywal grał cały czas bardzo skoncentrowany i na dobrym poziomie. Z początku miałem generalnie częściej piłkę, ale nie mogłem dopchać się pod bramkę... i to by było na tyle z mojego grania. Z biegiem czasu rywal zaczął konstruować ładne akcje i zdobył całkiem zasłużoną bramkę. Potem otworzyłem się i już poszło... momentami wymiana ciosów, jednak moje były bardzo tępe ;-) W samej końcówce przejąłem jeszcze inicjatywę i mogłem zdobyć jedną czy dwie bramki, ale to nie był mój mecz. Gratulacje, zasłużone 3 punkty.

Śro 1:45, 07 Sty 2009 Zobacz profil autora
seba21990

Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 42

kolejka 29
seba21990 1-0 tomalon
mecz dosc wyrownany pierwsza polowa to minimalna przewaga przeciwnika jednak obaj nie wykjorzystalismy po 1 sam na sam on w 7 min ja w 25 min do przerwy 0:0 druga polowa z moja lekka przewaga ladnie rozgrana akcja w 10 min i strzal za 16 metrow po dlugim rogu podcial przeciwnikowi skrzydla w 35 min dostalem czerwony kartonik ale obraz gry sie nie zmienil dzieki

Śro 18:40, 07 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 29

Grzehu92 0:4 Bart0osh

Im dalej w mecz, tym większą przewagę miał rywal, grał lepiej pewniej i - co za tym idzie - strzelał seryjnie bramki. Mój udział w tym spotkaniu ograniczył się do dwóch groźnych ataków, ale to było zdecydowanie za mało, by przechylić szalę na swoją korzyść. Nie udało się urwać punktów liderowi, a spadek coraz bardziej zagląda w oczy...

Czw 20:58, 08 Sty 2009 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 293

Kolejka 30

BartOoOsh 1 - 0 coyote85

Mecz jak zwykle ciezki dla mnie z tym rywalem jednak z niewielka moja przewaga. Czestsze ataki po mojej stronie i 1 polowa zdecydowanie dla mnie z tym ze wynik nadal 0-0. W drugiej polowie mecz calkiem wyrownany... na sammym poczatku J.Diaz po dosrodkowaniu mial kapitalna okazje zeby strzelic bramke... uderza glowa i nietrafia niestety. Pod koniec meczu juz dosc nerwowe akcje i w loss time dosrodkowanie Saborio z lewego skrzydla do glowki ponownie wyskakuje J Diaz i tym razem umiesza pilke w bramce zdobywajac cenne 3pkt w doliczonym czasie:) Dzieki

coyote85 0-2 Judzik

Jamajka ssie ... najgorszy zespol jaki moglem trafic wolalbym grac piastem. Judzik strzela gola bardzo szybko okolo 10 min. poźniej wyrównana walka w 2 polowie Judzik doklada 2 gola. Ja mialem 2 sam na sam a oczywiscie albo obok słupka albo w GK. Jamajka nie ma co sie równac z takimi timami jak kanada i costaryka to na pewno nie wiem jak z resztą.

Tomalon 2-1 Ben_Ass

Mecz z moja lekka przewaga bo bledzie przeciwnika strzalem na 1-0 pozniej mam poprzeczke lecz w ost min dostaje bramke do szatni. W drugiej polowie lade uderzenie zza pola karnego i bylo 2-1 pozniej atakowalismy ale nic nie wynikalo z tego i dlatego wynik nie ulegl zmianie. Dzieki ;]

Pią 14:31, 09 Sty 2009 Zobacz profil autora
zak21

Posty: 201

Kolejka 28
zak21 1:3 BartOoOsh
Pierwsza bramka pada dla Kostaryki, jest to strzał z ponad 20 metrów po odbiorze piłki, dość szybko wyrównuję serią podań podchodząc pod samą bramkę. Na początku drugiej połowy wychodzę Hlebem sam na sam z bramkarzem i strzelam tuż obok słupka, rywal zdobywa chwilę potem drugiego gola, w zamieszaniu po rzucie rożnym odbieram mu piłkę, jednak w taki sposób że zbierający się po stracie Kostarykańczyk znowu ją przejmuje, jedno podanie i 1:2. Rzucam się do ataku, marnuję jedną doskonałą sytuację, strzał z około dziesięciu metrów mojego niepilnowanego zawodnika paruje bramkarz, potem mam jeszcze lepszą, ciut bliżej bramki, jednak zawodnik strzela w sam środek bramki, dokładnie tam gdzie stoi keeper. Idąc całkowicie do przodu w ostatniej akcji meczu dostaję kontrę na 1:3. Chyba mój najbardziej pechowy mecz w tych rozgrywkach, ale cóż, wynik idzie w świat wink

Pią 23:39, 09 Sty 2009 Zobacz profil autora

Kolejka 30

Grzehu92 0:7 Ben_Ass

Czerwona kartka na początku spotkania....a potem to już wszystko jasne. Ciężko było cokolwiek sklecić, a rywal jak miał piłkę, to nie patyczkował się - szedł z akcją i łupał kolejne bramki. Szkoda, że tak beznadziejnie kończę te rozgrywki ligowe, ale formy i chęci już nie te. szkoda.

Sob 16:08, 10 Sty 2009 Zobacz profil autora
judzik

Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 67

Kolejka 32

judzik - zak21 1-3

Porazka 3-1 , no coz szybki mecz, duzo akcjii podbramkowych z jednej jak i z drugoej strony.Strzelam bramke z glowki po dosrodkowaniu,lecz radkosc nie trwala dlugo i goscie wyrownuja,potem dokladaja jeszcze 2 bramki i po meczu,w tym meczu zak pokazal zimniejsza krew pod moja bramka i to on wykorzystal wiecej okazji. dzieki i powodzenia dalej:)

Nie 2:31, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora
Tomalon669

Posty: 86

Kolejka30
Tomalon 0-1 Zak21

Mecz wyrownany. Pierwsza polowa nalezala do mnie druga do zaka. Mielismy duzo niewykorzystanych sytuacji ja mialem 1 slupek jednak w ost min meczu przez przypadek sfaulowalem w polu karnym moj bramkarz wyczol uderzenie jednak nie byl w stanie obronic. Dzieki za mecz

Nie 20:33, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora

Zgodnie z regulaminem

IV.4. Wyniki Uczestnika ligi, który zostanie usunięty z powodów opisanych w punkcie IV.3. lub Uczestnika ligi, który zrezygnuje z rozgrywek, podlegają weryfikacji na Walkowery na jego niekorzyść, z tym zastrzeżeniem, że weryfikacji podlegają tylko wyniki z Rundy, w której Administracja serwisu podjęła decyzję o ukaraniu zawodnika. Nie podlegają weryfikacji wyniki spotkań rozegranych w rundach, które już zakończono. Definicja Rundy została przedstawiona w punkcie II. Struktura Ligi.

Graczom Grzehu92 oraz Ailigi PL na Runde IV zostają przypisane WO na ich niekorzyść.
Pozostałem wyniki w poprzednich rundach pozostają bez zmian.

Nie 23:05, 11 Sty 2009 Zobacz profil autora
Bart0o0sh

Posty: 293

Kolejka 31

BartOoOsh 1 - 1 judzik

Mecz Bardzo sloby w moim wykonaniu... troche lagowalo... Na poczatku przeciwnik mial przewage co udowodnil bramka strzelonana 1-0 dla niego. Z biegiem czasu mecz sie wyrownal, a pod koniec nawet i moze delikatnie ja przewazalem i pada bramka na 1-1. W ostatnich minutach Saborio sam na sam nietrafia nawet w bramke i koniec meczu. Dzieki

Pon 16:45, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora
judzik

Posty: 67

Kolejka 30

judzik - seba21990 1-1

Wynik remisowy ale szkoda pisac nawet,zaczelismy grac to pierwsza polowa to wielkie lagowanie nic wiecej, nie mozna bylo wogole grac, w przerwie zmienilismy serwer i juz lepiej sie gralo ,strzelilem na 1-0 mialem jeszcze okazji i nie wykorzystalem ,z kolej pilka odbita od mojego obroncy laduje pod nogi napstnika gosci i ten umieszcza pilke w bramce..szkoda straconych pkt dzieki i powodzenia

Pon 22:14, 12 Sty 2009 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

KOLEJKA 31

coyote85 0-3 rezerwa

Słaby mecz w moim wykonaniu, mimo ze mialem okazje to i tak kupa wychodzila. Rezerwa za to gdy mial dobrą okazje to okazje ta zamieniał na bramke. Czekam tylko na koniec ligi, nowa edycje i mam nadzieje lepszy zespol.

Dzięki i powo dalej

Wto 23:57, 13 Sty 2009 Zobacz profil autora
seba21990

Posty: 42

kolejka 28
seba21990 1-1 rezerwa
mecz wurownany przez pierwsze 20 min pozniej lekka dominacja rezerwy ktory tak chyknal z 5 m w poprzeczke ze malo co pewnie sie niezlalamala odebralem mu 3 miejsce prawdopodobnie a ja pod koniec sie obudzilem cco widac po wynikch szkoda ze dopiero teraz kazdy mysli ze mozna latwo obegrac nmie ale czasami gubi was to walka do konca mimo ostatniego miejsca i nie mowcie tu ze to tylko szczescie szlak was trafaia ze cienias odbiera wam punkty pewnie dzieki

Czw 0:53, 15 Sty 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / III Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)