Wto 21:14, 20 Sty 2009 Zobacz profil autora

Posty: 984

Skąd: Ełk

Para 2:
gAc 1-0 Biszkopt

Mecz nie Ciekawy duzo wali w polu. Po pare dogodnych sytuacji z obu stron. Strzelam bramkę na 1:0 po wrzutce i strzale z głowki Kanoute. Kolega zatrzymuję i stwierdza że mu stroje się mieszają Zielony z Żółtym i wychodzi z gry no i To było w tym spotkaniu najciekawsze dokańczamy mecz ale wynik nie ulega zmianie

Awans: Bart0o0sh

Przeciwnik doskonale mi znany od kilku lat wiec takze z doswiadczeniem niemniejszym niz ja (spotkanie po latach zdzier )... wiedzialem ze latwo niebedzie. W pierwszej polowie troche mnie rozczarowal po niecalych 30min jest juz 3-0 dla mnie ... pod koniec polowy trace bramke na 3-1. W drugiej polowie mogly i powinny pasc nastepne bramki dla mnie ... jednak brak celnosci i szczescia msci sie na mnie i dostaje brame na 3-2. Troche wkurzony z przebiegu meczu biore sie w garsc i szybko strzelam na 4-2... caly mecz mialem spora przewage i dopiero po mojej 4 bramce mecz sie wyrownal na ostatnie minuty... byly szanse po obu stronach jednak nic juz niewpadlo. Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Śro 21:42, 21 Sty 2009, w całości zmieniany 2 razy

Adrian1993 (Polska) - Lisekx111 (Mali) 2:1

Od początku mecz był bardzo zacięty, nikt z nas nie dochodził do żadnych sytuacji strzeleckich. W 43 minucie rywal oddaje mi piłkę przed polem karnym, nie mogę tego nie wykorzystać i Sosin trafia na 1:0. Po przerwie rywal starał się atakować, lecz brakowało mu okazji strzeleckich. W 76 minucie faul przed polem karnym. Rzut wolny na piękną bramkę zamienił Kanoute. W 85 minucie Brożek marnuje sam na sam. W 88 minucie uderza Sosin bramkarz wypluwa piłkę przed siebie, prosto pod nogi Brożka, a ten nie ma problemów z trafieniem do bramki szczęśliwy

adek4(Mali) 6-0 Krzysiuk(Polska)

Świetnie zaczynam spotkanie już po pierwszej akcji mogło być 1-0, jednak brakowało szczęścia.Krzysiuk też po strzale z głowy mógł wyjść na prowadzenie, lecz podobnie jak u mnie zabrakło mu szczęścia.Dalsza część gry to moja przewaga, grało mi się bardzo dobrze i co najważniejsze moi zawodnicy świetnie uderzali zza pola karnego.Do połowy 4-0 i 9-2 w strzałach.W drugiej połowie nie dałem dojść koledze z klanu nawet do jednej akcji.Ciągle atakowałem i pod koniec meczu trafiam jeszcze dwa razy do siatki Polaków, choć mogło być więcej.Strzały 20-2.Dzięki za meczyk wink

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Czw 18:14, 22 Sty 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:12, 22 Sty 2009 Zobacz profil autora
Minio

Posty: 1836

można grać 1/2 termin do 25.01 do godziny 18.
Sob 0:19, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
Adrian1993

Posty: 930

1/2 Para 2

Adrian1993 - adek4 5:0

Zagrałem bardzo dobry mecz. W taktyce moi zawodnicy mieli fantastyczne formy i nie mogłem tego nie wykorzystać. Zacząłem dość defensywnie. Z biegiem czasu grałem coraz ofensywniej i w końcówce pierwszej połowy zdobyłem dwa gole. Najpierw w 33 strzałem zza pola karnego popisał się Błaszczykowski, a potem w 40 dośrodkowanie w pole karne na bramkę zamienił Sosin. Po przerwie rywal naciera, ja wychodzę z kontrą i jest 3:0 za sprawą Brożka. Widać że rywal podłamał się po tym golu. Zdobywam czwartą bramkę i jest po meczu. Piątą dokładam w doliczonym czasie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Dzięki za mecz.
Sob 16:20, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc 1-0 Bart0o0sh

4-4 w strzałach mecz nie ciekawy . Mało akcji po obu stronach strzelam bramkę dość wcześnie po jednej akcji pierwszej połowy oddaje strzał z pierwszej piłki i brameczka.
3-1 w strzałach dla przeciwnika w drugiej połowie doszedłem do głosu i to ja oddałem 3 strzały a przeciwnik 1 . Wynik jednak nie uległ zmianie.

dzieki
Sob 20:15, 24 Sty 2009 Zobacz profil autora
Minio

Posty: 1836

Fajnie, że szybko zagraliście. Możecie już grać finały. Terminu jako takiego nie dałem ale myślę, że do poniedziałku się wyrobicie.
Nie 0:08, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora
Adrian1993

Posty: 930

Grande Finale

Adrian1993 4:3 gAc

Już od początku mecz ataki gAca, ale nie były one skuteczne. W 20 minucie rywal strzela bramkę. Dośrodkowuje Sissoko, strzela Kanoute i mamy 1:0. Długo się rywal nie cieszył tym prowadzeniem, bo już w 30 minucie wychodzi sam na sam R.Lewandowski i strzela obok bramkarza. Chwilę później strzelam kolejną bramkę. Tym razem po dośrodkowaniu Brożka, głową trafia Smolarek. Trzy minuty po tym golu rywal ma rzut rożny, ale moi obrońcy wybijają. Wychodzę z kontrą piłka do Lewandowskiego, ten wychodzi sam na sam i w podobny sposób strzela drugą bramkę. Do przerwy 3:1. Jeszcze przed przerwą gola z dystansu strzela Sissoko. Do przerwy 3:2. Po przerwie napiera gAc ja staram się wychodzić z kontraatakami. Jeden z nich przynosi skutek w 70 minucie. Dośrodkowanie Krzynia z lewej strony na bramkę zamienia Lewandowski po raz trzeci. Rywalowi udaje się strzelić gola na 4:3 na 10 minut przed końcem, ale to wszystko na co było stać drużynę Mali. Polska wygrywa!

Bohater meczu:
Nie 13:18, 25 Sty 2009 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gratulacje

sporo szczęścia miałeś .. zadecydowało o tym brak skuteczności i twoje 4 bramki na 6 strzałów ..

adek4(Mali) 2-1 BartOoOsh(Polska)

Mecz należący do tych bardziej nudnych.Dużo kopaniny w środku pola i gry na oślep.Pierwszy na prowadzenie wychodzi przeciwnik po dość szczęśliwej akcji.Od tej pory staram się odrobić straty, grając dobrze wprzodzie.Znów Kanoute pokazał, że jest liderem zespołu strzelając wyrównującą bramkę.Do końca meczu obaj staramy się coś ugrać, jednak zawsze coś przeszkadza w wykończeniu akcji.Dopiero w ostatniej minucie ładnie rozegrałem piłkę i wyszedłem na dogodną okazję do strzelenia bramki co bezlitośnie wykorzystuje.Myślę, że zasłużyłem na zwycięstwo, jednak jest nie dosyt, że tylko 3, a nie 1 miejsce.Cóż taka jest piłka wink

Wto 15:17, 27 Sty 2009 Zobacz profil autora
Minio

Posty: 1836

No muszkieterowie poniżej sobie możecie sprawdzić ile punktów zdobyliście dla Waszego składu (przypomnę, że punktacja jest w regulaminie turnieju indywidualnego). Osoby, które całkowicie olały sprawę tj. nie podały żadnego wyjaśnienia oraz powodu, dla którego nie rozegrały spotkania jak i osoba zbanowana a rozpisana nie zostały uwzględnione do punktacji tym samym dostały 0 pkt.