Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / III Sezon-Liga 2 Zobacz poprzedni temat

_______

__________

______________________
    Zasady rozegrania Fazy Pucharowej w 2 lidze

Klany z 2 ligi które zajmą miejsca 1-8 zostaną dopuszczone do Play-off walczące o 1 ligę!
    Wygrany finału awansuje, przegrany z finału gra baraż z klanem z 7 miejsca w 1 Lidze.

*Baraż
    Przegrany z finału vs 7 miejsce z 1 Ligi.

System doboru przeciwników:

*Gracz który ma najmniej punktów w swoim klanie gra z graczem z klanu który ma najwięcej punktów w swoim klanie.
    Więc wygląda to tak:
    Gracz z generalki nr 4-Gracz z generalki nr 1.
    Gracz z generalki nr 3-Gracz z generalki nr 2.
    Gracz z generalki nr 2-Gracz z generalki nr 3.
    Gracz z generalki nr 1-Gracz z generalki nr 4.

lukas15 0-1 Krisdrogba

Mecz dodatkowy: lukas15 - nowaxis 1:2 po dogr.

Reggae Boyz utrzymuje się w 1 Lidze!

Czas na rozegranie barażu o 1 Ligę mija 28.02 o godz.18.00!

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Sob 16:34, 28 Lut 2009, w całości zmieniany 20 razy
Nie 17:21, 15 Lut 2009 Zobacz profil autora

Zaszła pomyłka, dobrze że pajujo zauwazył i mi zakomunikował Wink
Dałem najlepszych z najlepszymi :/.
Teraz już jest ok, sorry za zamieszanie.
Termin przedłużam do czwartku do godz.15.00!
Pon 17:27, 16 Lut 2009 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

coyote85 - 19Ruch20

mecz rozpoczyna sie od gry w srodku pola. W I polowie malo sie dzieje. W 2 mialem slupek a ruch strzela w mojego GK prawie na pustą. Jakies 20 min po rozpoczęciu 2 polowy strzelam bramke takąharą. Ruch ustawia cały team na atak, dobrze sie bonilem i mialem kilka kontr ale dupa wyszla. Równy dobry mecz . Dzięki za gre

Skąd: Patrz na avatar

W pierwszej polowie najpierw ja trafiam dwie bramki a rywal w loss time trafia na 2:1.W 2 polowie znowu ja trafiam na 3:1 a rywal znowu w loss time zmniejsza rozmiary porazki.

Od początku rzucam się do ataku, co szybko wykorzystuje Saganowski. Nie minęło 5 minut i dośrodkowanie Brożka na bramkę zamienia R.Lewandowski. Do przerwy już nic sie nie zmienia. Po przerwie dokładam jeszcze jedną bramkę autorstwa Saganowskiego. Przeciwnik pisał mi że dawno nie grał, co było widać gdyż robił dużo błędów.

banan1707(Polska) 1-3 godlo(Korea)

Trace bramke i głupim błedzie ale za chwile mamy juz 1-1 i potem rywal strzela na 1-2 po chwili strzelam samoboja i pozamiatane

Ogólnie był to mecz wyrównany dużo się działo na środku boiska, mało strzałów, mecz walki. To co zapamiętałem z tego meczu to na początku znakomita zmarnowana sytuacja przez rywala, sam na sam z bramkarzem i piłka minęła o metr moją bramkę. W drugiej połowie przeciwnik strzela bramkę i ma komfort bo raczej mało było sytuacji i jeden gol mógł rozstrzygnąć wszystko. Miałem swoją stuprocentową sytuację ale Kanoute jej nie wykorzystał bardzo podobna sytuacja jak z pierwszej połowy co rywal tylko ze ja trafiłem w bramkarza tym razem.Niestety starałem się ale się nie udało. Gratulacje dla zwyciężcy. W strzałach 6-5 dla mnie

Mecz doddatkowy kapitanów

lukas15 1-1 nowaxis 1-2 po dogrywce dla nowaxisa

Mecz z przewagą rywala. W strzałach 14 -16. Szkoda ze to już koniec. Chciałbym podziekować mojemu klanowi za systematyczne granie meczy.

Ostatnio zmieniony przez lukas15 dnia Śro 18:53, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

strzały 7:8

Zaczyna się zgodnie z planem, po strzale Gmandia'y prowadzę 1-0. Chwilkę utrzymywał się taki wynik i nikt nie mógł stworzyć sobie dogodnej okazji. Niestety przeciwnikowi w końcu udało się znaleźć drogę do mojej bramki, zawinił nieco mój bramkarz, który wbił sobie piłkę do bramki po strzale z 25 metrów. Chwilę później po krótko rozegranym rożnym oddaję strzał, goalkeeper broni, ale piłkę do pustej bramki pakuje Dos Santos. Początek drugiej części i batik strzela gola w stylu kristo2323: wkopka => sam na sam => 2-2. W tej chwili moi piłkarze stanęli i niedługo potem przegrywam 2-3. Sytuacja była ciężka, ale niezawodny Dos Santos minął obronę rywala i w 1na1 wyrównuje. W 26 minucie Namouchi dostaje czerwo i robi się nieciekawie. Zmieniam nieco ustawienie, wchodzi Jemaa i od razu asystuje przy golu, którego zdobywa nie kto inny jak Dos Santos. Niestety brak zawodnika dał mi się we znaki pod koniec meczu, trzech Koreańczyków po kontrze napotkało opór tylko jednego obrońcy i musiało się to skończyć wyrównaniem.

Remek 1:2 Ben_Ass
Strzały: 12-8
Nie wiem jak ja tego nie wygrałem ;/;/ W pierwszych minutach rywal całkowicie nie istniał na boisku... Tylko moi gracze nie potrafili tego wykorzystać. Mając z pięć dogodnych sytuacji udaje im się zdobyć tylko jednego gola i to też po nogach obrońców ;/;/ Po tej bramce czułem się znacznie pewniej, po prostu nie mogłem dać sobie wydrzeć 3 pkt. Stało się inaczej. Ben_Ass coś tam zmieniał w formacji, to przyniosło owoce w postaci gola po kontrze. Koło 70 minuty koszę od tyłu w polu karnym jednego ze skośnookich i mamy karnego. Tak tracę 2 bramkę, która mnie już całkowicie załamała. Sprawdziło się powiedzenie: "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić".
Dzięki bardzo

kaimada 3:0 WO Pajujo

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Śro 21:54, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Wto 22:38, 17 Lut 2009 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 63

Skąd: Będzin

Mecz wyrownany w strzalach po 6, pilke moze mialem dluzej i czesciej lecz pierwszy tafia rywal a ja natychmiast odpowiadam golem na 1:1, nie wiem czy najladniejszy gol w mojej karierze, sytrzal z 30 metrow odbija sie od slupka i wpada. W loss mialem szczescie bo zdobywam gola po rykoszecie.

Reksul x-x bodzio89rdk

Mecz bardzo dobry w moim wykonaniu mozna powiedziec wkoncu, atakuje nawet dominuje nad rywalem, bardzo wkurzyla mnie sytuacja jedna mam rzut rozny strzelam glowa i z lini wybija obronca pilke od razu poszla kontra i 1-0 dla kolegi wiec znowu gram swoje probuje az se udalo na 1-1 bylem lepszy w koeljnych minutach co dalo mi bramke druga polowa przestalem grac kolega wykorzystal to w brytalny sposob dwoma bramkami ale wkoncu wrocila moja gra i udalo mi sie wyrownac na wiecej zabraklo czasu wydaje mi sie ze bylem lepszy jednak w 90min ale remis nie jest zly. Powodzenia dalej:)

Z POCZATKU MECZU VITOSS ZACZOŁ OD MOCNYCH ATAKÓW...ALE NIC Z TEGO PUDŁOWAŁ... POZNIEJ WZIOŁEM SIE DO ROBOTY STRZELAM NA 1-0 BRAMKE ZE SZCZUPAKA ALE VITOSS ODRAZU WYRÓWNAŁ 1-1 ALE NIE MINEŁO 4MIN I WYCHODZE ZNOWU NA PROWADZENIE 2-1 POZNIEJ 3-1 4-1 PO PIERWSZEJ POŁOWIE 7-7 W STRZAŁACH DRUGA POŁOWA NICZYM SIE NIE RÓZNIŁA TYLKO STRZAŁAMI 11-9 W STRZAŁACH DLA VITOSA KTÓRY JESZCZE ZDOŁAŁ STRZELIC 1 BRAMKE ALE TYLKO NA TYLE BYŁO GO STAC DZIEKI POWODZENIA

Ostatnio zmieniony przez Mariusz91bn dnia Śro 23:47, 18 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

Bodzio89RDK 1:2 DR_man
Zaczynamy grę na cybernecie i po 22 minutach postanowiliśmy zmienić serwa. Lagi były bardzo duże, ale udało mi się wyjść na prowadzenie po prostopadłym podaniu do Dos Santosa. Zmieniamy na MyDevil i już zaczęło się lepiej grać. Polacy rzucili się do ataków i efektem był gol wyrównujący. Gra stała się bardzo nerwowa, obie drużyny nie mogły stworzyć sobie dogodnej okazji. Gdzieś pod koniec po dośrodkowaniu Namouchi zgrywa piłkę głową do środka, a Dos Santos posłał piłkę obok bezradnego bramkarza. Pod sam koniec jeszcze mocny strzał z dystansu obronił mój bramkarz i zwycięstwo stało się faktem. Nie byłem lepszy w tym meczu, ale jakoś się udało wygrać.

Mariusz91bn 1:6 Remek
Strzały: 5-10
Od pierwszej minuty narzucam swój styl, Mariusz ma niewiele do powiedzenia przez większość spotkania. Już w 3 minucie za sprawą niezawodnego Dos Santosa wychodzę na prowadzenie, chwilę później dokładam drugie trafienie i wiem że już nie mogę przegrać tego pojedynku. Ogólnie dobry mecz z mojej strony, wszystko mi wychodziło szczęśliwy

CristianoKSG 3:2 kaimada
Przeciwnik strzelał tylko z dystansu, raz mu strzał wszedł 2x wyszedł na rzut rożny który wykorzystał i tak wyglądał ten mecz. Fabiański bronił genialnie, a strzały już po minięciu bramkarza blokowali obrońcy....

MAMY FINAŁ !!!!

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Pią 21:01, 20 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Czw 17:39, 19 Lut 2009 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Posty: 63

rezerwa! x-x Musiek07

Bodzio89RDK x-x DR_man

takie mecze bardzo bolą szczegolnie gdy sie nie czulem gorszy od kolegi, stracilem az 6 bramek a co najlepsze 5 idealnie w 100% takie same widac ze cale zycie gra jedno i to samo bo robil to doskonale podanie z jednego napastnika do drugiego ten juz od razu wybiega przed moim obronca i strzela za polem karnym = 5 bramek straconych takich samych jakby to byly powtorki gola gratulacje i powodzenia dalej zycze

mecz zdecydowanie na moja kozysc kaimada nie pograł sobie hehe:D od poczatku do konca napierałem ... pozniej juz sobie grałem na luzie... 18-8 w strzałach dzieki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez Mariusz91bn dnia Pią 16:43, 20 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:49, 19 Lut 2009 Zobacz profil autora
Nowaxis

Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 274

Skąd: to samo co godlo

Śmierdzące Skarpety-Wściekłe Plemniki

Ostatnio nie mam zabardzo jak grac w weola, bo w laptopie popsuł mi sie wejscia usb a ja tylko na padzie gram i bylo widac w tym meczu brak grania.Pietri odpoczatku mnie przycisnal, na dodatek moja strzalka w lewo slabo chodzila i w pierwszej polowie mial ze 3 sytuacje sam na sam, dobrze dla mnie ze nie wykorzystal ich, ja jedynie moglem sie ograniczyc do paru kontr.pierwsza polowa zdecydowanie dla pietriego.Druga polowa juz troche lepsza w moim wykonaniu, ale dalej mialem problemy z padem, pietri dalej dazyl do zwyciestwa,ale jedna z moich kontr zakonczyla sie wybiciem bramkarza gosci na rzut rozny, po wrzutce z rogu ,moj zawodnik kieruja pilke glowa do bramki.Wielka euforia na stadionie.Pietri juz nie dal rady wyrownac.Cieszy zwyciestwo ale sama gra daje duzo do myslenia.Pewnie spowodwane jest tym brakiem mojego grania w weola,ale jutro daje mojego laptopa do naprawy i mysle ze zaczne wrescie nadrabiac zaleglosci:) dzieki opis by judzik

Nowaxis x-x LGZuczek

Mecz wyrównany.Nie wiele było okazji do strzelenia bramki. Pierwsza akcja podbramkowa i mamy 1:0 po pieknym kiwnieciu JI Sung daje prowadzenie.Pare minut później mamy remis.Pod koniec meczu odskoczyłem rywalowi na dwie bramki i już nic się do końca nie zmieniło.Mogło być różnie.Dziękuje za mecz.Oto bramka na 1:0 CLICK opis by godlo

Krisdrogba x-x qbra

Ostatnio zmieniony przez Nowaxis dnia Nie 16:46, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

judzik x-x Musiek07
Na początku zapowiadało się na wyrównany mecz i taki też był chociaż wydaje mi sie,że Tunezyjczycy pod wodzą DR_mana przeważali ale nieznacznie kilka razy ratował mnie Neil Alexanderson lecz wkoncu musiał skapitulować.Szkoci nie rezygnowali i niedługo po tej bramce zaczeli próbowac zaatakowac i jeszcze przed koncem 1 połowki wyrownali na 1:1.Druga odsłona zaczęła się świetnie dla moich podopiecznych grali o niebo lepiej niż w pierwszej części i szybko po gwizdku sędziego zaczynającego drugą częsć spotkania strzelają bramke na 2:1.Lecz niestety krótko cieszyłem się z tego prowadzenia bo po zaledwie jednej minucie Tunezja trafia kolejnego gola, po błędzie w kryciu.Ale nadal nie rezygnowałem i próbowałem coś ugrać, udało się trafiam na 3:2 20 min przed końcem.DR_man zmienia taktyke i po swoich dogodnych sytuacjach, pada gol niestety dla Tunezjii.Mecz kończy się wynikiem 3:3 co odzwierciedla sytuację na wirtualnym boisku.Dzięki. opis by Nowaxis

Brak szczecia...warunkow nie bylo wcale.Lag co dwie minuty w grze.Prowadizlem 1:0 później nagle zrobilo sie 1:2 2:2 i 2:3.5 minut dzieliło mine do remisu...Chłopaki licze na Was! opis by godlo

Nowaxis 3:3 DR_man
Patrze na formy moich grajków i Dos Santos niebieski, jak i reszta podstawowej pomocy. Musiałem to jakoś poustawiać i ruszyłem do boju. Na początku nieco przycisnąłem i Gmiandia uderza w słupek. Jednak kilka minut później Jemaa wychodzi przed obrońców i strzela pierwszego gola. Pod koniec połowy daje sobie strzelić bramkę po krótko rozegranym wolnym. Druga połowa i szybko przegrywam 1:2 po dośrodkowaniu. Na szczęście dwie sekundy później Jemaa uderza w taki sposób, że bramkarz przespacerował się tylko po linii bramkowej. Kilka minut później rywal znów wrzuca, strzał głową z 13 metrów i mój bramkarz pakuje sobie piłkę do bramki. Od tego momentu rzucam się do ataków, ale co z tego, gdy najpierw Jemaa nie trafia w sam na
sam, następnie uderza w słupek, jeszcze Ben Saada w 1na1 także trafia w bramkarza. W końcu coś musiało wpaść i udaję mi się doprowadzić do remisu. Niestety brakło czasu na coś więcej.

godlo 2:3 Remek
Mecz grany na dwie raty... Praktycznie w spotkaniu przeważały lagi, a nie zawodnicy i gra w piłkę ;/;/ Przyznaję, że bardzo szczęśliwie wygrałem ten pojedynek.

Krisdrogba 0:4 kaimada
Taktyka na ten mecz była standardowa. W ofensywie presing, w defensywie jak to ładnie określił mój kolega "Spokojnie, wyp.....". Kiedyś nazywali to lamerką. Konsekwentnie wybijałem piłkę wreszcie ładnie zbił ją Diarra, podał do Sidibe ten do Kanoute i 1. strzał Mali w tym spotkaniu był bramką. Ok 30' rzut rożny dla Mali groźnie składał się Kanoute do nożyc, piłka wybita do Boyda, ten skoszony na połowie przez Diawerę i kontuzja uniemożliwia mu dalszą grę. Po prawdzie po tej sytuacji mój bramkarz już nie musiał się popisywać (wcześniej Boyd uderzał 2-krotnie bardzo dobrze, ale GK bronił). W 43' sam na sam Mah Sidibe nie trafia w bramkę i zostaje zmieniony przez Diallo. Początek 2. połowy to znowu szachy aż wreszcie w 57' Keita przepycha piłkę do Kanoute, ten biegnie wszerze boiska i z asystą 2 obrońców strzela z 18 m obok zaskoczonego bramkarza. Desperackie ataki Szkotów napotkały na groźną kontrę w 82' kiedy to Kanoute podał Diallo, ten wpadł w pole karne i strzelił między nogami bramkarza. Już wiedziałem, że wygraliśmy ligę, ale w 87' znowu Kanoute do Diallo i znowu płaskim strzałem pokonał on szkockiego bramkarza. Pogrom!

Pon 16:51, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora

Ostatnia potyczka to baraż pomiędzy:

Śmierdzące skarpety - Reggae Boyz.

Termin podany jest na górze, powodzenia.
Śro 19:07, 25 Lut 2009 Zobacz profil autora
Mariusz91bn

Posty: 63

Mecz o 3 miejsce!

Pietri x-x rezerwa!

początek meczu i 1 polowa ciężka jak dla mnie trace od razu bramke potem odrabiam przed koncem 1 polowy i w 2 pakuje szybko 2 bramke ogolnie nudny mecz i 91-92 minuta fart SERBII... dostaje pilki pod nogi na pusta bramke i 2:2

Wkoncu zagralem swoje widac ze forma rosnie co w ranku nawet widac juz, a co do meczu to jednak wyrownany mecz i kolega nie zasluzyl na az tak wysoką porazke mialem lepsze okazje i dla tego wygralem ale rywal na az tak duza porazke nie zasluzyl jednak. Dzieki za mecz

qbra x-x CristianoKSG

Ostatnio zmieniony przez Mariusz91bn dnia Czw 20:38, 26 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:49, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora

Baraż o 1 Ligę!

Pierwszy strzelam gola. Następnie tracę dwa i strzelam drugiego.

ReggaeBoyz pozostają w grze :]

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pią 21:41, 27 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Czw 14:26, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

Bodzio 2-2 LGZuczek

Cały mecz cisnę a rywal strzela bramki. Druga po tym jak mój bramkarz nie biegnie do piłki tylko stoi w bramce. Strzelam w 91 minucie. 13-8 w strzłąch dla mnie
Czw 20:23, 26 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Clan League / III Sezon-Liga 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)