rosja 1-6 $liwa
Pietri 0-1 Raku
kolar 0:3 WO bladzio
Wez1 2-2 DrNo11

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 8:34, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 18 razy

2 - 0

No i drugi raz wygrywam z Raku szczęśliwy myślę że tym samym potwierdziłem, że pierwsze zwycięstwo nie było przypadkowe. zdzier Sądzę że kwestią zwycięstwa była zdyscyplinowana gra taktyczna, bramki zdobyłem po kontrach (chyba:P), na poczatku nastawiłem sie na grę jaka zdaje się byc najskuteczniejsza dla Ekwadoru czyli loongpass do Delgado bądź Tenorio, gra ta nie przynosiła efektów więc nastawiłem sie na atak pozycyjny, skrzydła i kontry. Szybkie Japońce były groźne i w sumie Raku oddał 9 strzałów, ja zaś 10 szczęśliwy

V Kolejka

No i pierwszy remis w lidze. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. No strzelam pierwszy w 8 minucie, po czym rywal mocno naciera i jakoś zdobywa bramkę. Ja strzelam na 2-1 i jakoś kontrolowałem, do momentu kiedy na prawdę nie chcący przycisnąłem przycisk wślizgu no i... smutny zły Czerwo i utrata gola. Fajnie. Miałem jeszcze później jeden dogodny strzał i główkę, która minęła słupek smutny smutny smutny No ale remis jak by nie było adekwatny do gry. Dzięki i powo dalej.
Pon 17:49, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 6

Raku 3:0

Udało mi się wygrać ale wcale nie było tak łatwo. Rosja miał kilka sytuacji, po których był bardzo bliski strzelenia gola. U mnie jak zwykle fenomenalny Oguro i Takahara dołożył z wolnego.

Dzięki za mecz, powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Pon 19:23, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

rosja0:3DrNo11
Mecz wbrew pozorom wyrownany mialem kilka znakowmitych okazji do strzelania gola jednak moja cudowna druzyna nie uraczyla mnie w tym meczu zadnym trafieniem. na koniec DrNo11 marnuje karnego. w strzalach 11:7

arek25 2:1 Wez1

Mecz dosc szybki nawet na niezlym poziomie. Mali obejmuje prowadzenie(szczerze to niepamietam jak). Wiem ze druga bramka dla mali po fatalnym bledzie obroncy. Jednak wez1 sie nie poddal i strzelil bramke na 2:1. Do konca meczu niezla nerwowka i przewaga wez1.

2-4

Zawaliłem ten mecz, ogólnie był bardzo wyrównany i akcje były bardzo szybkie. Od początku goniłem wynik, miałem zwłaszcza w II połowie przewagę, jednak brakło szczęścią, tego ,,pałera'' szczęśliwy No napewno, trzeba w następnym meczu dobrze zagrac 2 połowy (czyt. oddać dwa równe skoki zdzier )

bladzio 1:1 arek25

Wynik miła niespodzianka w strzałach 15:1 dla Mali, ale takich naprawde grożnych strzałów mieli może dwa, trzy. Do przerwy 0:0 wynik otworzył Kanute który zakręcił obrońcą i strzelił z 16 m nie do oborny. Ja próbowałem sobie znaleźć pozycje do strzału jednak rozbijał moje ataki, przeszedłem do bardziej ofensywnej takty. Jeden jedyny raz Barnetta wyprzedził obrońcę w polu karnym i strzałem w długi róg wyrównał.[/b]
Pon 23:06, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Pietri

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1220

Skąd: Wodzisław Śląski TYLKO ODRA

IV KOLEJKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bladzio1-3Pietri

Mecz bardzo dobry w strzałach 15-5 dla mnie.Początek wyraźnie dla mojego rpzeciwnika niemogłem wyjść z połowy.Ale po przepięknej kontrze strzeliłem bramke na 1-0.Później mimo moich ataków straciłem bramke i był remis 1-1.Ale musiałem ten mecz wygrać i atakowałem coraz bardziej.Następnie strzelam przeciwnik mnie skosił w polu karnym i sedzia podyktował rzut karny oraz Czerwoną kartke dla bladzio.Strzeliłem po ziemi w prawy róg bramkarza a on stał w miejscu zdzier.Grałem z przewagą 1 zawodnika więc wiedziałem,że tego meczu nieprzegram i atakowałem jeszcze mocniej no i w efekcie strzelam już w ostatnich minutach meczu brameczke na 3-1.Moi kibice przybyli do Szwajcarii w liczbie ponad 6,000 za co podziękowali im moi piłkarze za świetny doping po wygranym meczu zdzier.Hej polska goll lololololol ... szczęśliwy
Dzięki za mecz i powo dalej.

Czytałeś Regulamin?? Prosze podać numer kolejki!!!
edit by Krzysiuk

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Czw 14:45, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:49, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
rosja

Posty: 818

Kolejka 5

rosja 1:6 $liwa

Wynik raczej odzwierciedlajacy wydarzenia na boisku. Zanim sie zorientowalem co sie dzieje ptzegrywalem juz 3:0. Pozniej udalo mi sie zdobyc jedna bramke na co $liwa odp 3 trafieniami.
Dzieki i powodzenia dalej Wink
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kolejka 3

rosja 0:1 bladzio

W moim odczuciu mecz wyrownany i zaslugiwalem co najmniej na remis. jednak strzleam sobie na koncu pierwszej polowy samoboja a potem juz nic nie wpada.

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Wto 18:41, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 16:55, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 147

Wez1 0:0 $liwa

Mecz nie ciekawy mało sytuacji bramkowych gra toczyła się w środkowej części boiska raz ja zabierałem piłke wez1 póżniej on mi i tak cały czas radosny dzieki powo dalej

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Wto 21:55, 26 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:18, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
Wez1

Posty: 454

Skąd: Płoty

I Kolejka

Wez1 0-2 Pietri

O panie... Ja na prawdę nie mam słów na to. Żal, bo taka polska bierze Szkotów na biegi jak chce, a o walce siłowej już nie wspomnę. Zero przyjemności z gry, jak ciągle walą jakieś kiksy w obronie i tracę przez to duuuuuużo bramek. No ale jak by nie było rywal był lepszy i 2-0. No może w następnej edycji 4 ligi dostanę jakiś lepszy zespół (może ktoś w końcu przeciwstawi się Irakowi i Jamajce wchodząc w samozapłon przed pałacem kultury w Warszawie) i liga stanie się bardziej "ludzka". Za takie słowa to pewnie dostane warna, ale prawda jest taka, że jak widzę perspektywę gry z taką np. Japonią, czy Norwegią to odechciewa mi się grać, bo co bym miał piłkę przeciwnicy przewracają mną jak jakimś pajacykiem. Walczymy o utrzymanie radosny
Wto 22:51, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

kolar0:2bladzio

Mecz rozpoczynają Szwajcarzy, pierwsza akcja i gol. Potem duża przewaga Kanady, każda akcja bladzio przerywana już w zarodku. W drugiej połowie udało się Szwajcarom dojść pod bramkę Hirschfelda i gol... Przewaga Kanadyjczyków nie malała, ale na bramce cuda wyprawiał Zuberbuehl i dużo strzałów ponad bramką. Jak wiadomo nie wykorzystane sytuacje się mszczą. Kanada nie potrafiła swojej przewagi udokumentować bramką i Szwajcarzy strzelili na 2:0...

Śro 9:49, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
Raku

Posty: 1139

Kolejka 2

Raku 2:0 $liwa
Dziwny mecz, raczej nudny i na słabym poziomie. Dwie bramki strzela Ogruo. $liwa raz uderzał na pustą ale nie trafił w bramkę. W strzałach 10:4 dla mnie.

EDIT:

Kolejka 5

Pietri 0:1 Raku
Mecz z moją przewagą, w strzałach 15:3 dla mnie. To nie był łatwy mecz, Pietri raz trafił w słupek, u mnie nie mógł zagrać Takahara, Moniwa i Inamoto. Polska też nie grała w najmocniejszym ustawieniu. Trzy wywalczone punkty bardzo cieszą radosny

...

__

Ostatnio zmieniony przez Raku dnia Czw 17:10, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Śro 18:13, 27 Lut 2008 Zobacz profil autora
$liwa

Posty: 147

$liwa 1:0 bladzio

Strzelam bramke okolo 30min i do końca połowy mecz toczy się pod moje dyktando. W 2 połowie bladzio zmienia taktyke na bardziej ofensywna i ciśnie mnie strasznie miał 2 100% sytuacje ale na moje szczeście nie trafia:) dzieki i pozdrawiam

___

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Pią 19:52, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 19:51, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

11 kolejka

kolar2-1wez1

Ciekawy mecz, dużo akcji. Szkoci strzelaja na 1-0, ale to tylko podrażniło ambicję Kanadyjczyków, którzy szybko strzelają wyrównującego gola, a następnie trafiają zwycięską bramkę. Zasłużona wygrana.

arek25 3:0 kolar

Mecz bez historii. Mali zagralo lepiej co przelozylo sie na bramki. kolar oddal 2-3 grozne strzaly jednak bez powodzenia.

Pietri1-0Kolar

Mecz był bardzo nudny mało strzałów z oby dwóch stron..Na dodatek emcz był dokańczany chyba z 6 razy..Za każdym razem niemożliwe lagi.Ale to ja po fatalnym błędzie przeciwnika w obronie strzeliłem zwycięską bramkę.
Kibice Polski mogą się cieszyć z wyniku ale nie z gry ich podopiecznych.Dzięki za mecz powo dalej.

___
Sob 11:06, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
DrNo11

Posty: 176

DrNo11 - Kolar

3-0

Dodaje opis na szybko bo mi się śpieszy, mecz bez historii. Non stop atakowałem, niestety gra w lagach i MUSIAŁEM ten mecz zagrac bo Kolarowi baaardzo się spieszyło. Ale ważne ze zagrany i wszystkie kolejki rozegrane. # pkt dla mnie i tak trzymać zdzier Wink

Powo
Nie 21:52, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
kolar

Posty: 335

Jak masz tak na szybko pisać to lepiej nie pisz Wink W pierwszej połowie zrobiłeś dwie akcje i oddałeś dwa strzały i... zdobyłeś dwie bramki. Ja atakowałem całą pierwszą połową ale nic nie udało się strzelić :/ W drugiej połowie sytuacja się wyrównała, momentami miałeś przewagę
Pon 0:40, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / IV Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)