KAMIL_B_KNAJFELD 3–0 WO FanKolejorza
PiotrekLoverman 3–0 WO riquelme
Krystiaan 3–0 WO HunTer
vitoss 1-4 Biela03

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 17:35, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 6 razy
Pon 7:04, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora

szyma 1-3 vitoss

Prowadziłem 1-0 miałem kilka świetnych okazji aby podwyższyć jednak banda przy*ebów z azji nie potrafiła trafić do siatki z kilku metrów. Poźniej vitoss oddał trzy strzały i wszystkie bramy. Poźniej mógł jeszcze podwyższyć bo już mi się grać odechciało.

Niech ta liga się kończy i nigdy więcej tych szmat każdy po 120cm i mogą rywalowi laske robić na stojąco. Nie mówiąc już o sile fizycznej każdy mój zawodnik to koks ale wiadomo 15 lat siłki robie swoje... szkoda słów.

Dzięki i powo
Pon 22:47, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora

Dodam ze w strzalach bylo 8-13 dla mnie ;] Fatalna pierwsza polowa za to druga juz fanastyczna ;] Pierwsza porazka lidera. Wspolczuje mu takich zawodnikow ja mam to samo tylko ze u mnie zawodnicy po 1,90 nie moga oderwac sie od ziemi a bramkarz nie wie co sie dzieje ;]
Pon 23:02, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora
Rogal

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 120

27 Kolejka

Rogal 0 - 5 szyma

Mecz się zaczął dla mnie bardzo źle, bo do 11 min przegrywałem 0:3, po prostu nie istniałem w tym meczu,szymie wychodziło wszystko,a mógł strzelić więcej bramek.Ja oddałem może z 3 strzały na jego bramkę ale nie były to groźne strzały.Potem szyma trafił jeszcze 2 razy i wygrał zasłużenie....

Dzieki...
Śro 10:30, 19 Mar 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Krystiaan 2:1 Rogal

Dobry szybki mecz. W pierwszej połowie 5:1 w strzałach dla Rogala i po tym jak wbiega miedzy obrone pakuje piłke do siatki jest 1:0. Zupełnie się pogubiłem, potraciłem sie też w tych wślizgach które obojętnie z której strony wybijały mi piłke z pod nóg i wytracały z całej akcji. Poddenewrowany w pierwszej połowie tymi wślizgami postąpiłem głupio i o mało nie dostałem czerwonej. Na drugą połowe nie miałem nic do stracenia - taktyka całkowicie off. Co przynosi efekt w 55 minucie urywa sie Feindouno i wrzuca do Youli który pakuje piłke do bramki. Cały czas atakuje, zacząłem omijać wślizgi przeciwnika co dało większe pole do gry. W 80 minucie Feindouno obrócił sie z 2 obroncami na plecach i strzelił mocno i celnie. Rogal wtedy juz nie mial nic do stracenia i rzucil sie to ataku jednak tylko po jednym strzale z 16 metrów mogło być coś więcej. Strzały 10:9

Śro 17:40, 19 Mar 2008 Zobacz profil autora
Biela03

Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 21

26 Kolejka

Biela03 3-0 Krystiaan

Mecz zaczynam strasznie niespokojnie przez pierwsze 15 minut nie umiałem wykonać celnego podania ,ale około 20 minuty wyprowadziłem kontre i zdobyłem pierwszą bramke głową...Pózniej uspokoiłem gre i zaczołem grać swoje co owocowało kolejnym trafieniem.Do przerwy prowadziłem 2-0...W drugiej połowie raczej skupiłem się na bronieniu tego co mam i wyprowadzaniu kontr...Po jednej z takich kontr wywalczyłem rożny i podwyższyłem na 3-0.

Dzięki za mecz Krystiaan

24 Kolejka

Biela03 0-1 Szyma

Przegrałem tyle co mam do powiedzenia.

Ostatnio zmieniony przez Biela03 dnia Śro 20:10, 19 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:21, 19 Mar 2008 Zobacz profil autora
Rogal

Posty: 120

25 Kolejka

Rogal 2 - 2 Biela03

Mecz z przewaga Bieli,lecz to ja prowadziłem w ty meczu juz 2:0 do przerwy.Po przerwie Biela strzelił kontaktowa bramkę,a drugą dająca remis juz w doliczonym czasie gry...

W strzałach 4-17

dzieki...
Pią 13:58, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora

VITOSS 1-4BIELA03

Mecz bez histori. Bramkarz fatalnie,Gardner Fatalnie, Jamajka Fatalnie. Hattrick Forsella i ladna bramka Euella to byly momenty meczowe ktore mozna wyroznic, no i jescze kosa od tylu w polu karnym Bieli ktorej sedzia nie odgwizdal ;] Strzaly 12-8