Ayatollah 2-1 Reksul
Aros 3-0 WO Biszkopt
Piero 2-0 Minio
sherer14 3-0 WO- Cristi

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 14:07, 14 Kwi 2008, w całości zmieniany 7 razy
Nie 20:41, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

35 kolejka

-
2-2
Biszkopt - Piero

znowu taki sam wynik i taki sam przbeieg ja stzrelam dwa gole on wyrównuje .
Piekny gol piero na 2-1 naprawde stał sie ozdobą tgo spotkania radosny

Pon 17:47, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Piero

Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 380

Skąd: wuwua

W obu meczach podszedlem bardzo spokojnie az nadto, w obu dostawalem mnostwo CA, zmiana kosmetyczne w ustawieniach i proby, grania jeszcze lepiej nie przyniosly oczekiwanego skutrku.
36 kolejka

Piero 2 - 0 Minio

Prowadze ten mecz, pod swoje dyktando jednak Minio groznie kontratakuje, jego gra z ze stalych fragmentow sprawia mi wiele trudnosci. Efektem takiej gry sa 2 slupki, sam sobie jest winien ze nie strzela chocby jednego gola. Lagi wystepuja przez caly mecz, ale dalo sie grac.

33 kolejka

Piero - Ayatollah 1-2

Festiwal wybijania pilek z wlasnej polowki prze mojego rywala, czasami byl tak spanikowan ze az 5 krotnie obijal kibicow:) Od razu zaznaczam, ze nie jestem zlosliwy... tylko stwierdzam fakt, bo strasznie irytuje mnie takie granie, kolega Andzi wiem o czym mowie:) Generalnie Aoute mial swietna forme, a popeczka i slupek Kanoute sprawiaja, ze tego meczu nie wygrywam... w sytuacjach po rowno, jednak moje o wiele grozniejsze.
Gratuluje mimo wszystko wygranej, bo trzeba potrafic wygrywac bedac slabszym.

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Pon 18:53, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 18:50, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

33 Kolejka

Reksul 2 : 1 Biszkpot

Ot ,2:1 ....maskarycznie przygnebiający poziom spotkania;/ Chciałem tylko wygrać i mieć awans za sobąradosny) Rywal prowadził po karnym z kapelusza ,ustawił się 10 w obronie biorąc auto defense ,ale i tak udało się wyjść na prowadzenie. W 80 min.przestawił na 4-3-3Ai mógł zremisować nawet.

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pon 20:36, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:36, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

34 kolejka

Minio vs Reksul 0-5

"graj ja będę stał, jak kamienny głaz" czy jakoś tak to szło.
2 mecze i spokój

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pon 23:21, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

strzały: 9-10

W pierwszej połowie mecz jednostronny z przewagą andziego. Strzelił bramkę. Druga połowa wyrównana. Lecz zabrakło mi szczęścia. Andzi mógł się pokusić o conajmniej jeszcze jednego gola lecz jemu także nie dopisało szczęście.
Wto 20:46, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

35 Kolejka

andzi 3:2 Ayatollah

Ufff... co za mecz szczęśliwy. W pierwszej połowie nie wiele się działo. W strzałach 4:2 na moją korzyść, a prowadziłem 2:0. W drugiej połowie, nadal stwarzałem sytuację i podwyższyłem na 3:0. W 80 minucie rywal strzela bramkę. Pomyślałem, że to będzie tylko honorowe trafienie. 5 min później zaczęło lekko lagować, rywal wywalczył rzut rożny i GOL wink i LOST ( nie, nie byłem tak wkurzony, żeby użyć ESC bardzo zły diabeł ). Szybko dogrywamy 5 min i KONIEC. Zasłużone zwycięstwo. IRAK ma swoją bombę nukl.... tzn awans do III Ligi radosny.

Dzięki za wszystkie mecze.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Śro 13:17, 09 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

Dzięki i powodzenia w wyższej lidze.

Ostatnio zmieniony przez Ayatollah dnia Czw 22:30, 10 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 18:06, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 33

andzi 3:1 Minio

Mecz z moją przewagą. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:1. W drugiej połowie każda z drużyn mogła strzelić bramki, aczkolwiek lagi trochę to utrudniały bardzo zły diabeł .

Dzięki za mecze radosny
Śro 23:26, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Minio- sherer14 0-1
strzały 15-7
gol: chyba Leszek Miller

Mecz był nudny miałem swoje okazje, które nie potrafiłem wykorzystać, choć były raczej proste dla przeciętnego napastnika czy też dobija cza piłek. Szkoci również mieli swoje okazje jednak trochę mniej tylko potrafili wykorzystać jedną z dobitek.

OSTATNI MECZ W LIDZE!!
Jeden kwiatuszek dla Mendeza, który grał we wszystkich meczach. Drugi kwiatuszek dla Tonerio, bo strzelił najwięcej goli trzeci dla Cristiego, ze olał ligę i uratował Ekwador przed spadkiem. Chciałbym podziękować wszystkim za mecze, (a nawet za emocje w paru), z niecierpliwością oczekuję nowego sezonu, Powodzenia w lidze wyżej dla tych co awansowali,

__
Czw 18:03, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Reksul - Aros 0:2

Mecz o nic ,wiec go olałem. Zagrałem innym ustawieniem. w 1 polowie bylo całkiem niezle,ale 2 gole z niczego zniechcecily na dalsza gre. w 2 myslalem tylko ,by mecz sie skonczyl.

Ogólnie mowiac dziekuje chłopakom za grę. Emocje były ,nie narzekałem:D Fajna zabawa tymbardziej ,ze sie awansowałoszczęśliwy Pozdrowineia dla reszty graczy z mojej grupy i organizatorom:D

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Nie 0:55, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 0:54, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Aros

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

34 kolejka:

Mecz o pietruszkę, to i komentarz nijaki.

Dziękuję!

36 kolejka:

Aros 3-0 Biszkopt WO.

Wiele razy w tygodniu proponowałem mecz. Ttalna olewka, ja bym go wogóle wypierdzielił z ligi. Co z tego, że to już koniec rozgrywek, gramy do końca, nawet jak już nie ma o co grać. Taka prosta zasada wynikająca z szacunku dla kolegów. Jeśli mamy mieć atrakcyjne rozgrywki w przyszłym sezonie, to olewatorów trzeba tępić.
Nie 22:32, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / IV Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)