KAMIL_B_KNAJFELD 3-0 WO FanKolejorza
PiotrekLoverman 3–0 WO riquelme
Krystiaan 3-0 WO HunTer
vitoss 1-1 Biela03

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 21:53, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 11 razy
Nie 22:09, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

kolejka VI

Krystiaan 3:1 Rogal

Mecz ogólnie z lekką moją przewagą, przed strzeleniem gola Rogal jeszcze czesto w pierwszej połowie witał po moją bramką, ale około 20 minuty Feindouno strzela swoją pierwszą bramke w tym meczu ,ale nie ostatnią, pod koniec pierwszej połowy strzela drugą bramke. Na początku drugiej połowy Rogal przejmuje kontrole i juz 2 minuty po wznowieniu gry pada gol kontaktowy, ładny mocny strzał z dystansu piłkarza Korei. Rogal starał się jak mógł ale po ładnym podaniu 3 bramkę strzela Feindouno ładnie mijając bramkarza i strzelając do pustej bramki. Rogal grał nieźle, ale często tracił piłke. Powodzenia i do rewanżu
Wto 16:21, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
FanKolejorza

Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 82

Kolejka III FanKolejorza - piotrekloverman 3-1
IZRAEL EKWADOR

ZACZALEM OD STRATY BRAMKI W 20 MINUCIE, POTEM POSZLO JUZ LATWIEJ TYLE TYLKO ZE ZNOW GRA BYLA W LAGACH. POCIESZA MNIE TO ZE MOJ PRZECIWNIK POWIEDZIAL ZE TO JUZ JEGO 2 MECZ W ATKICH WARUNKACH WIEC CHYBA NIE BYLO TO W 100% Z MOJEJ WINY. W DRUGIEJ POLOWIE MECZU ODDALEM 8 STRZALOW Z CZEGO AZ 3 ZAMIENILEM NA BRAMKI, WSZYSTKIE PODOBNE PO UDERZENIACH W DŁUGI ROG.
Wto 17:37, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
Rogal

Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 120

VII Kolejka

Rogal 2 : 3 Biela 03

Mecz niby z moja przewagą lecz,nie potrafiłem jej wykorzystać Biela 2 bramki strzela po kontrach,przegrywałem juz 1:3,lecz zdołałem strzelić jeszcze jedną bramke

IX Kolejka

Rogal 0 : 0 szyma

Mecz z moją przewagą,lecz nie potrafiłem wykorzystac swoich sytuacji,podobnie bylo w przypadku szymy który także zmarnował dobre sytuacje....

W strzałach 11-6

Ostatnio zmieniony przez Rogal dnia Śro 17:49, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Wto 17:40, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

szyma 3-3 vitoss

Słaby mecz w moim wykonaniu, poza tym moi piłkarze muszą nauczyć się strzelać oraz podawać. Rywal wcześniej skarżył się na skuteczność swoich podopiecznych a w tym meczu sadzili mi bramki z zza pola karnego aż miło. W drugiej połowie ostro przycisnąłem rywala ale jak wcześniej wspomniałem banda skośnookich lamusów nie potrafiła trafić do siatki. Bramke na 3-3 strzeliłem dopiero w loss time.

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Śro 21:00, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:42, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora

vitoss-1-1-biela03

strzaly 5-7 dla Finów. Mecz bez fajerwerek cale 90 minut wieje nuda. Tak jak juz to bywa w meczach ktore remisowalem pierwszy strzelam bramke po strzela Fullera w 28 minucie. W 54 wyrównuje Forsell.

...
vitoss-2:2-PiotrekLoverman

14-4 w strzalach
prowadzenie objemuje piotrekloverman. pozniej ja strzelam 2 bramki i prowadze 2:1. W 87 minucie meczu po raz kolejny trace 3 pkty...Loverman wyrównuje. Jednak gra wyglada coraz lepiej ale ciagle napastnicy sa malo skuteczni a obroncu jescze czasem spia ;] powodzenia ;]

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Czw 22:16, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:42, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

KAMIL_B_KNAJFELD 6-1FanKolejorza

Pierwszy mecz w którym lamery z canady mieli około 70% skuteczność choć pierwszy straciłem bramke po żucie wolnym który wykorzystał FAN to pózniej przejąłem inicjatywe i cały czas atakowałem rywala strzelając odziwo tymi debilami 6 bramek.

Dzięki FanKolejorza i do rewanży
Czw 16:10, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
PiotrekLoverman

Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 59

PiotrekLoverman - Kamil_B_Knajfeld 0-0

Kamil atakuje, ale jego zawodnicy nic nie potrafia wpakowac do bramki, pomimo wielu sytuacji i to nawet bardzo dobrych. W drugiej polowie kilka moich prob ataku pozycyjnego. 5 minut przed koncem moje prostopadle podanie miedzy obroncow Kanady i sytuacja jeden na jeden. Kamil celowo fauluje, czerwona kartka i rzut karny. Niestety spieprzylem i zremisowalem mecz, ktory moglem szczesliwie wygrac...po takich emocjach mysle ze wynik jest sprawiedliwy. Kamil rowniez powinien sie cieszyc, ze nie przegral. [/img]
Czw 17:10, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
riquelme

Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 39

riquelme 0-4 vittos

Cały mecz wyrównany ale moje fatalne błędy w obronie przyczyniły się znacząco do żenującej porażki. Nic dodać nic ująć.

riquelme 1-2 KAMIL_B_KNAJFELD

Wyrównana walka. 1 strzeliłem bramkę potem oczywiście po błędach straciłem 2 i kolejna porażka

Ostatnio zmieniony przez riquelme dnia Czw 20:03, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:45, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

riquelme napisał:

16-4 w strzalach dla mnie przewazalem i moglem wiecej wygrac i to byl wyrownany mecz ;] ?
Czw 20:21, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

II Kolejka

szyma 2-1 FanKolejorza

Oczywiście jak zwykle fatalnie zacząłem i już w 15min trace bramkę na 0-1 po ładnym strzale z zza pola karnego. Próbowałem szybko odrobić straty jednak akcje całkowicie mi się nie kleiły i do przerwy 0-1. W drugiej połowie podobnie jak w pierwszej oba zespoły grały bardzo chaotycznie i nie stwarzały dużego zagrożenia pod bramką rywala. W końcu nadeszła 75min Takahara dostaje świetne podanie od Nakamury i w sytuacji sam na sam pakuje piłkę do siatki i mamy remis. 80min meczu prawą stroną boiska pędzi Ogasawara wrzuca piłkę w pole karne a tam świetnym strzałem z nożyc popisuje się po raz kolejny Takahara i Japończycy w końcu zdobywają 3pkt.

Pią 0:17, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
HunTer

Posty: 150

HunTer 1:0 PiotrekLoverman
mecz wmiare wrownany kazdy mial kilka okazji noiema co zaduzo pisac tyzlko to ze bramka padla w 90+ czasie
Pią 16:40, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 82

Kolejka 8 FANKOLEJORZA(IZRAEL) - ROGAL(KORE PŁD)

4 - 0

W tym meczu wychodzilo mi wszystko w ofensywie, mimo iz zagralem inna taktyka niz zwykle. Rogal tez mial swoej szanse ale dobrze spisywal sie moj bramkarz, lub tez pilka trafiała w aluminium. Szczegolnie dobrze zagralem w 2 pol. wygrywajac ja az 3-0. Dzieki za mecz
Pią 17:13, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Skąd: Tychy

Krystiaan 3:0 HunTer

Najważniejszy dla mnie mecz z liderem naszej dywizji, czyli HunTerem. Mecz zacząłem perfekcyjnie, już w pierwszej minucie Youla wbiega między polskich obrońców i zaskakuje wychodzącego właśnie z bramki Boruca. Nieustanne ataki do 21 minuty nie przynosiły bramki, ale wtedy świetny strzał Feindouno zza pola karnego skutecznie dobija Diawara, w pierwszej połowie jeszcze jedno groźna okazja to strzał w poprzeczke. druga połowa to próby HunTera, który chciał się przebić do dogodnych sytuacji, bo strzały z daleka były za słabe. W końcówce HunTer ma jedną dobrą okazje którą marnuje. Tuż przed końcem meczu, wyprowadzam kontre, której nie marnuje Feindouno. Strzały 9:5

Biela03 3-2 Krystiaan

Mecz zaczynam od szybkiego strzelenia bramki i przejścia w defens...po 10 min. od strzelenia bramki wyprowadzam kontre po której pada bramka nr.2 i zaś defens i około 40 min. spieprzył mi się krzyżak w padzie tz. często kiedy dawałem dół na krzyżaku wciskał mi się ukos i szlak mnie trafiał kiedy to straciłem bramke w pierwszej połowie w loos time (pierwszy strzał Krystiaana)...Druga połowa to piepszenie się z padem musiałem często wybijać piłke...Po jednym z takich wybić doszłem do piłki forsellem i strzeliłem bramke na 3-1... i zaś błędy w defensie i Krystiaan wpakował bramke na 3-2 I koniec..... Kur... musze se kolejnego pada zakupić...

Pią 20:11, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
riquelme

Posty: 39

vittos strzały strzałami to że mniej strzelałem na bramkę to nie znaczy że nie był wyrównany mecz. ja strzelam tylko jak mam czystą sytuację a nie tak jak inni żeby tylko statystki podwyższyć

Żegnam, BAN !
edit by Tomek

Ostatnio zmieniony przez riquelme dnia Pią 22:53, 22 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pią 22:49, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 82

KOLEJKA V
FANKOLEJORZA(IZRAEL) - BIELA03(FINLANDIA)

1 - 0

CIEZKI I NERWOWY MECZ. CALE SZCZESCIE DLA MNIE ZE KIEDY PRZECIWNIK DOCHODZIL DO JAKIES SYTUACJI TO STRZELAL W SRODEK BRAMKI ALBO JA DOBRZE BLOKOWALEM. SAM TEZ MOGLEM STRZELIC JESZCZE JAKAS BRAMKE, ALE NIE MA CO NARZEKAC. ZOBACZYMY JAK BEDZIE W NAST MECZACH.

Ostatnio zmieniony przez FanKolejorza dnia Sob 16:03, 23 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 16:01, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora

szyma 3-0 HunTer

Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, choć dwie z trzech bramek padły po błędach w obronie rywala. Wszystkie 3 bramki zdobył napastnik Oguro. Do wygranej bardzo przyczynił się fakt iż rywal HunTer musiał grać na klawie.

[link widoczny dla zalogowanych] lool lool
No nic zaczynamy mecz do 20 minuty przeważam mam kilka okazji, wtedy nastąpily lagi i fanKolejorza wziąl sie poważnie do roboty do końca pierwszej połowy przeważał, tyle że brakowało mu dokładnego wykończenia. Zaraz na początku drugiej Youla wbiegł miedzy obrońców i posłał piłke do bramki Izraela. I znów przewaga Izraela sie nasiliła, długo rozgrywana piłka lądowała w rękach mojego bramkarza lub za bramką raz po raz, około 70 minuty wrescie dokladny strzal i gol wyrównujący, za każdym razem gdy próbowałem rozegrać piłke nei wciskało się podanie przez lagi i kilka sytuacji poszło sie.. FanKolejorza miał przewage wynik niesprawiedliwy, ale jak sie trafia w bramkarza to bramek nie ma
Nie 14:24, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora