Kolejki 1-5 [17.11.08 - 23.11.08] Dywizja IV [R1]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / IV Dywizja Zobacz poprzedni temat
Robbie Keane

Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 33

Robbie(Bosnia) 0-0 (Jamajca)Kenny
W pierwszej polowie moja przewaga,duzo strzalow z dystansu,jednak zaden nie znalazl drogi do bramki.Zadnych 100% sytuacji z obu stron.W strzalach 8-0.
W drugiej polowie to Kenny byl lepszy i 2 razy byl bardzo blisko strzelenia bramki.Raz uratowal mnie slupek a raz bramkarz.Nie zobaczylem strzalow na koniec.

Edit by burza-lukas:
Wynik dodany do tabeli. Pamiętaj o dodawaniu numerów kolejek.

Wto 17:12, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 33

Kolejka 1
Robbie (Bosnia) 0-1 (czarnogora) Albi1752
Wyrownany mecz.Znow przewazalem w pierwszej polowie ale nie udalo mi sie nic strzelic.Co nie udalo sie mi udalo sie Albiemu-w 32 minucie pieknym strzalem z za pola karnego pokonal mnie Vucinic radosny Ta bramka uskrzydlila przeciwnika i przewazal juz cala druga polowe jednak wynik nie ulegl zmianie..w strzalach 7-7.

Edit by Grzehu92:
Wynik dodany do tabeli.

Wto 22:51, 18 Lis 2008 Zobacz profil autora

Posty: 33

Kolejka 2
Robbie 1 - 0 Radoszgol
Mecz z moja przewaga w sytuacjach sam na sam,wykorzystalem tylko jedna ale jak widac to wystarczylo.Rywal mial kilka naprawde groznych strzalow z dystansu. radosny

Wynik dodany do tabeli. Opis meczu stanowczo za krótki. Otrzymujesz upomnienie.

Ostatnio zmieniony przez Robbie Keane dnia Śro 17:34, 19 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

HoOpeK 3 - 0 Robbie Keane

Od początku Robbie ustawił swój zespół na maxa defensywnie, Wsumie cała drużyna była pod polem karnym, co się zemściło w pierwszej minucie meczu kiedy stracił bramkę, pierwsza połowa całkowicie pod moja kontrolą, Robbie bardzo rzadko był pod moją bramką, a kiedy już sie tam znalazł nie stwarzał zagrożenia. Druga połowa przebiegała troszkę inaczej, gdy w ok. 48 minucie Robbie stracił drugą bramkę zmienił ustawienie na bardziej ofensywne, co pomogło mu stworzyć kilka groźnych akcji (jedna zapowiadała się na pewną bramkę, jakimś cudem na moje szczęście bramkarz zrobił wślizg gdy piłka miała już przekroczyć linię bramkową i footbolówka wylądowała na aucie). Pod koniec meczu swoje zwycięstwo przypieczętowałem 3 bramką. Dzieki za mecz.

Strzały: HoOpeK 17 Robbie Keane 6

HoOpeK 5 - 2 memlok

Mecz pod moją pełną kontrolą... tak mi się wydawało, do początku drugiej połowy kiedy to z 2:0 zrobiło się 2:1 i po kilku minutach 2:2, muszę przyznać że za bardzo się rozluźniłem, lecz na szczęście zaraz po wznowieniu gry po stracie 2 bramki wspaniałym rajdem popisał się mój czołowy napastnik (szczęśliwy) i już po kilku chwilach było 3-2, wydaje mi się że to był gwóźdź to trumny memloka który zdezorientowany sytuacją zaczął tracić kolejne bramki.

Wynik dodany do tabeli. Pamiętaj o dodawaniu numerów kolejki.

HoOpeK 0 - 3 Lisekx111

Lisekx111 zagrał bardzo dobry mecz, wykorzystał każdy mój błąd.

Niestety dla Ciebie Muszę być konsekwentny i sprawiedliwy. Skoro obdarowałem kolegę wyżej upomnieniem za słaby opis meczu, tutaj decyzja nie może być inna.

Ostatnio zmieniony przez HoOpeK dnia Śro 21:03, 19 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 18:46, 19 Lis 2008 Zobacz profil autora
radoszgolx

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 32

radoszgol(Algieria)vs Kenny(Jamajca) 1:0
Mecz ten b ciekawy obfitował w liczne sytuacje Zawodnik Kenny b dobry gracz znam go z eliminacji wysoko zawiesił poprzeczkę. Nigdy do tej pory z nim nie wygrałem Ale zastosowałem b defensywną taktyke Ostanio zremisowałem ta taktyką z Aligi w ranku 2 pozycja grając właśnie Algierią Tak wiec Kenny nieustannie napierał stwarzał ogromną ilośc sytuacji ale niestety nie strzelił Po wymnianie trzech zawodników po przerwie nowy zawodnik Acror strzelił zwycięską bramkę. Spróbuje jeszcze pokazać że będę walczył do upadłego w tej lidze swoją dzielną drużyną Algierią pozdrawiam i życze wszystkim powodzenia w tej ciekawej lidze

Kenny 3-1 Hoopek

Mecz bardzo wyrównany. Mecz rozpoczyna się dla mnie bardzo dobrze bo już w 2 minucie Francis strzela na 1-0 dla Jamajki. Litwini bardzo szybko odpowiadają bo już w 6 minucie Prohorenk wyrównuje. Kilka minut później Ralph strzela bramę na na 2-1 (p.k). Ten sam zawodnik strzela bramkę w 31 minucie. Druga połowa obfitował w dużą ilość strzałów i walki w środku boiska lecz już żadnemu zawodnikowi nie udało się pokonać bramkarza jednej jak i drugiej strony. PIERWSZE ZWYCIĘSTWO!!!! szczęśliwy

Sob 21:26, 22 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 5

Lisekx111 1-1 scoot89

witam, przepraszam ale nie zamykajcie tematu i pozwolcie ze jutro uzupelnie wpis.... dzis jest juz pozno i dopiero co zdolalismy rozegrac ten mecz a ja niestety juz nie mam sil :/ na wprowadzenie odpowiedniego opisu... jutro to uzupelnie w godzinach popoludniowych... pozdrawiam i jeszcze raz przeprasszam

Nie 0:22, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora

Wszyscy rozegrali swoje spotkania na czas. wink
Po pierwszym tygodniu na czele tabeli uplasował się Lisekx111, któremu udało się zachować czyste konto jeżeli chodzi o porażki.
Pod koniec każdego tygodnia będę wklejał tabele do tematu aby było wiadomo kto jaki poziom prezentował w konkretnym tygodniu a także aby ułatwić sobie prace podczas pisania newsów. wink

Nie 1:38, 23 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / IV Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)