Kolejki 24-27 [22.12.08 - 28.12.08] Dywizja IV [R3]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / IV Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 24-27 [22.12.08 - 28.12.08] Dywizja IV [R3]
______

Witam w Dywizji IV. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

memp 0-3 gAc

Cóż... jak to mówią suma szczęścia jest zawsze równa zero. Po remisie i zwycięstwie (bardzo szczęśliwym) w Xmas Cup, fortuna się odwróciła na korzyść gAca.

W strzałach 13:7 dla mnie. Praktycznie mecz wyglądał przez większość czasu tak, że ja starałem się coś zrobić, atakowałem, byłem częściej przy piłce, a gAc wyprowadzał kontry i strzelał gole zdzier

Po kolei. Walka w środku boiska i nic się nie działo do 15min. Potem gAc z akcją, mój obrońca przyspał i Nastja Ceh z bliska na 1:0 dla gAca. Potem okres mojej przewagi. Strzały niestety ciągle blokowane i dużo rzutów rożnych. W 30min wrzutka Stalteriego i Occean w słupek z głowy. Potem ładna interwencja słoweńskiego bramkarza. W 38min jest 2:0 dla Słowenii. Mój bramkarz wypluwa strzał pod nogi napadziora gAca i gol. Potem do końca 1 połowy ogromna moja przewaga. Strzał Stalteriego w słupek, dobitkę Radzinskiego bronił w ekwilibrystyczny sposób bramkarz.

Druga połowa to też moje ataki i sporadyczne wypady gAca. Najśmieszniej było w 60min gdy po rzucie rożnym z 5 metrów głową strzelam w słupek, potem dobitka z 2 metrów w bramkarza, a potem obronca wybija piłkę z przed wlasnej bramki szczęśliwy
W 80min rzut rożny dla gAca, główka i zawodnik stojący na słupku strzela samobója jupi

ALBI1752 VS radoszgolx CZARNOGÓRA- ALGERIA 6;1
już na ustawieniu druzyn widziałem że bedzie ciężko radoszgolx można powiedzieć skopiował moje ustawienie no i do jakiegoś momentu ono mu pomagałoradosny
mecz zaczyna się nerwowo ze strony czarnogórzan nie mogą strzelić bramki co nie udało się im zrobili algerczycy z jednej akcji zdobywają bramkę i mamy niespodziankę na sam początek... potem ciągle atakowałem bramkę przeciwnika i sie udało zmusić do błędu zawodnik algeri wbiega z piłką do swojej bramki uff wydawało mi się że teraz pójdzie z górki. Do końca połowy wynik już nie uległ zmianie 1;1. Druga połowa to dominacja moja o czym świadczą gole zdobyte w tej połowie było ich aż 5.... radoszgolx był bezradny i zbyt wiele okazji nie miał wygrywam ten mecz 6;1. dzieki za mecz powo dalej

Kenny 4-0 Memp

Mecz wyrównany z dużą ilością słupków w tej statystyce 2-1 dla mnie w strzałach 10-11 na korzyść przeciwnika ale w najważniejszej statystyce czyli bramkach to tu wygrałem 4-0. Tak jak już mówiłem mecz wyrównany choć w pierwszej akcji meczu mogłem prowadzić 1-0 ale strzału sam na sam nie wykorzystał Ralph. Zrehabilitował się za to w 5 minucie strzelając bramkę jak się okazało jedyną w pierwszej połowie. Początek drugiej połowy to atak za atak aż do 60 min gdzie Langely strzela drugą bramkę dla Jamajki. Wówczas jamajka się trochę rozluźniła i grał dalej swoje i to się opłaciło kolejne bramki padły 72 i 85 minucie spotkania dzięki za mecz wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku dla wszystkich szczęśliwy

KOLEJKA 26

Kenny 1-3 gAc

I w tym meczu nie poszło mi tak jak bym chciał masę niewykorzystanych sytuacji szkoda mi tego meczu. A sam mecz bardzo wyrównany strzały oscylował w granicach po 20 dla każdego czyli bardzo dużo szans na zdobycie bramki gAc miał więcej szczecią w akcjach jak i umiejętność zastawiania się. Nie wiem dlaczego ale w tym meczu czułem się bardzo przewidywalny jakby przeciwnik wiedział co za moment uczenie na wirtualnym boisku nie wiem czemu szczęśliwy
Mimo wszystko przegrałem i z tego cieszyć się trzeba szczęśliwy do następnego szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Kenny dnia Wto 23:33, 23 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

memlok 2:1 Kenny

Poczatek meczu i od razu ataki Kennego. Na poczatku prawie wogole nie wychodzilem ze swojego pola karnego. Kenny co chwile stwarzal grozne sytuacje. Okolo 20 minuty przynioslo to skutek w postaci bramki na 1:0. Po tej bramce troche sie otrzasnalem, ale nadla to Kenny grozniej atakowal. Do przerwy wynik sie nie zmienil. Nie wiem co mi sie stalo ale w drugiej polowie gralem duzo lepiej i to ja zaczalem groznie atakowac. Okolo 10 minuty drugiej polowy strzelam wyrownojaca bramke. A kilka minut pozniej wychodze na prowadzenie. Potem dalem sie troche zepchnac do defensywy, ale wynik nie ulegl juz zmianie.
Dzieki za mecz i zycze powodzenia w kolejnych.

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Śro 0:01, 24 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:59, 23 Gru 2008 Zobacz profil autora
radoszgolx

Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 32

KOlejka 26
Radoszgol(Algieria) vs Lisekxx111(Węgry)3:2
To nie jest przypadek ograłem Liskaxx111 B zacięte spotkanie przygotowywałem się na maksa do niego B pomogły mi spary z GAcem za które mu serdecznie dziękuje Lisek to b silny gracz akcje sypie jak z rękawa On zaczął strzelecką kanonade ale jak się otrząsnąłem i wyrównałem to on wyszedł na 2:1 po pięknym strzale z głowki wegierskiego napastnika ale Algieria tego dnia była super wyrównałem na 2:2 a potem na 3:2 i moje upragnione zwycięstwo pomysły na dobrą taktyke zowocowały i tak zrobiłem w meczu z liskiem Mecz był b emocjonujący powodzenia dalej

HoOpeK 0 - 3 gAc

Mecz zaczalem dosc spokojnie, ale niestety w okolo 20 minucie gac strzela, pilka odbija sie od obroncy i jego napastnik znalazl sie tam gdzie powinien i mamy 1-0. Wink 2 brameczka bardzo ladny strzal zza pola karnego. Wink 3 bramke bym anulowal bo zdobyl ja z wrzutki z roznego ( takie sie nie licza! szczęśliwy) . Ogolnie mecz dla gAca, brak mi spokoju i kontroli w tej lidze. Wink Gratuluje. Wink I Wesolych swiat. Wink

Śro 11:03, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
memlok

Posty: 306

KOLEJKA 26
memlok 5:2 memp

Mecz w miare wyrownany. Z niewielkim wskazaniem na moja druzyne. Wychodze na prowadzenie na samym poczatku spotkania, ale memp szybko doprowadza do remisu. Okolo 20 min strzelam bramke na 2:1, a chwile pozniej podwyzszam. w 25 polaczenie zostalo przerwane, ale zmienilismy serwer i wszystko bylo juz ok. Po ponownym rozpoczeciu gry dolozylem jeszcze 2 bramki. Pozniej memp zaczal groznie atakowac i strzelil bramke 15 min przed koncem meczu. Potem mial jeszcze dwie dogodne sytuacje, ale nie zdolal ich zamienic na bramke. Do konca wynik nie ulegl juz zmianie. Dzieki za mecz i zycze powodzenia w kolejnych.

Śro 15:09, 24 Gru 2008 Zobacz profil autora
Kenny

Posty: 108

Kolejka 27

Kenny 2-1 Albi1752 (6:6)

Mecz rozpoczyna się od ataków Albiego co owocuje w bardzo groźne dwa strzały (każdy mógł się zakończyć bramką) ale to mnie udalo sie jednak strzelić pierwszą bramkę w 26 minucie a egzekutorem był Ralph a asystował Euell. Pierwsza połowo kończy się wynikiem 1-0. Drugą połowę zacząłem fatalnie bo w 50 minucie spotkania bramkarz Jamajki musiał wyciągnąć piłkę z bramki a zmusił go do tego Vucinic. W 71 minucie jednak duet, który cieszył się ze zdobycia pierwszej bramki znów obściskiwał się na boisku prostopadłe podanie Euella do Ralpha i piękny strzał w długi róg bramki i Jamajka cieszy się ze zdobycia 3 punktów na własnej murawie szczęśliwy

Sob 1:11, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora
HoOpeK

Posty: 196

Kolejka 27

HoOpeK 4 - 1 radoszgolx

Mecz zaczyna sie dziwna bramka strzelona przez radosza, gdy moj obronca chcial zablokowac strzal wslizgiem pilka dostala dziwnej rotacji i bramkarz nie zdolal jej obronic, nastepnie mecz juz pod moje dyktando, po 1 polowie w strzalach 7-2 dla mnie. Cale szczescie ze radosz zmienil swoje ustawienie szczęśliwy I widac ze coraz lepiej mu idzie radosny
Dzieki za gre, cya. radosny

Kolejka 26

HoOpeK 3 - 0 albi1752

Mecz zagrany przezemnie perfekcyjnie w obronie, nie dopuszczalem przeciwnika do strzalow i wypracowywalem skrupulatnie akcje w ataku, co przynioslo mi 3 bramki. 2 w pierwszej polowie i 3cia w drugiej. Albi cos dzisiaj bez wyrazu gral. Wink Napewno odbije sobie w innych meczach. Wink Bede walczyl do konca o to 2 miejsce! szczęśliwy ;p

Dzieki, cya. Wink

Ostatnio zmieniony przez HoOpeK dnia Sob 13:57, 27 Gru 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 1:24, 27 Gru 2008 Zobacz profil autora

memp 0:1 Lisekx111

W strzałach 8:11. Cóż mecz walki i oszczędny w klarowne sytuacje. Właściwie wszystko ustawia moje czerwo w 20min za przypadkowy faul. Potem Lisek miał słupek po dziwnym strzale, ale ja po jednej z kontr też trafiłem w słupek po strzale głową.
W drugiej połowie już przewaga Liska była wyraźniejsza i w 72min Szabics strzela pod poprzeczkę nie do obrony. Ja starałem się kontrować, ale brakowało tego jednego zawodnika. Miałem strzałów groźnych pare, ale większość w środek bramki lub bramkarz się dobrze spisywał. Chyba wynik zasłużony, ale patrząc na moją walke i grę w 10 gdybym zremisował to nie byłbym zaskoczony radosny

scoot89 1:4 Hoopek

Mecz calkowicie dla Hoopka mam problemy z gra cos sobie ostatnio poustawialem i nie moge do tego dojsc wiec gre jeszcze raz sciagne. Hoopek strzela dwie bramki pod koniec pierwszej polowy i ustala przebieg gry. Ja strzelam bramke na 1-3 i moglem napewno strzelic kontaktowa ale sie nie udalo mecz konczy sie 4-1 dla Łotwy zasluzone zwyciestwo gratki...

Nie 19:24, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
radoszgolx

Posty: 32

radoszgol(Algieria) vs Scoot89(Burkina Faso) 1:1
Mecz był ba ciekawy i atrakcyjny dla kibiców Zremisowałem go 1:1 ponieważ Algieria zaczęła troche lepiej grać W pierwszej połowie Burkina Faso zdobyło gola po strzale napastnika w długi róg i oszukaniu defensywy Algierii. Taki wynik utrzymywał się do drugiej połowy prawie do 39 min Ale dzielna Algieria po strzale Zianiego doprowadziła do remisu Scoot89 to silni przeciwnik i dobrze grał ale nie strzelił więcej bramek Powodzenia w kolejnych meczach

Nie 22:43, 28 Gru 2008 Zobacz profil autora
memlok

Posty: 306

KOLEJKA 27
memlok 2:1 scoot89

Bardzo wyrownane spotkanie. Wedlug mnie mecz na remis. W pierwszej polowie to scoot mial dwie sytuacje po bledach mojej obrony. W pierwszej sytuacji dosc przytomnie wyszedlem bramkarzem i scoot strzelil prosto w niego. W drugiej sytuacji zas od utraty bramki uratowal mnie slupek. W pierszej polowie nic wiecej sie nie wydazylo. Na poczatku drugiej polowy oddalem strzal z dosyc ostrego kata, a bramkarz sparowal pilke wprost pod nogi mojego zawodnika, ktory bez problemow skierowal ja do pustej bramki. Pozniej nie stwarzalismy zbyt groznych sytuacji, az do ostatniej minuty. W 90 minucie scoot strzela bramke na remis. Zazwyczaj denerwuje sie w takich sytuacjach, ale tym razem spodziewalem sie, ze strace ta bramke. I mimo, ze to byla ostatnia minuta nie podalem sie i zaatakowalem jeszcze raz co przynioslo efekt w postaci bramki dajacej zwyciestwo.

Pon 3:01, 29 Gru 2008 Zobacz profil autora