Kolejki 6-9 [24.11.08 - 30.11.08] Dywizja IV [R1]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / IV Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejki 6-9 [24.11.08 - 30.11.08] Dywizja IV [R1]
______

Witam w Dywizji IV. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

______._radoszgolx___ 1 - 2 __ HoOpek

Ostatnio zmieniony przez burza-lukas dnia Sob 0:34, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 5 razy
Czw 13:51, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora
scoot89

Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 96

Skąd: M-CE

scoot89 2:2 Robbie Keane

Nie zycze nikomu takich meczow lagi , lagi , jescze raz lagi.Ale coz trzeba bylo grac caly czas bylem wybijany z rytmu do tego dochodzila dobra gra taktyczna Bosniakow . Druga polowa rozpoczyna sie golem kuriozum ze strony bramkarza Burkina pilka odbija sie od slupka potem od plecow bramkarza i wpada do siatki 1-0 dla Bosni!!! nie minelo kilka minut kolejny gol w wykonaniu Bosni przepiekny gol uderzenie okolo 40 metrow od bramki 2-0 Bosnia!!! 75 min. i odpowiedz Burkina Kabore 2-1!!! -samodzielny rajd. 5 min do konca spotkania i 2-2!!! zamieszanie w polu karnym wykorzystuje Dagano ostatnie minuty to napor Burkina ktory mogl sie skonczyc calkiem innym wynikiem Burkina - Bosnia 2-2 !!!

Dzieki za mecz...

Edit by Grzehu92:
Podawaj kolejki w opisie. Wynik dodany do tabeli.

Pon 21:49, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

memp 1-1 Kenny

Chciałem jak najlepiej rozpocząć drugą turę meczów, no ale niestety wyszło jak wyszło...

Pierwsza połowa to moja przewaga. W strzałach 4:2, ale to ja prowadziłem grę, a rywal kontrował. Poklepałem w 33min i w sytuacji sam na sam Brillant ładnie umieścil piłkę w siatce.

Druga połowa zaczyna się od bezsensownego faulu z tyłu De Guzmana i czerwona kartka dla niego. Gram w 10, ale mecz w sumie wyrównany. W 66min popełniam kardynalny błąd. Piłkę przejmuję w moim polu karnym i naciskam żeby wybić piłkę, zawodnik tego nie robi, piłkę w przejmuje Kenny i nie ma problemu z wyrównaniem spotkania. Do końca meczu nikt nie miał stuprocentowych sytuacji.

W strzałach 8:7

Brak bohatera spotkania....

Edit by burza-lukas:
Wynik dodany do tabeli.

-------------------------------------------------------

memp 5-2 memlok

Wkurzony poprzednim pechowym remisem przystąpiłem do spotkania z rywalem, który okupował ostatnią pozycję w tabeli. Oczywiście nie było mowy o lekceważeniu rywala, także skoncentrowany podszedłem do spotkania.

Pierwsza połowa należała do mnie w stu procentach. Konstruowałem akcje, byłem częściej przy piłce. Strzeliłem 2 gole i spokojnie kontrolowałem mecz, ale pod koniec 1 połowy memlok ładną akcją Wenchopa strzela gola kontaktowego. Po pierwszej połowie w strzałach 5:1 dla mnie.

Druga połowa rozpoczyna się dla mnie wyśmienicie, bo zaraz na początku strzelam gola na 3:1. Radzinski ładnie złamał akcję do środka i po długim rogu umieścił piłkę w siatce. Nie długo potem memlok ponownie strzela gola kontaktowego, a potem nawet mógł pokusić się o doprowadzenie do remisu, ale z obowiązku wywiązał się mój bramkarz. Mecz zrobił się bardziej wyrownany, były akcje cios za cios i sporo niewykorzystanych okazji bramkowych zarówno z jednej jak i drugiej strony. W końcu doszedł do głosu wieżowiec z Kanady, Rob Friend i strzelił dwa gole z dystansu, kompletując tym samym hattricka.

Ogólnie mecz bardzo fajny i w przekroju całego spotkania zasłużyłem na zwycięstwo. Dzięki i powodzenia w kolejnych spotkaniach radosny

W strzałach 12:8

Piłkarz meczu:

Rob Friend - strzelec 3 goli

Ostatnio zmieniony przez memp dnia Wto 17:51, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 22:45, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
scoot89

Posty: 96

Skąd: M-CE

Kolejka 6

scoot89 4:0 Radoszgol

Zaniepokojony ostatnim meczem przystapilem z lekka obawa do tego meczu wiedzialem ze Radzoszgol gra bardzo defensywnie i moze byc ciezko zdobyc bramke. Nic bardziej mylnego Algieria od poczatku zatakowala grajac 3 obroncami i jednym defen pomocnikiem. Przez pierwsze minuty nie potrafilem wyjsc z polowy lecz w 10 min. to ja z kontrowalem i gol po bledzie obroncy pilka wpada do siatki odbijajac sie od slupka 1-0 Burkina!!! Przewaga Burkina rosnie z minuty na minute i w 35 min. sam na sam wychodzi Dagano mija bramkarza zwodem i strzela do pustej bramki 2-0!!! Po pierwszej polowie nastepuje lost connection. Po wznowieniu nie wiedzialem z kim gram Algieria wyszla odmieniona stworzyla sobie kilka dogodnych sytuacji lecz moje kontry wpadaja kolejno w 61 min. a natepnie w 75 min. potem dosyc wyrownana koncowka cios za cios lecz nic sie nie zmienilo Burkina - Algieria 4-0 !!!

Wto 20:02, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Wto 21:41, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

KENNY 1-1 MEMLOK (6:2) (11:5)

Gra wyrównana od początku zmasowane ataki Costa Rica na bramkę Jamajską, po Których nic nie wynika. Później gra się zaostrzyła co dało rezultat w 32 minucie spotkania Longely sprytnie obrócił się z piłką w polu karnym i z najmniejszej odległości pokonuje bramkarza Costa Ricy. takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania. Druga połowa zaczęła się dla Jamajki źle gdyż Wanchope strzela bramkę przepięknym strzałem z dystansu i mamy remis. W 60 minucie przeszkodził nam jeszcze brak świateł na boisku ale pomoc techniczna szybko uporała się z problemem i mogliśmy dokończyć spotkanie , które do końca było bardzo emocjonujące. Dzięki za grę i pozdrawiam szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Kenny dnia Wto 22:40, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:38, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora

Wto 23:27, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
albi1752

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 141

ALBI1752 <MONTENEGRO> ; HoOPEK <LITVIA> 3;5

początek meczu wyrównany, obie drużyny sprawdzają swoje mocne i słabe strony. obie drużyny atakowały ale konto strzeleckie rozpoczęła drużyna Montenegro stało się 1;0. gdy nie minęło 10 min wynik się podwyższył na 2;0 dla Montenegro. Wtedy pomyślałem sobie albo albo gram nie z tym Hoopkiem który jest w czołowej 30 rankingu albo jestem taki dobry... pod koniec pierwszej połowy kontaktową bramkę strzela Litvia i mamy 2;1. Takim też wynikiem kończy się pierwsza połowa.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Litvinów co dało rezultat bo w około 60 minucie zdobyli bramkę nr 2 i mamy już remis 2;2. już w tym momencie wiedziałem że będzie coraz ciężej no i tak było po chwili zrobiło się 2;3 dla Litvia. gdy już myślałem że lada chwila worek z bramkami się wysypie to po ciekawej akcji zdobywam bramkę i mamy wynik 3;3radosny ostatnie minuty to przewaga Hoopka i próba ratowania remisu przeze mnie .No niestety nie udało się Hoopek strzela na 3;4 i po chwili nokautuje mnie na 3;5 Wink już nie dałem rady się podnieść z desek ale cóż mecz mimo lagów według mnie był ciekawy i mogło jeszcze powpadać kilka bramek ale taka jest ta gra i o to chodzi;)

memlok 1:1 Robbie Keane
Przez takie mecze odechciawa mi sie grac w WE2002. Robbie Keane ustawil swoj zespol delikatnie mowiac defensywnie. 5 obroncow dwoch defensywnych pomocnikow przed nimi, dwoch pomocnikow na lini srodkowej boiska i pod moim polem karnym, osamotniony napastnik. Przebiegu spotkania nawet nie chce mi sie komentowac bo prawie nic sie nie dzialo. Ja nie moglem przebrnac przez ten mur obroncow przeciwnika, a rywal nie mial kim atakowac wiec strzelal z dystansu. W drugiej polowie udalo mi sie przedostac w pole karne przecinika i zostalem sfaulowany. Rzut karny pewnie zamienilem na bramke. Gdy juz myslalem, ze juz nic nie moze mi odebrac zwyciestwa Robbie strzela z dystansu w slupek, a jego napastnik bez problemu dobija pilke. Na strzelenie kolejnych goli zabraklo czasu i mecz konczy sie remisem.

gAc 5-0 memp

Strzały 13:3 w pierwszej dla mnie drugiej nie pamiętam. Miałem sporo okazji wynik mógłby być wyższy gdyby mój zawodnik trafił w pusta bramkę i w późniejszej akcji poprzeczka ale i tak ciesze sie z wyniku memp miał jedna sytuacje z której mógł strzelic bramkę

Wynik dodany do tabeli. Dodajemy numery kolejek.

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Czw 21:14, 27 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:29, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

kolejka 6

gAc 6:1 Hoopek

Mecz z moja przewaga choć nie zapowiadało sie tak bo w 1 min mecz Hoopek strzela na 1:0 bo troche dziwnym strzale ale gol. Poźniej to już moja dominacja choć wymiamny były mi wychodziło wszystko akcjie piękne zdarzały sie jeszcze słupki i z metra z głowki pudło... nie mowie ze Hoopek nic nie miał , miał prae sytuacji nawet 100% ale albo bramkarz bronił albo nieudacznie partolł to słupek to poprzeczka to wogle nie trafiał nic mu nie szło ja za to msciłem sie za gazdy jego słupek:P

Relacja z meczu
Hoopek wygrał zasłużenie częściej atakował W pierwszej połowie stworzył wiele akcji bramkowych zdobył brramkę na 1:0 Algieria pod koniec połowy wyrównała po strzale Hemdaniego obrońcy z dobitki To wszystko na co tego dnia było stać Algierie Uważam że Hoopek to dobry trener Mecz zakończył się dla mnie tak jak spotkanie Lecha z Cska to pech dzisiejszego dnia w tej fazie rozgrywek Algieria spisuje się b słabo W drugiej połowie Hoopek stworzył sobie zwycięską akcje bramkową Pomimo moich słabych kontr które nie mogły mu zagrozić Lotwie

gAc 2:0 Kenny

Cieżki mecz , starsznie trudno było mi sie przedostać przez obrone jamajki jakbym nie próbował to piłki zatrzymywały sie na obroncach czy na poprzeczce czy słupku. Nic nie szło bardzo zależało mi na tych 3 punktach, wiec ogarnołem się i po akcji której nie pamietam pada 1:0 i za jakies 10 min 2:0 wiem tyle ze było to w końcówce. Ogólnie kenny ładnie sie zaprezentował.

Hoopek 1:3 scoot89

Nie jestem gospodarzem meczu wiec opisu tez nie bede robil ale moge powiedziec tyle ze druga bramka dla Burkina Faso byla ozdoba spotkania uderzenie z glowki z 16 metrow Hoopek byl troche zdenerwowany po meczu ale ja sie nie dziwie prowadzil 1-0 a pozniej tylko ja strzelalem dzieki za mecz i powo dalej odbuduj forme

Skoro nie jesteś gospodarzem meczu to nie dodam tego wyniku do tabeli. Obowiązkiem gospodarza jest pisanie postów z wynikami.
Edit by burza-lukas

Pią 19:01, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
albi1752

Posty: 141

kolejka 6

ALBI1752 vs LISEX111 MONTENEGRO <4> ; <1> HUNGARY
no i mamy 6 kolejkę 4 ligi. Na własnym boisku podejmowałem wicelidera ligi, gracza który stracił jak do tej pory najmniej bramek w lidze oraz nie poczuł jeszcze goryczy po porażce co tu dużo mówić trudny rywal.

Początek meczu to sprawdzenie nowej formacji przeze mnie no i już w 9 minucie pomyślałem że to nie był dobry pomysł z tą formacją bo w tej minucie gracz z Węgier Szabics strzela bramkę mamy 0;1. Cóż początek meczu nie za ciekawy dla mnie szybko stracona bramka ale postanowiłem walczyć i się nie załamywać. już w 12 minucie po strzale Boskovica z poza szesnastki piłka odbija się od słupka i wpada do bramki 1;1. Kolejne minuty to ataki obu drużyn i walka w środku pola. w 21 minucie po dokładnej wrzutce mojego zawodnika wprost na głowę Boskovica który nie raczył zmarnować takiej okazji pakuje piłkę do siatki i mamy 2;1 dla Czarnogóry.
Do końca pierwszej połowy walka toczyła się tak jak między 12 a 21 min czyli walka w środku pola ale wynik nie ulega zmianie. Strzały 5;4 dla Czarnogóry

Początek drugiej połowy zaczął się od ataków Węgrów i próby zdobycia bramki na remis nie były udane.Jak to w piłce często bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą i było tak też tym razem w 81min zawodnik Czarnogóry S.Vukcevic przejmuje piłkę na 3 metrze przechodzi sam 2 zawodników i pokonuje bramkarza Węgier. jest już 3;1 i zanosi się na wielką niespodziankę Ligi. Po utracie trzeciej bramki Węgrzy rozpoczynają od środka akcję ale szybkie odebranie piłki przez zawodników Czarnogóry i pięknym strzale z ostrego kata Vucinicia zdobywam bramkę nr 4. była to już 84 minuta i było już praktycznie po meczu. jeszcze przed ostatnim gwizdkiem Węgrzy zaatakowali bramkę Czarnogórzan ale bez żadnych korzyści. Po chwili arbiter kończy to spotkanie wynik 4;1 dla Czarnogóry.. Strzały w drugiej połowie 6;4 dla Czarnogóry czyli w całym meczu 11;8 dla Czarnogóry.
Nie mógłbym też zapomnieć napisać że mecz toczył się w Lagach ale każda próba grania z Lisex111 była taka sama zawsze lagi cóż serwery takie nie wiem, wiem jedno sprawiłem dużą niespodziankę i zdobywam kolejne ważne 3 punkty.

dzięki za mecz Lisex111 i powodzenia w dalszych meczach...

Pią 21:45, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Robbie Keane

Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 33

Rob 0 - 1 gAc strzaly: 8-7
Wyrownany mecz,gra toczyla sie przewaznie w srodkowej czesci boiska.Bramka dla gosci pada na poczatku drugiej czesci spotkania po pieknej zespolowej akcji,szczegolnie ladna asysta.Probowalem pozniej strzalami z dystansu ale nie byly one dzis zbyt grozne.Brawo dla gAca przelamal moja passe remisow szczęśliwy

gAc o meczu:
''Jeden z trudniejszych meczy jakie rozegrałem bardzo niewygodny przeciwnik z tego co zauważyłem w ustawieniu to grał 1 czy 2 zawodnikami na na połowie rywala 7 deff;/ Ciezko było jakąkolwiek akcję przeprowadzić . Widziałem ze jak poziomei będę grał nici z tego wiec wyszła jedna przepiękna wrzutka miedzy obronców zawodnik mój miał rywala na plecach ale zdołał oddać celny strzał. Robbie najgorzej mi sie z toba gra Dzieki i powo''

Dzieki za mile slowa kolego;) przyjemnosc po mojej stronie...Wink

Ostatnio zmieniony przez Robbie Keane dnia Pią 22:42, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 22:10, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
scoot89

Posty: 96

Skąd: M-CE

kolejka 9

scoot89 1:3 memlok

Po duzym sukcesie jakim bylo pokonanie wyzej notowanego hoopka przyszedl czas na mecz z outsiderem grupy 4 . Mecz zaczyna sie katastrofalnie dla mnie nie umialem wejsc w rytm meczowy kompletnie memlok to wykorzystal strzelil jednego potem drugiego gola i bylo 0-2 !!! Ja strzelam bramke 20 min przed koncem spotkania i zaczynam atakowac bylo kilka sytuacji ale kontra memloka byla zabujcza konczy sie na 3-1 !!! Memlok zagral bardzo dobry mecz naprawde miejsce nie odzwierciedla jego gry dlatego w tej grupie jeszcze wszystko sie moze wydazyc

Do burza-lukas czemu w kolejkach 1-5 mecz dodal gac a nie byl gospodarzem mecz zostal zaakceptowany ja chcem tylko sprawiedliwosci gdybym nie napisal tego wyniku hoopek by go nie dodal i pozniej moglo by sie to roznie potoczyc chcem uczciwej gry wiec nie robmy pZPN-u pozdro...

Absolutnie mecz nie został dodany. Poczytaj dobrze a zobaczysz. gAc został upomniany wtenczas a post niżej pojawił się opis tego meczu, więc nie wiem po co tutaj piszesz o sprawiedliwości. Skoro twoim zdaniem trzymanie się regulaminowych zasad to robienie PZPN-u to tylko Życzyć takiego PZPN-u nam Wszystkim."chcę" a nie "chcem"

Ostatnio zmieniony przez scoot89 dnia Pią 22:49, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:40, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

scoot89 napisał:
kolejka 9

to był pierwszy mecz moj meczi wtedy dodałem ...a za raz po mnie napisał rywal wiec oco tu chodzi powiedz dla Hoopka żeby dodał to jego obowiązek
Pią 22:58, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
radoszgolx

Posty: 32

radoszgol(Algieria)vs Alibi1752(Montenegro)0:4
Co tu dużo pisać jestem ostatnio cienki w te klocki co sie zowią weol Przegrałem na własne życzenie w tym ustawieniu ultra ofensywnym jeszcze nie grałem postawiłem wszystko na ofensywe co się zemściło Aligi zagrał b dobrze do przerwy prowadził 2:0 bo b ładnych akcjach Jego obrona nie zawodziła żadko miałem akcje bramkowe potem dorzucił w drugiej polowie 2 gole i nie mogłem się mu dziś przeciwstawić może w następnych kolejkach pójdzie mi lepiej ale na razie Algieria przeżywa ostry kryzys formy

Pią 23:41, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
albi1752

Posty: 141

KOLEJKA 9
ALBI1752 vS KENNY MONTENEGRO <4> ; <1> JAMAICA

no to pora zacząć następną kolejkę..
mecz rozpoczyna sie bardzo dobrze dla mnie bo już w 8 min po mocnym stzale piłka odbija sie od bramkarza i ląduje pod nogami Vucinicia ten nie marnuje prezentu i mamy 1;0 dla Czarnogóry. Mija 10 min i niemalże kopia pierwszej akcji piłka odbija sie od bramkarza i dobija ją Vucinic... Mamy już 2;0 po 18 minutach. do końca pierwszej połowy miałem jeszcze pare dogodnych sytuacji w tym słupek ale nie udaje sie zmienić wyniku. strzały 7;2 dla Czarnogóry.

Druga połowa rozpoczeła sie od ataków obu drużyn ale to Czarnogórzanie w 58 min podwyzszają rezultat a sprawcą tego jest Bokovic ...3;0.... po tej bramce poczułem się dużo pewniej ale niepotrzebnie bo w 61 min tracę bramkę fakt trochę szczesliwa bo strzał od słupka i od mojego bramkarza ale niestety juz 3;1 się zrobiło.Kolejne minuty to walka moja o utrzymanie remisu a kenego o zdobycie gola. W 83 min przeprowadzam kątre i boskovic pokonuje bramkarza Jamajki. Wynik sie nie zmienia do końcowego gwizdka 4;1 dla Czarnogóry
strzały w całym meczu 12;7 dla Czarnogóry...