Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / IV edycja Zobacz poprzedni temat

Posty: 369

Skąd: krk

machel 6-1 Leszczu

Jak dla mnie całkiem sprawiedliwy wynik, miałem więcej okazji, Leszczu też miał kilka na samym początku jego gol w ostatniej minucie meczu z wolnego.
Pon 21:26, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

niewykorzystane 2 1na1 na początku, później oddałem inicjatywę i wynik jest jaki jest. Ale jeszcze do 0-2 gralem, chociaz wtedy zaslugiwalem na remis. pozniej juz odpuscilem i strzelilem sobie samoboja.... Mysle ze gdyby te sytuacje byly wykorzystane to bym wygral... ale coz.. kaimada, nie martw się, i tak odpadniemy...

po Revenge wracam do pesa ;]
Pon 21:28, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora
dr_idea

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 372

dr_idea (Japonia) 2:1 dukekubas (Kostaryka)
Pon 21:39, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

ArekŁKS (Szwajcaria) 1 - 0 (Japonia) Lopez987

Bramka do szatni chyba podłamała Japonców. Ogolnie wyrównany mecz ,obaj dobrze w obronie ,chociaz pod koniec coraz wiecej chaosu.

ArekŁKS (Szwajcaria) 3 - 0 (Ekwador) andzi

Ten mecz to juz moja przewaga (strzały 15-3 dla mnie).Andzi przy stanie 2:0 trafia w słupek (gdyby weszło pewnie byłaby nerwówka) ,ja marnuje 2 setki.
Pon 22:36, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

kaimada napisał:
aha nie mam pytań neutralny

Do czego to był komentarz? Co on wniósł w temacie "TT Championships - Rozgrywki" ? To był opis do Twojego meczu ?...tyle,że nie widze żebyś w ogóle jakiś tu zagrał.

Za kolejne tego typu "wcinki" w tematach,w których Twoje komentarze są zbędne, będe nagradzał Cie ostrzeżeniami.

Chcesz pogadać ze swoim partnerem Leszczem? Włącz myślenie ---> uruchom gg ---> napisz.

Ciągle pracujesz na swój negatywny wizerunek(przynajmniej w moim przypadku). Dlaczego "ciągle"? Bo to samo dzieje się w nieoficjalnych oraz innych działach/tematach na forum.

Bez odbioru. Koniec OT. Wszystkie zbędne posty pokasowane.
Wto 0:53, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

totomiX ( Kostaryka ) 3-2 ( Korea ) marky_ramone

Mecz dogrywany na raty z powodu ciaglych lagow...
Wto 15:47, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Mecz trzeci:

mALo (Maroko) 3 - 0 kaberlem (Japonia)

Mecz toczył się pod moje dyktando. To ja stwarzałem sobie więcej okazji bramkowych, kaberlem próbował odpowiadać nieśmiało skonstruowanymi kontrami, z których nic nie wynikało. To zwycięstwo dało mi i mojemu partnerowi awans do kolejnej rundy Tag Team, z czego się niezmiernie cieszę.

Arturo3H - Grzechu92 4:1

Mecz z moja przewaga, wiele strzałów które niekiedy końcami palców wyciagał bramkarz kolumbii, słupek i 4 bramki. Grzechu walczył ambitnie do końca zdobywajac honorowego gola.
Swoje zrobiłem, teraz licze na Irasa...

strzały: 16:5

dzieki za mecz
Wto 22:01, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Marv - Gallus 1:3

Yhh.. tak to niestety bywa niezasluzona przegrana. Pierwsza polowa calkowicie moja dominacja i skutkuje to bramka na 1:0. Druga polowa sie wyrownala, lecz moja obrona popelnia fatalne bledy puszcza zawodnikow jak chce. Pada bramka na 1:1 po czym obrona zaczyna grac coraz gorzej i w loose time trace 2 bramki.

mecz z mojego punktu widzenia....
Początek meczu zacząłem spokojnie zresztą jak zawsze ograniczając sie do kontr, w celu sprawdzenia umiejętności przeciwnika... już moje pierwsza kontra mogła zakończyć sie bramką... lecz Yangisawa strzela w środek bramki.... Marv atakował, ale co z tego jak co 2 atak kończył się pułapką offside'ową
2 połowę zacząłem juz od ataków, wtedy to Marv ograniczał sie do kontr które były marne w skutkach... Pierwszą bramkę strzelam po jego błędzie gdyż Tamada odbiera piłkę obrońcy przed 16m(bramka na życzenie), następnie składna akcja i pada bramka strzałem z dystansu, a bramkę strzela wprowadzony wcześniej Oguro. No i Ostatnia minuta... (kocham tak grać) prostopadłe podanie do Oguro od ONO i pada bramka na 3:1.
I gdzie tu niezasłużona porażka?
pozdRo
dzieki za mecze...
Śro 10:30, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora

karol_pomarancza 2 - 1 MartiniTSW

Mecz bardzo trudny dla mnie, Martini od pierwszych minut ostro przy atakował, seria strzałów, całe szczęście GK Chin obronił wsio, jakim cudem nie wiem. Później kontra Chinoli i wrzutka i gol na 1-0. Pierwsza połowa kończy się takim wynikiem. W drugiej Martini dał off ustawienie nieco bardziej, efektem tego jest gol z wolnego, ok 28 metra, ładnie nad murem i tuż koło okna i gol. Później Chińczycy przy atakowali seria strzałów, by niebawem oddać pole Gwinejczyką, którzy testują GK CHin jak szaleni radosny. 40 minuta drugiej połowy, konter, wrzutka i gol, 2 bramka Yu.Zhanga z głowy. Chwile później mogło być 3-1 ale sam na sam nie wykorzystał SunJihai, a później Ji.Li dobitki na pustą, w ostatniej chwili blok obrońcy Gwinei. W strzałach 11-10 dla Martina.
Ogólnie rzecz biorąc szczęście zadecydowało kto wygra, Martiniemu za bardzo nic nie chciało wpadać, GK Chin bronił jak nakręcony Wink, a Chinolki w ataku zagrały skuteczniej niż Gwinejczycy.
Dzięki za mecz i pozdrawiam.

AWANS: karol_pomarańcza i minio99
Śro 12:10, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora

1/16

Rafal6217 1:0 Torres

Mecz rozgrywany w bardzo trudnych warunkach[ach te lagi], w tym meczu przeważałem, mialem kilka groznych sytuacji, oraz jedna poprzeczke po strzale glowa, ale nic wiecej nie chcialo wpasc, pozostalo cieszyc sie z wyniku i liczyc na kolege:D

PS: Maciej1992 POWODZENIA:D!!
Śro 14:14, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora

1/16
50ml-luki123 4:0
lagi,lagi,lagi,mecz w pelni pod moja kontrola,grany w trudnych warunkach,luki mogl strzelic honorowke,ale trafil w slupek,w strzalach 15-2

1 : 2

Mecz bardzo zacięty, giggsy kontrolował 1 polowe meczu i strzelił ładną bramkę na 1:0.
Jednak jak to mówi wez;) ja jestem królem 2 polowy... strzeliłem już w 2 minucie meczu wyrównująca bramkę oraz nie wykorzystałem masy... masy 100% akcji..
Hehe no i zagraliśmy dogrywke:) gigsy strzelił bramkę na 2:1 Gz dla niego;)

Dzięki za mecze:)

Pookis xD cała moc w tobie^^

Ostatnio zmieniony przez Stary dnia Śro 18:27, 12 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:03, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Stary napisał:
1 : 1

Dzięki giggsy za mecz;) byłeś dla mnie dobrym rywalem

Awans: Stary, PoOkies

Proszę czytać Regulamin Turnieju!
Każda z par rozgrywa po 1 meczu z ustawioną dogrywką i rzutami karnymi.
Nie ma tutaj remisów! Gra się dogrywkę, a w ostateczności rzuty karne!
Śro 18:07, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Stary

Posty: 58

omg czarny;p zapomniałem^^xD wybaczć mi proszę ten mały błądzdzier już dogrywamy...heh dzięki za szybką reakcje adminie^^

Ps usuń tamten post...
Śro 18:11, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 0 s-m-o-l-u-ch

Mecz wyrównany, do połowy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Na początku drugiej połowy Tunezja obejmuje prowadzenia, pod koniec meczu smoluch zmienia ustawianie na bardziej ofensywne lecz nie przynosi to zamierzonego skutku w postaci zdobyczy bramkowej.

Awans: ...Koshaolin... i totomiX
Śro 19:33, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Iras 3:2 Inko

Bardzo dobry, zacięty mecz. W 1 połowie bramkarz Inko wyjmował prawie wszystko. Zdołał strzelić bramkę, lecz wkrótce wyrównałem. W drugiej strzeliłem na 2:1 po błędzie obrońcy, ale Inko również szybko wyrównał kiwając moich wszystkich obrońców zdzier W końcówce strzeliłem na 3:2 i dałem all defense a co tam zdzier
Śro 20:41, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / IV edycja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)