Tag-Team Championships - Rozgrywki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / IV edycja Zobacz poprzedni temat

Dzięki inko za grę i współpracę, brawo za walkę i ambicje w meczu z Irasem radosny . No niestety, nie udało się, ale odpaść z "maszynami"( radosny ) to żaden powód to smutku. zdzier Może następnym razem będzie lepiej.
Śro 20:43, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora

szyma 1-7 tom21

Ta gra jest popie*dolona i wszystko w tym temacie.

Mali vs Marocco
1sza połowa to pod dyktando Marokańczyków i niestety straciłem bramkę i w nawet za bardzo nie atakowałem. Ale w drugiej już się ostro wziąłem do 'roboty' i najpierw Kanoute trafia w słupek ale już za chwilę dobiegł Bagayoko i było 1-1. Później już tylko błędy indywidualne mojego przeciwnika i było 2-1, 3-1, 4-1. No to z Cziken'em jesteśmy już w 2giej rundzie szczęśliwyradosny
Dzięki i pozdro
Czw 13:57, 13 Wrz 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 2132

Skąd: (J) Czarna Białostocka

Przypominam, że termin rozgrywania fazy pucharowej ( 1/8 ) mija 16 września o godzinie 20:00 wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez PawelMarian dnia Czw 20:51, 13 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz

Wez1 2-1 Pajujo

Bardzo bałem się tego gracza. Grałem z nim tylko raz w życiu chyba z półtora miecha temu i było 2-1 dla mnie po wyrównanej walce. W tym meczu było podobnie. W 20 minucie Pajujo obejmuję prowadzenie, ale nie cieszy się zbyd długo, bo w 23 minucie jest już 1-1. Zacząłem więcej atakować i w 77 wreszcie wpadło. 2-1 dla mnie i taki wynik utrzymał się do końca. Bramki dodam puźniej.
Czw 18:43, 13 Wrz 2007 Zobacz profil autora

kaimada 1-0 machel
zagrałem kompletny antyfutbol taktyka praktycznie 1-7-0-3 i liczenie na kontry. W 1. połowie żadnej lepszej sytuacji machela ja miałem jeden strzał Mendeza w strzałach ogólnie 2-3. 2. połowa to ataki machela i 1 moja kontra ( nie wiem jak nie trafiłem zdzier) najgroźniejsza sytuacja to strzał Gmmadiji Machela w 90 minucie. Dogrywka w sumie ataki machela 2 moje kontry w 1. Borja podał bramkarzowi w 2. Mendez w 114 minucie wykorzystał dobrą sytuację i EKWADOR PROWADZI!! Mnie sercew bije jak szalone ciśnienie to chyba 180 a w 118 minucie machel strzela nożycami iiiiiiiiiiiiii nad bramką. Kosy wybicia i wreszcie wprowadzony E. Tenorio w 119 przejmuje pilke wybija na aut I KONIEC KONIEC KONIEC CZERWONA ARMIA W KOLEJNEJ RUNDZIE!!
Czw 20:41, 13 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

Jestem pod wrażeniem taktyki 7-0-3, poważnie ...

Wynik: PoOkies (0 - 4) Giggsy

No ja to powiem tak na temat tego meczu: miałem przewagę nad rywalem, ale nie dokońca ponieważ miał mój przeciwnik akcje, które mogły zakończyć się bramkami, ale mój bramkarz i obrońcy uchronili mnie przed utratą gola. Więc pokazałem się z jak najlepszej strony i sprostałem zadaniu pokonania przeciwnika. I te 4 bramki nie były z przypadku tylko po moich składnych akcjach. I na koniec powiem dziękuje parze PoOkies i Stary za dobrą grę, i mam nadzieje że w następnym turze pokażął się z lepszej strony.

Pozdrawiam i dziex za mecze: Giggsy

Awans: Giggsy & Lukasus
Pią 16:22, 14 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Maciej1992

Posty: 194

maciej1992 2-0 sławek89

Mecz z moją przewagą w strzałach 9-3 dla mnie. Każdy miał po kilka dobrych sytuacji na strzelenie bramki ale bramkarze spisywali się dzisiaj bardzo dobrze. Pierwsza bramka padła dopiero w 41 min 2 połowy.

awans: maciej1992 & rafał6217

Sob 12:29, 15 Wrz 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Wyniki losowania oraz pary są już w 1 poście. Termin na rozegranie meczy mija za 5 dni (20 września 2007) o godzinie 20:00.

Powodzenia wykrzyknik

Sob 20:21, 15 Wrz 2007 Zobacz profil autora

mALo (Maroko) 3 : 0 KrecikGKS (Ekwador)

Mecz wyrównany, do połowy był remis. W drugiej odsłonie udało mi sie strzelić gola, który padł po błędzie obrońcy rywala. Zawodnicy Ekwadoru mieli dobre formy lecz nie potrafili potwierdzić tego w meczu. Wiele okazji, które mieli po prostu marnowali w dość dziecinny sposób. Dwa kolejne gole padły w końcówce meczu. Jeden z nich padł po dobrze wykonanym stałym fragmencie gry. W tym meczu miałem dużo szczęścia.

Ależ to były EMOCJE:
Mecz się zaczął na moją niekorzyść - jeden błąd w obronie i przegrywam 0-1. Cały mecz spędziłem na odrabianie strat ale albo na przeszkodzie stawał bramkarz Tunezji albo mnie ogarniała jakaś niemoc strzelecka. Ale w końcu strzeliłem tą upragnioną bramkę w 35minucie 2giej połowy(ładna brama na dole link) i doszło do dogrywki. Tam objąłem prowadzenie zaraz na początku 2giej polowy e.t. ale w 119 minucie Rafał wyrównał co było ogromnym zaskoczeniem dla mnie. Doszło do karnych: Rafał strzelał 1szy i strzelił ja drugi i nie strzeliłem niestety ale później obroniłem strzał Tunezyjczyków i strzeliłem. Było 1-1. Później to już każdy strzelił i doszło do karnych gdzie wykonywano do 1szego błędu pojedynczo. I bronie strzał Tunezyjczyka, ale potem horror bo sam nie strzelam. Zdenerwowałem się i pomyślałem, że taka szansa już się może nie powtórzyć. Ale potem cud i bronie 2gi strzał Rafała pod rząd. I do piłki podszedł Diakite którego wprowadziłem na boisko i mnie nie zawiódł strzelając pewnie w prawy górny róg bramki. Potem wszyscy gracze Mali rzucili się na Diakite w geście zwycięstwa a ja po słabym meczu w moim wykonaniu się cieszyłem, że udało mi się wygrać ! szczęśliwy radosny. Oto brama na 1-1([link widoczny dla zalogowanych])

Szczęscie sprzyja lepszym...

Od poczatku meczu cisne ile wlezie i nic bramkarz broni wszystko lub moi poprostu z bliska nie trafiaja w bramke...

1 gol pada w niecodziennych okolicznosciach. z rzutu roznego pilka trafia do Nakazawy strzelajacego fenomenalnie głowka i broni bramkarz, wybija do swojego obroncy ten wybijajac nabija Kaji'ego i pilka wpada do bramki radosny

Rozluzniłem sie trocjhe i Maciej strzelił gola na 1:1

Wziałem sie za siebie i w 89m Tamada pokonuje bramkarza swietnym strzalem z 18m pod słupek [shot 16/15 radosny]

Dzieki za mecze

awans :

Cziken/spox
Nie 10:42, 16 Wrz 2007 Zobacz profil autora
PawelMarian

Posty: 2132

Pousuwałem ten off top , to jest temat z rozgrywkami.

Extra time 1-0

Mecz ten ni zaczął się dobrze dla Tunezyjczków w 27 minucie trące bramke po wrzutce i strzele głową napastnika.potem jakoś tunezyjczycy nie potrafili wyrównac aż do 80 minuty gdzie Jaziri zdobywa gola.Dogrywka to już przewaga tunezyjczyków jednak z groźnymi kontrami koreaśnkich piłkarzy.W 113 miucie bramke na zwycięstwo strzela Dos Santos dzięki za mecz.

Post Lisekx111 (Szwajcaria) - dr_idea (Japonia) 1-1 4-2 w karnych
mecz z poczatku zaczal sie od przewagi Japonczykow, mocno przyciskali i efektem tego byla strzelona przez nich bramka. Jednak od momentu jej strzelenia mecz sie wyrownal i kazda ze stron stwarzala okazje nawet 100%. Wynik do przerwy 1-0 dla Japonczykow. Druga polowa rozpoczela sie rowniez od atakow przeciwnka a ja raczej skupialem sie na kontrach i po jednej z nich wywalczylem rzut rozny ktory okazal sie przelomowym momentem meczu, wrzutka w pole karne strzal glowa, bramkarz broni przed siebie gdzie do pilki dolatuje napastnik Szwajcari i pakuje pilke w bramce. Po tym zdarzeniu kazda ze stron miala swoje okazje, bylo sporo akcji, ja mialem slupek, rywal rowniez, takze mecz trzymajacy w napieciu. I tez takim wynikiem konczy sie mecz jest 1-1. Dogrywka rowniez nie przyniosla rostrzygniecia i oto mamy rzuty karne czyli jak wiadomo loteria. Pierwsi strzelaja Japonczycy, strzal w srodek bramki ja zaryzykowalem i nie wykonalem zadnego ruchu i obronilem to samo powtorzylo sie w strzale drugim... Szwajcarzy natomist wykonywali rzuty karne bardzo pewnie i zakonczylo sie to 4-2 dla mnie. Dzieki za meczyk i nie ukrywam ze mialem sporo szczescia pozdro
Nie 23:02, 16 Wrz 2007 Zobacz profil autora

mackal vs. Giggsy 3:2

Rywal stosował taktykę wrzutek na pole karne i to przynosiły korzyści i sporo zagrożenia.Przy stanie 2:1 dla Giggsy strzelam wyrównującego gola w 89 minucie,a rozstrzygającego w doliczonym czasie gry.Trzeba przyznać,że opłacało się walczyć do samego końca.