Tag-Team Championships - Rozgrywki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Tag-Team Championships  / IV edycja Zobacz poprzedni temat

minio99-arekŁKS 1-0

Mecz miał obraz duzej przewagi i był pod dyktando Szwajcarów którzy zaliczyli dwa słupki i z trzy razy sam na sam szczęśliwy. Jednak pierwsza groźna akcja meczu to było przestrzelone sam na sam Delgado, rozmawiałem z nim w przerwie jest to niesamowicie ambitny chłopak noi doczekał sie wkońcu swojej okazji i w 90!!! minucie zdobył gola dającego zwycięstwo Ekwadorowi szczęśliwy
No ale gra trzeba poprawić bo fartem daleko sie nie zajdzie...
Wto 13:39, 18 Wrz 2007 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

minio99 napisał:

Nie pamietam w swojej karierze takiego meczu.Kontroluje mecz ,bramka dla mnie wisi w powietrzu.Hakan Yakin dwa razy w słupek ,trzy setki wyjmuje "gruby" bramkarz Ekwadoru który dwoił sie i troił lool .To tylko niektore akcje warte odnotowania.I dochodzi feralna 90min rzut rozny ,wrzutka na pole i brama ktora wprowadza w szok chyba nawet samych Ekwadorczyków.
Czasem ta gra bywa ogromnie niesprawiedliwa,ale coz na tym polega jej piękno:).
Strzały 15-7 dla mnie

Adam tym razem ja licze na Ciebie cool
Wto 13:56, 18 Wrz 2007 Zobacz profil autora

...Koshaolin... (Tunezja) 4 - 0 (Ekwador) kaimada

Mecz wyrównany, bardzo dobra skuteczność zawodników Tunezji.

Dzięki za mecz...

Komentarz kaimady po meczu:
1467787 17:29:24
ok wopisz podziekuj mojej mamie

Wto 17:45, 18 Wrz 2007 Zobacz profil autora

pewnie mój koment zostanie źle odebrany Wink Chodziło o to, że przy jednej z bramek matka mi weszła przed moniotr patrzę a tu już wolny wykonany i gol neutralny Nie mam pretensji do kosha tylko do niej zdzier Gratki zwłaszcza za 1. bramke radosny
Wto 18:00, 18 Wrz 2007 Zobacz profil autora

karol_p 2-1 Adam.zip

Mecz zaczął się od nieśmiałych ataków Adama, później po jakichś 10 minutach akcja Chińczyków, strzał z 5 metra ale doskonała parada bramkarza Mali ratuje zespół przed utratą gola. Chińczycy odpuścili sobie trochę, Adam przejął inicjatywę i efektem był gol na 1-0 po rozklepaniu defu Chin i pewnym strzale z ok 11 metra. Pod koniec pierwszej części róg dla mnie i moja neo padła i nie mogła dość długo powstać zdzier. Druga połowa dogrywana, zmieniłem ustawienie na bardziej off, pierwsze ataki skutecznie rozbijane przez Adama, później kontratak Malijczyków i znakomita interwencja mojego GK, ratuje mnie od utraty drugiego gola, trochę wcześniej Adam zmarnował sam na sam. Około 20 minuty drugiej części wpada gol dla Chińczyków, po ładnym wypuszczeniu napastnika w uliczkę ten sam na sam, podaje do boku i SunJihai z pierwszej pewnie ładuje piłę do pustej bramki. Po tym Adam zaatakował, jego strzał za 16 metra milimetrami mija moją bramkę. Tuż przed końcem meczu to jest w 38 minucie drugiej części Chińczycy zdobywają drugiego gola, ponownie w roli głównej SunJihai, dostał znakomitego crossa z drugiej strony boiska, i pędząc prawą flanką na bramkę oddał strzał z ok. 16 metra, precyzyjnie w lewy róg bramki, piłka odbiła się od słupka i wpadła. Adam nie chciał odpuścić, walczył do końca ale akcji kończonych strzałem z jego strony już nie było.

Dzięki za mecz, pozdrawiam radosny

Fart minio99 mnie zaskakuje, myślałem dwukrotnie, że będę musiał w najlepszym wypadku grać dwa mecze w rundzie tymczasem radzi se gut i w połowie mnie wyręcza, oby tak dalej szczęśliwy.

AWANS: karol_pomarańcza i minio99
Wto 23:05, 18 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Justyn (Mali) Vs Gallus (Japonia)

Pierwsza połowa moja ,druga gallusa.

Za duża fotka, rozwalająca forum. Następnym razem dawaj miniaturki lub pomniejsz.

Gdyby nie słaba forma moich obrońców
wszyscy na niebiesko.... 2 bramki z głowy tracę... ale dobry mecz..

powodzenia dalej

Unikaj zbędnego cytowania, ten post jest nad Twoim, dodatkowo z wielką fotką...

Śro 13:55, 19 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Wez1

Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 454

Skąd: Płoty

Wez1 2-4 Czarny

Taki śmieszny mecz. Trzy bramki padły po 85 minucie. Dzięki i powodzenia dalej.
Śro 14:35, 19 Wrz 2007 Zobacz profil autora
HunTer

Posty: 150

moze by tak troche przyspieszyc te rozgrywki bo znowu bedzie sie to ciaglo z 2 miechy a to lekka przesada

Zapewniam , że nie będzie to trwało 2 miechów Wink
edit by PawelMarian

Śro 14:41, 19 Wrz 2007 Zobacz profil autora

totomiX ( Kostaryka ) 1-0 ( Japonia ) Leszczu

W strzalach na koniec 10-4 dla mnie, ogolnie mecz w miare wyrownany. Dzieki za gre.

AWANS: totomiX & ...Koshaolin...
Śro 19:29, 19 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Gdyby obaj gracze wykorzystali swoje "setki" byłoby 2:2. totomiX miał przewagę, jednak ani on, ani ja nie stwarzaliśmy sobie sytuacji poza golem i trzema główkami, a wszystkie powinny były wpaść. Nie narzekam na drużynę, ale na siebie, bo zagrałem po prostu do dupy i zasłużony awans chłopaków z Koszalina. Gratuluję i życzę powodzenia w następnych rundach Wink
Śro 19:31, 19 Wrz 2007 Zobacz profil autora

michu 6-2 Arturo3H

mati 4-0 Iras (WO)

Po takich meczach odechciewa się grac w we...

tom21-50ml 2:1
powiem tylko tyle ze tom mial ogromnego farta,rzut rozny glowka z 3 metrow broni bramkarz,nastepny z drugiej strony i znowu z bliskiej odleglosci intuicyjnie broni bramkarz,nie minelo 5 minut i Kanoute trafia w slupek,po 10 minutach tom ma pierwszy rzut rozny,Kanoute ze zwoleja i dobitka do pustej bramki smutny ,nadal cisne ale nic nie chce wpasc,a tom po kontrze strzela z glowy,i powoli odechciewa mi sie grac,do przerwy 2:0 dla toma a w strzalach 11:3 dla mnie smutny ,druga polowa podobna,chociaz tom lepiej juz gral,ja ustawiam sie bardziej ofensywnie i to przynosi bramke po strzale Kanoute sprzed pola karnego,wynik na niekorzysc dla mnie sie nie zmienil,nie widzialem strzalow na koniec meczu,ale tom napisal ze gdzies z 2 oddal,to mozna powiedziec ze 17-5 dla mnie

Cziken 3:0 Koshaolin

Mecz zaczął się już świetnie w szatni gdzie forme czerwona miał Takahara, a żółtą Oguro;)

Pierwsza sytuacja strzał Takahary - słupek...

Potem inicjatywe przejmuje Koshaolin i w syt sam na sam wspaniałym (roz)krokiem popisuje sie Kawaguchi...

Od 1 bramki ktora wpadła w 60min Japonia rządziła na boisku. (Ładna bramka Oguro który przyłozył w bramkarza a ten sparował piłke do bramki z taką siłą że przerwała siatke i znalazła sie metr od słupka radosny)

2 bramka to Takahara okiwał obronce i wpadł świetny gol z 10m po ziemi - bramkarz bez szans.

3 gol w doliczanym czasie gry "na raty" strzela Oguro, 1 strzał słupek lecz dobiegł do piłki i wbił ją do pustej bramki (troche nie fair bo bramkarz leżał jakby go co bolało Wink)

Mali 4-2 Costarica
Mecz zaczął się od moich ostrych natarć ale moje strzały skutecznie parował bramkarz Kostaryki. Później ok 25min meczu próbuje strzału z dystansu a tu piłka odbija się od obrońców i trafia wprost po nogi Bagayoko a on umieszcza piłkę w siatce i jest 1-0. Totomixa w 1szej połowie na niewiele było stać. Nie oddał chyba nawet celnego strzału ale po stracie bramki zmienił taktykę co zaowocowało w 2giej połowie. Już na początku w 52minucie spotkania Kostarykańczycy rozpykali moją obronę i po zagraniu w uliczkę napastnik strzela na 1-1 co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Więc rzuciłem się z powrotem do ataku co zaowocowało już po paru minutach piłkę przed polem karnym otrzymał M.Sissoko i pewnym mocnym strzałem w lewy dolny róg bramki wyprowadził mnie na ponowne prowadzenie. Totomix szybko się rzucił do odrobienia strat ale stracił piłkę przed moim polem karnym i wyprowadziłem kontrę. Kanoute ograł jednego z obrońców i posłał piłkę do nieobstawionego M.Sissoko do bocznej linii boiska. Zamiast dośrodkować zrobiłem coś nieoczekiwanego i zszedłem do pola karnego i zdecydowałem się na uderzenie z ostrego kąta i piłka wpadła od słupka do bramki. Było 3-1. Totomix zaczął naprawdę cisnąć co zaowocowało bramką na 2-3 w 80minucie spotkania. Później już nie mogłem wyjść z mojego pola karnego i czekałem z niecierpliwością na koniec meczu. I nagle w loose time dzieje się coś nieoczekiwanego - mój obrońca przechwytuje piłkę i wykopuje jak najdalej od mojej bramki a ona zmierza do Kaonoute który jest pokryty przez obrońce i próbują walczyć w powietrzu o piłkę. Obrońca Kostaryki w nią nie trafia a Kanoute wychodzi sam na sam i nie marnuje okazji. Po tym sędzią kończy spotkanie w którym lepsza była reprezentacja Mali która zagrała bardzo konsekwentnie.Zaniedlugo dam brame na 3-1 bo nawet ładna.Oto ona: [link widoczny dla zalogowanych]
Dzięki i Pozdro
Półfinał - i kto by pomyślał nawet ja nie liczyłem że aż tak daleko dojdziemy z Cziken'em radosny

Ostatnio zmieniony przez spox dnia Sob 15:03, 22 Wrz 2007, w całości zmieniany 3 razy
Sob 12:21, 22 Wrz 2007 Zobacz profil autora

zdruzgotany zdruzgotany zdruzgotany Ale, zje****** sprawe. To byl jeden z najgorszych meczy jakie ostatnio zagralem, w strzalach 19-4 dla spox'a co swiadczy o jego duzej przewadze. W 30 minucie, po tym spox strzela na 0-1, zmieniam ustawienie na 3-4-3 i w rezultacie wyrownuje. Zostawiam ta ustawienie do konca spotkania, moze i to byl blad, bo pozniej w niedlugim czasie spox strzela dwie bramki i przegrywam 1-3. W 75 minucie lapie kontakt strzelajac na 2-3, jednak Kostarykanczykow nie bylo tego dnia stac na wiecej. Na dodatek w koncowce moj obronca nie doskakuje do pilki i Kanoute strzela na 4-2...
Ogolnie na temat tego meczu: Kostaryka grala bardzo ospale, Mali przez caly czas wyprzedzalo moich zaowodnikow, wygrywalo z nimi prawie wszystkie glowki, a na dodatek moim zawodnicy nie ustawili sobie przed meczem celownikow i ich podania byly najczesciej niecelne.

Podsumowujac ta rywalizacje. Po tym jak ...Koshaolin... ulegl Czikenowi, a ja spoxowi, zegnamy sie z turniejem... Wielki to cios dla nas, bo mielismy o wiele wieksze ambicje. Teraz trzeba podniesc sie po tej sromotnej porazce i wyciagnac wnioski na przyszlosc.

Pozdrawiam naszych rywali i zycze im powodzenia w dalszej fazie turnieju.

EDYTA: Przed chwila zagralem ze spoxem dwa mecze w miniranku, wyniki to:
totomiX 5-1 spox, totomiX 2-1 spox. MR to nie oficjalny turniej, ale wyniki i przebieg tych meczow potwierdza, ze byla wielka szansa na wygrana... nie moge przebolec tej przegranej, jak ja moglem tak slabo zagrac pytanie zagubiony

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Sob 23:12, 22 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Sob 12:24, 22 Wrz 2007 Zobacz profil autora

justyn (Mali) vs mati (Mali) 2:2 karne 4:1

Dzięki za mecz ,do 84 minuty przegrywałem 0:2 ;]

Sob 14:30, 22 Wrz 2007 Zobacz profil autora
mati

justyn napisał:

Przegrałem wygrany mecz, szkoda po chyba byłem odrobinę lepszy. W dogrywce zabrakło trochę szczęścia, w stuprocentowej sytuacji trafiłem w słupek zły